• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahojky holky no stím počasím s vámi musím souhlasit je to děs, taky jsem chtěla vzít malého do kočárku a jet na úřad ale či s golfkama se dá jezdit v tom sněhu?? :unamused:

gabi:tak pak dej vedět jak maty povyrostl... :slight_smile:

derm: pozdrav kaču :grinning: teda snad tam dojedete.... :slight_smile:

holky normálně mi opuchlo oko je to děs jen tak z ničeho nic.. :slight_smile:
18. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Tak jsme nikam nevyjeli.... nakonec jsem se domluvila s kačkou, že to počasí je příšerné.... no brodit se sněhem stejně musím aspoň odpoldne k nám, musím na poštu s balíkama.....Tak snad nám návštěva vyjde na pondělí, snad sněhu trošku opadne.

Toruš s golfkama to je síla se brodit ve sněhu. Vím jak loni jak jsem těhule tahala Ondíka v golfkách, děs.....
A co to oko, máš to i červené, drždí tě to nějak ???
18. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
derm:takže nejdeš za tou kačkou??vám to taky snad nikdy nevýjde... :slight_smile: Jo opravdu jsem netušila že to bude až tak hrozné ty golfky ale skoro nikam se nedostanu kde tonení více uchozené tak tam prostě nejedu...:frowning2:oko strašně svědí a mám červené to víčko...Kurnik ještě s balíkama se musíš tahat zrovna dneska tak to ti nezávidím teda....
18. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky,
tak jsme přibrali neuvěřitelných 200g..takže paráda :grinning: . Nemocný není,jen na kašel poradila koupit Mucosolvan junior,tak ho už mám doma,kdyby se rozkašlal.

derm:
to je dobře,že jsi nejela..je to fakt o hubu..já jsem v jedné chvíli myslela,že to nezvládnu,tlačit ten kočár....mi už bylo do breku..jsem holt slabá :frowning2: Míjela mne nějaká babina a říkala,že nás lituje maminy s kočárkama jezdit v takovém počasí...já potkala tak 4 kočáry všehovšudy :slight_smile:

tora: co oko?
18. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
gabi tak to je maty šiula tolik gramů. A kolik máte celkem a cm??

Odpo jsem se musela vydat na tu poštu a stačilo mi..... Ondru bolely nožičky, tak co chcilka jsme stáli, kočár vytlačit nešel... no fuj... zítra snad nebudu muset nikam jít....nebo mě švihne...

Manža mi přines z práce tenký drátek tak zítra budu vyrábět křídla pro vílu Helenku :slight_smile: a nevím jak na klobouk pro Ondru.
Holky nemáte nějaký nápad jak udělat falešné pírko za klobouk???
18. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
derm: celkem 7,7 kg a délku nevím,to dr. neměří ,pouze obvod hlavičky :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahojky holky...gabi: oko je relativně ok, dneska jsem se od tří nezastavila pořád jsme něco zařizovali akupovali, jelikož v pátek začínám rekonstruovat byt a v tom hnusném počasí to je teda zážitek i když jsme jezdili autem, tak to byla katastrofa, cesty hrozné ted kdyz clovek vyleze z auta tak zima, když zaleze do obchodu zase teplo pak zase zima no hrůza, ale neměla jsem čas myslet na oko a stále si ho protírat :grinning:

tak to jste moc nepřibrali teda... :slight_smile: tak hlavně že jste zdravoučcí..

derm: ty brdo tak to vubec netuším z čeho to udělat..a kampak se chystáte?je to tam venku opravdu hnus, co si budeme povídat... :frowning2:
18. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
gabi tak to Maty je kus chlapa :slight_smile:
toruš a co budete všechno dávat do kupy, úplně celý byt nebo jako jádro?? nezávidím no tohleto...

tady u nsá v Lískovci, v KD pořádá škola..... Ondra půjde za Pera Pana a Helenka k němu za vílu zvonilku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu hajat, dobrouky
18. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
tora: a co děláte za rekonstrukci?
18. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
nene jádro jsme udělali hned jak jsme se tady stěhovali....no chceme si udělat průchod z obýváků do kuchyně a potom jedny dveře zazdít, tak uvidímejak nám to půjde...no a pak chci vymalovat ale i pokojík od lukáška, aby už toměl konečně hezoučké... :slight_smile:

noa pak v nejbližší době až se našetří penízky tak nové okna no...ty co tu jsou jsou teda příšerné....

