• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
derm:tak to si už děláš srandu ne?? :grinning: vám to fakt není přáno no já se teďka taky chystám k doktorce tak uvidím co mi řekne, jestli mi dá druhé antibiotika tak mě odvezou....vím že bych měla ležet jenže nemám čas.. :unamused:
kurik taky s rýmou no tak to si hned něco dej třeba půlku :grinning:
26. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
tora no jako nedělám, no sranda s náma jako... my se jako fakt nesejdem, děcka budou mít za chvilku rok a je to síla jako :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
Derma,malá spinká krasne,ale raz za den ma svoju chvilku a to spí max pol hodiny a chce zase papat,alebo kadí a tak sa to tahá aj 6hodin.Inak tato noc bola úžasná!Spala vkuse 6hodin,potom som ju nakojila a spala ďalšie 4hodiny :slight_smile: teraz už vyvadza,takže to vidím na náročné dopolko :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
derm: no to je fakt martinek bude mít za chvíli roček.. :slight_smile: no tak já přišla od doktorky a mám další antibiotika a jsem na tom 10x hůře než minulý týden, takže dneska je malý u babičky a já je ležím snad mi to pomůže... :frowning2:
26. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
tora, to je sila, chudinka, to teda nezávidím :frowning2: snáď už bude brzo lepšie...
26. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahoj holky,chtěla jsem se jen zeptat a poprosit-nemáte náhodou některá chuvičku Anagel Care AC 401 ?
nemužu nikde sehtnat český návod přímo na tenhle typ a nějak nám to nejde nainstalovat.Kdyby ste ho některá měla,mohla by ste se mi prosím ozvat,dík janča
26. únor 2009 v 17:02  • Odpověz
matilko: děkuji moc :frowning2:
27. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky holky?jakpak se máte při sobotním večeru? ?
28. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahojik tora, síce už je nedeľa, ale nevadí :wink: Máme sa fajn, včera sme dali prvú prechádzku s Kajinkou, konečne na vzduchu, už som si pripadala jak nejaký jaskyniar... Inak u nás už je všetko OK, malá pekne spinká aj papá (a potom aj kaká :grinning:), moje prsia už sú konečne zdravé. Bradavky ma bolia už omnoho menej, tak som rada...

Mala som tu rodinu zo Slovenska od piatku do soboty, tak bolo super. Malá to zvládla na jedničku, všetci z nej boli nadšení :slight_smile:

A čo vy holky? Tešíte sa na jaro? Ja mooooooooooooooooooooooc!!!!!!!
1. bře 2009 v 08:15  • Odpověz
Neviete ja ako dlho prídu peniažky od podania žiadosti o pôrodné?
1. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
Mati, tuším, že do 30ti dnů, ale už si to přesně nepamatuji.

Vůbec teď MK nestíhám. Občas písnu na březnovky a zase mizím. Terka je teď strašně zvídavá. Hodně mluví. Jednou se mě zeptala KDE JE TATA? a jinak se hodně ptá CO JE TO? (takovým tím dětský čojeto) a musím na vše odpovídat. Ukazuje zvířátka a já ji musím říkat co to je a jak dělá. Takže umí lva, pejska, koníka a ode dneška rybičku. A od včerejška už chodíme. Do včerejška udělala sem tam 3 krůčky a včera se krásně rozchodila. Je to šikula. Jen se nám teď přestalo dařit nočníkování. Ukáže na nočník a řekne číííí, když se počůrá, řekne číííí, když se pokaká řekne eee, ale předtím prostě ne a ne. Chci jí teď přestat dávat plíny a už mám pro ni koupené kalhotky. Jde o to, že jí to netrápí,když to v plíně necítí. Takže teď začnem pěkně "tvrdě". Jeden pokus už byl, ale nebyly kalhotky. 2 hodiny byla suchá, krásně čůrala do nočníku. Pak se zabrala do hry a pokadila a já uvažovala, jak z ní body dostanu tak, ať není samé ho.no :sweat_smile: Je šikovná, ale strašně tvrdohlavá.

Včera jsme koukali na Bathory. Je to krásný film, ale strááááášně smutný :frowning2: A hooodně dlouhý.
1. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
kozi ahojik :wink:
Terezka je vážne šikulka!!! Ja si plne užívam to malé miminečko, ale strašne sa teším toho, jak sa na mňa uprene zadíva alebo usmeje. Už začína hodne kukať, ale myslím, že ma ešte poriadne nevidí... Ale kukadla otvára čo to ide :grinning: Myslím, že Terka bude za chvíľku odplienkovaná, je fakt šikovná!

