• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
derm:
né..my budem doma a mamka je s bráchou..on k ní chodí na každé vánoce. My tam byli loni,ale nebylo to ono,mamina byla nějaká nervózní a děti chcou být doma. Mamka by ke mně ani nešla,ona má ráda svoje.. :slight_smile:

A neboj...Ondrášek si zvykne :slight_smile: mně děti,když byli malí chodili taky do ložnice a malého si učím taky v lůžku...ta potvůrka mi nechce spát v postýlce,vždycky spustí hrozný hysterák....

já mám koupienou barvu už v těhu a mám ji u mamči a nevím,kdy si ji dám..prvně musím navštívit holiče ,ale kdy tam zajdu,to fakt nevím... :frowning2:
23. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
holky já vůbec nevím, prostě nemůžu usnout, když usnu tak se za chviličku vzbudím jsem úplně spocená a zase nemůžu dvě hodiny usnout.. :frowning2: prostě nevím... :slight_smile:
23. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
HOLKY, PŘEJI VÁM NÁDHERNÉ VÁNOCE A JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ ROK 2009!!!!!!
23. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky,tak u nás je taky všechno připravené,MM akorát peče vánočku,máme letos povrvé domácí.
Derm,blbě je mi pořád,jeden den třeba v poho a druhý den všechno vyzvracím.No uvidím jestli si dám letos kapra a salát.
Naši už o těhotenství ví a u tchánů budem muset jít s pravdou ven na první svátek vánoční,jdem tam na oběd a asi by se to stejně provalilo,když nebudu moc jíst.
U vojtíška jsme to řekli až v 17tt :grinning:
Toruš,a nemáš to psychického původu?Nevím,jestli jsi už slyšela o kineziologii,ale třeba by ti to mohlo pomoct.Já byla se svýma problémama tady ve Frýdku u paní Lhotákové.

Přeju krásné pohodové vánoce maminkám i dětičkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2008 ve 22:36  • Odpověz
nytri:to slyším poprvé musím si o tom počítat a pak řeknu.... :grinning: možné je všechno může to být psychika, a vůbec bych se u sebe nedivila... :cry: a pomohla ti paní doktorka??

tak to bude pro tchánce určitě radostná zprávička, co?? :slight_smile:
23. pro 2008 ve 23:42  • Odpověz
dobré ráno,
tak ještě jednou HEZKÉ VÁNOCE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

derm: ty PFka jsi dělala z foteček z ateliéru?

kozi: no ty sis pohrála z fotečkama...v jakém programu jsi to dělala????

holky...máte šikovné a krásné dětičky :slight_smile: ..teda MY VŠICHNI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
toruš: to bude psychika...já to taky měla...ale mně do toho budilo ještě bušení srdce :frowning2: :frowning2: :frowning2: . To přejde..neboj :slight_smile:
24. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
taky přeji krásné vánoce :slight_smile:

gabi no to doufám už se chci vyspat... :grinning:
24. pro 2008 v 10:11  • Odpověz
Dobré dopoledne,

přeji všem krásné a pohodové vánoční svátky, spoustu příjemných chvilek s dětma. Rozzářené očička pod stromečkem a pohodu celé vánoční svátky přejeme všichni Plašilovi :grinning:

gabi tady na koníkovi ty dvě jsou z ateliéru, to mi Brigita upravovala, co mám další fotečky na mmb v albu vánoční, to jsem si dělala sama
24. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
tak co holky jaký byl ježíšek??co dětičky na dárečky??a copak jste dostaly vy?? :slight_smile:
24. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
Dobrý večer! Tak doufám,že Vánoce proběhly v radosti a veselí, žádné kosti v krku, střepy, pláč... :wink: Terka s námi jedla salátek - nebojte, měla svůj(mrkvička,petržel,celer,bramborek,hrášek - vše vařené do měka, do toho jeden žloutek a jogurtek a trošku Žervé) a jak si pomlaskávala. Foto už mám na rajčeti: http://kozimura.rajce.idnes.cz/

Dostala toho hodně - šatičky, odrážedlo, kostky, 3x CD s písničkami z pohádek, zlaté náušničky a štramplíky...

Gabi, díky, je to v programu Picasa3,mám ho od novotí nainstalovaný v PC a když už jsem byla zoufalá s tím, jak udělat vánoční přáníčko, začla jsem zkoumat, co mám na ploše a tam byl tento program :sweat_smile: Prý se dá i stáhnou na stahuj.cz, jen nevím, zda zadarmo.
25. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky moje milované,

Tak u nás vánoce proběhly suprově.....nad očekávání a i s dárečkama jsme byli asi letos hodní všichni nebo co
Děti?? Ondrovi se líbily Helčine zvukové... a Helči autodráka od Ondráška.... nadšení bylo, jsem ráda. Akorát se Ondík nemohl dočkat na druhý den k druhé babi že tam budou taky dárečky....

