• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
derm:už mám obavy že tady ani nakukne.....kdyby jsi něco věděla dej vědět... :wink:

jj taky to nehrotím.....co bude bude, co ne smůla... :grinning:
3. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
vánoce jsou o rodinné pohodě :slight_smile: takže v klídečku :slight_smile:

To víš že bych dala vědět. Já doufám, že se nic u nicch závažného neděje....

Co dědeček už má po operaci??
Můj taťka před chvilkou spadnul...........děsná rána, řev..........já myslela že mě omyjou, naštěstí instinktivně dal před sebe ruky, ale stejně se bojím a tlačím ho do špitálu na vyšetření a on nechce. Hlava tvrdohlavá nedá si říct. Přece jenom po tak složité operaci to není sranda a on blbec že to tak musím napsat se šel projít ven v cuklách. Na schodech zakop a letěl samozřejmě. Mám na něho vztek ale i strach samozřejmě. Mamka ta se rozbrečela že je nemožný pacient a má pravdu....a mamku jsem v afektu zprdla ať nebulí a stará se o taťku, že jí potřebuje...tak to uznala, ale bála jsem se žemi vytkne že jsem na ni vyhrkla....No síla. Jak jsou staří ta kjsou blbí že to tak musím napsat....
3. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz
derm,
v rychlosti...beru od tebe 8 věcí...už jsem ti to tam napsala...tepláčky a trička......dej pak vědět :slight_smile:

jinak já mám na Kupinku číslo..tak snad jsou OK....je to fakt ale divné
3. pro 2008 v 16:17  • Odpověz
Ahojky,tak já už mám zhruba vánoční úklid hotový.Chybí mi jen umýt okna ve dvou pokojích a uklidit tam.Včera a dnes jsem komplet umyla,vyleštila a vysála auto a dnes jsem ještě pohrabala listí-bylo toho 10koleček,uklidila hromádky po psech...
Byli jsme v té poradně.Terka za měsíc přibrala 600g,má 7,5kg
3. pro 2008 v 17:58  • Odpověz
3. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
kozi malá je náááádherná a to nemá chybu to číro ve vaně....nevadí ji voda do očiček, Onbdra řve jak tur a Heli ta je zatím spokojená. Terka v vláskama vypadá jako už velká holka...je moc šikovná, Heli je takové miminečko když nemá ty vlásky....No budete mít krásné vánoce ti povím, jedna radost :slight_smile:
A máš krásné perníky, já je mo czdobit neumím....víc foteček dodám později, nemám ještě dozdobeno :slight_smile:

No na tebe nemám, ty máš fakt nádherné, máš pro to cit...Já zdobila s \ondrou takže vesele :grinning:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=31404&user=55324
3. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
kozi: a to jsi vše stihla při Terezce???

mně zdobení teprv čeká...uvidím,jaké výtvory se mi povedou,ale zapojím taky děti...jinak holky perníčky máte super....hlavně když jsou dělané s láskou.... :slight_smile:

derm: už jsem ti písla....email
3. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
a kozi ....Terezka je ůžasná..fakt už to není to miminko... a koukám,že se vody nebojí... :slight_smile:
3. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz
gabi OK
3. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
Děkuji, holky. Terka je šídlo. Vodu miluje od narození. Ve vodě řádila už jako miminko, tak jsme ji museli přestěhovat do koupelny, protože byla od ní mokrá zeď i podlaha v ložnici, kde jsme koupali. :grinning: Je to prostě rybička :grinning: Voda v očích ji nevadí. Jen mě mrzí, že jsem neměla už od září auto, chtěla jsem s ní chodit na bazén, ale neměla jsem odvahu s kočárkem, ať mi nepřechladne. Snad budem chodit později.

Díky. Na netu jsem si našla pár obrázků, ať mám inspiraci. Loni jsem ještě zdobila čokoládovou polevou a slunečnicovýma semínkama v čokoládové polevě. Vypadalo to taky krásně. Takovéto zdobení strašně dlouho trvá, ale pak to stojí za to. Taťka s Jarkem mě chodili škádlit, že si jeden vezmou - dostali po rukou :grinning:
4. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
Ju a zdobím je až večer, až Terka usne a pekla jsem je odpoledne, když spala. Ty perníčky jsou rychle. Docela uvažuji, že je udělám příští rok z plné dávky, jen nevím, kdo to všechno nazdobí :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
kozi no máš to fakt krásné, už jsem jukla i na mmb že jsi to vkládala :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
Derm,ju,ať si ostatní mamušky stáhnou receptík a taky ho chtělo hodně holek odsaď a mně se to furt nechce psát do mailu a do IP :sweat_smile:
4. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
kozi: kde na MMB????
jinak vás všechny zdravím..... :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz
Gabi,u sebe-jsem tam jako kozimura(jak jinak,že :grinning:) a je to v receptech
4. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz
kozi: díky :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz
holky,dala jsem na MMB prodej a musím to nějak aktualizovat??? vůbec tomu nerozumím....
4. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
já jsem z toho fakt magor...to by se mi měla někde ukázat?? jako na titulní stránce???
4. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
gabi koukala jsem, pokud jsi jen jako registrovaný inzerent, tak fotečky aktualizovat nejdou. Já si koupila jednu hvězdičku tak to už jde aktualizovat 10fotek denně a ty samé co 3 den
4. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz
gabi ty jsi registrovaná od března? Tak proč se mi ukázalo když sis vybírala věcičky jako neregistrovaný uživatel??
4. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz
a derm když tedy nejsem,to nikdo to moje nenajde?
4. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz
derm..no já to tedy vůbec nechápu...no já jsem tam kdysi nafotila spoustu fotek na prodej a pak už jsem tam nebyla a dneska jsem je smazala,neboť je už nemám a dala jsem tam novou...ale prdím na to..moc složité pro mne..dala jsem to i na MK,tak uvidím... :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz
jo to najde, to zas není, že bys nebyla viditelná, ale není to ono, no :frowning2: Ale pokud k prodeji nemáš moc věciček tak asi je lepší třeba tady na MK než na MMB....
4. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz
moc toho nemám.....skladovat už to nechci...nemám pro koho a pro sebe už určitě neee :grinning:
4. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz
tak to zkus na MK prodat. Kdyby ti to nešlo tak ti to zkusím dát na moje stránky třeba. Není problém Gabi
4. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
Fičím spinkat, dneska jsem měla náročný pečící den...jsem kantáre. V sobotu máme oslay - opožděně svátyk moje a Ondíka....tak jsem pekla pejska korpus na dortík...zítra mě čeká finále... a ještě něco nachystat na Mikuláše a tak... a velký úklid. Tak papa, snad se zítra dostanu :grinning:
4. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz
já už právě něco na MK prodala,tak si myslím že to půjde... :slight_smile: Ale díky... :slight_smile:
tak jdu spinkat...pa
4. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz
Tak co,žádné z dítek si čert neodnesl?
5. pro 2008 v 18:15  • Odpověz
ahojky,
nee...my dneska byli na akci v Místku...na rozsvícení stromečku...jako těch lidí...se nedalo :frowning2: Chtěla jsem si tam dát bramborák,který úžasně voněl,ale tu frontu bych nevystála...škoda...aspoň děti z toho něco měli :slight_smile: K nám čert s Mikulášem nechodí...ale jen co jsme přišli,tak už se do balíčků vrhli...no já jim to prošmejdím večer,až mne chytí mlsna.... :slight_smile:
5. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
Tady máme fotečky z dnešního "Mikuláše" bez Mikuláše a čerta :wink:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=86864
5. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.