• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
nytri s těma kilčama já taky dala 5 dolů a za celé těhu jen 7kg nahoře...za to teď opět a zase kynu....síla...mám ty kilča opět nahoře..... :frowning2: :pensive: ale na druhou stranu si říkám, hlavně že jsme zdraví
18. pro 2008 v 16:30  • Odpověz
ahojky,
derm: já tetánii mám už tak 2 roky...koupila jsem si vápník+ hořčík+ zinek tablety,ale asi nějak nezabírají....nebo to chce čas.
nytri: to je krásná zprávička...tak moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jinak očkování v pohodě,reakce bohudík žádná a Maty má 6,6 kg.
18. pro 2008 v 17:18  • Odpověz
gabi tak to vítej v klubu :pensive: tak to už nevím jak poradit na to
Maty je kus chlapa!!! to my máme o kilčo víc kolik jsme staršííí :sweat_smile:
18. pro 2008 v 18:39  • Odpověz
Nytri, obrovská gratulace, mamuško!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
Téda, vy máte macíky! To ta naše píďala... Ale už přibírá - konečně, ale zas to nějak vzala hopem :sweat_smile:
18. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
jééé ahoj kozi ty jsi tu nebyla :slight_smile: Tak co už máš hotovo, nachystáno, dárečky zabaleny?? Ty jsi taky taková hospodyňka. no jo Terinka je napřed a je čahounka velká a chuďučká :wink:
18. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
no jo..je to kus chlapáka..jestli bude po tatínkovi,tak to se mám na co těšit... :grinning: :grinning:
kozi: se nedivím,že Terezka moc nepřibírá..vždyť je v pohybu už odmalička.... :slight_smile:
18. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
mamča přijela po týdnu,tak jdem zítra k ní pomoct s cukrovím..a projdu Místek,třeba cosi pokoupit ještě a taky nějaké maso..ale lidí je teď všude jako sraček... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
gabi mi povídej, právě si říkám jak naplánovat a kd ynakoupit - co se týče jídla na vánoce a a přes svátky do obchodu nechci.. a v sobotu po vánocích je u Nováka zavřeno a to jsem nechtěla do hypermarketu ale budu muset asi :frowning2:
Tak to zítra s mamčou dobře zvládni. Děti už budeš mít doma, už budou mít prázdniny, že?
18. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
Derm, dárečky nebalím... Bude je mít jen Terinka a tu nebudu trápit :slight_smile: Dnes jsem dolepily s mamčou cukroví a nazdobily, takže paráda. Teď jsme večer doplnily medové trubičky - dělaly jsme je letos poprvé, ale máme s mamčou obě spálené prsty, jak jsme je motaly na vařečku :sweat_smile: Zítra cukroví vyfotím a hodím sem.

Taky jsme před chvilkou doslavili a dnes jsme si z Frýdku dovezli noťas a DVD přehrávač - prý to mám k narozkám :grinning: Kupovali jsme to v Planeo Sikora Golová. Fakt super jednání, vyřizování....Ještě nám dal slevu na DVD

Gabi, to je. Pořád lítá. Dneska se strašně líbila v elektru - Terka chodila za ruce, tak tam na ni začla jedna paní - ježíš, ty jsi fajná, taková malučká a chodíš - jé a ty máš i zoubky! Terka tam na ni mrkala, mávala, podávala ji ručičku... Byla to prča :grinning:
18. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz
Terka teď fakt strašně ztěžkla... V poradně na 9ti měsíční kontrole měla 7,5kg, ale teď má podle mě mnohem více...
18. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz
ahojky no mi o nákupech nemluvte....zažila jsem si to dneska ale snad už máme všechno, ale moje nervy to málem neunesly.. :frowning2:

derm:no dneska jsem konečně spinkala, ale zase to počasí mě pěkně dodrbalo...

