• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Kozi nádherná je malá s nášničkama , to máte nastřelené, že?? My jsme byli klasicky píchat.... se koukám, že Terince zesvětlaly vlásky

kocu už se těšíme na fotečky
13. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
Derm, ju - byli jsme v tom Frýdku v Mateřském centru. Bylo to super - už bych nenechala píchat ani náhodou - jen nastřelovat. Byla šikovná - jen jí vyhrkly slzičky při prvním nástřelu a pak už ani nepípla, u mě se už zase smála - sestřičky a důchodci v čekárně nechápali :grinning: Ju, zesvětlaly a dost :slight_smile: Jdu kouknout k tobě na albíčka :wink:
13. led 2009 v 16:38  • Odpověz
To je hrozné, jak to letí...Nedávno se Helenka narodila...
13. led 2009 v 16:42  • Odpověz
kozi jo mě se zdálo, že ji to zesvětlalo, tak mám pravdu :slight_smile: Jak se narodila, měla černou hřívu :slight_smile:
Jukni spíše na MMB, tady mi moc foteček nevleze...........

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=55324

ale to jsou ještě vánoční, nové jsem ještě nevkládala.....

Jo a máš super recept s nivovou omáčkou na bazárku, už jsem si ho uložila :grinning:
13. led 2009 v 16:51  • Odpověz
Helča je napřed jako Terka,co? :wink: Už si pěkně stoupá :slight_smile:
Asi jsi myslela s tou hermelínovou :wink: Ale je fuk,co tam dáš,jestli Nivu,nebo Hermelín.Je to fakt mňamka.Zase budu muset experimentovat,abych měla co vložit :wink:
13. led 2009 v 17:25  • Odpověz
kozi jo máš pravdu, hermelínová... se mi ty sýry popletly....

Taky jak vařím něco neobvyklého tak fotím a vkládám :slight_smile: Teď budu dělat dortík, tak budu dávat pro inspiraci :slight_smile:
13. led 2009 v 17:31  • Odpověz
jo přesně, za chvilku se postaví.... už se k něčemu dostane, zvedne se, že klečí jen na kolínkách, pak se chytne a šup jedna nožka..... otázka kdy dá druhou nožku a je to.... Když ji postavím a opřu o něco tak vydrží, je šikulka :wink:
13. led 2009 v 17:33  • Odpověz
15. led 2009 v 19:35  • Odpověz
16. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky, fotecky mate nadherne...ja mam fotecky zesankovani, vanoc.....soupnu nejake do albicka. JInak od fotografky nemuzeme, mame je vytistene, ne na CD ci Flashdisk, ze se nedaji dat, a naskenovane by to nebylo ono....
16. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak jsem si dneska zavzpomínala na dětství: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=259204

Kocu - fotečky super - Eriček je krásný!
16. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Dobré ránko,

no holky, fotečky nádhernééé...

Eriček má kráné kukadla a už je to kus chlapa, nojo, za chvilku má dva ročky, toto letí!!!
Terinka je vlasaté sluníčko, teda Veruš mákla sis s tím sněhulákem. My jsme ostudy, my ještě nepostavili. Snad to dneska napravíme. Má se oteplovat, tak aby jsme ho ještě zvládli :grinning:

Hezkou neděli všem přeji :slight_smile:
18. led 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ranko!

Blani, díky. To jsem si mákla - nechápu, jak jsem zvládla stavět sněhuláka jako dítě - funěla jsem jak lokomotiva :sweat_smile: Chtěla jsem, ať má Terka památku na první zimu :slight_smile:

Tak nám od včerejška hlásí Terka EE a hned nato krásně čůrá do nočníku. Snad jí to vydrží. Byla bych ráda, kdybychom byli od roka bez plen alespoň přes den.
18. led 2009 v 10:50  • Odpověz
Hezký večer,
no tak jsme stavěli a tatínek iglů... ho to zmohlo nejvíc, musel si po obědě dáchnout 2hodinky. No Ondrášek neusnul vůbec že :slight_smile:

Jak budu vkládat fotky dám vědět :grinning:
18. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahojky,
holky fotečky máte krásné :slight_smile:
kozi: tééda ta Terezka je ve všem napřed..to je supr,že už volá na nočník :slight_smile:

kocu: jakto,že sis tu ještě nehodila fotku do alba?

holky,já zimu nesnáším... :frowning2:
18. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
ahoj Gabi,
no co je s tebou, že se tu neukážeš, není ti dobře, máš depresi ze zimy?? Bobku....

kupinka se tu ukázala jednou a ještě nic......

holky moje kde jste, coje s váma....
19. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky!

Tak jsme měli včera zajímavý večer - Terka nám komplet vyzvracela u kaše to co snědla, tak jsem ji nechala chvíli odpočinout (mysleli jsme si, že se nalokala chlorované vody na bazénu), pak jsem jí dala heřmánkový čajík a pak zase kaši(tentokrát méně a jinou¨) a opět zvracela, takže v noci a dnes pije heřmánkový čajík, šla spát hladem, ale pak už v poho. Dokonce se vzbudila jen ve 2 a v 5 se rozhodla vstávat, ale ani večer neplakala nic. Budou to asi zuby - leze jich 6 najednou (obě horní jedničky a všechny dvojky), Jedna jednička už je venku, druhá se táhne za ní a dvojky prosvítají přes ďásenko. Dneska už nezvracela, tak snad to bude dobré.

Gabi, ju , je to naše šikula. Dneska si zase 2x řekla EE - jenže jednou z toho už byla pokaděná. Ona to řekne v mezi řečí v té své haťapatírce, takže je možné, že nám to řekla dříve a my jsme to nezaznamenali, ale i to je dobře. Druhé ee už jsme podchytli - čůrala.
19. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
kozi tééééda tak jste si užívali co?? Terinka ještě nemá zoubky, teprv se ji to klube jo?? No my taky ještě nic, ale na hoře obě jedničky má prorýsované, ale zatím ticho po pěšině, nic se neděje.

Jo o víkendu s emi stalo, jsme byli v sobotu u tchánovců, se koukám, z ouška něco trčí... Normálně ten mázek asi 2cm velký jsem se teda vylekala. Noc předtím byla taková plačtivá, ale dobré, od té doby ťuk ťuk. Asi se to tam nahormadilo a pak to šlo ven. Muselo ji to být nepříjemné. Ale zlekla jsem se, aby neměla zánět, ale prý to není.....

Kozi a s malou ses radila s mudrou nebo jsi instinktivně ji nasadila heřmánek a dietku??
19. led 2009 v 17:36  • Odpověz
Derm, má, ale zatím jen obě spodní jedničky a teď se to rozjelo ve velkém. Ty horní byly první, které se začly klubat, ale dalece je předběhly ty spodní a máme částečně ven stoličku, ale ta se zastavila a jsou cítět jen ty "výstupky" z né.

Jen instinktivně a pomohlo. Dietku jsem nedala, jen jsem jí už nedávala nic večer. Stejně by to vyhodila. Pak jsem ji v noci nakojila a ráno jsme zase najeli na původní jídlo - musím zaklepat, je dobře, takže jsem snad chybu neudělala. Heřmánek mi poradila mamča - na uklidnění žaludku a Terce strašně zachutnal, takže nebyl problém. Teď na noc už má zase svůj čajíček.
19. led 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak takto podobně mě taky Terka vyděsila. Pro změnu měla v oušku něco vyteklé a já jsem se lekla, jestli ji nepraskl zánět, ale to mi mamča říkala, že kdyby zánět měla, tak bych to určitě poznala.
19. led 2009 v 19:50  • Odpověz
kozi jojo zánět to by plakala, to by nesmírně bolelo... a naše Heli vysmát ajako blecha.....

