• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Čauky!

Matilko, Karolínka je krásná!!! Porod závidím. Snad zažiju alespoň u dalšího prcka podobný :wink: A kde jsi nakonec rodila?
22. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
Gabi, to je normální. Nám to taky dělá. Prostě to máš hodně zatěsněné a vlhkost nemá kam jít. Nám to začlo dělat, jakmile jsme ještě zateplili barák. Podle pouček kámoše, který nám zařizuje fasádu, firmy, která nám dělala okna a kámošky, která okna prodávala - větrat jednou denně na celé, ventilačkou občas a pokuď je v místnosti více vlhkosti - např. kuchyň, nechat mikro i přes noc. To je oběď zateplení a zatěsnění - neuniká teplo, ale ani vlkost :sweat_smile:
22. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
kozi: díky..za radu..

a jinak jsemu teď hlasovala a i derm jsem poslala hlasíky.....už jsem přišla na to,čím to bylo,já pracuji v Opeře a tam to nešlo( i teď mi nejdou smajlíci),tak jsem přepla do Exploreru a ono to šlo,tááákže hlasíky máte....
22. únor 2009 v 18:57  • Odpověz
Gabi, díky :wink: Ju, je to otrava - ono každá výhoda má i svou nevýhodu... :frowning2: Nám takto vlhne malba kolem okna hlavně v kuchni a v ložnici a dětském. Tam kde se nadýchá, nebo je prostě vlkost...
22. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
Malá je celkom hodná,proste ako kedy.Niekedy dost vyvadza.Inak som rodila na Fifejdach,super spokojnost!Nakoniec mi vyskočila teplota,tak som volala PA,mozem si vziat paralen,hlavne mám odsát prsia.Trochu to povolilo,skusim zaspat.Pa
22. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
Matilko, na Fifejdách jsem taky rodila a chci rodit zas. Super personál!!! Tak držím pěstičky, ať jsi brzy o.k.
22. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
gabi:to jsou jen problémy co?? :unamused:
No já jsem teď u mých rodičů a lukášek je tu se mnou museli jsme si na to zavolat zedníka protože my jsme prostě neměli sílu, tak zatím práci nemám ale dneska by měl končit takže od zítřka mi to začne..uklízení a ještě malování... :slight_smile: no a manžela jsem izolovala a přestěhovala jsem ho k jeho rodičů protože mám strach aby se nenakazil lukášek, tak snad už jsme z nejhoršího venku a malý se tomu vyhnul protože jinak nevím.. :frowning2:
23. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj holky,

matilko ještě jednou osobně gratulejšn k maličké, to je nádhera, tak ses dočkala a už bojujete holky doma :wink: :slight_smile: Malá měla krásné míry a váhu, tak akorát prostě :grinning: Co manža zvládl porod???Ty to je jasné, se tě ptát nebudu :grinning: :grinning:

toruš to je síla, jak se sere tak se sere.... tak hlavně aby malý nebyl nemocný a brzičko měli doma líp a už hotovo. já měla jet dneska ke kači, jim prasklo potrubí kanali. ve sklepě, tak spravují..... Tak ve čtvrtek snad u mě, už se těším. ta zima je fakt na prd...

gabi tak co, podařilo se ti prodat ten balík za to poštovné, jak jsi psala??
23. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak se mi dnes ozvali ti makléři a klidně nás pod sebe vezmou. Takže paráda. Jen musíme posbírat všechny pojišťovací smlouvy a dát to dohromady a pak jim zavolat.
23. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
kozi tak to je super, aspoň o starost méně viď :wink:
23. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
Derm, ju, to mi povídej. Jen to teď všo musíme dát do kupy. Normálně by se nejdřív měli oslovit, ale už z firmy vím, co vše chtějí, tak to vše proberu s našima a dáme jim to hned, ať už to nezdržujeme...
23. únor 2009 v 16:58  • Odpověz
ahojky,

tora: tak nejhorší máte už za sebou....taky jak jsme zazdívali dveře a dělali dlažbu jsem byla u mamky,a pak na mne čekal ten bordel a toho prachu ,co bylo..hrůza....