Na Bathory sme boli v kine a ja som z toho bola unesená, fakt sa mi to páčilo :slight_smile: je to dlhé, ale vôbec som sa nenudila. Máš to na DVD? Mohla by si mi to vypáliť a dať v poradni toho 13.?
1. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
Mati, ahojky!
Ju, jen si užívej. Taky jsem to tak brala od začátku - užít co nejvíce každého dne toho našeho sluníčka. I když to je někdy boj, ale stojí to za to. Někdy se na ni dívám, jak spinkám a chce se mi brečet štěstím :slight_smile: Je to takové naše sluníčko.

Zkusím je vypálit, ale nezaručuji - nějak se nám to pořád nedaří vypálit tak, aby to hrálo :sweat_smile: Ale zkusím to hned dneska :wink:
1. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
Jen předem upozorňuji, že to není moc dobrá kvalit :wink: Nevím, odkuď to je stažené...
1. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
kozi, v pohode, skús a uvidíme :slight_smile:
Kajinku si užívam plnými dúškami, je to proste naša princeznička a my ju hrozne moc ľúbime!!!
1. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak se nedaří.Zkusím to ještě v klidu večer :wink:
1. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky,
u nás vše v poho...Maty už se krásně přetáčí na bříško,jsme poctivě trénovali,protože to byl hrozný lenoch,ale zvláli jsme to .... :slight_smile:

v nemocnici na tom ultrazvuku hlavičky jsme nedopadli moc dobře,musíme jít za 3 měsíce znovu,tak snad je a bude vše OK.Byla jsem z toho hodně špatná,ale teď už na to nemyslím a uvidí se více pak.... :frowning2:

kozi: no to je jasné,že už nemůžeš tak vysedávat..... :slight_smile: Terka je fakt akční dítko :grinning:

matilko: mně to přišlo strašně rychle,tuším,že ani ne do 30 dnů.....
1. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
tora: už je líp???

a jinak já se hrozně těšííííííííííííííííím na JARO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už aby tu bylo,nastartuji sporťák,vyndám fusak..budem chodit po lehoučku oblečení a můžeme vysedávat na lavičkách a kafrat :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Gabi,tak to mě mrzí :frowning2: Tak tfuj tfuj tfuj,ať ti za 3m řeknou,že je to o.k.
1. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
kozi: :slight_smile: musí...v to doufám a moc si to přeji :slight_smile:
1. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tady je chodící TErka:
http://www.youtube.com/watch?v=0vymVyP0Iqo
http://www.youtube.com/watch?v=--PYV2KMrPo

Než jsem ji začla natáčet, tak ta potvůrka krásně přecházela z jedné strany pokoje na druhý, ale jakmile jsem vzala foťák, jakoby to věděla, nechtěla chodit.
2. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
AHojik!
Kozi, bomba videjka :slight_smile: sa tu šklebím, malá je nádherná :slight_smile:
U nás sa varia haluštičky s bryndzou a slaninkou, no mňam!!! A chystáme sa vonku, kým ešte neprší, jak hlásili...
2. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
matilko, mňam! To je moje oblíbenené jídlo. My jsme měli kuřecí polévku a vepřové přírodní řízky v hořčici a hl.mouce. Zítra bude slepice na smetaně :slight_smile:
Odpo taky vyrazím ven, jak píšeš - dokuď neprší. Snad nezačne.
2. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
Kozi, no škoda, že nie si bližšie, sme mohli vyraziť spolu... :unamused:
2. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mati, to jo, ale neboj. Za chvíli budem obě vyjíždět častěji - až bude pěkněji a můžeme se domluvit a zajdem na procházku. Ty tam bydlíš přesně kde v Brušperku?

Tady jsem dodala další videa:
http://www.youtube.com/watch?v=nT3NyYYBUZE&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=jyV_Lv7gMYY&feature=channel_page
2. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
Kozi, super videa, fakt bomba!!! V Brušperku bývame kúsok od námestia smerom k priehrade, ťažko sa to vysvetľuje... každopádne ulica K Pastevníku :wink:
Terinka je fakt šikovná!!! Ten stan máš z Ikey?
2. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
kozi: nádhernéééééééééééé...je to šikulka :slight_smile:
ty obrázky na stěně máš pěnové ?
2. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
Mati,asi vím kde-já jsem v Brušperku byla často jako malá-bydlí tam moje babča :wink: Teď jsou fofry,ale můžeme se domluvit třeba pak v poradně a někdy bych dojela,dali bychom si sraz na parkovišti u Hrušky a šly se projít :wink:
Ju,stan je z Ikei a je parádní

Gabi,ne,to by mi ta čertice okousala :sweat_smile: Jsou to nálepky takové jakoby igelitové.
2. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
Kozi, super, Hrušku už som tiež našla :grinning: bývam tu len mesiac... Vo Fričoviciach býva inak manželov bratranec Reňa Novák, možno poznáš...
2. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
Mati, tak to mi nic neříká, ale může bydlet dole - v části Fryčovic, kde je kostel, já bydlím až u Rychaltic :wink:
2. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.