• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
derm: máte náhodou pěkné míry...všechno vyběhá..jj Terka začla řádit brzo :grinning: ,tak asi proto je tak lehoučká... no my jdem příští týden,tak pak písnu,jací jsme obři :grinning:

já vím,že ÚP nabízí kurzy...no já chodila na jeden ,ale kvůli těhu jsem to po 2,5 měsících vzdala..nebylo mi dobře a bylo to každý den jako vyučování...
11. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
nytri ani nemluv, ta škola nám byla teda k prdu dobrá...... a jako je to docela diskriminace potom ta matka po mateřské opět do práce.... docela mě to se*e jako....

No jako to zvládám, Helenka je fakt zlaté dítko. I když teď co je víc v pohybu je to horší, Ondík více žárlí, protože ona se dostane kam chce a k jeho hračkám. Tak Ondra je vzteklina, nesmím je enchávat samotné, fakt to nejde. V tomhle to je horší, ani oka nezamhouřit a hlídat a hlídat.....
Jako domáctnost jakž takž zvládám, bazárek je koníček, moc mě to baví... ale nezvládám to jak bych chtěla. Totiž mám takový plán, že bych to rozjela i na ŽL a živila bxch se tím. Uvidíme. Protože zpět do práce fakt nechci a jak se tu už bavíme matka po mateřské je fakt na tom bledě. No a večer jako manželka stojím na prd a to doslovně.... Moc chutě k sexu nemám a když už teda jo tak nás děti nenechají tak je manža věřně nasraný.... ale mě to žíly netrá, že sexík není.........momentálně je pro mě priorita děti, domáctnost a bazárek :slight_smile: holt manža někde vzadu..... ale krize přejde.......snad.....
ty dortíky se teprv učím, takže peču nám na rodinné oslavy pokud jsou. Kdyby mi to šlo, možná že bych si i tak přivydělávala, to nevím......

Gabi děkuji, jsem ráda, že se líbí :slight_smile: Můžu tě poprosit?? Išim išim, jak říká Ondrášek, hodíš mi na mmb hodnoceníčko?? :wink: :grinning: děkujju...
Další zboží budu brát asi až v dubnu... mám dětský pokojíček plný.... až zase něco vydělám, tak nakoupím. mám vyhlídnuté riflíčkové věcičky a samé dobré kousky next a tak... tak uvidíme..ale kdybych náhodou měla dřív zbožíčko, určitě dám vědět!!
11. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
nytri když už jsi byla na screeningu pohlaví ještě nevíš, nebo se necháváte překvapit?? Jaké budou jména,?? A připravuješ Vojtíška na miminko?? :slight_smile:
11. únor 2009 v 17:22  • Odpověz
derm: hodím hodnocení :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
hodnocení přidáno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Derm,pohlaví chci samozdřejmě vědět,snad na příští poradně v 19tt se mimiš ukáže.U vojtíška jsem měla napsanou holčičku Kristýnku,ale MMse to moc nelíbí.Líbí se mi ještě třeba Natálka,Adélka,ale takových jmen je hodně.U kluka se mi líbi Honzík,ale těch je taky moc.Budem to víc řešit,až budem vědět pohlaví.Jinak vyloženě přání co bych chtěla nemám,páreček by byl hezký,ale zas mám spíš slabost pro chlapečky ataky to mají v životě jednodušší,co si budem povídat.Až budu vědět pohlaví,tak ti taky udělám kšeft na bazárku.
Připadá mi ,že Vojtíšek ještě moc nechápe,že je mimi v bříšku,spíš až bude břicho větší.Ale máme doma panenku miminko a hrajeme si s ní.Dává ji do zavinovačky,krmí apd.
11. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
Gabi děkujuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: Co Matyášek už spinká?? :wink:

nytri jo s tím vybíráním jména to je vždycky co?? U nás taky, něco se líbilo manžoi, něco mě a společné jména žádné...... než my se dohodli :sweat_smile: Tak předem děkuju za nákup :wink:
S tím příchodem sourozence. Taky jsme s Ondoru na tom tak byli...nechápal, i když viděl bříško tak mama mimi, hladil, bylopatrný... ale to bylo asi všechno....ono to i přijde potom tím narozenim mimča a bude to vnímat a bude to dobré
11. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
derm: spinká..už od 18 hodiny :slight_smile:
11. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahojky holky....

