• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Napsala mi to tak začerstva...... :frowning2:
29. led 2009 v 11:44  • Odpověz
kuliii :pensive: :pensive:
jinak fičím za chvilku na poštu s tvým balíčkem :wink:

kozi těchpodvodníku ale je, co???
gabi díky, snad do neděle i dřív to klučičí všechno vložím a pak se domluvíme na předání :wink: :slight_smile:
29. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
derm,jj nespěchej..budu průběžně koukat :slight_smile:
29. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
29. led 2009 v 16:12  • Odpověz
Dermi peníze dnes odešly....... :wink:
29. led 2009 v 18:01  • Odpověz
kulii děkuji taky písnu že přišly :wink: :slight_smile:
29. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Čáááu!Tak včera jsme měly sraz s holkama z okolí Ov z "Březňátek"a super!Sešlo se nás 9 maminek a 8 dětí a paní z herny,kde jsme byly,byla tak nadšená,že nás vyfotila na jejich stránky a příští vstup máme levnější-na pernamentku :grinning:

Holky,už se budeme muset taky domluvit a něco spáchat! :wink: Ve F-M není nějaké takové centrum pro maminky s dětma?
30. led 2009 v 08:02  • Odpověz
Dermi je to domáááááá a týý??.......... :confused:
30. led 2009 v 09:17  • Odpověz
kuliii taky přišlo, super, to jsem ráda, že dorazilo, děkuji mco za obchůdek :wink: :slight_smile:

Tak jsem dodělala dortíček, jukněte na další můj výtvor.... právě si ho kamarádka odnesla....musím teda jít poklidit :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36911&user=55324
30. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
jj já taky :wink:
Dortík free-jaký děláš krém?....
30. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
tvaroh s máslem a cukrem, mám ho odzkoušený a kamarádka taky nechtěla čistě máslový... to moc nemusíme.. A ještě jsem neměla odvahu vyzkoušet jinačí :grinning:
30. led 2009 v 15:25  • Odpověz
a co mi nabídneš ?....potřebuji něco pro 15 lidí........ :sunglasses:
31. led 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojik,

derm: prosímtě,ty posíláš balíčky..kolik stojí tak poštovné?? chci poslat jeden balíček( 2xzimní bundička + kombinézka) a nevím,kolik si mám účtovat... :slight_smile:
31. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahojky holky,

gabi teď to je takové divné na té poště. Balíčky nad výšku 5cm už jsou jako balík za 58kč, takže to asi nestlačíš pod 5cm, to by byla ještě doporučená zásilka, jukni se
http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/media-type/html/user/anon/page/default.psml/js_pane/cenik?ksid=5564&escid=5397&docid=0&pgtyp=S

Tak bych v tvém případě dala za 58kč. Protože to jsou nadýchané věci co se do objemu týče a nad 2kg to asi mít nebude.

kulii jako co máš na mysli, jako chceš ode mně dortík jako??? :grinning: :grinning: :grinning: já zas tak dobrá nejsu :sweat_smile:
31. led 2009 v 17:00  • Odpověz
Dermi balík nad 10cm!!.......ted jsem posílala šaty!
31. led 2009 v 17:09  • Odpověz
Dortík je ůplně jedno nemusíš se bát jen at to není mastný krém....naši to nikdo nemusííííííí :unamused: :unamused:
31. led 2009 v 17:10  • Odpověz
kulii no v ceníku je 5cm, i na poště jsem se setkala s tím, že brala pravítko a měřila!!! ale vím o tom, že od 1.února mají být zase nějaké změna... tak možná že by paní pošta kde jsi to dávala tak už jela podle nového, ale na netu zatím změna není.