Každé ráno vstáváme s tím, že přijde ježíšek a přinese dárečky - jak vidí ten stromeček tak to nedokáže pochopit bobek no

Jinak já mám tu pekárnu, ale už dříve, pak podprsenky konečně.......kilo bonbonů medvídků , hrníčky, ponožky, ruční vysavač na drobky (to jsem od švagra nečekala)......

Ondík dostal velké překvapení takovou koloběžku plastovou do 20kilo (no nevím už má 15....), Helča interaktivn í tabulku a držadlo i chodítko dohromady - to se líbí Ondikovi .... a spoustu hraček a oblečení......to bych tu nevyjmenovala....nadšení bylo z nejmenšího dárečku - dalekohled a plastový foťák Helča snad z látkových kostiček co může žužlat.

Jinak co se týče spaní, hlavně Ondry katastrofa.....včera jeho hysterák zkončil tak, že manžel nevydržel a už jsme si nevěděli rady, zkončil pod vodou...... Dneska jsem mu dala dětský čaj - co mám pro Helču a ještě ji to nedala od Humana na dobrou noc....je to směs nějakých byinek asi....Tak dostal čajíček k večeři.....kupodivu usnul už v 7hodin, tak ťuk ťuk zatím spí u sebe v pokoji......uvidíme
27. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
kozi krásné fotečky....taky dodám, ale ještě nemám ztáhlé z foťáku, není na to síla....
27. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
Hezký večer,
no je vidě že všechny po svátcích odpočíváte.....

Zítra skoro zase na novo....nákup, odpo úklid.... V úterý přijedou tchánovci a prabábi na oběd a uděláme si takové silvestrovské odpoledne.... no ve středu bude klideček, budem sami doma , jen odpo zajdem na kafíčko ke kamarádce.....

Pořád si lámu hlavu s tím, co upéct a nachystat na jídlo na 30 a 31.......
28. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz
nazdárek.....
tak já o vánocích byla sama s dětma a dalo se čekat,že malý bude protivný,fakt jako naschvál spal za celý den necelou hodinu,takže byl protivný,ani jsme se pořádně nemohli navečeřet...no a večer nechtěl spát,nakonec jsem ho uspala,ale ve velké posteli a byl klid...další den,kdy jsme byli u mamky si to všechno znovu zopakoval..jsem si fakt myslela třeba,že mu rostou zuby,večer zase naprd usínání,ale nakonec vytuh a bylo to. No a od druhého svátku vánočního je zase andílek ( ťuk,ťuk,ťuk). začali jsme dávat příkrmy,a malý teda baští..fakt mu to chutná...uvidím,kolik za měsíc přibere :grinning: .
Jinak z dárků byli děti nadšené,celý večer jsem o nich neslyšela a matymu se najvíc líbí ty měkké knížečky pískací.... :slight_smile: Jinak stromeček ho nebral a světýlka taky ne.

kozi: no to odrážedlo asi u terky zvítězilo,co?

derm:
Co Helenka říkala na stromeček? Jinak Vojta se taky nemohl dočkat ,až druhý den dostane dárky u babičky a pak u taťky.... :slight_smile:
ty vaříš pro Helenku...řekni mi,co vaříš a jak...já si ale vůbec nic nepamatuji a nechci pořád kupovat skleničky,chtěla bych mu jídelko vařit.

Jinak Silvestra nesnáším,takže u nás to bude normoš den,jen chlebíčky si s dětma uděláme a chipsy popapáme.Jen mne čeká to nakupování a zase bude všude plno,já jsem z toho vždycky tak otrávená.taky nevím,co vařit...Vojta je strašný frfňa....a ani mě to teď nebaví...

tora: a co vy a ježíšek????
29. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz
Gabi ahojky,
no jsem si říkala, že asi spočíváš po svátkách že tu nenakoukneš celý týden :wink:
29. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz
ale koukala jsem tady.... :slight_smile:
já nespočívám,s dětma to moc nejde.Už ať je škola... :slight_smile:
29. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
Gabi asi 4týden jsme na příkrmech, začli jsme čistým bramborem pak přidali mrkvičku a teď i květák (ten jsem si namrazila ještě za sezóny) a teprv budeme zkoušet masíčko. Přiznám se, v tomhle jsem líná něco jiného pro Helču vymýšlet. Zatím vařím na vodě. Jednou ji dělala polívečku ale to ji nešlo, raději kašičku z té zeleninky. Ale nemixuju od začátku, rovnou přes vidličku všechno. Nedělala jsem to ani u Ondry. Ještě jsme nezkusili to maso, chystám se tento týden, pak přidáme žloutek a bílý jogurt. Dál nevím, taky jsem i od Ondry všechny zapoměla. Není to tak dávno. Doktorka mi dala letáček, ale kam jsem ho dala?? Budu muset zabrouzdat na netu.