derm: tak vidím že se vám nemoc zase nevyhnula... :frowning2:

gabi: Matyášek je krásný a jak se krásně usmívá... :slight_smile: až se mi zastesklo po miminku asi budu muset někoho navštívit aby mě to přešlo....:slight_smile:

strašně to letí luki bude mít 2 ročky a za chvilku do školky a pak škola, ani na to raději nechci myslet....

s tou prací mám holky taky obavy, snad mi výjde to co se mi rýsuje protože jinak nevím co budu dělat...

před lukáškem jsem nikde nepracovala takže nevím kde by mě vzali.... :unamused:
12. únor 2009 v 00:10  • Odpověz
ahojííík,
toruš: děkujíííí...ale je to rarach..opravdu,vyžaduje neustálou pozornost :slight_smile: . Fakt se ti zastesklo?? já už o miminku a o těhu nechci ani slyšet..jsem vyšťavená a to maximálně :slight_smile:

jinak ohledně té práce..budu si muset taky najít nějaký ten přivýdělek,beru rodičák 7600 kč jen do 21 měsíců věku dítěte a to je tu coby dup..a pak jen ten nejnižší příjem a to bych nedala..ale kde hledat,že????takže Derm,jestli ti to všechno vyjde,tak by jsi to měla parádní :slight_smile:
a Tora,jaká práce se ti rýsuje??? Já taky před Matym nikde nepracovala....
12. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
gabi: no lukášek je takový taky od malička, vždy chtěl pozornost nevydržel ani na chviličku ležet a jakmile se začal pohybovat byl k neudržení a dodnes je takový dá dost práce, ale alespoň se nenudím... :slight_smile:

opravdu se mi zastesklo ale jen na chvilku neboj :grinning:

jaktože máš mateřskou jen na 21 měsíců??

no jak ted píšu ty smlouvy tak práce pro tu firmu
12. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj holky,

gabi téééda to ti krásně maty usnul, to tak každý den, nebo to byla vyjímka? Spinká celou nco tak??
toruš tak to by bylo super, moc ti to přeju, ať ti to tam vyjde. Zatím ale neuvažuješ o dalším mimi, až později jo?

Gabi k tomu těhotenství my už máme splněno že :grinning: :wink: Já už další taky ne e :sweat_smile:

Helča včera řekla nam nam jestli jsem ji dobře rozuměla, uviděla svoji mističku a už tak krásně se k ní hrnula.... no tak krom táta, mama umím nam, aspoň něco nového :wink:
12. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
derm: jéé.to je hezké,jak Helča začíná mluvit :slight_smile: jj Maty tak spí každý den od 18 - 6 hodin..přes den nic moc nenaspí,ale v noci aspoň jo :slight_smile:
a my už opravdu máme splněno :grinning:

valím krmit malého......
12. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
Gabi fakt ti tak krásně spinká? to ti teda závidím, aspoň máš chvilku pro sebe, to je matyášek šikulka. I když přes ten den by taky na chvilku mohl že :wink:
12. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
derm: jj,to by mohl..on spí jedině v kočárku a cca 30-45 minut doma..takže přes den toho prd stihnu doma udělat a večer jsem taky hotová..no uvidím,možná až začne sedět,tak to bude lepší :slight_smile:

tora: tak to budeš mít dobrou práci..no já mám 21 měsíců rodičák 7600 kč a potom do 4 let věku dítěte to minimum a to proto,že jsem byla před těhu v evidenci ÚP.já si vybírat nemohla :frowning2:
12. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
derm: my nechceme vůbec další dítě takže neplánuji už žádné..:slight_smile:Jo ta práce by mohla být super a vypadá to že by mě to mohlo i bavit, ale jako všechno i tohle má háček... :frowning2:

ty nebudeš dávát Ondráška do školky když budeš doma s helenkou nebo budeš?

