• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Kupi:nám právě pomáhají naši.Zůstávám doma u našich,našim přestavujem spodní část domu a oni nám nechávají vrch.Je to fajn v dnešní době.Lépe to tak utáhnem a mamča je ráda,že může být u svého vnoučátka furt.
9. lis 2007 v 10:14  • Odpověz
autor
kozimuro-ani nevíš,jak ti to závidím,bydlet s mamkou. Já tu jsem pořád sama,co bych dala za to,kdyby mi někdo vzal Kubu na procházku a já měla klid na domácnost.Ale nestěžuju si,zvykla jsem si,stíhám :slight_smile: Pak to strašně oceníš,třeba si schrupneš nebo si prostě uděláš čas sama na sebe-je to fakt potřeba! Prostě mamka je mamka :wink:
toro-tak čekáme na info,co ty,Lukášek............... :slight_smile:
9. lis 2007 v 11:37  • Odpověz
Kupi: vidíš to.Já to taky tak beru-mamča je jako moje kámoška,ale najdou se tací,co ti vyjmenují milion důvodů,proč s rodičema nebydlet.Pro mě je podstatné,že jsme bez velkých problémů žili 4 roky v jedné domácnosti,tak jaké problémy ve dvou.Vy jste plánovali nějaký srazík?S dětma je to těžko,co?
9. lis 2007 ve 12:22  • Odpověz
autor
Ty,plánovaly,ale pak začly nemoci prcků,pak mamin...A pak kocurek odjel :frowning2: K rodičům-pokud s něma člověk vychází,tak je to super s něma bydlet,myslím i finančně,tak práce na zahradě a tak...A mamka je vždycky při ruce,což je hlavní :wink:
9. lis 2007 ve 14:04  • Odpověz
Kupi:já mám problém se teď s kámoškama sejít a to jsem doma.Když zrovna něco nemám,nechce se mi anebo všichni makají a mně je blbé sebrat se a jít někam s kámoškou.
9. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz
Holky, kdyz jsme rodil a v CR, bydlela jsme u nasich, myslela jsem si, ze to bude neco jineho, ze mi mamka rekne-delej tohle tak , tohle zase ne, ale nakonec to bylo uplne skvele, 10 mesicu doma po 10 letech co jsme vzdy prijela na navstevu. Nasi si uzili semnou tehotenstvi a 7 mesicu zivota Ericka a ja byla statna jelikoz byli jako mi kamaradi a ne jako mi rodice. Ted jsem zde sama, ale co se dadelat. Tak papa, jdeme na prochazku :slight_smile:
9. lis 2007 ve 14:56  • Odpověz
My bydlíme sami,mamku mám 1O km,někdy bych fakt uvítala,kdyby bydlela blíž.jsem taky pořád sama,tatínka máme ještě přes týden v té Praze.Ale taky jsem si zvykla,vlastně bez kočárku se nehnu nikde.
21 .listopadu nám budou měnit plastové okna,nechcu vidět ten bordel :frowning2:
9. lis 2007 ve 20:21  • Odpověz
nytri Nezavidim okna, kdyz jsme byla doma, taky nasim menili, trvalo to jen jeden den, ale ten neporadek, vlstne prach,pisek, ktery byl porad ve vzduchu...ja jsme se na 2 dny vystehovala k babicce, vlastne prababice.
9. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz
kupi ale jo, jde to, asi zacinam citit pohyby, tak je to takove zvlastni....
9. lis 2007 ve 21:42  • Odpověz
autor
lucikpetik-tak to je supér!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak si to užívej,pokud jsou jemné,pak budou i bolet :wink: Holky,já bych hned byla zase těhotná,bych si to více užila,ale jako nee,bo bych vám tak akorát psala z Opavy :frowning2:
nytri-božatko,a to má práci na trvalo? Ty okna Ti fakt nezávidím,je z toho fakt brutální bordel,ani nechcu vzpomínat :angry:
10. lis 2007 v 00:05  • Odpověz
Holky, my jsme nemocni, chytili jsme neco od tatinka, cellou noc nas trapil nosanek, porad se nam zacpaval, i kdyz jsme jej cistili, kapali kapicky ...a ted uz 3 h spinkame, co se uz dlouho nestalo...snad nebudeme kaslat.papapap
10. lis 2007 v 15:00  • Odpověz
autor
kocurku-tak se držte,snad to nebude nic vážného a problematického :frowning2: Držím palečky :slight_smile:
10. lis 2007 v 16:32  • Odpověz
ahoj babulky!! :sweat_smile: Omlouvám se,poslední dny jsem byla a stále jsem nějaká unavená,prostě jsem zalomila večer už s Ondrou.Takže jsem neměla ani sílu si přečíst koníka.
Mám novinku,dneska v noci Ondra, to bylo poprvé co spal celou noc!! Ani jedno probuzení!!! :grinning: :grinning: :grinning: ehm,to bude mít za chvilku 20měsíců :frowning2:
Tak doufám,že takové noci nás budou čekat častěji!!!