S těma kašema a UM, mě ani to Ondra do pusy nedal. Tak nevím, zda na to bude i Helča. Ondík mi ani kupované skleničky do pusy nikdy nedal. Teda ne že bych byla proti, ale na to bohužel nemám, abych to kupovala. Je fakt, že zase bio zeleninu taky nekupuji, ale snažím se kupovat co nejčerstvější......

možná mě nějaká mamina ukamenuje, ale prostě vařím z čerstvé zeleniny
29. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz
no to ti věřím, už ti lezou na "nervy" co??

Helča se začala plazit, včera trošku dneska už ji to jde, takže cíl v obýváku je směr televize nebo ke stromečku, no a to se chytá hned ubrusu pod ním že :grinning: Takže bez dozoru už vůbec neee
29. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz
My si se silvetrem hlavu nelámeme. Zítra přijedou tchánovci tak budou takové oslavy :slight_smile: aspoň si užijou dětí a ve středu budem odpočívat. Známí nakonec nedorazí, tak budeme sami. Odpo půjdeme k nim na kafíčko a to všechno.

Budem ďobat keksy, štrůdly slané a upeču sekanou a to nám stačí......pokud budou děti spinkat tak to bude paráda ve dvou...nebo čtyřech, pokud nás nenavštíví naši
29. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz
derm:
však vaříš správně z čerstvé zeleniny...jenže teď v obchodech se mi pořádně nic nelíbí za zeleninu...No taky zkusím kouknout na net,jestli něco najdu.No Matymu chutná fakt všechno,v tomhle bude po tatínkovi :grinning:
29. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
gabi akorát by mě někdo nařknul že třeba to obsahuje víc pesticidů než z té skleničky co já vím. No nevím to je fakt, ale bio zelenina, já myslím, že v tom moc rozdíl není. Mudra jak mi řekla, aby jsme začli se zeleninkou tak řekla uvařte mrkev, neřekla bio.....ale prostě udělala jsem jak to cítím já sama. Kupuju co nejpěknější zeleninku, nekoupím ji uhnilý brambor a mrkev že :grinning:
29. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz
No zítra budu vařit kuřecí vývar tak to masenko ji dám do zeleninky. Totiž jsem si před svátkama navařila vždycky víc a zamrazila do jogurtu od prince od danone- má to víčko a je to vlastně jedna porcička..... Teda včera a dneska snědla celý kelímek, což je 125ml?? Což si myslím, že je šikovná že to zblajzla :slight_smile: No tak do těch kelímků, zavřu víčkem a ještě do sáčku a namrazila jsem, ať nemusím se teď přes svátky pitvat s vařením, takže jsem si to ulehčila.
29. pro 2008 ve 22:06  • Odpověz
ahojky holky...no u nás vánoce byly super, malý rozbaloval jako ďábel takže jsem měla velikou radost a on měl největší radost ze sekačky dětské a používá ji jako odrážedlo :grinning: přitom doma jedno má, ale hlavně že si hraje a nezlobí... :slight_smile: no dneska jsem ho byla nechat ostříhat, tak budeme na nový rok hezcí..... :grinning:
my budeme na silvestra asi u našich, nebo spíše oni chtějí aby jsme tady byli tak uvidíme, ale jelikož se nám pokazilo auto v sobotu tak se nemáme od našich jak dostat a všechny věci převézt...

no co já si ještě pamatuju je, že lukášek nám jedl taky všechno jedinou věcičku kterou nikdy nemusel je květák...kupovala jsem mu ty lahvičky jedl to ale nikdy toho moc nesnědl, a já u toho umírala protože mi to strašně smrdělo a natahovalo mě z toho, takže jsem mu začala vařit a byl klid malý více snědl a já nemusela zvracet.. :grinning:

takže helenka už lozí??tak to je super, i když je to více hlídání ale je to úžasné... :slight_smile:

tak to je super že matyášek tak krásně papká....
29. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz
tori ahojky :slight_smile:

jak se sere tak se sere, co? Myslím s tím autem .-(

No my silvestr pohodička budeme......jedna sklenka červeného vínka a pohoda :slight_smile:

no začla včera se plazit, lozit po kolínkách nee, to se rozhoupe, šoupne jednu nožku a šupne sebou na ručičky. Ale stačí málo a bude to....
29. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz
No nic, jdu hajinkat, zítra náročný den. Papa a klidnou noc holky
29. pro 2008 ve 22:37  • Odpověz
derm,
no už to není to miminko,co jen leží... :slight_smile: te´d už je třeba fakt dávat pozo.

