• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Blani, jasně, že poreferuju :wink: Dort je už doma. Jdu ho zkusit nacpat do ledničky. Vypadá nádherně. Zítra hodím foto do alba
27. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
ahojky,
derm: to jste si parádně užili :slight_smile: Já bych ale zmrzla,já jsem strašný zimomřivec :grinning:

kozi: to bude super překvápko,máte to hezky zařízené,tak a´t to všechno krásně zvládnete :slight_smile:

o víkendu se chystám uklízet,já jsem to během týdne nestihla..jsem to ale lenivec :grinning: . Míšu vyšlu,pokud bude hezky( což nevím,hlásí déšť) ven s Matym a vrhnu se do toho.....Dneska musím vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
Gabi, snad jo. :sweat_smile: Nechceš mi půjčit jedno z dětí? Já bych šoupla taky ven kočárek :sweat_smile: Nějak to v poslední době nedávám. Organizace jak oslavy Terky tak mamči zůstala na mě a to mě ještě čeká sezení na netu a hledání firem, které dělají fasádu, rozeslání poptávky, pak se vyhrabat z nabídek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak budu muset zavolat těm pojišťovacím makléřům a budu se hrabat v pojistkách. A to jsem si myslela, že si na MD odpočinu od kancelář a papírů a prd :angry: Je toho ještě víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: NO nic, jdu vařit obídek na zítřek, ať už se můžu natáhnout. Zítra do 15hod.musím mamči zamezit vstup k nám nahoru, ať to poslední den nepraskne :sweat_smile:
27. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
ahojky,
dneska je ale krásně ,co?

kozi: co oslava? povídej....... :slight_smile:
29. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky, v sekaci u FRYDECKEHO NAMESTI maji super vecicky za cenu 20-100,-kc. Ja tam dnes nakoupila nadhernou bundicku manzestrovou a vecicky na leto za babku.... :slight_smile: jen kdybyste mely cestu kolem. Maminek tam bylo, jak blech.....
30. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
kocu:
myslíš v té uličce,jak se jde na náměstí kolem Erbu? tam já byla v pátek a žádné věci za babku neměli...pokud myslíme ten stejný sekáč :slight_smile:
30. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky! Tak oslava supeeeer! Nakonec se taťkovi povedlo mamču odvézt, takže dojela, došla za mnou nahoru, otevřela dveře, pusu a nechápala :grinning: Byla šťastná a všechno klaplo :grinning:
30. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojky holky,
kocuuu a kde myslíš přesně? potřebuju bundy pro obě děti...
kozimura tak to je super Verčo, že se vám to podařilo utajit. Takže překvapení se vyvedlo :slight_smile:

Dneska jdeme do poradny, Ondík na 3letou a malá na 10měsíční, jsem zvědavá kolik ti moji raraši už mají
31. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojky promiňte že Vás otravuju ale zajímalo by mě jestli nechodíte některá do akvaparku ve Frýdku místku.Budu ráda když mi napíšete jaké je tam koupání s dětma.O velikonocích se chystáme do Malenovic do hotelu Petr Bezruč a chtěli by jsem vyzkoušet i tenhle akvapark. :wink:
tak mě napadlo zeptat se přímo Vás:slight_smile:Díky moc za odpovědi
My třeba byli v akvaparku ve Vyškově a super jsem zvědavá jestli se mi bude líbit i u Vás.
Pěknej den
31. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
gabuse
Jo,myslime stejny. Prave meli po zbozi, ale bylo tam tolil maminek,ze vse slo na dracku. dnes tam sla jeste jednou, zda nahodou neni neco, co vcera nevidela, neustale vytahuji vecicky a nebylo, naopak spousty veci pro male mimi do roka...za babku. je treba s ejit ptat nebo volat.
31. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
linetka: v akvaparku jsme jeste nebyla...ale znama chodi dost casto a je spokojena...
31. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
kozi: fajn,že se oslava vydařila :slight_smile:

derm. tak písni,co vaše míry....

kocu: tak v pátek jsem tam byla na jarní bundu,a bylo mi řečeno paní,že bundy nemají a v pondělí už měli jo? téééda,tak to mi lhala...budu se tam muset mrknout...taky sháním,mám jenom větrovku,ale ta je bez podšívky...jinak sekáč pěkný,aji to tam hezky voní :slight_smile:

a začlo svítit sluníčko,že by jaro dorazilo??????
31. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
ahojky holky,