jeee, tak to máte pěkné že se vám tam něco tak pěkného pořádá...to si užijete :slight_smile:
18. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
derm: má být po kom :slight_smile: tatínek je taky kus chlapa....

tak jádro,to bych hned zbourala a udělala zděné,ale nejsou peníze,holt musím počkat,až budu pracovat....a okna tu máme plastové,ale hrůza..nevím,kdo to tady dělal tomu baráku za firmu,ale děs...mám každý den zapařené okna,plno vody na parapetech,párkrát byla voda i na plovoučce na zemi..fakt hrůza..to topím,netopím,větrám,nevětrám a stejně je to naprd..jsem kvůli tomu nešťastná,práce každé ráno navíc a bojím se plísní,mívám vlhké stěny od toho...takový problém jsem s okny na starém bytě neměla.

no taky valím spát ať se vyspíma zítra jsem doma,tak budu aspoň něco dělat :slight_smile:
tak dobrou
18. únor 2009 ve 22:48  • Odpověz
gabi: ty brdo tak to museli dělat nějaké lepidla, tak to tě lituju že s tím máš takové problémy, no snad se nám to vyhned to už by mě asi kleplo kdybyjsme vrazili 50 litrů do oken a byly by na nic... :frowning2:
no ty co máme teď jsou katastrofální, normálně máme postel pod oknem a když večer usínám tak cítím jak mi přes ty okna táhne, normálně na mě fouká vzduch a to je mám zavřené jak nejvíce to jde.. :grinning:
ty brdo no ty plísně to bych se asi taky bála když tam je určitě vlhko a od čeho by to mohlo být?? :confounded:

asi taky dneska už půjdu spinkat jsem nějaká znavená...tak dobrou noc:slight_smile:
18. únor 2009 ve 23:01  • Odpověz
tora:
plísně nemám,zatím,ale jak mi ta voda stojí na parapetě,tak teče k okraji stěny a to pak mokne i ta stěna..fakt paráda. Beztak to jsou šmejdské a nejlevnější okna..no musím zajít za domovníkem,ať mi dá kontakt,na to snad záruka je :angry:
a teď už fakt jdu..... :grinning: ten počítač,to je fakt droga :grinning:
18. únor 2009 ve 23:06  • Odpověz
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6875

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6885

Holky dneska nestíhám, dupčím se tu celý den s tím kostýmem na karneval.... za chvilku razíme na poštu, večer se snad dostanu.
tady prosím o hlasy já mám dvě foto každou na jiný email
19. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
toruš tak to nezávidím takovou přestavbu, ale zas na druhou stranu hurááá, budete mít pokoj....

gabi taky to mám doma.... ale my nemáme plastové, ale ještě staré dřevěné okna a nahoře u nás utírám okna od září do května... a je to na odstřel... 3x denně neli víc. Vody šíleně, okna uhnivají, protože to je mokré..... u nás zase chytráci naši - kdysi nechali obložit barák, udělat venkovní rolety, ale že by nechali vyměnit okna to néééééééééé A to máme dvojité a stejně nám to dělá..... děs
19. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
Derm, máš tam hlásky a já taky poprosím :wink: http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6124

Tak my máme taky veselo - praskly nám trubky s teplou vodou a na pojišťovně nám řekli, že nám nedají ani na bourání, ani na trubky, ale jen na malbu a to ještě se spoluúčastí 1000 Kč a to platíme pojistku přes 5tis. ročně. Fakt paráda :frowning2:
19. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
kozi šup je to tam :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to je síla, to nezávidím, takov havárie..... tak to je svintvo... taky si platíme pojistku na baráček a domáctnost... máme u české pojišťovny... no taky si myslím, ž ekdyby na něco takového došlo tak to mrchy obkecají..... jsou to svině..... tak přeji aby jste to brzi dali do kupy
19. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
kozi a co dotík, jak chutnal?????
19. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky,ráda bych vám poslala hlasy,ale nejde mi to..háže mi to chybu..tak jak na to????
19. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
Derm, my to máme u Kooperativy. Ve firmě, kde jsem dělala jsme na to měli pojišťovací makléře a pojisty paráda, takže jsem je dnes oslovila, a když nebudou dělat "malé ryby" tak jsem našla na netu 5 dalších, co dělají i rodiny. Nechám jim volnou ruku, ať nabídnou nějaké jiné řešení pojistek (tentokrát všech - otec totiž platí 2 úrazovky a teď mu spadlo železo na nohu a udělal se zánět a vyhnisalo mu to až na kost - léčení 1/2 roku a dostal za to 1100 z obou!!!), takže mám zlost jak hrom...