gabi: jo aha tak to já netušila že sis nemohla vybírat...
13. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
jojo Ondík půjde od září do školky, ráda bych aby chodil denně no uvidíme. Mám školku naproti 80m, ale teda s paní učitelkou moc spokojená nejsem už od pohledu... tak doiufám že se to tu trošku změní... paní učitelka je trošku zapšklá a nemá ráda děti... Tak snad nedopadneme tak, že budu vozit Ondíka do města.....

Dneska mi Heli spala od 9.30 až do 14.30 a to jsem ji musela budit. To byla venku v kočárku a spokojená......
13. únor 2009 v 18:30  • Odpověz
učitelka ve školce co nemá ráda děti, to není moc dobré spojení :grinning: no já mám taky obavy ze školky ale nic jiného mi asi nezbyde co... :slight_smile: ty brdo to by nebylo moc dobré vozit malého až do města, ale kdyby se to jinak nedalo tak by ti asi nic jiného nezbylo.. :unamused:
13. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
toruš ani nemluv... dotyčná paní Jitka má něco přes 50, to je prostě jak říkáme s mamkou vyhořelá ženská... co se týče práce. Děti ji obtěžujou, pořád si stěžuje..ona ty děti nemá ráda a vyloženě ji obtěžujou a ta práce ji nebaví. Už byla i na koberečku, ale co sní, rodiče si sice stěžovali, ale museli by písemně, což asi neudělali a holt s ní asi nic neudělají. To bylo v létě, kdy byla na okrese na koberečku a doporučili ji akorát změnit zaměstnání..... nic víc.... Sice tady máme ještě jednu, ale přece jenom učitelka je v kolektivu, to je jedno, i kdyby byly další 3 učitelky, je tady ta špatná učitelka.No to by bylo zlé, kdybych Ondru musela cozit, to by jsme už busem v 7 do města, nevím,, jak bych to i s Helčou dělala.... nechcu na to ani pomyslet.

nevím, v březnu či dubnu půjdeme na zápis, tak uvidíme..
13. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
derm: Ty brďo to není moc dobré taková paní učitelka pro děti jenže co s tím chceš dělat, že?? :unamused: no však uvidíš až tam bude ondrášek chodit co na ni bude říkat, snad na něho a samozřejmě i na ostatní děti bude hodná.. :cry:
No my taky půjdeme na zápis březen duben, tak uvidím co řeknou nám...a taky chci vidět ty učitelky..ale pořád uvažuju zda ho dát do školky blízko bydliště nebo blízko práce.. :frowning2:

no vozit Ondrášk do města to by bylo asi zabité každý den ráno helenku oblékat a autobusem do města a pak zase zpátky, mi by se to třeba nechtělo a mi lukášek třeba docela dlouho ráno spinká, takže budit by semi ho třeba nechtělo kdyby to bylo jako druhé dítě....nevím jestli se ta věta dá pochopit ale snad ano :grinning:
14. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Derm, myslím, že ti brzy taky udělám kšeftík. Mám u tebe na MMB pár věciček vyhlídnutých, ale nevím, jak se TErka do jara a pak do léta vytáhne. Teď má věciček dost a netroufám si už teď něco kupovat na jaro, protože teď už 2 měsíce stojí s růstem a má 70cm, takže mám strach, že zas příjde chvíle, kdy se potáhne najednou o několik cm. Ale strašně se mi líbí ta halenečka s medvídkem Pů a prasátkem vel.80 :wink:
15. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
ahoj holky,

toruš ty už budeš dávat Lukajdu taky do školky? Já myslela že až tak příští rok ne???Nebo máš mateřkou na dva ročky???
No jsem každopádně zvědavá, jak s tou školkou doadnu, snad budeme chodit tady. do města se mi nechce, bylo by to komplikovanější.

