• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
taky vám přeji všechno nejlepší do nového ročku, hlavně hodně zdravíčka pro vás a pro celé vaše rodinky a hlavně pro mrňousky :wink: a potom samozřejmě ať se vám splní vše co si přejete. Hezký nový rok
31. pro 2008 v 16:06  • Odpověz
ahojky,
holky tak ať do toho Nového roku 2009 vstoupíme ve zdraví a z vesela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky, jdu pozdravit z "postele"

Včera jsme po osvaách s našima, měla jsme pozvané na oběd tak jsem v noci odpadla a manža se mnou. Ulehli jsme asi s chřipkou nebo angínou. Takže silvestr bude podle toho vypadat. U tv a pod peřinou celý den.

ještě že mi aspoň na chvilku mamka vzala odpo děti na procházku. vyvětrala jsem bacily a děti se provětraly.

Přeji všem příjemné oslavy starého roku a úspěšný vstup do roku nového. Hodně zdravíčka Vám i dětem a celé rodince, to ostatní si nás snad najde :wink: Pa a hezký večer
31. pro 2008 v 18:08  • Odpověz
Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů, ale jen štěstí, zdraví, láska a přátelství dává smysl našim dnům.
Láskyplný rok 2007 přejeme.......... :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
kocurek: rok 2009.... :slight_smile:
31. pro 2008 v 18:21  • Odpověz
derm: tak to je s tou nemocí poslední den v roce fakt jak na sviňu.... :slight_smile: tak brzké uzdravení :slight_smile:
31. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
gabi no jsem kantáre :pensive: budu ráda zda se dožiju půlnoci...no oslavy ani jednohubky nic nechystám, nemáme s manžou na nic chuť..... v lednici tolik jídla...asi budu zamražovat

kocu :grinning:
31. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
derm:tak to je mi moc líto tak to bude na prd silvestr ale alespoň budete spolu v posteli :slight_smile:
31. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
toru aspoň jak jsme se za celý rok k sobě netulili dneska jsme to dohnali :slight_smile: Už je trošku líp, ale opravdu trošku.....No bude dneškem noc jako každá jiná, nic vyjímečného, nevadí :sweat_smile:
31. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
jo,jo..preklepy se savaji....
31. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
ahojky holky tak co jak se cítíte v novém roce?? :slight_smile:
2. led 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky holky a mimišci,
zdravím po několikadenní odmlce......

....No tak naše onemocnění před silvestrem vyvrcholilo v pátek v noci (ze čtvrtek na pátek) kdy začly i děti. Nás s manželem jen bolelo v krku, šíleně tělo ale bez horečky, asi chřpka. Děti začly obě kuckat, nejhůř to nesla Helča, když ji natahuje, dusí se. nejde vykuckat. Jinak žádné příznaky nic, rýma, ani teploty..... zatím ťuk ťuk.... No takže jsme všichni na lécích, Helenka má antibiotika a další 3 léky Dostat do ní něco je síla, jak vidí, že mám lžičku v ruce je zle, kroutí se, manža ji drží, ale nepomáhá, zápásíme a bojujeme. Antibiotika má co 12 hodin, je to sice sladké, ale takovému dítku to je jedno

No od úterka jsem pořádně nespala, každou noc tak 3-4 hodinky max.....nejprv nemohla sama ze sebou a teď se budí Helča co 0,5hodiny. Doufám, že to je tou nemocí a nebude to tak na stálo. Teprv poznávám, co to je být nevyspaná, takže berija a další holky soucítím s váma......

Dneska už je mi lépe, pustila jsem i do vaření, jinak jsem nebyla schopná, ale naštěstí jsme dojížděli pořád nějaké "zbytky" tak nebylo třeba.

Ondík je tom nejlépe z nás 4.....tak jsem uvažovala aspoň na 0,5hoďky se vyvětráme ven na sáňky. Helču necháme doma, aby si sněhu užil, pojezdit po uličce.....uvidíme.

Co se týče psychomot.vývoje. Za poslední týden udělala Helča největší pokroky
- minulou sobotu se začla plazit
- v úterý začla chodit po kolínkách
- dneska si už několikrát sama sedla

Ale fakt každé dítko individuální, takže holky nebuďte smutné, mám kamarádku, Honzík měl teď 3 roky....Ještě před 2 měsíci nemluvil, bum bác z ničeho nic začal a teď nezavře pusinku. Dlouho nechtěl na nočník, teprv v létě se to naučil. Spoustu věcí uměl pozdě a eď je šikovný kluk. Mudra řekla kamarádce ať se do 3 let nestresuje, že do té doby není co řešit.

