• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ANI NEMLUV,ZAČALA MARODIT S MOČÁKEM CO 2MĚSÍCE JÍ CHYTÁ S HOREČKAMA KOLEM 39C VŽDY KREV NEJVYŠŠÍHO STUPNĚ A MIN.TÝDEN JSME SKONČILI PO PŘELÉČENÍ STÁLE SE STOPAMA KRVIČKY :frowning2:

NA NEFROLOGII JSOU BRZDY-V PROSINCI JSME TAM BYLI V HAVÍŘOVĚ V NEM.ZAPSALA SI RODINNOU ANMNÉZU A ŠLI JSME DOMŮ DO 3 TÝDNU MI ZASE SKONČILA S HOREČKAMA.....TAKŽE TED SI TO MILOVANÁ ZA KLOBOUK NEDÁ JDEME TAM V PONDĚLÍ S MOČÍ NA ROZBORY.
A JÁ SE TED S IMUNITPOU VCELKU DRŽÍM,ALE VZKAZ PRO VŠECHNY:DRUHÉ MIMINKO NEBUDE :pensive:
27. led 2009 v 09:02  • Odpověz
jkuliskaaa už jsem zde, byla jsem u zubaře, maso v troubě mohu být u pc.

Božatko malá a nemá ten reflux ledvin?? Nevrací se ji moč do ledvin, myslím že se dělá na to nějaké zvláštní vyšetření, ne sono ale rentgen vstřikování nějaké látky nebo co. Tak to nezávidím, to máš náročné a chudák malá.

A co druhé zatím nic koukám, jak jsi už loni chtěla. Za chvilku tři ročky tak budeš muset do práce co, nebo máš mateřskou na 4 roky???
27. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
Já mám tu na 4 se čtvrtým sníženým....aspon to.... :wink:
27. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
jo tak t je super, aspoň si malé ještě užiješ, i když já bych to upřímně nedala doma.... jako z finančního hlediska, to by jsme rodina neutáhli.
27. led 2009 v 16:42  • Odpověz
A CO SI MYSLÍŠ??... :grinning: JÁ SI PŘIVYDĚLAT UMÍM,LETOŠÍ BULHARSKO UŽ JE ZACÁLOVANÉ :wink: :slight_smile: DĚLÁM V KAUFU V TĚŠÍNĚ TEDY TED NÉ,DODĚLÁVÁME BARÁK :wink:
27. led 2009 v 19:53  • Odpověz
jééé no vidíš ty jsi šikovná :slight_smile: tak to jo, to je dobře :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych taky si chtěla vydělat letos aspoň na bazén, nebo mě to léto zničí....

kdyby jsi chtěla, nakoukni ke mě na bazárek
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=55324
27. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky holky...jak pak se máte?vyhýbá se vám ta chřipka nebo jste tomu neunikly?
27. led 2009 ve 22:29  • Odpověz
NO DĚKUJÍÍÍÍ TO JE TO CO SCHÁNÍM....A PROČ TO VŠECHNO DÁVÁŠ PRYČ??....VŽDYŤ MÁŠ HELENKŮ.... :confused:
27. led 2009 ve 22:39  • Odpověz
DERMI TY JSI ÁLE DRÁÁÁK :grinning: :grinning: VÍCE NA IP ! :wink:
27. led 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ránko,
toruš nám zatím jo ťuk ťuk ale všude kolem nás samé nemocní, takdoufám, že s ená to vyhne...

kuliskaa něco už je po Helči do čeho nevleze a zbytek už mám probraný pro svoje věcí, jinak adijééé na bazárek, určo si maminy taky vyberou :slight_smile:
28. led 2009 v 08:12  • Odpověz
derm:tak to je dobře že se vám to výhýbá vy už jste si to vybrali nedávno ne?? :slight_smile:

no nám zatím taky tak doufám že to tak i zůstane.
28. led 2009 v 09:48  • Odpověz
ahojky holky,

no vidím,že se už to tady trošičku rozjelo :slight_smile:
u nás nic nového..vše při starém,matyášek je hodňoučký a dělá samé pokroky..musíme jít na ultrazvuk hlavičky,tak snad bude všechno v pořádku.