Tak Helenka má 71cm a 9100g no prostě kus
Ondra má ve 3 letech 15,8kg a 96cm........ten má prý ploché nožičky - má v létě chodit bos po trávě a no našla mu něco na srdíčku, nějakou šelest... prý už to má poznamená, jednou slyšela podruhé né. Nechtěla mě plašit, ale rozhdoně dneska vyplašila. Takže musíme na kontrolu na kardio se objednat. Tak jsem z toho taková špatná. Protože v rodině máme dotyčné s problémama srdíčka .-( tak tiše doufám, aby to nic nebylo.

Jinak já to neslyšela, moje mamka mi říkala, že prý vláda má jednat o tom pneumokokovi prevenar ty vakcíny, aby to platila pojišťovna. Víte o tom někdo něco??? Jestli se dohodli nebo nee??

linetka já vůbec nevím, já v parku ještě nebyla :sweat_smile: :pensive:

to moje třeštiprdlo si večer, už byl v pyžamku tak jdeme do koupelny umýt zoubky a on vyletěl z obýváku během přes chodbu a praštil se do takového dřevěného sloupu co odděluje chodbu a schodiště...... mamalas můj malý............Holky takovou bouli jsem ještě neviděla... Já že to bude dobrý, šli jsme do koupelny, že umyjeme zuby a za těch 20vteřin boule do porstoru 1,5cm, no děs, takovou jsem fakt neviděla... mazec... takže honem nůž a manža zatlačoval............. tak to moje chuďátko uslo do 10 minut únavou.... no Bouchnul se přesně do místa kde jak spadl na gauči jak skákal.............tak hlavička ho musí bolet šíleně, dala jsem mu nurofen na spaní. Pak po půlhodině jsme ho chtěli přenést do pokoje tak neee, to nešlo vzbudil se a jenom au au auau bolí... tak chudák bude dneska s náma. musím ho kontrolovat, to fakt byla šleha, aby mu nebylo v noci špatně. No malé nebo větší dítě, pořád nějaké starosti :cry: :frowning2:
31. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
derm: náhodou hezké míry :slight_smile: ..no já jsem taky zvědavá,kolik Maty přibral,apetit teda má,furt by baštil,jak vidí,že někdo jí,už chce taky :grinning:
téda ,tak to jste měli havárku dneska,bobek malý,to věřím,že to musí bolet,ale snad to nic nebude jako s tím srdíčkem,neboj.....já se taky dozvěděla ne moc hezkou zprávu ohledně Matyho hlavičky a pevně doufám,že až tam v květnu půjdeme ,bude to dobré a dozvím se jenom ty nejlepší zprávy,radši na to teď nemyslím,protože bych se snad sesypala.

o prevenaru nic nevím,já zprávy nesleduji.....

tora: co ty? co je s tebou ? pracuješ?
31. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
gabuse Vzdy, kdyz tam chodim, i kdyz jen kolem, vzdy tam je jen pan, nikdy tam nevidela zadnou pani, mozna zaskok. Me rekl pan, ze toho meli spousty, kdo vi....
1. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
kocu:jo byla tam paní,ten pán tam byl a pak odešel...asi je to možná jeho žena či co..no mrknu tam zítra.... :slight_smile:
1. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
gabu: dnes tam uz skoro nic nebylo...at zbytecne nejezdis, ale kamoska mi volala, ze je pry v Mistku u namesti-kdyz jdes z namesti pry v nebo u PRONTIKU-dole, nejaky novy sekac pro deti, pry je drazsi, ale skvely....ja tam jeste bnebyla jdu zitra dopol...stary sekac pro dospele i deti je nahore, ale ten je pry novy....
1. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
kocu: tak dej vědět,co tam bude,jinak zajedu,no je to už od ruky....
1. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojky holky,
tak Ondík včera s úrzm obrá celkem noc, sice pkňouraval že bolí, ale dbré, no odřin bude tak jako tak, aje to docela znát, bla to šleha. Heena usla až v 23.10... je to děs to spaní po tom přesunu, já nevím.. dneska usl oba dv až v 21 jako děs. Přes den mi malá mco nechce spá, uplakná, nevím zda od zuu nebo tím přesunem.

gabi tobě Maty jak spinká, jak zvládnul přesun čas??

