• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahojky
gabi:ty docela to jde ležela jsem čtvrtek pátek sobota tak snad jsem tomu alespon trošičku pomohla, antibiotika ještě beru ale rýmu a teploty už nemám tak snad už to odezní a bude klid zase makám na bytě aby jsme se tam už mohli nastěhovat protože to je hrůza co se děje u našich...no zítra ještě domalovat lukáškovi pokojík a úklid a doufám že do konce týdne už budeme bydlet....a jak si představím že za dva měsíce chceme dělat okna tak se mi do toho teda moc nechce.. :frowning2: a jak vy??chodíte na procházky když už roztál ten hnusný sníh?
2. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahojky,tak dneska jsem byla v poradně,miminko je v pořádku a vypadá to na HOLČIČKU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
tora, to je super, že už budete na svojom, to je predsalen o inom :wink:
kozi, netuším, v ktorej časti Fryč. on býva...
inak my dnes od rána reveme, tak nestíham :frowning2:
3. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
ahojky,

tora: to už bude fajn :slight_smile: ..potom už budete lebedit :slight_smile:

nytri: no to je super..tak snad budete mít páreček :slight_smile:
3. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky holky jak pak je?? :slight_smile:
derm:copak je s tebou dlouho jsi nepsala....
5. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
tora, u nás fajn, až na to kojenie... zvládli sme premiéru noci bez tatínka, našťastie Karolínka bola dobručká. A čo ty? už si zdravá?
5. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
mati: pořád bojujete s kojením?tak to je dobře že je Karolínka v noci hodňoučká to je důležité.....no nevím jestli jsem zdravá ale antibiotika jsem dobrala ale na 100 % se ještě vůbec necítím...uvidíme jak se to vyvrbí an kontrolu jdu až příští týden tak se to třeba spraví...
5. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
zdravím vás,
no to je dneska hnusně....jsem nebyla ani venku.

taky nevím,co je s DERM...fakt tu dlouho nebyla.... :frowning2:

kozi: co vy? už se blíží oslava,co?????
5. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
tora, asi si to už namlouvám, že bojujeme a pritom je všetko v poho, proste sa mi tak dokola točia depky, že mám málo mlieka a že sa mi tá bradavka nikdy nezahojí :frowning2: proste taký kolotoč, takže furt odstriekavam, vetrám, mažem... ale z druhého prsa kojím normálne. Akurát Kajinka u prsa tancuje, točí hlavičkou, odťahuje sa, potom plače a tak :frowning2: uvidím, ako to bude pokračovať, prinajhoršom začnem dávať flašku s mojim mliečkom. Hlavne som zvedavá, koľko priberie do kontroly v stredu.

gabuse, hnusne teda je, strávila som to v posteli a tiež sme neboli vonku... snád bude zajtra lepšie a pôjdem si vyvetrať hlavu.
5. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj maminy, po delsi odmlce opet zdravim. Za tyden budeme slavit 2 roky, uz se tesime.....jak to jen leti :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky!
Tak jsme zase nemocní :frowning2: Terka má takovou rýmu,že za noc naspala tak 3 hoďky a to ještě u mě v náručí a já 2 s tím,že hoďku přes noc a v 6 jsem ji předala Jardovi,ať ještě zdřímnu na hoďku,než pojedeme k doktorce.

Gabi,ju,blíží :slight_smile: Budeme slavit v neděli.Včera jsem pekla korpus na dort a večer jsem dělala na něj výzdobu,dnes dopo krém a večer ho snad potáhnu.
6. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahoj holky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zdravím po odmlce.... jsem byla mimo provoz, jsem byla opět nemocná.... už se dostávám opět do normálu. Byla jsem jen nachlazená, rýmu, opět angínu a s těma homeopatikama se to stejně furt vrací. To bych musela přestat kojit a to zatím nechci.

nytri :wink: :slight_smile: Moc gratuluji k holčičce, to je paráda, tak vám to vyšlo - páreček, to je super :slight_smile:
kdyby jsi chtěla, protože to čekáš v létě, Helča je koncem května, mám tu kombinézku a pytel na zymu, tepre to budu ale třídit a vyprat atd..... vajíčko sedačka do auta a tak... ale to jistě máš po malém.... ale to oblečo možná využiješ :wink:

kocurek už jsem si říkala, kde jsi, vždyť v ČR už jsi tááák dlouh a neozvala ses tu. Eriček to letí. No my příští víkend máme oslavy Ondry ten bude mít 3 ročky :slight_smile:

kozimura tak tento víkend velká sláva jo?? Já před chvilkou taky domazala korpus... jen tak sama sobě si... abych nezapoměla jak se to dělá. Zítra máme výročí seznámení, sice to neslavíme - ale dorta může být :grinning: :grinning: no a v neděi je MDŽ tož to dorta musí být..... no po pravdě, manžu honí mlsná jako :sweat_smile: :wink:

matilko ještě máš pořád problém s tím prsem? to mě mrzí.. a mastička nezabírá?? Co zkusit zavolat laktační poradkyni na bezplatnou linku??
6. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojky.
tak to je dobře derm že jsi už na tom lépe jsem si říkala co s tebou je....
videa jsou krásné...
kozi:přeji brzké uzdravení
mati:aha takže spíše takové psychické problémy co?no uvidíš jak se budeš cítít....ale myslím si že se to upraví že je ještě do brzo aby to všechno bylo ok....teda já nevím já nekojila takže netuším co ti poradit.. :confounded:
gabi:jak vy??dneska se ven asi taky moc nedá co? :frowning2:
nytri:tak to je nádherné kdyby jste měli páreček :wink:
kocurek:jee už budete mít dva ročky?nás to taky za chvíli čeká :slight_smile: jsem tě viděla ve frýdku s malým.
7. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
Tak jak při sobotě holky??

