• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
no právě jsme taky spolu byly naposledy v létě. Přes tu zimu nám to nikdy moc nevychází. Tak se už těším. Akorát si fotky vždycky posíláme :slight_smile:
Moje mamka už je v důchodu, ale že by byla aktivní babička to se nedá říct. Aktivní je, ale ne babička
16. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
derm:tak ji pozdrav :wink: no my chystáme teď rekonstrukci bytu tak doufám že to zvládneme rychle protože jinak mě klepne... :confounded: to je tak vždycky babičky které můžou se k tomu nemají a ty co by chtěly musí pracovat... :slight_smile:
16. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojik, môžem sa pridať? Som z Brušperka :slight_smile:
16. únor 2009 v 19:11  • Odpověz
ahojky matilko samozřejmě vítej mezi nás :slight_smile:
16. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
tora díky :slight_smile: a je tu niekto z môjho okolia? tuším som tu kdesi zahliadla Fryčovice... ale už neviem, kto to bol :grinning:
16. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
jj z fryčovic tu je kozimura má přezdívku..
16. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
tora, no super :slight_smile: aspoň niekto kúsok odo mňa... sme sa do Brušperka presťahovali z OV pred mesiacom.
16. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahojky,
toruš: a kde chceš dávat Lukyho do školky? už máš vybranou?

matilko: ahoj..jéé už jsi měla termín...a kde se chystáš rodit?
16. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
gabuse, termín som mala ale jaksi neporodila :grinning: Budem rodiť na Fifejdách, pracuje tam moja kamoška ako PA, takže protekcia istá :wink:
16. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak to je fajn :slight_smile: no tak snad se porod brzy rozjede :slight_smile:
16. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
vítám nově příchozí :slight_smile: bobku tak už máš po termínu... kde budeš rodit tady ve FM nebo ve fakultce v OV??

gabi co Maty už spinká??
16. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoj derm: jj spinká...byl teď nemocný,měl přes víkend teploty,tak to byla hrůza,ale dneska už byl OK.
16. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
mati tak hlavně přeji aby to bylo rychlé a byla jsi s malou v pořádku. Co manžel chce být u porodu?
16. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
gabi a jenom teplotky nebo i něco víc?? Ta chřipka pořád se tu drží, tak jestli vás to nepřepadlo víc....?
16. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
zatím jenom teploty,trošičku kuckal a nic víc..ale nejedl mi a odmítal čaj..no tak dneska jsem mu byla koupit hrníček na pití..já nevím,jak to do něj nacpat :frowning2: . Byla tu v pátek mamka a byla nachlazená a nosila ho,tak beztak od ní....
16. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
no tojo, to je hned. Tak jestli měl jen teplotky tak snad už nic se nerozjede dalšího.... No my jak jsme byli nemocní tak zas bez teplot, ale když je horečka si myslím je to horší. Ani nevíš jak těm bobanům pomoct.....A nějaká pipetka koupit v lékárně přes to by nepil?? nebo co je dávkovač u nurofenu sirupu, přes to??
16. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
Manžel bude u pôrodu, moc sa na to tešíme, hlavne, nech už to nastane :grinning: sú to nervy a večné čakanie...
16. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
mati dobře to znám.... ten poslední měsíc se vleče šíleně!!! a když už máš po termínu to je ještě horší... a každý z rodiny a přátek se ptá, kdy už to bude, všichni otravní, no hrůza... Tak tfuj tfuj aby to bylo brzičko a už jsi měla malou u sebe :grinning:
16. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
16. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Derma, no je to už fakt na palicu! Každý den mi píše tisíc ľudí, či už a či ešte nie, pritom vidia, že som na nete, to by som asi nebola, no nie? Ach jo! Ale už sa tomu začínam dosť smiať... verím, že to príde už brzo, mám trochu strach, ale fakt sa teším.
16. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
já do něj nemohla nacpat ani ten panadol na teplty ,on to tlačil zpátky,přitom to je tak sladké a teď,když mu dávám rybí tuk na lžičku,tak jak byl zvyklý,tak nechce otevřít pusu,protože si myslí,že mu dávám ten sirup..to je mrška vyčůraná :grinning:
z toho hrníčku trošku pije,ale musela jsem to udělat tak,aby to teklo...
16. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
gabi Helča tak se mnou bojovala taky jak měla ty antibiotika.... viděla lžičku a bylo zle... tak jsme bojovvali i u příkrmů, protože viděla tu lžičku.... děti prostě vědí....

matiplně tě chápu, je to otravné....Už máš jinak všechno nachystané, kočárek připraven, postýlku a tak???Nebo jsi pověrčivá a bude chystat až manžel až budeš v porodnici....
16. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
Derma, ja vôbec nie som poverčivá, ale absolútne!!! Takže mám všetko krásne doma, kočík sme mali už pred vianocami :slight_smile: Len ma chytajú mierne depky, jak vidím stále postielku prázdnu...
16. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
tak kočárek máš krásný...kamarádka,co s ní kočárkuji ho má a je s ním maximálně spokojená :slight_smile:
16. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
gabuse, díky moc, tak to si ma moc potešila!!! Dlho sme sa nevedeli rozhodnúť, v podstate to bolo asi najhoršie rozhodnutie :grinning: Ale jak som ho videla naživo, tak som sa doslova zamilovala, teraz chudák stojí v garáži opustený.
16. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
mati určitě se brzičko dočkáš. Koukala jsem už taky na fotečky. Kde jste se brali???

No nic holky, za chvilku mi končí aukce, jdu hodit spršku a hajat.Zítra mám nějaké vyřizování. Mamka naštěstí hlíá. Mějte se dobrou holky
16. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
gabi no asi tady vedle baráku sněženka se myslím jmenuje a je na 8. pěsího pluku.....ale ještě rozmyšlím jestli ho nedat tam kde bych měla pracovat jako někde blízko ale nevím ani jestli tam nějaká školka je, ještě jsem nekoukala, jsem hrozná :slight_smile:

matilko: no vidímže vybaveni jste dost, takže teď už jen miminko... :slight_smile: a pročpak jste se stěhovali z ostravy, smím-li se zepta?
16. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
neboj..už brzičko budeš kočárkovat...hlavně nedepkuj a odpočívej,pak už nebudeš mít kdy :slight_smile:
16. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
derm: dobrou :slight_smile:
16. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz
Derma, brali sme sa na radnici v OV-Svinove, ale tá fotka je zo Starej Vsi nad Ondřejnicí :slight_smile:
Gabi, neboj, nedepkujem, už mi to je všetko jedno a smejem sa :grinning: proste tehu demencia jak vyšitá :grinning:
Tora, pretože v Brušperku máme baráčik a v OV sme boli v prenájme.
16. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.