derm: balík jsem odhadla docela dobře..měl cca 2,6 kg a platila jsem 65,- a naúčtovala jsem si 70,-,takže jsem se vlezla...

kozi: druhé? to bude brnkačka,neboj....
23. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojte!My doma bojujeme a tak poriadne nestíhám.Malá dnes vobec nespala,ale pak som nejak prisla na to,že je proste hlados :grinning: v přestávkách vypije obe prsia a až potom usne.Inak spí zhruba 3hodiny vkuse.Dnes u nás bola dětská Dr.Je suprova!Musím malu dávat hodne k oknu,aby sa nám ta žloutenka nerozjela.Co sa tyka mojej teploty,vyletí na 38 a po koju spadne,no je to veda.Akurát lavy prsník mám furt bolavý a aj červený,asi z toho,jak ho furt masírujem...Inak k porodu,manžel bol perfektny,furt mi pomáhal a ja som ho furt muckala :slight_smile: teraz keď si ten porod vybavím,tak mi to celé pride strasne krasne :slight_smile: už je to týžden,hrozne to ušlo.
23. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahojky
derm: já dneska mluvil a s katčiným manželem byla jsem s malým venku a viděla jsem ho v okně tak jsme minutku kecali a říkal no že kopou to jádro, ty brdo docela je lituju jak si představím že by mi měli rozkopat zase půl jádra tak teda nevím no. :unamused:
no malého chráním jak jen to jde ale mám pocit že to stejně nepomůže....:frowning2:no manžel už je na tom o 100% lépe tak už ho může alespon hlídat, já stále beru antibiotika ale teď nemám čas se o sebe starat tak uvidím v pátek na kontrole :slight_smile: a co helenka a ondrášek vše ok?

gabi: no snad už je to nejhorší opravdu za námi, jo ten bordel je tam hrozný ale těším se na to až to bude hotové a my v klidečku doma, už zase šílím když nejsme doma....a jak maty jste zdravoučcí?

kozi: tak to je dobře že se vám ozvali a zase se to někam pohnulo..co terezka je to lumpík?? :slight_smile:

matilko: jj to je jasné že nestíháš každý to tak měl... :grinning: jo malý byl taky takový hladový jak byl malinký a já měla málo mlíčka...hlavně ať ta teplotka klesne a jsi v pohodě a můžeš si to užívat...
23. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tora,určite si najdeme režim a všetko bude fajn :slight_smile: ja myslím zasadne pozitívne!
23. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
matilko:a to je jenom dobře :wink:
23. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz
Mati, to se srovná. My jsme nejdřív bojovali s kojením na JIP a potom zase se spánkem. Přes den spinkala krásně, ale v noci děs.