tora:
to mi ani o tom květáku neříkej,já mu koupila 2 skleničky,ještě to neměl,tak na ten zápach se fakt těším :grinning: Dneska jsem mu dala brokolici,sice mi to nechutnalo,ale malý to zblajznul.
tak ostříhaného Lukáška nám musíš ukázat....Já chci ostříhat Vojtu strojkem,už to má zase dlouhé,ale teď mrzne,musím počkat a já kdy si zajdu k holiči,to fakt nevím,budu muset po Novém roce..hlavně,že už mám 3/4 roku koupenou barvu na vlasy,ale leží v koupelně... :slight_smile:

dneska zoho mám taky dost,zítra zase nákupy,to zase bude,ještě v těch mrazech..no dneska jsme si s dětma udělali výlet s kočárkem - dolů na Veselou do labutě do železářství,pak zadem přes vlakáč na Úřad práce,pak přes park na náměstí do Místku,pak DM,pak jsem chtěla do Alberta( bylo moc lidí,vyprdla jsem se na to),pak mamině vyhodit pár věcí k ní,pak do Penny na nákup a pak rovnou domů - no přišli jsme zmrzlí,jsem měla úplně červené nohy..fuj!!!! jedině Matymu bylo fajně :slight_smile:

tak já taky jdu...dobrou holky :slight_smile:
29. pro 2008 ve 22:56  • Odpověz
Derm, díky za pochvalu foteček, ještě máme nějaké na foťáku od našich, tak ještě dodám.

Terka dostala to odrážedlo - to, Gabi vedlo, ale až po krabici od dřevěných kostek :grinning: , pak 3CD s písničkama z pohádek, štramplíky a náušničky z bílého zlata - nádherné!
V neděli jsme museli k tchánovi. Terka jde normálně k úplně cizím lidem, které v životě neviděla, bez křiku se smíchem, ale tchána jen uviděla ve dveřích, začala hysterčít, ale jak. Na ruky ji nesměl vzít vůbec. Jo, už to dítě cítí povahu člověka. Krom toho byl řádně opilý, smrděl chlast i v baráku. Dal Terce megatašku - asi tak 150cm vysokou a řekl ji: "Na, to máš ode mě" Tak mu Jarek řekl, ať jí to alespoň vytáhne, že ona si to těžko rozbalí - málem to na sebe zhodila. Dostala pletené ponožky tak na dvouleté dítě, vestu - zimní - ta jí bude tak v létě, pak lvíčka(asi tak 20cm velkého), který mluví - Pojď ke mně, Chci se s Tebou tulit, Mám Tě moc rád... Na hlavě má hřívu z jemného chlupu, takže paráda. Jak se zakousla, tahala jsem jí z pusy chuchvalce, no, a pak šlapací!!!!! trojkolku, z té nejobyčejnější umělé hmoty, když ji chytnete za řídítka, celá se kymácí...Funkčně pro dvouleté dítě, nosností tak pro 3-měsíční mimi - úžasné dárky. Opět nezavolali, neporadili se s námi. Tentokrát jsem řekla Jardovi, ať jim už laskavě zavolá, že byť bydlíme v RD, nemusíme z něj dělat skladiště.Když už chtějí Terce něco za každou cenu koupit, ať se poradí.... No, každopádně už tam v životě nejedu. Terce chtěl cpát Jupíka( absolutně toto pití v životě pít nebude) a čokoládu. Fakt na hlavu!!!! Dárky kupovala švagrová, která má sama už dvouleté dítě, tak by snad měla mít alespoň trošku rozum...Samozřejmě se mnou tchán opět jednal jako s dementem. Takže jsem si zase pěkně v neděli zvedla adrenalin a roztřepala nervičky a drží mě to doteď. Když si na to vzpomenu, dostanu tik do oka... :angry:

Včera jsme byli s Terkou poprvé na bazéně a bylo parádně. Máme bazén ve Fryčovicích. Vstupné je za hubičku. Přes všední dny do 15hod. za 45,-/hod a po 15hod. a víkendy za 55,- Takže s ní teď budu chodit častěji. Jdeme zase v neděli. Už se těšímmmmm!!!!!!!!!!!
30. pro 2008 v 16:44  • Odpověz
ahojky,
kozi:
tak to je na hlavu s tím tchánem..no nejlepší je se poradit,co by Terezka potřebovala,než nakoupit spoustu blbostí.To tě chápu,že jsi byla na nervy. Ale ty s ním ani nevycházíš co? myslím, že jsi to tu psala,že ho nemusíš....
S tím bazénem,to máte super,to tam beztak ani není narváno...no tak hlavně ,že se to Terezce líbí :slight_smile: Aspoň se vyblbne.
30. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
Ahojky! Jdu vám popřát vše nej do Nového roku!Hlavně zdravíčko, hodné dětičky a lásku partnerů!!!
31. pro 2008 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.