kocurek>> tak to mi je líto,že tam máte takové problémy se sousedem. Tak co,vyřešilo se to nějak? Řekla jsi mu nakonec něco???

kupinka>>kozimura>> Holky já si taky nestěžuju,žijeme s našima,je to super co se týče prcka....Ale někdy prostě jsou nesrovnalosti,ale už je to lepší.Ze začátku to dělalo dlouho neplechu to soužití dvou rodin. Spíš to přičítám tomu,že to jak pro nás,tak pro naše bylo něco nového - dělit se najednou o víc věcí, to soužití,je to prostě "to nové" které tu nebylo a někdy začít být muselo....jestli mi rozumíte. Teď už je to docela fajn,nestěžujeme si a myslím,že si naši zvykli a respektují i nás:slight_smile:

Tak já jdu zase spočívat,měli jsme náročný den.Dopo jsem pekla frgále (manža měl chutě),odpo na návštěvě. Zítra jedeme do Skalice na pouť a pak k manželovým rodičům na celý den....uf uf a zase bude víkend pryč! :frowning2:
Tak dobrou holky a hezký zbytek víkendu Vám i dětem
10. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz
Teda baby,jak tu nejsem,kecáte o 100 6,ale jak už něco napíšu,neobjeví se ani noha :frowning2: :fearful:
12. lis 2007 ve 14:02  • Odpověz
Já už jsem tu!Přes víkend jsem konečně naplnila albíčka,ať nejsem pozadu.Zítra jdeme na ozvy,už se nemůžu dočkat.
12. lis 2007 ve 14:54  • Odpověz
kupi zatim je to takove slabounke, ze nevim, jestli to je presne ono nebo ne, tak se tesim, az to bude silnejsi... :wink:
zitra jdeme na 3D, tak se tesim...
12. lis 2007 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky, my dnes mame meli veliky den, ja slavila narozky a nmaly ma 8.mesicu. A s kym jsme je slavila? Doploledne s tatinkem a odpoledne s tchyni. Nastesti uz odesla, byla tu cele odpoledne a stalo to za to.Hrala si s malym a kdyz usnul, takl hodku klabosila semnou, to bylo, pry proc se maly narodil v CR, proc byly kdrtiny az v 5.mesici atd. Tak jsem zurila vnitrne a rikala jsme si, zda mam byt slusna a odpo odpovedet hezky od pi lic nebo drzet krok a hubu,jak se rika..takove veci by si mela vyresitt s manzelem a ne semnou, ne? Tchyne opet donesla obleceni malemi, a hned 4 veci: Vypada to, ze kaza navsteva bude drkova....
Jinak jsme stale jsme nemocni, mame teplotku.
12. lis 2007 v 18:40  • Odpověz
autor
Ahojte holky moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak,kde začít.Malý má šestou nemoc-jestli víte co to je.Já až do dneška o tom neslyšela.Má kolem čtyřicítky-před hoďkou 39,7-Má to od soboty,ale tak moc se to vyšplhalo až včera.Dělala jsem zábaly-to byl humáč,plakala jsem s ním,fakt hrůza!!!!!!!!!!!!!!!!No,a to má být 3-5 dnů teplota-hodně vysoká-a pak zničeho nic zmizí a malý se osype,to zaky po 3 dnech zmizí. :frowning2: Je to virové onemocnění a snad je to ono :unamused: :unamused: Takže jsem hotová,vystresovaná...........
dermajetics-tak to držím palce,ať to Ondrovi vydrží :wink:
lucikpetik-to už bude asi ono,blahopřeju :slight_smile:
kocurku-nehádej se s ní,pak budeš ta nejhorší,víš jak to bývá.....Ti to ale fakt závidím,bych byla taky moooc nadšená,kdybych tu tchýňu měla skoro pořád :frowning2: :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se tam drž!!!A kdy se vůbec vracíš do ČR?
kozimuro-jdu mrknout na album :slight_smile: :wink:
12. lis 2007 v 19:47  • Odpověz
Kupi,přeju at' se ti Kubíček brzo uzdraví!Ošesté nemoci jsem slyšela,ale neznám nikoho,kdo by ji měl.
Tatínka máme v Praze dočasně,asi do nového roku.
12. lis 2007 v 19:53  • Odpověz
Kocurek:Tak to všechno nejlepší a pevné nervy! :grinning:
Kupi: bobišek malý,nějak se to na něj kupí,co?Přejem rychlé uzdravení!
Nytri:Manža má jet taky do Prahy-na školení,ale naštěstí jen na den až dva.Já jsem na něm až nezdravě fixovaná.
12. lis 2007 ve 22:54  • Odpověz
kupinka:my jsme ji taky měli jak měl malý 4 měsíce a zvladli jsme to ale byl to mazec, byla jsem vystresovaná jak ty a lítala po lékárnách a sháněla vše co se dalo...no mazec, ale brzy to přejde uvidíš..držím palečky :wink:
13. lis 2007 v 11:38  • Odpověz
kupi moooc preji,at to maleho brzy prejde, mala od zname to taky mela, a brzy byl klid....pry se to tak obcas stane..
13. lis 2007 v 15:50  • Odpověz
autor
Holky čaute-jsem tu jenom na skok.Teplotka klesá,už má jenom 37,8.Je to sice teplotka,ale pro mě už vysněně nízká :slight_smile: Skoro všechny jste už o tom slyšely,jenom já ne.Jsem na mudru čuměla jak bacil do lékárny.... :sweat_smile:

toro-že taky něco napíšeš bobine :wink: ty ty ty!!!!!
kozimurko-klásné věcičky,máš tam i dost,co měl i Kubajs :slight_smile:
nytri-tak to jsi chudáček,tě fakt lituju,já bych to zvládala jen těžko :frowning2: Chlap je prostě chlap a jsme i na Kubu dva,což je strašná pomoc...

jinak všecky vás tu babulky moje zdravím,jak mamči,tak i těhulinky!!!Mějte se a papa.Jo,a moc díky za podporu,sice bych to nevěřila,ale pomůže to :slight_smile:
13. lis 2007 v 16:14  • Odpověz
kupinka
tO JE SKVELE, ZE TEPLOTKA KLESA, UVIDIS, VSE BUDE BRZY OK.
13. lis 2007 v 16:22  • Odpověz
Kupi: Tak to jsou super zprávičky!To je dobře,že už to klesá.
Holky,tak už mi konečně řekli,co to bude...Čekáme holčičku!Bude to Terezka!
13. lis 2007 v 17:11  • Odpověz
autor
kozimuro-tak moc gratuluju!!!!!!!!!!Aspoň jedna baba mezi těma samýma klukama :wink: Co taťka,nevadí??Skoro každý chlap chce kluka-fotbal,čundry a tak..ale holka zase bude jeho mazlíček :sweat_smile: Jo,a říká se,že Terezky jsou zlobivé :grinning: A můžu to potvrdit-neteř-čert jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: Tak se opatrujte obě!!!!
Jinak Kubu už jsem šupla do postýlky a je tam ticho :confused: ZATÍM :unamused:
13. lis 2007 v 17:38  • Odpověz
Kupi: Kují!Taťulda je zatím v práci,ale už jsem mu to volala.To víš,že by raději toho kluka,ale ať je ta malá po něm,nebo po mně,bude to truc kluka,takže pověst Terezkám nezkazí(známá má taky Terďu-taky pěkné kvítko)...Hlavně,ať máte s Kubíkem klidnou noc bez teplotek :slight_smile:
13. lis 2007 v 19:11  • Odpověz
autor
Děkuju :wink:
13. lis 2007 v 19:26  • Odpověz
kozimura Gratulujeme.. :sweat_smile: Takze se tady bude mezi nami chlapy i nejaka holcicka :grinning:
13. lis 2007 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.