Tora, kdyby lumpík...Čert je to! :angry: Dneska měla hned po ránu 4 karamboly - má 3 hrušky a rozražené ďásno nad horní jedničkou. Jsem si oddychla, že si nic neudělala se zoubkem. DNeska řádila jak ďábel. Celou dobu jsem se těšila, až příjde 10.hodina a dám ji spinkat :frowning2: Pořád lezla do koše na hračky a chtěla, ať ji v něm houpu - dělala na mě prosím prosím a řádila. Doufám, že se po spánku uklidní. Ale zase nám teď vynahrazuje těch 9 nespavých měsíců. Po 9. měsíci se to začlo upravovat a teď je to paráda. Usíná v 19 a spí buď bez přestávky do 6-7.hodin, nebo s jednou přestávkou na kojení kolem 3.hodiny. Pak jde spinkat v 10 a spí buď do 13.30 (minule překvapila a spala od 10.30-14.45) nebo do 12.a to pak spinká ještě od 14 do 16. Takže v tomhle jsem šťastná jak bleška :grinning:
24. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky!
Tak dnes je mi zase omnoho lepšie, prso trochu povolilo, ešte je malinko červené, ale už to tak nebolí. Včera som masírovala jak oživot a hodne malú prikladala.
Kozimura, tak to je super, že Ti tak krásne spinká :slight_smile: Inak Dr. Dieneltová je suprová, strašne hodná a milá, všetko mi vysvetlila a sestrička mi ešte všetko aj napísala na papier :grinning: Tak to bolo strašne fajn!
24. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
Mati,ju,jsou super.Ve Fryčkách máme takovou "želvu"-určitě ji někdy poznáš,občas dělá za MUDr.Dieneltovou záskok.Proto raději jezdím do Brušperka.Navíc jsem s dcerou sestřičky chodila do třídy na ZŠ,takže mě zná od školky :slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
kozi:jj malý je úplně stejný je k nezastavení...když tak píšes o tom spinkání tak lukášek spinkal úplně stejně a teď už mi spinká jen jednou denně..teď jsme u našich kvůli té rekonstrukci a je to hrozné vůbec mě neposlouchá.... :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
Tora,tak to mě taky čeká,co? :grinning: Terka poslouchá,jen když se jí zrovna chce :unamused: Teď mě tady zrovna zlobí.Chce ovladač,tak se vzteká :angry:
Já jsem ráda,že máme rekonstrukci za sebou.Ještě nás čeká koupelna,ale kdo ví,kdy na ni bude :unamused:
25. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky!U nás klid,pohoda,z malej je hodne miminko.Asi sa konecne aklimatizovala :slight_smile: a ja som tiež OK.Sice kojim len z 1prsa,ale to sa upraví.Nemáte tip,ako rýchlo zahojit ragady na bradavke?Inak kupelka čaká aj nás a k tomu okna :frowning2: to bude zase des.
25. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahojky holky....

matilko a nemáš mastičku na malou bepanthen?? to můžeš i na prsa, určo se ti p otom uleví..... jinak i v drogerii třeba dm jejich značka babylove mají dobré krémy na prsa na trhlinky a pod... tak zkus, neboj se toho a myslím, že ta zrovna se nemusí smývat před kojením, že s klidem můžeš malou přiložit k prsu...

toruš tak jsi to vzdala a radši šla k vašm, co?? se ti nedivím, no už aby jste to měli za sebou...
25. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
toruš já doufám, že zítra nám to s Kačou konečně vyjde, má přijet odpoledne nakonec k nám, tak snad se zase uvidíme po víc jak půl roce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
derma bepanthen mažem, prso len odstriekavam a aj tak mi to trochu mokvá, večer skúsim z neho nakojiť...
25. únor 2009 v 15:36  • Odpověz
matilko tak hodně větrej prso, nebo prostě na nějaký čásek bez podprdy, aby mělo prso vzduch, aby jakoby oschlo.....už mě nic nenapadá... tak snad bude lépe!
25. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
Derma,nakoniec som z neho kojila a už to tak nebolelo.Tak super :slight_smile: Furt mám na ňom takú tu mušlu od Aventu,aby sa mi bradavka nelepila na podprdu a asi to pomohlo trochu :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
matilko tak to je dobře, už bude jenom líp :wink: :wink: A co malá, jak ti spinká v noci, hezky? Je hodňoučká??
25. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
derm: už vám to konečně přeju aby jste se sešly :slight_smile: no manžel už je na tom lépe už chodí i do práce ale já pomalu zaléhám...dneska jsme malovali a jsem hotová rýma kašel teplota, celý rok jsme zdraví a zrovna teď to na nás padá :frowning2: to malování vidím ještě na dva tři dny tak uvidíme jak to pak bude vypadat :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
dobré ránko,
toruš tak hádej, tak zase nic, malý marťa má antibiotika, takže zase nic.... my se sejdem zase v létě už to vidím :grinning: :grinning: :grinning:

jsem se taky probudila s rýmou tak doufám, že zase nebudeme nemocní, to už by bylo letos po třetí....
26. únor 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.