no já toho mám do štědrého dne tolik, že mi chybí minimálně dva dny abych to všechno stihla... :slight_smile: malý je taky od malička veliký a dodneška vypadá minimálně o roček starší, ale s tím se nedá nic dělat... :grinning:
Poslední čtyři dny neděláme nic jiného jen to že se díváme na maxipsa fíka...už ho znám nazpamět a jiná pohádka ho nezajímá, takže jestli nezblbu tak bude dobře... :slight_smile: i když dneska jsem mu pustila krtečka, ale stejně celou dobu říkal haf haf, tak nevím.... :grinning:

no my plánujeme nákup v pondělí, jen nevím jestli jet raději večer a nebo dopoledne, jenže dopoledne by jsme museli s lukáškem a odpoledne by jsme měli hlídání tak nevím....

gabi:tak to je super že mamča přijela, alespon si na chviličku můžeš odpočinout,třeba pohlídá... :slight_smile:
6 kilo měl malý ve dvou měsících takže si z toho nic nedělej hlavně že je zdravoučký ne?? :slight_smile:
18. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz
Toruš, v klidu, já jsem byla v sobotu dopo s našima v Tescu a jen jsem litovala, že nemám čagan jako ti důchodci, co tam prudili - bych to mlátila. Cpalo se to do všech uliček, automaticky počítali s tím, že budeš každému naftalínovi dávat v každé uličce přednost. Pak mě 2 důchodci propichovali očima u pokladny, jak je možné, že je nepustím před sebe - na vysvětlení - Jarek hlídal doma Terku (do toho chaosu jsem ji brát nechtěla) a ta se měla každou chvíli vzbudit. Brala jsem jen pár věcí a i přes to mi to trvalo hodinu,než jsem nakoupila :frowning2:
18. pro 2008 ve 22:44  • Odpověz
kozi:ty jo asi tak nějak důchodci mě štvou ze všeho nejvíce.... :angry: a to nejen v tescu...taky malého nerada beru protože je tam spousta bacilů a horko a tak no....no naposled to absolvuju v pondělí a pak to kašlu...chci tam jít až tak v novém roce :grinning:
18. pro 2008 ve 23:29  • Odpověz
ahoj holky,
no to je síla s těma důchodcema. práv si lámu hlavu kdy jít nakoupit, a kde abych nemusela do hypermarketu, kde bude šíleně moc lidí .....je mi zle jak jsme to měli v práci....fuj natož ještě abych šla jak šílená nakupovat do velkého obchodu.

Dneska odpo máme šrumec, jdeme akorát koupit koberec do chodby, máme toho hodně. Do toho se ohlásla tetka co ještě Heli neviděla - no fakt líp naplánovat to nešlo.... a mamka jede v 6 do divadla...tak to musíme stihnout mezi tím všechno, děti nebereme sebou . Ještě nakoupit ale jen na Sídliště. Uf uf to jsem zvědavá.

já se dneska pustila do čištěn a mytí skříní. Obývák už mám hotový. Teď jsem udělala část kuchyně- třeba odmastit, to je síla. No a snad zítra udělám pokojíček, aby byl k světu :slight_smile:
19. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
kozi nebudeš balit dárky?? Právě že Terinka bude mít největší radost z papíru :sweat_smile:
19. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
Derm, ni, pod stromečkem bude jen odrážedlo a to už je složené, takže nic. Nanejvýš jí zabalím dřevěné kostky... Vše dostala už dříve - 2x stan z Ikey - jeden je u našich, jeden u nás a taky toho plyšového méďu - křeslo.

Tak máme dopečeno, tady mám fotečky: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=88120

A tady jsou recepty, kdybyste měly některá zájem: http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=170766
19. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=76931

pár vánočních foteček :slight_smile:

gabi tak co uděláno, upatláno, máte s mamčou hotovo?

kozi mo krásné, taky jsi toho dost zvládla s Terinkou. :wink: :slight_smile:
19. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
Derm, fotečky super! Sis vyhrála, co? Já jdu teď konečně vytvořit pořádná alba na rajčeti.
19. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz
kozi no našla jsem na netu tak jsem zkušela a posílala i takové přání emailem přátelům .....

začíná mě takové věcičky bavit :grinning:

Jaké to jsou prosím tě ty stránky rajce.idnes.cz?
19. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz
Derm, tak to ti nepovím. Teprve to zkouším. Teď tady bojuji s fotkama :unamused:
19. pro 2008 ve 23:36  • Odpověz
ahojky holky, jak pak se máte??přípravy hotové?? :slight_smile:
22. pro 2008 v 10:54  • Odpověz
ahojky holky,
u ná sfinito už dávno...akorát spočíváme, máme děsné noci, Ondra nechce spát v pokojíčku, bojí se tmy....Malá už dva dny je taky v pokojíčku takže paráda, ale na druhou stranu je mi v noci smutno a budím se e tu děti nemám u sebe :slight_smile:
22. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz
ajajaj....ale zvykneš si u ondráška sis taky zvykla.. :slight_smile: no malý včera vstával o půl desáté tak jsme se vyspinkali... :slight_smile: no my ještě dneska musíme nazdobit stromeček a ještě musím vyžehlit.. :frowning2:
22. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
taky musím dneska ještě žehlit...doprat jednu pračku Helenčiného...na vánoce nemá viset prádlo, tak aby do zítřka uschlo.
No právě Ondík do dvou let byl s náma vv ložnici, neměli jsme místnost navíc....takže jsme byli zvyklí i on i my spolu.....No uvidím,e jak to bude vypadat další noci, asi to bude na dlouho. Dneska uděláme nějaký rituálek - na bubáky, bojí se bubáků...tak asi nakreslíme na papír a vyhodíme z okna nebo co já vím...aby se tam nebál spinkat
22. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak se máte v poslední den před vánoci??

Já před chvilkou dodělala salátek, dopiju kafíčko a půjdu vařit švestkovo povidlovou omáčku :grinning: Pak jak usne Heli si půjdu nabarvit vlasy ať jsem pod stromečkem šikovná.

Včera manža přijel z práce a culil se jak jelito...no dostala jsem na za narození Helenky náušnice :slight_smile: jsou krásné, kupodivu se trefil, chtěla jsem takové ty podlouhlé....Tak mám své první vlastní náušnice....vždycky zděděné jako :frowning2:

nytri tak jak mamčo, ještě ti bývá šoufl?? Jak to zvládáš ty nevolnosti a přípravy na ježíška??

tori a jak ty, už spinkáš v noci?? Jak to jde?

kozi, gabi, kupi, kocu kde jsteeee??
23. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz
derm:ahojky...tak to se máš já nedostala za porod nic.. :frowning2: no já už mám salátek taky hotový a připravuju se na snad klidný večer při televizi.... :slight_smile: manžel chce jít hrát florbal ale jelikož měl před třemi týdny výron kotníku tak nevím jestli ho pustit, celý den za mnou chodí a prosí ať může jít, jako kdybych o tom rozhodovala.. :grinning: , ale je to skvělé když on něco chce... :slight_smile: no dneska jsem zase měla strašnou noc, takže úplňkem to asi nebude... :frowning2:
stromeček už máte ozdobený??
23. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
jojo stromeček nachystaný, všechno hotovo...taky budu relaxovat při tv a při žehlení, ať ta kupa tady není na štědrý den :grinning:
23. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
ahoj holky,
přejeme Vám s dětma krásné a pohodové vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

derm:
ty jsi šikulka,že to zvládáš. Já dnes byla celý den u mamči,pomáhali jsme ji se salátem..bojím se zítřka jak to vše zvládnem,Maty přes den nechce spát,no budu muset něco vymyslet....
nestihla jsem akorát vysát,budu muset ráno.

Já dostala v porodnici od " expřítele" zlatý prstýnek - fakt krásný,se úplně taky trefil :slight_smile:

tora:
chudáčku...co se to děje s tebou?? čím to může být?Já teda musím říct,že co mám Matyho tak lehnu a chrním a nevím o světě.... :slight_smile:

tak já valím na nádobí a ještě se tu objevím.....
23. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
gabi ahoooj,

jéé taky jsem zrovna domyla nádobí...chlap se postaral o malého, už je v pelechu...dneska byl šíleně unavený tak jsem zvědavá jak bude spát a hlavně u sebe jako....

Taky ještě musím povysávát ráno a pak už finiš....Ještě jsem se chtěla barvit, no vidí to zase na 10 večer až se k tomu dostanu :slight_smile:

toru tož pusť svého chlapíka na ten sportík, bude aspoň hezky unavenej zítra :grinning:

gabi vy budete u mamči? Proč ení třeba ona u vás, když je sama??
23. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.