Dortík byl supeeeer! Akorát jsem dala malou vrstvu krému a příště i ty banány nakrájím nahrubo. CHutnal i mamči, takže tajná oslava je svolána a jen pak upeču tajně dortík. Jsem zvědavá, jak se bude tvářit :grinning:

Gabu, tak to nevím.Mi to fachčí normálně :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
kozi: já nevím,jak mám dát hlas..na co kliknout..jak kliknu na stupnici,tak mi to napíše chybu..já jsem fakt asi magor
19. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2420608#navigator

důkaz že jsme byli na karnevale.....víc foto dodám na MMB, tady toho mco nevejde :slight_smile: Dobrouky :grinning:
20. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahojky holky

kozi:ty brdo takova havarie, tak to je mazec...no nám vykradli sklep a taky pojistka to nejak brzdi chci videt kolik nám dají...a kde má tatínek pojistku že dostal tak málo at víme čemu se vyhnout..

derm: jj rekonstrukce dneska začala a manžel večer zalehl s horečkama a já mám od rána antibiotika, takže nevím jak budeme pokračovat, vždy když se něco naplánuje tak se něco posere..

no my máme hrozné okna tak doufám že nám plastové pomůžou a že nebudeme mít problémy.... :frowning2:
20. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tora, obojí Kooperativa - jak pojistka mého taťky, tak barák. Fakt paráda. Doteď se mi pojišťovací makléři neozvali, takže jdu oslovit další. Je to síla. Jsme už 3.den bez teplé vody a šílím. Nemůžu si opláchnout ani blbý hrnek. Sice máme myčku, ale i tak sem tam něco potřebuju hned a třeba pro teplou vodu na vytírání taky nejdu k našim, takže nahřívám v konvici. Už jsem z toho nervní....
21. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2426164&vReferer=%2F

ahoj holky,
přidávám vám tady fotku super plastových oken,co mám doma....už mi chytá i stěna...jsem fakt nasraná!!!!!

kozi: to je v prd**i s tou teplou vodou...to ti věřím,že je to už na palici.....

tora: tak i vám se nedaří?????

derm: super fotečky z karnevalu....děti si to užili,co?? Helenka byla frajerka....
22. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojik!!!! Už sme domka z pôrodnice, ešte válčíme s kojením, navyše dnes mi nie je dobre. Bolí ma hlava, bolia prsia, šitie, mám prujem, no mazec. Takže asi laktácia na veľké obrátky.
Čo sa týka pôrodu, na kontrole si ma nechali a spýtali sa, či chcem porodiť, ja že hej :grinning: dali mi prvú tabletu a do 5min som mala bolesti a silné kontra, takže to bol fofr, za 6,5hodiny som porodila :slight_smile:
Kto chce kuknúť na fotky:

http://picasaweb.google.cz/konvickova.tinka/Karolinka1722009#
22. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
ahoj matilko,
Karolínka je krásná a krásně blonďatá....šikulka... a porod jsi měla rychlý,to ti teda dobře vyšlo. A neleze na tebe něco??? ty jo,ještě k tomu se starat o malou... tak snad to brzy přejde...
22. únor 2009 v 18:14  • Odpověz
Gabuse,myslím že je to z prs a z delohy,lebo ma bolí.Asi hormony lietaju.Uvidím,jak mi bude zajtra.No snad sa vyspim a bude fajn.
22. únor 2009 v 18:22  • Odpověz
ahojky holky matilko: karolínka je opravdu krásná a rychlý porod to máš super....tak hlavně at jste obě zdravoučké....
gabi: tak moc se nám nedaří manžel má pořád antibiotika a já se cítím slabá ale snažím se dělat všechno co jde...ale ještě minimálně týden bydlet nebudeme což mě štve..
ty tvoje okna to je hrozné normálně to reklamuj s tím se nedá žít...
22. únor 2009 v 18:26  • Odpověz
matilko: a co malá? je hodná? spinká ti?

tora: musím za domovníkem,musí mít od toho papíry,protože to dělali celému baráku....ale už mi holky poradily,taky to tak některé mají,zachrání to hadry na parapetech a topit a větrat..takže spousta práce okolo toho... a s tou nemocí,toto teda fakt vám blbě vyšlo a Lukáška máte doma,nebo je u rodičů?
22. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.