Spíš buďte holky rádi, že mimča leží a ještě nechodí. Mě teď začl fofr, uhlídat Ondru a Helču zároveň. nejvíc se jí líbí v obýváku pc - ten mi už několikrát vypla a zapla a kuchařky na poličce .-( Ondra začal ještě víc žárlit. Protože se malá dostane k jeho hračkám. Zrovna před chvilkou po ní něco hodil. Teprv mi začíná to pravé ořechovééé
Bez dozoru ani ránu. Každého zvlášť a malou buď do FP lehátka nebo postýlky. No teprve se uvidí, jak to zvládneme, teď měl chlap volno a zítra do práce...takže premiéra s lezící Helčou teprv bude když budu na ně sama zítra

No takže tak u nás, nemocní, ale musíme to zvládnout.

Pokusím se vás odpo dočíst, co jste napovídaly. Zatím pa
4. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
jééé koukám na to jako debil..... se omlouvám, já si to zkopírovala z jiní diskuze co jsem psala holkám a některé části tu nepatří, to jsemměla vymazat..... Ale vy mě holky pochopíte že :grinning:
4. led 2009 v 19:38  • Odpověz
ahojky,
derm:
to jsem pochopila... :slight_smile: Jéžiškotky...u vás se ty nemoci drží..no chudáček Helenka,tolik léků..a neboj,zase bude pěkně spinkat.To je šikulky,že dělá takové pokroky,kde že je to to ležící miminko???No ,bude to asi těžké ještě s Ondráškem je uhlídat,zvlášť,když na ségru žárlí....
U nás vše při starém,ještě že už začíná škola,mi už z těch dětí doma hrabalo...a Matyášek tak ten je zlatíčko,akorát fakt přes den toho moc nenaspí... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a koníky nechce pást,se u toho děsně vzteká....

no já jsem úplně KO ...tak hojky...
4. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Ahojte holky moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak se hlásím že žijem,jsme v pohodě,zrovna jsme všichni zdraví,ikdyž Kubajs byl přes vánoce poprvé nemocný,teplota,kašel a rýma,ale zvládli jsme to na jedničku,takže pohoda...no,co u nás nového-asi nic ale :sweat_smile: bych řekla,Kuba zlobí,lítá jak čert,že nestíhám,pokroky jsou pořád nějaké,spinkáme celou noc,nevím jestli jsem psala,že už spí sám v pokojíčku a my máme konečně zase ložnici,kde si večer můžu u lampičky číst :wink: ,spinkáme celou noc,takže si nestěžuju :slight_smile: Jinak budu teta,brácha v červnu čekají druhé,tak se strašně těším,pak cca za měsíc čeká jedna kamarádka a v březnu druhá,tak se bude s kým mazlit a jak se znám,mě to zase chytne :dizzy_face:

a jak vy? Dočítat vás nemám nějak čas :unamused: ,doufám,že jste šťastné a prcci vám dělají jenom radost :wink:
nevím,kdy tu zase mrknu,budu se snažit co nejdříve,ju? :wink:
tak papa všem,prckům posílám pusinky:slight_smile:
5. led 2009 v 11:09  • Odpověz
ahooooj kupi..tož vítej zpět.. :grinning: jsem ráda že jste všichni ok báli jsme se o vás....tak zase brzy napiš co a jak....
5. led 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky,

ahoj Simi, n okonečně holka :grinning: Vidím, že Kubajs už bude prostě kus chlapa , za chvilku 2 ročky, no jo utíká to :grinning:
6. led 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky, musime se pochlubit, behem 1 dne jsme se naucili pit z hrnicku . :sweat_smile: Papulku nezavreme, jen kdyz spinkame, porad mluvime a mluvime a dobre sklonujeme...a mame dalsi stolicky venku, chybi nam uz je posledni 2 zoubky!!! Celou noc nespinkame :frowning2: , kdo vi, kdy se toho dozijeme...
6. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
Co ten nas srazik????
6. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky,
kupi: no kóóónečně ses ozvala..babo jedna :grinning:

u nás nic nového..jen to počasí mne vyloženě s..e!!! nedá se pořádně jezdit s kočárem..takže žádné dlouhé procházky a konečně začla škola,tak je doma kkli :grinning:

no srazík...tak to vidím na jaro,ne????

kocu: jste ještě v ČR?
7. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky, jeste dloooho... :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahojky,

kocu zmizla ti fotka, jsi tam měla jinačí a teď je úplně fuč, jak to??