derm: co u vás nového? co Helenka a Ondráek? Už spí v pokojíčku Ondík?

toruš: viděla jsem tu nedávno fotky Lukáška..téééda,on už je tak velký :slight_smile:

kuli: nedaří se otěhotnět? Nějak jsm tady četla ,že se snažíte o miminko......

jóoo derm,až bude chvilka juknu zase na MMB :slight_smile:

kozi: Terka už beztak chodí,co?

dneska je venku teda pěkně hnusně,ale ven bohužel musím... :frowning2:
28. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
gabi:jj je to veliký kluk...

jaktože jdete na ultrazvuk hlavičky, copak se stalo??

tak hlavně at to dobře dopadne a pak dej vědět... :frowning2:

no dneska tam je opravdu pěkně hnusně, my se chystáme

na bazén s lukim ...
28. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj!Konečně se to tady rozjelo :grinning:

Gabi a víš,že jo?!Večer hodím odkaz na YouTube.Udělá zatím jen 3 kroky,ale i to je prý na 10m podle MUDry super.Dnes jsme byli na prohlídce-za 6 týdnů přibrala 900g,takže má 8,4kg
28. led 2009 v 15:59  • Odpověz
ahoj holky,
jééé konečně je tady živoučko :slight_smile:

gabi zrovna jsem před chvilkou dofotila oblečení skoro 80kousků 0-18měsíců jen pro kluky, takže možná už dneska a v další dny budu vkládat. Až později se vrhnu na holčičí. To mi příjdou ještě holky se podívat,. Jsem brala jen teď kojenecké věci.... tak to je od 0-2 roky ale dost i navíc oblečení na starší.. ale z 95% holčičí

toruš no my jsme před silvestrem onemocněli, máš pravdu a 14 dní Helča nebyla dobrá. Tak snad ty chřipky půjdou kolem nás.

my dneska byli venku přes poledne, ale jen chvíli, tady taková hnusná inverze, že jsem měla strach...

kozi tak to je Terinka velká šikuls, toje paráda!!
28. led 2009 v 16:40  • Odpověz
kozi: supééér..to je Terka šikulka a jak se narodila,ta je hezká a vlasatá :slight_smile: tak to ti už začínají pořádné starosti,aby se někde nebouchla,nespadla....strašně to letí :slight_smile:

derm: fakt,jo??? no tak to se potom mrknu...

toruš: dr. se nezdá,že má vysoké čelo,já si myslím,že to má po tatínkovi..vlastně on je celý taťka,ale pro jistotu nás tam poslala..no mám obavy..nasadila mi takového brouka do hlavy,že furt na to myslím... :frowning2:
28. led 2009 v 19:16  • Odpověz
Tady jsou odkazy na další videa:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=259204

Gabi, ani ne, ona je na sebe strašně opatrná. Bez držení a bez opory už vstávala a stála od 7.měsíce, ale až teď se rozchodila. Má o sebe strach.
28. led 2009 v 19:35  • Odpověz
kozimura dívám se že je Terinka fakt šikovné dítko :slight_smile:

gabi to si děláš srandu že vysoké čelo snad něco znamená, to snad ne.... Tak tfuj tfuj aby to nic nebylo a byla to je genetická dispozice vzhledu po tatínkovi.
28. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak holky my před chvíli přišly z bazénu a myslím si že jsem více utahaná než malý :grinning:

kozi:tak to je terezka šikulka že už pomalu ťapká, lukášek nám začal v osmi měsících a v devíti už se vůbec nebál a nemá pud sebezáchovy dodnes.... :grinning:

derm: no já chci jít zítra s malým k doktorce tak doufám že tam nic nechytíme ale mám z toho docela obavy.... :frowning2:

gabi:určitě to bude v pohodě, hlavně na to nemysli.. :wink:
28. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
holky..díky :slight_smile: příští týden budu vědět více