kozimura jo já ještě budu vkládat holčičí od 12m + ještě mám hromádku s věcičkama. Akorát teď není nějak energie s Helčou, musím mít oči na šťopkách a večer už není síla vládání inzerátů.....
Ale kdybys něco viděla, odložím třeba i na delší dobu. Radši ti to odložím, než aby to bylo fuč. Není problém. :wink:
15. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
derm: no lukášek až příští rok ale zápis jsem četla na intenetových strách je rok před tím než tam půjde, nebo ne??
15. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
toruš spíš jako jestli nemyslí školní rok, což by odpovídalo. Zápisy jsou tak březen/duben což je jiný školní rok, neý jak půjdou prďolkové v září, to už je další školní rok. To se mi nezdá, že by až tak s předstihem. Ale rpo jistotu se teda zeptej . Teda já doufám, že to tak je, my jdeme teprve teď, s tím, že v září letos půjde do školky.
15. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
já jim psala mail a paní ředitelka mi odepsala že mám přijít rok předtím než půjde lukášek do školky že by možná stačilo i půl roku ale že to potom záleží na tom kolik by měli dětí a zase když pak lukášek půjde do školky bud v březnu nebo v dubnu tak by potom bylo pozdě ho v tom březnu nebo dubnu přihlásit, ne??sakra já nevím :grinning:
15. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
aha ty to myslíš jako že jak bude mít v dubnu 3 ročky že půjde i na těch pár tůdnů v tom školním roce. no tak to jo, to máš pravdu s tím zápisem. No já tak myslela už loni že bych Ondru dala a bylo mi zamítnuto, že na tak malé děti tu nejsou připraveni......Ondík by měl v březnu a že by chodil už teď v březnu... no nakonec jsme dostala písemně, že není místo, že mají přednost děti, co už tam mají sourozence. Anebo děti, co mamkinky pracují......

No ale mají tu kapacitu 24dětí a těch dětí tu není ani 18..... takže jaký tu je systém bych ráda věděla.... No myslím, že budou problémy. Ale uvidíme no
16. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
derm: no já ho tam chci dát hned v dubnu no ještě uvidíme jak to dopadne ale pro jistotu na ten zápis půjdeme....já si totiž myslím že bych z pracáku nedostala žádné peníze po mateřské když jsem předtím nepracovala a zase proč bych měla jít na pracák a hádat se tam s těma babama, když mám domluvenou práci, že??:slight_smile:a zase kdybych šla do práce kdo by hlídal lukáška když prarodiče pracují no je to moc složité... :unamused:
16. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
no je to hrozné když vidíš že u vás vybírá děti do školy bůh ví kdo, jenže co ti zbývá musíš to risknout, no tak budu držet palečky alespoň :slight_smile: kámoška bydlí v kunčicích a mají tam jednu školku, což o to je celý rok zadarmo ale o prázdninách mají zavřeno a kde potom chceš ty děti dát, že?? :slight_smile: na ty dva měsíce musí hledat jinou školku, ale kde no taky tkové trable..
16. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
no s tím hlídáním máš pravdu. kam s dětma v prázdniny, u ná sškolka taky nefunguje, takže nevím..... jako až budou obě dvě ve školce jak to bduu dělat. Někde fungujou babičky, u nás jen když se mamce chce, a to spoléhat nemůžu.....Ale to ještě řešit nebudu, ještě dva roky než půjde i Heli do školky....

toruš ve středu konešně jedu ke Kači Alfery na návštěvu, my se nikdy nenůžeme přes tu zimu domluvit... Letos pořád my nebo oni nemocní tak už se těším, že je zase uvidím...
16. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
derm:jeeee tak to se máš..já ji vždy potkám jen venku tak na chvilinku pokecáme ale jinak jsem s ní už tady jako tak déle nebyla.. :frowning2: martinek už je velký chlap.. :slight_smile: což o to u nás by babičky hlídaly rády ale jsou mladé a ještě dlouho musí pracovat...
:grinning:
16. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.