toruš tak konečně ťuk ťuk snad nám to s katkou vyjde a ve sředu se konečně uvidíme.... tak doufám, že to nezakřiku :grinning:

vložila jsem 3videa jukněte.... Ondík ve čtvrtek si nabil čelo na gauči.... a Heli jak je šikovná

co už umíme... http://www.youtube.com/watch?v=xjR0xWPLhpE
jak se smějeme http://www.youtube.com/watch?v=u36Ml1uV4bI&feature=channel_page

no a tady už je po řevu, Ondrové bebino a statečný s náplastí http://www.youtube.com/watch?v=PJsxdTjgpBw&feature=channel_page
7. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak tady jsou mé výtvory (je tam i ten zkušební)... Teď jsem ještě dodělala ten zdravý pro Terinku - dala jsem tam piškoty, zakysanou smetanu, tvaroh a ovoce - fotečky budou asi až v pondělí - zítra slavíme. :grinning:

Pak hodím videa i fota z narozenin. papa!
7. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahojik!
Kozi, si proste šikovná :wink: ideš v stredu do tej poradne?
Derma, už sa idem vrhnúť na videjka :slight_smile: Inak čo sa týka prsa, zabrala mi suprovo mastička z čistého lanolínu, takže už kojím z oboch!!! To je pokrok :slight_smile: My sme dnes absolvovali prvú návštevu, malá bola síce dobrá, ale teraz je úplne rozdelaná, nervozna, plačlivá, chudinka moja... tak sme ju šupli ešte do kyblíčku, nakojila som a snáď čosi pospí. Verím tomu, že o tých ľudoch sa jej bude aj snívať, chudinke...
7. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Mati, ju, jdu. Byli jsme sice u paní doktorky v pátek s rýmou, ale říkala, ať určitě do poradny dorazím. Terka bude spát tak do 12ti nebo do 13.30. Budu ji muset vzbudit asi ale v těch 12, ať se stihne najíst a stihnu ji nachystat, takže tak okolo té 13 - 13.30 bychom tam mohly být. :wink:
7. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Kozi, to by bolo fajn :slight_smile:
8. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
ahojky,
kozi: moc krásné...Terezka je šikulka a krásně už chodí..se dívám,že ji to jde i bez papuček :slight_smile: a dorty máš suprovní :slight_smile:
8. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz
ahojky,

derm: já úplně zapoměla reagovat na tvoje videa: koukla jsem taky a jsou moc pěkné...Heli už je tak velká...no máš 2 rarášky a je to zápřah je teda uhlídat :slight_smile:

jinak ty nemoce si u vás teda hoví....no já musím zaklepat( ťuk,ťuk), že se nám zatím vyhýbají....
9. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojček!
Holky, moc krásne videá a kozi, super fotky! Tie dorty sú úžasné oba!!!
9. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
Gabu, děkuji. No, v papučkách mi křivila nožičku, tak jí je raději nedávám - bez nich chodí krásně. Nakonec jí ani plovoučka nevadí. :grinning: Děkuji za pochvalu :slight_smile:

Mati, díky. Moc jsme si to užili. Terka byla úžasná. Jen mě mrzí, že nám foťák zkazil 1.video - Terka na něm vchází do obýváku, zaječí radostí a utíká k nafukovacím balónkům a objímá je a třepe se radostí a potom si všimne kočárku a zakřičí znova a letí k němu. Fakt krásné....
9. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
Kozi, tak to je škodaaaaa :frowning2: to muselo byt fakt krásne, no čo sa dá robiť :frowning2:
9. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ju, bohužel - technika zklamala :frowning2: Ale bude to v našich vzpomínkách a to je to hlavní!!! :slight_smile:
9. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
dobre ranko,

kozimura videjko máš nádhrné, však sme si na youtoube psaly a fotečky jsem zkoukla až dnes.n Ty dortíku tu jsou lépe vidět :slight_smile: Ten ovocný pro malou máš pod tím ovocem co, jogurt a zakysku,??vypadá skvěle.

matilko tak co mamčo, co Karolínka, hodňoučká, co kojeníčko a prso, už je to lepší???
10. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
Terezce všechno nejlepšíííííííííí k prvním narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
Taky se ještě přidávám, dneska má přesně roček, krásné narozeniny Terezko :grinning: :slight_smile:

gabi tak co vy jak se máíte rodinko, co Maty??
10. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
derm,
no máme se celkem dobře. Maty je šikulka,je to čím dál tím lepší :slight_smile: ,je sice takový zdechláček :grinning: ,nic se mu nechce,nejradši by se nosil,ale jinak to jde. Už se moc těším na jaro,až budem vysedávat venku.....ta zima je už úděsná,člověk má jenom depky.
10. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.