tora: na jaký bazén chodíte?
28. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
když jdu sama plavat tak chodím tady do místku na krytý a když s malým tak do aquaparku na olešnou..
28. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak aspoň se Lukášek vyřádí :slight_smile:

já bych taky chodila na bazén,začnu asi až bude malý větší,ale se stydím za ty děsné křečáky na noze..jedna noha v pohodě a druhá hrůza..a taky mi zůstaly po tom ekzému v těhotenství fleky na nohách... :frowning2:
28. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
Gabi to se nedá popsat,celou dobu léčili mě a stimulovali mi vajíčka a nakonec je problém ůplně někde jinde...... a jak zase se ten problém trošku podchytil tak jsem měla zase anovu.cyklus. TAKŽE JE VŠE JAK MÁ BÝT A MIMI TEDA NEMÁ BÝT.............

JSEM PO HROZNÉM ZÁŽITKU ZE VČEREJŠKA,MÉ KAMARÁDCE ZEMŘELA MĚSÍČNÍ HOLČIČKA ANIČKA........ :pensive:

OPATRUJTE TY SVÉ BOBANY JÁ Z MALÉ TED NESPOUŠTÍM OČI.........
29. led 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojky,
jéžiš kuli tak to je strašný s tou Aničkou...bobanek malý :frowning2:

a miminko bude..určitě..časem přijde :slight_smile:
29. led 2009 v 08:29  • Odpověz
ouuuu taková zpráva po ránu, kulii co se stalo prosím tě??? to je strašné, :frowning2: :cry: :cry: :cry:
29. led 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky, jen tady nakouknu a tady taková tragédie :frowning2: Kulis, co se stalo? Byla nemocná, nebo co?

A neboj, je to jak píše Gabu, mimi bude, jak to budeš nejméně čekat. Na jedné diskuzi tady kecám s holčinou, co se pokoušeli 10 let o mimi, nakonec jim řekli, že prostě nikdy nebude, tak začli vše připravovat, aby dostali dítě k adopci - pořídili si byt(nesmí prý být v podnájmu, jinak by ho nedostali) a jak vše zařídili, byla těhu - teď má krásnou zdravou holčičku. A známá je silná cukrovkářka, neměla ani MS, museli jí ji vyvolávat a když to nešlo, řekli jí, že normální cestou nikdy neotěhotní a v OV ji umělé oplodnění neudělají, protože si nevezmou na svědomí 2 lidské životy(že se svým zdravotním stavem by to nepřežila u porodu ona nebo dítě), tak jezdili na umělé do Prahy a nic a jak si dávali pauzu, otěhotněla přirozenou cestou - má zdravého chlapečka(je tedy fakt, že během těhu na nějakou dobu oslepla) a tak byli šťastní za ten zázrak a samozřejmě s druhým nepočítali a ono plác a znova byla těhulka a mají zdravou holčičku - PŘÍRODA JE NEVYSPYTATELNÁ!!! :wink:
29. led 2009 v 09:59  • Odpověz
HOLKY Z OKOLÍ OSTRAVY A Z OSTRAVY, MÁM PRO VÁS VAROVÁNÍ!!!!! V OV působí firma, která je značně nevýhodná, co se práce týče - je to chození po ulici a nabízení produktů různých firem (Generali, T-mobile, O2....), nabízejí místo na REKLAMAČNÍM ODD., nebo místo ASISTENTKY, na místě vám ale sdělí, že je místo obsazené a podobné výmluvy - já jsem na tuto firmu naletěla před 6ti lety, tehdy sídlila v centru naproti Českému Rozhlasu a jmenovala se SAWE MAX, teď sídlí kousek od Síkorova mostu v ulici Na Hradbách a jmenuje se RANGER!!!!!
29. led 2009 v 10:02  • Odpověz
NEVÍM HOLKY,NEMÁM ODVAHU SE PTÁT :frowning2:
29. led 2009 v 11:25  • Odpověz
Kulis, aha, tak to chápu. Já myslela, že to víš. Taky bych se neptala :frowning2:
29. led 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.