• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahoj holky,
u nás se plakalo jak se bál čerta. Chtěl si čert odnést tatínk a to bylo teprv rodeo. Zítra máme oslavu tak až večer nebo v neděli přihodím fotečky. Dneska už jsem gorgy. Pekla jsem dortík na zítra, ještě úklid, atd tak jsem kantáre.Hezký večer všem, papa
5. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz
holky prosím vás mám dotaz??máte nějaký zaručený tip na něco proti prdíkům pro malé miminkka??prosím poraďte sestřenka je zoufalá.....
6. pro 2008 v 16:44  • Odpověz
ahojky,
já dávala baby calm kapičky každý večer do mlíka....jinak čajíček fenyklový
6. pro 2008 v 17:00  • Odpověz
ahojky,
toru probiotické kapky ale jsou prý drahé jako sviňa - 600-700Kč?? Fakt jinak nevím, já to nezažila u žádného dítěte

večer přidám fotky z mikuláše... a snad pokecáme, :wink:
6. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
Ahojky,

taky jsem dávala Baby calm a pomáhaly nám.
6. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky, hezkou adventní neděli přeji. Tak jsem včera měla s dětma noční, takže pc nehrozil...

Konečně jsem vložila fotečky, tak se mrkněte.jdu vařit...... a nikdo to za mě neudělá, ale odpo si snad už odpočinu a dám nohy nahoru :grinning:
7. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
7. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
Gabi?? ahojky na úterý se můžeme domluvit dopoledne, jak by ti to vyhovovalo??? Půjdu s Ondrou na krev k bubeníkovi tak bych potom se stavila na Sídliště - stejně musím nakoupit...Tak se mi ozvi jo?
7. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz
ahojky,
derm: už jsem ti psala... :slight_smile:
7. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz
derm: prosímtě..vždyť ty pořád pečeš...dort je krásný :slight_smile:
7. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz
jo tak ty fotky: to tak plakal Ondrášek kvůli čertovi? chudáček.... :frowning2:

kozi: to si Terezka pochutnala :slight_smile:
7. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz
gabi :slight_smile: já tobě taky :slight_smile:
No pokouším se, teď byl podzim samé oslavy, teď zase nic péct dlouho nebudu :slight_smile:Ondík se zlekl, ale pak se zároveň i smál, měl z toho zážitek. Jak odešli tak byl největší hrdina :slight_smile:
8. pro 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, ve ct razime do CR,uz s emoc tesime...snad zvladneme v pohode let...ted uz E chce vse videt....zkoumat....snad nebude turbolence, musel by byt celou dobu prikurtovany, 3h a to by nezvladl...nesnasi to :frowning2:
8. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky holky,

kocu tak už se chystáte, tak přeji hlavně klidné balení věcí a klidnější let, ať to s Eričkem zvládnete :wink:
9. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
Čau holky,mám na vás maximální prosbičku-nevíte o nějaké práci? Mamči dnes oznámili,že jí neprodlužují smlouvu.Je z toho dost špatná.Bobišek plakala :frowning2:
9. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
kozi tam to mi je líto :frowning2: :frowning2:

hyundai ale tam bych se za každou cenou nehnala
9. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz
mamča taky hledala práci a už našla...u nich se taky propouštělo
kozi : zkus se podívat na netu na ÚP nabídku prac. míst

http://portal.mpsv.cz/sz/local/fm_info

kocurek: no to je fajn...a už teda nastálo???

jinak ahojky všem......
9. pro 2008 ve 21:22  • Odpověz
no někdo říká,že Hyundai dobrý a někdo si stěžuje..těžko říct
9. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz
gabi ahojky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no mám kamarádku a z rodiny v hyundai - al e firma glovis co má sklady a mazec co jen slyším. Nehnala bych se teda tam.....

kozi a mamka má co za vzdělání? zkusím se poptat
9. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz
no já taky ne..a korejce fakt nemusím.... :frowning2:
9. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky, diky vsem....
Co s etyce Hyundaie....taky neslysela nic dobreho, naopak, znama tam delala

BAbky, co tak udelat srazik po vanocich, az bude klid???????????????????????????????? :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz
já bych byla určitě pro - teda po novém roce...už by jsme se měly poznat jako :grinning:
9. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz
No,Hyundai taky zkusí,ale...Taky jsme nic dobrého neslyšely.

Gabi,díky,zítra na to kouknu.

Mamča je ohebná-vyučená je prodavačka smíšeného zboží,po mateřské dělala v kravíně,pak skladnici a uklízečku,šičku obuvi,pak v obchoďáku na infu a teď v prům.zóně v Kopřivnici.Strašně rychle se učí.Byla za tuto práci ráda a teď tohle...Mají půjčky,rozpadá se auto,do toho Vánoce... :frowning2:
9. pro 2008 ve 22:34  • Odpověz
Navíc,pokuď chodíte nakupovat do Hypry,tak mamku od vidění znáte.Dělala tam do loňska 5 let na infu.
9. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz
Gabi,teď koukám,že to je ÚP.Tam je prdlajs :unamused: Dneska jsem to celé prolezla.
9. pro 2008 ve 22:38  • Odpověz
ahojky,
kozi: tak pak prace.cz..a jinačí už ani neznám...pak fakt jedině po známých a tak....

je to hrůza s tou prací...mamka byla taky od července doma,v poslední době už na prášky ,protože ji končila podpora a odstupné a taky měla splátky a budila se v noci hrůzou,jak to vše zvládne...nakonec ji známá dohodila práci....dělá na Lysé hoře servírku,recepční..prostě vše dohromady...nikdy to nedělala,musela se naučit zacházet s počítačem...no nato ,že dělala ve Slezanu a teď tady todlenc...nevýhoda je,že je týden pryč a týden doma...tak teď se moc nevídáme....ale zase může klidně spát.....
10. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
Ju,s práci je to tady na prd :unamused: Už jsem hledala na práce.cz,jobs i na kariéra.cz ...NIC :frowning2:
10. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
Ahojky...piji kaficko a budu dobalovat!!!!!!!!

Sraz po svatcich musime udelat, kdo prijde prijde, je mi jasne, z ene vzdy vsechny budeme moci, jendou bude nemocny ten, po 2. zase nekdo jiny...

Nabidka prace:
http://www.sprace.cz/ -----zde je toho silene moc ze SM kraje Kamoska tam nasla prci :slight_smile:
http://www.nabidky-prace.cz/
http://www.jobmaster.cz/mapa.php
10. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz
10. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.