Tak Helča pořád hnusně chrapťá a kucká, tak nevím, zd anám ty ATB pomáhají. V pátek jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá jak to s náma vypadá.
7. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
To ja taky nevim, cim to je...v nastaveni je... :confused:
8. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte??

Heli už byla dneska poprvé venku, už jsme bet ATB ale sirupky ještě bereme, ještě chrčí. Jinak se máme celkem dobře, až na zase rodinné krize s mými rodiči.... pořd se do něčeho motají... Tak nevím, co budem dělat, opět a azse uvažujeme o stěhování nebo o vchodu druhém, aby jsme byli odděleně. Ještě uvidíme, jak se co vyvrbí.....
paB
12. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
Derm, doporučuji druhý vchod, ať nemusíte řešit jiné bydlení. My to tak máme a nemůžu si to vynachválit. Když se na sebe na.ereme, tak se nevidíme bez problémů i několik dní... Teď má docela tendenci plést se do nás můj taťka, ale tomu hned řeknu, že to je jen náš problém a on se slovy :"Jo, jasně" odejde. To mi stačí... Nepletou se do nás pořád a myslím si, že to málo, co nám řeknou, bychom si vyslechli třeba na návštěvě, kdybychom bydleli jinde, takže je to v pohodě. Spíš mi to vyhovuje, že spolu bydlíme. Naši mi dost pomáhají, takže je to v pohodě. Jen mi občas leze krkem taťkův humor, když z legrace říká, že dá Terce řízek a chili a takové ty nesmysly. Ono je to sranda, když to pronese občas, ale každý den je to už na nervy. Už jsem mu několikrát řekla, že opakovaný vtip není vtipem, ale je na to hluchý... No co, hlavní je, že to jen tak hloupě říká, ale Terce to necpe...To tchán dá Terce rovnou čokoládu :rolling_eyes:

V posl. době jsem k.o. Mám šílené bolesti kloubů. Tento týden jdu na krev, jestli se mi zase nepřemnožily po x letech yersinie...Jestli jo, tak to znamená buď vydržet co nejdéle tu bolest, nebo ukončit kojení kvůli lékům... Dnes už jsem nebyla schopna vstát z postele a jestli to tak půjde dál, bude si na mě muset vzít Jarek paragraf :frowning2:
12. led 2009 v 18:55  • Odpověz
Ju a úplně jsem zapomněla-od pátku máme konečně náušničky!
13. led 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ránko,
tak Veru pak hoď do albíčka fotečky s náušničkama :slight_smile:
No taky to stěhování se mi nechce, přece jenom kolik peněz jsme tady už dali a opravili, měnila se voda prostě rozkopaný barák.... navíc ten barák je už můj, ale bohužel to soužití někdy stojí na ho*no.... Někdy si nepřipadám, že bych bydlela s našima, ale s tchýní, přitom má pravá tchýně je zlatíčko a suprová....

Bobku a co to je za onemocnění, slyším o tom poprvé. A neměla jsi třeba v létě kliště, že by jsi měla boreliózu, taky se to může projevit později, ne??
Tak snad všechno dopadne dobře a budeš moct kojit dál a ty budeš OK.
13. led 2009 v 08:08  • Odpověz
Derm, je to ze špatně vyuzených uzenin (my jsme je měli z Polska) nebo z kuřecího masa - špatně upraveného... Mám to od puberty. Ty mrchy zůstávají v těle a čas od času se přemnoží - krev se musí posílat až do Brna, tady to nezjistí a léčí se to Biseptolem. Musela jsem to hlásit i u porodu a jen se modlila, jestli jsem je v krvi nepředala i Terince, ale nic neříkali, tak je to asi dobré. Ty mršky likvidují při přemnožení klouby a dostanou se i do střev - v tu chvíli už bych musela mít Biseptol ať chci nebo ne... Jen doufám, že budu moct dokojit alespoň do roka. To víš, mají volný prostor - tělo je oslabené po porodu a kojení, takže se ani moc nedivím, že mají prostor...

Odkaz na foto pošlu do IP :wink:
13. led 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky, my jsme s ebyli fotit, jakokdysi na 1. rok, opet mame nadherne fotecky.... :slight_smile:
13. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
Kocu, tak šup s nima do albíčka :wink:
13. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.