Tak to je dobře, že jste v pohodě, bylo to jen ten večer.

Koukám venku teplo, taknám ten sněhulák ztaje :pensive: :frowning2:
20. led 2009 v 08:19  • Odpověz
Nám stál už včera - o mrkev se tahali psi a můj taťka mi říkal, ať s tím chudákem jedeme do nemocnice, že má zaražený kastrol v hlavě :grinning:
20. led 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky,
se dívám,že tu kecáte jen vy.. :grinning: ..ňák nám to tady upadá..

no tak na zoubky se už fakt těším,to si asi užijem :frowning2:

a je fajn,že je venku teplo,se fakt lépe kočárkuje..dnes byla mamka s malým venku,mně od včerejška zlobí žaludek...chjo..furt něco :frowning2: no a zítra máme 5 měsíční kontrolu a poslední píchanec :frowning2:

jo holky,dáváte některá prevenar naočkovat?
20. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dobré ranko!
Gabi,já nedávám Prevenar očkovat,mám k tomu své důvody.
21. led 2009 v 08:15  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

tak iglu se bortí po sběhulákovi už ani stopa..... tak jsme si sněhu mo cneužili... ale taky jsem radši když je líp a sluníčko....

Helča esela capká za ručičky, zvedne se u stolu ale jen na jednu nohu..... tak jsem zvědavá kdy překoná i tu druhou :slight_smile: no šikula.....

já taky prevenar nedávám......mudra mi vysvětlila, že je lepší počkat do 1roku.. podle toho jak je dítě často nemocné, tak podle toho nechat naočkovat. Ondík jako dítě nebyl tak nee... Helča sice už byla na antibiotikách... no uvidím. Ale když jě dítě starší těch vakcín dostane míň... tak jako kojenec tuším 4??? No moje mudra má na to svůj názor.... a asi nebudu plašit....
21. led 2009 v 08:40  • Odpověz
Derm, teď jsi mi připomněla, že musím jít na zahradu pro hrnec :grinning:

Moje MUDra to ani nenabízí, Terka byla nemocná jen 2x bez antibiotik - jednou měla rýmu a jednou kašel. Kašel jen necelý týden. Navíc mi kámoška lékárnice říkala, že je to spíš mediální boom. Její kolegyně je přímo školená přes vakcíny a doporučuje očkovat jen proti neštovicím(nevím jak to přesně je, je to i proti oparu a neštovice děti dostanou,ale slabší) a proti klíšťatům. Že proti chřipce je to více méně zbytečné, protože to není proti všem druhům a navíc může pak dítě (i dospělý člověk) dostat po tom očkování, jako reakce chřipku a tak by ji třeba vůbec nedostala. Nevím, těžko říct. My jsme spoustu očkování neměli a žijeme. Jasně, že je spousta nových nemocí a nebo se kdysi o nich nevědělo, ale i tak...
21. led 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojky holky,
posouvámnahoru nebo budeme na poslední stránce.....

Jak se všechny máte, asi fajn, že tady není času přes tu zimu, co??

Helča se překonala už minulou středu a zvedne se v postýlce naprosto hladce a u nábytku ji to tak ještě nejde, ale co je níž tak to jo. No mám hlídání a oči na šťopkách.

Dneska jedu k zubařovi, brrr jakjá tohle nemám ráda...... :frowning2:
Ondík miluje pohádku Petr Pan, tak asi budu muset vymyslet masku na karneval takovou.

Jak se jinak máte všechny a co dětičky??

Nytri co ty těhulko, už je líp, jak zvládáš malého??
27. led 2009 v 08:28  • Odpověz
AHOOOJ HOLKÝÝÝ :grinning: :grinning: :grinning:

JAK SE MÁME?......... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2009 v 08:38  • Odpověz
kuliiiii ahoooooooooooooooj no my se máme dobře a co ty a Týnka, jak vy???
27. led 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.