• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Ahojky holky,
kozi zkusím se zeptat a po víkendu ti písnu....

gabi tak to věřím, že ti je smutno, když je týden pryč....chybí to kafíčko a pokec,.....

Ondík dneska zlobí, šijou s ním všichni čerti...včera asi jak mu brala krev tak asi ještě píchla něco veselého bo to není možné. vymyšlí tady koniny... a Helči střídavě bere a dává dudlíka..to nikdy nedělal.
Se snažím dneska aspoň slepit trochu cukroví :grinning: Na večer přiveze známá krůty, tak jsem si nechala koupit 2 - jedná bude mít okolo15kilo......takže bude masenko. Akorát to vždycky rozebíral můj taťka, ten to měl rozebrané nekeám za 20 minut...M+ě trvá i kuře rozebrat 40minut natož krůtu. On teď po té operaci nemůže, tak to bude mazec. Se budeme s mamkou pižlat dlouho.... Blbé je že to přiveze až okolo 17hodiny tak to mám dneska asi noční. Ale za to maso to stojí, i když.................. :angry:
10. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky holky, copak je s váma??

Doufám, že jste všechny v pořádku....

kocu tak jaký byl let, jak to Eriček zvládl?? Vítej doma :slight_smile:
12. pro 2008 v 07:53  • Odpověz
ahojky ...tož u nás vše při starém...stále probíhají přípravy na vánoce, ještě pořád nemám všechny dárečky ale to se nějak zvládne..

a co ty??už máš všechno napečené?? :slight_smile:
12. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
ahoj Toruš, no já dárečky mám, ale s tím cukrovím letos nic moc..... Napečeno jakž takž je, ale dohormady nevím kdo to dá...pořád se k tomu nemůžu dohrabat. Vždycky jsem už 14dní přes svátkama měla hotovo - a to i když jsem chodila do práce. No holt dvě děti jsou dvě děti :grinning: Řekla jsem si tak do středy a co nebudu mít se*u.......

tak jsem včera zvonila na Simču Kupinku a zahlédla jsem někoho za oknem, ale nikdo mi neotevřel :confounded: což mě mrzí. Chtěla jsem vědět, co je s nima, vidět je není, tady nechodí, snad se nic neděje a jsou v pořádku. napadají mě různé a hrůzné věci, tak snad neee......
12. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
derm:no já na ně myslím pořád každý den opravdu...a mám z toho dost špatný pocit, ty jo snad se opravdu nic nestalo teď jsi mě zase zaskočila že ti nikdo neotevřel fakt nevím co by se tam mohlo dít....kurnik co teď?? :frowning2:

no mě čeká pečení zítra tak uvidíme kolik toho stihneme....
12. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky,
derm: nestraš...to je fakt divné..kdyby aspoň napsala,že jsou v poho....

no já se dneska chystám slepovat cukroví( tedy jenom jeden druh),ale to záleží,jaý bude prcek,protože s ním se moc nedá....taky tu mám vrchovatý koš žehlení a v pračce prádlo a smetí na podlahách..to nevím,kdo to uklidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz
no holky napadají mě blbé myšlenky ohledně Kubíčka po té nehodě, snad se neděje něco po tak dlouhé době....víte jak to myslím....Zkusím ji napsat smsku ještě a uvidíme. Mám z toho nepříjemný pocit, myslím na ně a fakt nevím, co se děje.... :pensive:

toruš tak ať se při pečení daří, já se minulý týden tak blbě spálila, že mám 3x1 cm velkou popáleninu na ruce....ale bylo mi smutno po práci, tam jsem byla spálená pořád :grinning:

Gabi zaúkoluj s něčím Mišu, už je velká holka na to, aby pomohla ne? A kašli na to, jak nebude uděláno....víš jaké to je, vánoce jsou o klidu a pohodě v rodině.....takže nebude tak nebude :slight_smile:
12. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz
holky,psala jsem kupince..tak vše je v pořádku..nejde jim net a přecházejí na jiný,budou ho mít před vánocemi a tak se pak ozve. Moc vás všechny zdraví :slight_smile:
Uffff...to mi spadl kámen ze srdce :slight_smile:
12. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
gabi ty jsi rychlá, já se k tomu orzhodovala zda psát či ne. Tak to jsem ráda, že jsou OK..... no ale řeknu ti, to jsou ale nervy :pensive:
12. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz
myslím ty moje :grinning:

Zítra jedem na celý den k druhým rodičům, tak se tu mějte hezky holky, papa a hezkou sobotu :grinning:
12. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz
ahojky holky tak jak jste prožily víkend??
14. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
ahojky holky,¨
no my včera celý den u manželových rodičů.....takže paráda, dneska jsme je měli naopak dopo na kafe, jeli nakupovat tak se stavili :slight_smile:a odpolko jsme šli na prochajdu a pak jsem ještě pekla vanil.rihlíčky a slepovalaa, ještě asi při telce slepím linecké. Napečeno mám, ale dáno do kupy nějak néé. :sweat_smile: Za týden je tu máme a já nemám hotovo...ještě zítra a končím :slight_smile:
14. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
derm:ty jsi blázen...:slight_smile:

no my dneska byli s manželem v ostravě a doufám že už to nebudu muset absolvovat v letošním roce... :grinning:

já vůbec nevím co koupit lukáškovi pod stromeček, něco už máme ale ještě něco bych chtěla koupit a netuším co....
14. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
www.mihaj.net já objednávala hračky odtud. Spojily jsme se s kámošku aby jsme měli nákup nad 2tis a dopravné bylo zdarma. A je to fofr, přiveze to ppl služb, žádná pošta, takže rychlovka. Tak toriš jukni, třea tě to inspiruje a nakoupíš a budeš to mít přímo do domu :slight_smile:
15. pro 2008 v 08:01  • Odpověz
taky jsem nevěděla co nakoupit, ale připohledu na ty strínky se vybíralo lehce a to i pro Helenku. Tak možná ti to pomůže, uvidíš :slight_smile: :grinning:

Dneska se mění jízdní řády, za chvilku přijede kamarádka, co mi hlídla loni v kurzu Ondráška. Má taky malého, tak pokecáme, vyměníme oblečení po dětech :slight_smile: Pak se vrhnu ještě na to cukrovíčko co jsem chtěla a kašlu na to. Pak už budu sedět jenom u pc :slight_smile: tady s váma :grinning:
15. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
derm:ty jsi aktivní hned po ránu....mi vždycky trvá hodinu než se proberu.. :grinning:

teď nějaké úplně strašné noci, vůbec nevím co se děje ale za noc naspím tak dvě hodinky no co se dá dělat...
musí mi to stačit.. :slight_smile: na ty stránky určitě kouknu děkuji :wink:

kolik máš druhů cukrovíčka??
15. pro 2008 v 08:40  • Odpověz
toruš to neee, já si musím sotva odlepím oči uvařit kafe abych vůbec fungovala. Ondík mě vždycky tahá z postele "mako tajej- mamko vstávej" a mě se tak nechce. To Heli jetě vychrupuje a on mě už budí... a já se to snažím natahovat a ležet co nejdéle.

Co se děje, Luki nemůže spinkat nebo ty máš takové špatné spaní?? U nás zase Ondra už asi 4tou noc nechce spát u sebe v pokojíčku, což je síla, za chvilku tam bude přemisťovat Helču k němu tak nevím, jak to dopadne. A začal se bát tmy.... :confounded:
15. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz
derm:nene malá spinká celé noci, ale se mnou něco je.. :grinning: jen nevím co :grinning: ježiš ještě že lukášek spinká v postýlce a nechodí za mnou ráno... :grinning: Takže helenka spinká tak krásně??to je hodná holčička.....
rána jsou pro mě nejhorší.... :unamused: tak malý se bojí tmy už teď když je večer a svítíme jen v jednom pokoji kde si hrajeme tak malý nikde jinde nejde protože má strach.... :slight_smile: no teď se učí nová slovíčka tak uvidíme jestli někdy začne mluvit... :grinning:
15. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky, hlasime se z FM...... :slight_smile:
15. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz
kocu vítej doma :grinning: :grinning: Jak jste to zvládli s Eričkem, všechno dobré ten let??

toru bobku copak se to děje s tebou....uvař si večer meduňkový čajík pro lepší spaní...
15. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz
kocu:vítej zpět v ČR... :wink:

derm:nevím co se děje...uvidíme jaká bude dnešní noc.... :unamused: a co zdravíčko už jste všichni v pohodě??co tatínek odpočívá po té operaci??a co manžel taky vše ok s tím zdravíčkem?
15. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz
toru tak ať se ti dneska lépe spijnká. Vidím, že stejně ponocuješ :slight_smile:

My už jsme z nachlazení dobří, ťuk ťuk, i ta 14ti denní rýma pominula. Tak snad zase budem nějaký ten týden v pohodě.
Manžel se cítí dobře, akorát ho vytáčejí naši - je trošku z nich psychicky rozhozen - no ale to je na delší povídání..... a při nějaké skleničce tvrdého .....takže když se necítí dobře a něco ho rozhodí, bere si prášky na nervy na uklidnění................ :confounded: :pensive:

Taťka po operaci dobré, zarostly mu stehy tak mu je museli stříhat znovu i s kůží, tak to nebylo příjemné. Teď se snaží trénovat nohu procházkama. Jak mu brali tu tepnu z nohy tak má tu nohu takovou ochabnutou, potřebuje ji rozcvičit, aby nekulhal. Není to nic příjemného. Hrudník cítí když chce kýchnout, pšiknout, zasmát se.....to je šílené, to pocítí ještě dlouho. Ale cítí se dobře, tak to je fajn. Už má své nálady a sekýruje mamku :grinning: :grinning: tak to je OK :wink:

Jdu do pelíšku, pa a dobrou
15. pro 2008 ve 23:32  • Odpověz
derm:No takže noc byla hrozná jako už čtyři dny předtím.... :unamused:

já takhle kolem té dvanácté chodím spinkat normálně a ještě k tomu

jsem včera pracovala tak jsem ani dříve jít spinkat nemohla... :slight_smile:

tak to je dobře že jste konečně zdravoučcí..... :wink: ajaj vidím že rodiče i u vás pracuji

na nervy my to taky tak máme, ale v žádném případě bych s nima nemohla bydlet to

tebe i manžela obdivuju....je to těžké být na jedné nebo druhé straně, že asi??

Je dobře že se tvůj tatínek snaží chodit snad to bude brzy lepší a lepší....

jak sekýruje tak to už je dobré :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahojky, let byl celkem v pohode, ted kdyz uz ma maly zajem o veci, clovek jej zabavi a dalsi let z Prahy do Mosnova, tak ten prospal a vzbudil se az v dedeckove aute.
16. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
toruš bobku, tak to mi je líto, něco tě rozhodilo, máš nějaké problémy že nemůžeš spinkat?? Tak doufám, že dneska už to bude lepší.

No u nás to je síla k řešení. Vánoce, mamka jako každý rok takové nálady, vyčítání, prostě všechno se hromadí...ale ty problémy s našima jsou delšího rázu. o bydlet spolu nedělá dobrotu. lituju toho, že jsme se hned neodstěhovali a nemáme svůj byt a nebydlíme sami. Proč to neuděláme?? Protoýže tolik peněz tay do baáku šlo, že ty investice opouštět nebudu........ a tolik práce co jsme tady udělali........ :frowning2:

No jsou to mí rodiče, stojim při nich, ale můj manžel je mj manžel...jsem více na jeho straně. Je to těžké, jsem mezi něma a to ve všem. Jsem v blbé pozici. V šíleně blbé pozici. Ale ať se děje co se děje, miluju svého muže a budu stát po jeho boku .....i za cwenu že by se naši urazili nebo něco takového............ :frowning2:

No taťka musí dělat zdravotní procházky - což za normáloní život na žádnou nešel - lenoch....tak chodí s mamkou dvakrát denně. Musí trénovat nohu, aby nekulhal. Má ty svaly ochablé, tu nohu ma poloviční svalově, musí nabrat zase sílu a svalovinu. No je to asi na delší dobu.

kocu tak to je dobře, že jste to s Eričkem zvládli. Tak teď už zase užíváte Vašich. A co manžel, kdy ten za vámi přiletí??
16. pro 2008 ve 22:17  • Odpověz
derm:
jejda jsi ve velmi složité situaci..vůbec ti to nezávidím a jak to tak čtu tak je mi tě strašně moc líto... :unamused:
Já to tvrdím od začátku nikdy bych nešla do baráčku s rodičema ani s našima ani od manžela..
vůbec nevím co ti poradit, jelikož na to asi ani rada není prostě to musíte přečkat a ono příjde zase lepší období uvidíš... :wink: Já miluju moji mamču nadevše ale bydlet bych s ní nešla....naši přestavovali byteček a bydleli dva měsíce u mě a musím říct, ža jsem měla teda dost.....
je to srandovní jak rychle si člověk zvykne na to žít sám a má svůj rytmus a tak no... :grinning:
rodiče od mého manžela chtěli ať tam bydlíme co nejdéle, bydleli jsme tam první tři měsíce co se lukášek narodil, a já měla dost s tchýni jsme si lezli na nervy a kdyby jsme se neodstěhovali tak nevím nevím jak by to dopadlo.... :frowning2:
takže si nedokážu představit v jaké situaci jsi ty a hlavně jsou to tví rodiče je mi jasné že nechceš ublížit ani jedné straně....no nezávidím ti to... :unamused:

no dneska mám tolik práce že budu ráda když se dostane ve dvě do postele, firma pro kterou pracuju totiž zítra končí, tím myslím jako že mají vánoční volno, jde se až po novém roce a pokud chci nějaké penízky v lednu tak musím dneska zapracovat, ale říkám si že jednu noc to vydržím a pak se dospinkám jindy.... :slight_smile:
16. pro 2008 ve 23:28  • Odpověz
ahojky,
Tora:
to bude stresem beztak.já mám vždycky prosinec takový hektický..ale je fakt,že letos spím dobře..jsem tááák utahaná z malého ,že padnu a spím.Ale večer si taky vařím meduňkový čaj,mě teda děsně chutná.Jinak pociťuji,že jsem hrozně unavená,tělo mi nějak neslouží,já bych tak ráda si poležela ,ale nejde to.....furt ty klouby bolí,ráno neohnu prsty na rukách..no hrůza..budu muset po novém roce zajít k dr. :frowning2:

já bydlela necelé 3 měsíce s dětma u mamky...a nešlo to....ke konci to už byla hrůza..jsme si višichni lezli na nervy.

kocu: tak už doma???to je super...já myslela,že i s manželem a na furt.
derm: tak co? už vše uděláno a nachystáno? mamka přijede z hor zítra a v pátek valíme k ní dodělat cukroví...

tak valím,dneska máme druhou hexu..už se bojím té reakce... :frowning2:
17. pro 2008 v 09:05  • Odpověz
gabi: ty jo nevím že bych měla stres tak nějak na všechno kašlu... :slight_smile: ale spíše jsem přišla na to že byl úplněk tak jestli to nemá na mě vliv.... :frowning2: Ten meduňkový čaj jsem ještě neměla a normálně jsem teďka neměla ani čas zajít si ho koupit.... :frowning2:

s těmi klouby si pro jistotu zajdi, víš jak třeba pomůžou doktoři.. :slight_smile:

no vidíš jsi další příklad toho že u rodičů to opravdu moc nejde :grinning:

tak držím palečky ať to očkování dopadne dobře a hlavně ať není žádná reakce :wink:
17. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
ahojky,moc vás zdravím.Přicházím dneska s radostnou zprávou.Jestli všecno dobře dopadne,tak budeme mít kolem 30.července přírustek do rodiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem v 8tt,miminko má 1,5 cm a už mu bije srdíčko.Dny trávím s hlavou v záchodě,tak blbě mi nebylo ani u Vojtíška.Už jsem prozvracela 4kg.
18. pro 2008 v 15:39  • Odpověz
Ahojky holky moje,

jojo já mám všechno hotovo - teda co se cukroví týče. není to co vždycky, ale aspoň něco

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=33623&user=55324

Gabi nechybí ti magnesium že tě bolí ruce, trnou ti a takové mravenčení?? Jestli nemáš tetanii, zajdi co nejdřív k mudr.
Toru tak co, už je to lepší? ASsi si měla spoustu práce ne, když ta firma už končí a už má volno vánoční... možná že fakt tím stresem.

U nás to je síla, pořád něco. Teď pro změnu každý den mamka nenápadně chodí ke mě dopoledne na kafe a pořád do mě hustí věci.......co se týče financí a tak, prostě kecá do všeho. Falt si kolikrát říkám, že moje vlastní tchýně se ke mně tak nechová jako moje máme.

nytri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Gratuluji, obrovská gratulace, to je paráda. Přeji odně zdravíčka tobě i maličkého nebo maličké, to je krásná novinka!!!!!! A už to ví i v roidně, nebo si to necháváte pod stromeček překvapení???
18. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.