kulii zatím jsem dělala všechny dorty tvarohové, taky nesnášíme máslové ty tučné a tvaroh s máslem sice je, ale není to nic strašného. Dortík fakt dobrý. By jsi chtěla jako upéct jo?? Upozorňuji tě že ještě záhyby na dortíku mám, nejsem prof. cukrář, teprv se učím. na kdy by jsi to chtěla???? Pro 15 lidí to by stačilo z 8-10vajec, to bych ještě spočetl.... co a jak :grinning:
31. led 2009 v 17:46  • Odpověz
derm,děkuji..já se v tom vůbec nevyznám,tak to dám za těch 58,-
31. led 2009 v 18:47  • Odpověz
Ty moja,hod nějaké fota co bys mi nabídla jůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: je to pro malou ke 3em ročkům :wink: :wink: Ser na záhyby já jsem vyučená a nepeču vůbec......... :sweat_smile:
1. únor 2009 v 00:26  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=55324

hurááá právě jsem dokončila klučičí .-) gabi tak jukni a zítra ti to spočtu, kdybys ještě něco brala :slight_smile:
1. únor 2009 v 00:56  • Odpověz
já chci dortíky!! :angry: :angry:
1. únor 2009 v 01:33  • Odpověz
Dobréé ránko,
kulii ty jsi nedočkavá. Já toho v životě mco nenapekla, teprve se učím............No tvoje mal ve stejnou dobu jak ten můj, tak to nevím nevím ......dva na jeden dort..... ty voe kdy to mám udělat?? :grinning:

ty jsi jako cukrářka a chceš po mě jo??? herdek babo:slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=55324

tady jsou všechny moje recepty včetně dortů co mám vloženo na mmb, tak se jukni....
1. únor 2009 v 08:26  • Odpověz
juknout se můžeš, ale na rovinu ti říkám, že asi na ten termín dva nedám.......... :sweat_smile: :pensive: :pensive: Jukni na mmb tam jsou skvělé recepty na dorty a ty jako cukrářka to určitě zvládneš, já se taky snažím podle nich :slight_smile:
1. únor 2009 v 08:30  • Odpověz
paráda mnoo...ten na těch 20 a 25 let je ok né?...i pro více lidí hmm??......
1. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
jo to je z 12vajec a bylo nás na to 10 a ani půlka neubyla....ale nemusí být takový dvoupatrový, klidně i vysoký čtverec nebo obdelník, ale já ti ještě neřekla zda ti ho udělám že :grinning:
1. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
derm:můžu se zeptat jak děláš ten marcipán??děkuji :grinning:
1. únor 2009 v 18:41  • Odpověz
ahojky,
derm..ještě jsem si objednala 1 věc..můžeš počítat :slight_smile:
1. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
Derm, jaká je ta potahovaná hmota chuťově? Já totiž ty bonbóny neznám :sweat_smile: Chtěla bych k Terčiným narozkám dort upéct pro rodinku a něco takového bych zvládla - marcipán by se mi asi potrhal - možná ne, ale musela bych vykrajovat kolečko nahoru a pak zase ještě pás na obalení a nějak zašantročit ten horní okraj a to nevím, nevím... Terka bude mít dortík z piškotů, jogurtu(nebo kysané smetany) a ovoce.
1. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
gabi jo už jsem ti písla :wink:

odkazy pro vás, jak jsem to dělala, podle holek z MMB

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18714

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18616

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8873

toto byli mí pomocníci a jde to fakt dobře. S tím marcipánem větší trpěšlivost než se to propracuje, ale jestli máš domácí pekárnu tak to jde taky a je to super :slight_smile:

ta potahovka - to jsou takové ty pěnové bonbony haribo nebo jojo, určitě znáš.... američani si to oékají nad ohněm...
když tam dáš mandlové aroma po bonbonu ani památky, není to tak sladké jak marcoš a dobře se s tím dělá.

Pokud bys chtěla potahovat marcipánem - tak pozor, taje na hodně máslových krémech, to co obsahuje tuk. Ale když se holky trošku podíváte na ty dorty na bazárku tak to fakt jde.jÁ ANTITALENT DORTY NIKDY NEDĚLALA až teď podle holek z mmb, to co mám v receptech jsou mé první dorty :slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
kozi můžeš vyválet větší plát do kulata a potahnout celý dortík, je to lepší, taky mi zůstávajífaldy, nemám to hladké, nejsem cukrář, ale dá se to zakrýt květinkama atd...
1. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.