• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
tora: myslíš tu naproti tržiště u cesty? jsem myslela,že ta už nefunguje....
16. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky ďakujem za privítanie, idem spinkať, ráno mám kontrolu, to som zvedavá, čo sa dozviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa
16. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz
gabi:no ta pořád funguje :grinning: doufám :grinning: :grinning: ne měla by fungovat dneska jsem tam viděla děti jak si hrají :slight_smile:
17. únor 2009 v 00:01  • Odpověz
ahojky,
tora: aha..myslím,že mi někdo říkal,že to nefunguje..asi kecal :grinning:

derm: prosímtě mám dotaz: kolik tak cca platíš poštovné ,když posíláš větší balíčky? jako více věcí...já nevím,kolik si mám naúčtovat,u těch menších platím 58,-,tak nevím,jestli se to o mnoho víc zvýší nebo o pár kaček... :slight_smile:
17. únor 2009 v 08:03  • Odpověz
ahojky holky,
gabi no záleží odhadem na kilča no.... ta cena za 58kč je do 2kilo..... já posílala 10kousků oblečení a i větších tepláky tak na 9leté a zdálo se mi to objemné, ale do 2kilo jsem se vešla...
Pak je další sazba 2-5kg a to už stojí 65Kč.....Myslíš že to odhadneš to oblečení???Váhově??

matilko tak co na kontrole co ti mudr řekl, jak to vypadá???
17. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
derm: díky..no toho bude více,tak já naúčtuji 70 kč a co je pravdy na tom,že se musí posílat jen v krabicích? Prý už v igelitu neberou od nového roku....
17. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Gabi to si nejsem jistá, ale určo to musí být v pravém úhlu.... to určitě... takže kdybys to nedala do krabice si myslím nevadí, ale pokus se to zabalit tak aby to bylo pravoůhlé... no děs s tou poštou
17. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
Derm, tak jsem zrovna dopekla mramorový korpus podle MMB a mám nachystaný máslovo-pudinkový krém podle kuchařky a vše na potahovanou hmotu. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Dělám zkušební minidortík (o průměru 16cm), ať vím, zda se do toho pustit i na Terčiné narozky :slight_smile:
17. únor 2009 v 16:42  • Odpověz
Matilko, ahojky, vítám tě! Tak už jsem ti psala do IP. Bydlím hned vedle :wink: Vidím, že máme spoustu věcí společných :grinning: My jsme se brali o týden dříve 7.7.2007 a fotili jsme se taky ve Staré Vsi :grinning: A taky jsem dělala Báňskou - Metalurgii a materiálové inženýrství, ale vykašlala jsem se na to.
17. únor 2009 v 16:59  • Odpověz
kozi tak jsem zvědvá jak se ti povede. Jen ti poradím, než budeš potzahovat, tak dortík obmaž kolem všude, ale slabou vrstvou, stačí tzv. jen zalepit dírky v korpusu. a dej ho vychladit ještě než ho potáhneš.

jééé to letí, za chvilku má roček :grinning: :wink:
17. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
Derm, ju díky. Už to mám. Jdu hodit foto na MMB a hodím odkaz :wink: Docela se povedl. Pak už jen, jak bude chutnat :slight_smile:

Ju, letí to strašně! Matilko mi teď psala, že zrovna dnes porodila, tak jsem jí psala, že u nás to bude za chvíli roček. Letí to strašně :frowning2:
17. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
17. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
kozi jojo už se těším na fotečku :grinning:
matilko nekecej, tak už to má holka za sebou, tak to byl fofr. Tak to ji na kontrole museli vyvolat nebo ji to stihlo ještě doma v noci. to je bomba. Tak že gratuluji, jestli ji budeš psát :wink: :slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Veru moc se ti povedl a jak se ti s tou hmotou potahovkou dělalo, dobře že?? Však uvidíš zítra, jaká je chuťově. Fakt to je vynález za všechny prachy, .....levné a chuťově dobré, teda mě to chutná
17. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
17. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
holky,vy jste šikulky s těma dortama..fakt smekám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

derm: bobišek..to byla Helča pěkně unavená :slight_smile:

tak matilko překvapila,ty jo.....
17. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Derm, vyřídím. Jen jsem ji písla IP a už jsem měla takovou krásnou zprávičku. Strašně mě těší, že je odvedle :slight_smile: Určitě vyřídím :wink:

Děkuji :slight_smile: Ju, fakt se s ní dělá dobře. Vůbec se to nedá srovnávat s marcipánem. Jen to chce trpělivost než přestane lepit. :sweat_smile:

Jdu kouknout na fotečku
17. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
Derm, to je krásné. Jak to zalomila :grinning: :dizzy_face:

Gabi, díky :slight_smile: Ale ono je to fakt tak jednoduché, že to zvládne snad každý. Korpus podle receptu, je raz dva a vypadá to dobře a hmota taky paráda. Jen jsem zvědavá na zítřek a celkově jak bude chutnat.
17. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
jo holky fakt já taky byla nešia na dorty, před tím jsem udělala tři v životě a kdybyste viděly jak vypadaly :sweat_smile: :sweat_smile:

To těsto mramorové je dost olejové, takže není suché jak klasický piškot, je fakt chuťově dobré. Však uvidíš zítra u kafíčka, jak chutná :grinning: Já zas vždycky vyšlehám tvaroh, máslo, cukr, na jiné náplně nemám odvahu. Chtěla bych vyzkoušet ten šlehačkový, co se svaří s jakoukoliv čokoládou - třeba milenou nebo kinderkem, podle chuti.... tak chci vyzkoušet udělám ho asi na MDŽ sama sobě si :grinning: Podle toho jak bude chutnat tak bych ho udělal aOndíkovi na narozky
17. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
jo holky, byla protivná, tak jsem ji tam šupla, už měla čas na spaní, ale ještě jsem potřebovala uklidit hračky a manžovi večeři a najednou koukám už spí.... To Ondra ne, ten takový nebyl .... aby usnul kdekoliv......
17. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
no každé dítě je prostě jiné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale vypadá super v té stoličce :slight_smile:

kozi: a co druhé? neplánujete? Terka už bude mít roček..... :slight_smile:

te´d jsem si vzpoměla na Lucikpetik...ty jo,taky tu dlouho nezavítala...
17. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
gabi to máš pravdu no, lucikpetik a kupinka
17. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
no a kocurek je v ČR a vůbec se neozvala, tož co je s holkama,??
17. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
Derm, tak já předtím dělala 2 a nechci se chlubit, ale docela se povedly. Vždy byl ale nahoře marcipán a dopadlo to, jak si psala. Začlo mi to stékat. Myslím, že jsem ti házela odkázek. První byl pro Jardu k 20.narozkám a druhý na Valentýna. Ju a ještě jsem dělala na Velikonoce 3 rolády a každou vždy s jiným krémem nahoře a jiným uvnitř, ale byly to vždy kupované hotové krémy. Tentokrát je dělaný máslovo-pudinkový a docela jsem se radovala, že se nezdrcnul :sweat_smile: V březnu mě čekají dorty 3 - Terince 2 - jeden pro ni a druhý na focení(ona bude mít z kysané smetany, piškotů a ovoce) a pak chci udělat mamči překvápko ke 45.narozkám.

Gabi, no, až příští rok na něm zapracujeme(jenže kdo ví, co bude), chtěli bychom zase jarní dítko - 2011, tak snad se zadaří. CHci mateřskou při jednom, ale Terka nás teď začíná zkoušet, tak si nedovedu představit být těhu. Když jí okřiknem, udělá na nás tytyty a začíná hrozně trucovat - normálně v náručí dělá ze zlosti mosty a když něco nedostane, udělá se vláčná a spadne na zem - minule se uhodila do bradičky o stůl. Hlavně takhle trucuje, když jí nechci dát prso. Ona už ho má fakt jen tak na žužlání a už mě nebaví být žužlátko :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
No nic. Loučím se. Zítra mi příjdou na návštěvu 2 "březňátka", tak ať tady do něčeho nešlápnou :grinning:
17. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
kozi: no máte to dobře naplánované......Terka z toho vyroste :slight_smile: tak dobrou a zítra tedy budete mít veselo :slight_smile:

derm: holky to asi prdí....kocurek ani nevím,že je ještě tady.

tak taky jdu,pověsím prádlo,pak sprcha a do postele..zítra máme půlroční prohlídku,tak jsem zvědavá,kolik jsme přibrali....

dobrou :slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ránko,
kozi jojo ukazovala jsi mi ty dorty. No já to taky nevěděla, dočetla jsem se až na MMB, že pod marcipánem nemí být krémy obsahující velké množství tuku, takže proto se to roztékalo. Taky jsem měla jeden takový bohužel :frowning2:

kocurek je myslím v ČR už napořád jsem to tak pochppila....

gabi tak pak písni, kolik už Maty má :wink:
18. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
dobré ráno,
no tak já dneska asi s kočárem nevyjedu..to je v prd**i a zrovna musím k doktorce..Maty se mi rozkuckal,tak jsem zvědavá..
18. únor 2009 v 08:23  • Odpověz
ahojky Gabi,
no je to síla to počasí, no já se chystám ke kamarádce do města, už ji to slibuju dlouho a pořád byli oni nebo my nemocní.... takjsem zvědvá, jestli se přebrodíme sněhem.a jestli pojede bus :grinning:
tak Matymu přeju aby to brzičko přešlo a z kašle nebylo nic vážného
18. únor 2009 v 08:30  • Odpověz
derm: tak na tom budem stejně s broděním...ono snad nikdy nepřestane sněžit,či co!!!tak si užijte návštěvu,já ještě s Matym moc nechodím po návštěvách,protože on to ořve,nesmí na něj nikdo sáhnout a jak je v cizím prostředí,tak děs...počkám,až bude malinko větší a až si pohraje :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.