Holky s tím sekáčkem pak řekněte, potřebuju pro Ondru nějakou buničku na zahradu, tak kdyby jsteviděly ve velikosti 104-110 dejte vědět jo?
1. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahoj derm,
Maty spí od 19 - 6 až 6.30...no posunula jsem mu to o hodinu ( vlastně podle starého pořád stejně) a budil by se později,ale mně ho budí děcka,když vstávají do školy :angry:

jejda,to ti chodí děti pozdě spinkat,myslíš ,že přesunem?...no my už máme 2 zuby,dneska jsem mu našla druhý :slight_smile:
v sekáči juknu,neboj :slight_smile:

tak dobrou a Ondíkovi ať brzo boulička zmizí :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
gabu:des a hruza, teda je tam celkem dost veci, ale silene ceny, treba letni bundocka 250,- a nahgoru, kalhoty 200,-\ zda se mi to zbytecne prehnane...normalne se nadherne kalhoty koupi do 100,- dokonce i uplne nove... :slight_smile:
2. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
kocu: fakt? no tak to je opravdu drahé..to počkám,až dostanou zboží tady u nás va Frýdku. Nevíš,jak to tam je se zbožím? Byla jsem se dneska mrknout dole u kruháče pod těma schodama a nic tam nebylo,co bych potřebovala.
2. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojky holky tak co jak se máte??jak jste prožily ten krásný víkend?určitě někde na procházkách, co?? :slight_smile:
5. dub 2009 ve 23:12  • Odpověz
jetko • 8tt • Dnes v 08:35
Snažilky, čekatelky a maminy z F-M a okolí :wink: :wink:
Pojďme tu společně trávit čas a těšit se.... :slight_smile:

lucinecinecka • 1d • Dnes v 09:43
Ahojky...Nenašla jsi tady už něco podobného?Myslím,že nějaká diskuze už tady je..
Jinak já jsem z frenštátu..jen teď na chvíli kousek od Zlína:slight_smile:
A prcka už mám doma:slight_smile:

jetko • 8tt • Dnes v 11:12
Ahojky... nenašla.... jen Ostravu.... mám ten pocit teda :grinning:

lucinecinecka • 1d • Dnes ve 12:14
Já už našla i Frýdek Místek,ale dlouho tam nikdo nepsal..
7. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky holky moje,
tak především jetko a lucinecinecka buďte holky vítáne mezi nás. Nebojte se, že tu dlouho nikdo nepsal, my tu jsme , ale když je hezky, je u pc mrtvo a my jsme s prďolkama venku .-) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my od čtvrtka jsme a pracujeme na zahradě, komplet bouráme stromy a budeme obnovovat, takže práce hafo. V sobotu jsme měli pozvané nové přistěhované sousedy na kafe - se to zvrtlo, ale příjemně..... no ale neodhadla jsem a Helenka se mi asi přehřála a večr ulehla s teplotou nad 38.... :frowning2: V neděli ráno dobré, ale večer zase,..... tak jsme byli i přesto venku, no já nevím... teď se mi to zdá spíše od zubů, rýsujou se nahoře jedničky, nenechá si šáhnout do pusinky, teploty až 39 má jen v noci, dneska i trošku průjmík, takže to máme od zubů... tak každou noc bojujeme a čípkujeme a nespíme...... jsem jak mátoha, ale přes den makáme venku na zahradě, tak si to dokážete představit.....

Ondra je svém živlu, pomáha tatínkvi nosit dřevo a tak, říká že je silný, pak musím vložit fotečky.....
jinak tady jsou fotečky ještě co od ledna, jsem vkládala, jsem měla restíky... tak mrkněte
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=55324

Zas o víkendu nebo jak bude chvilka vložím aktuální a ze zahrádky :slight_smile:

kocu, gabi tak to už jste sehnali ty bundičky???? Já myslím, že i jaro jsme přeskočili, já mám děti rovnou ve svetru či Ondru ve vestičce, že asi ani nebude třeba.... :frowning2:
7. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj derm, děkuji za tak pěkné přivítání... to já si ještě počkám nějakej ten týden, než budeme moct kočárkovat :slight_smile:
Jsem na PN, tak trávim u PC celý dny když chlap není doma, i když na balkoňe, ale pořád tady...
7. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky.
taky děkuji..
7. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky holky,

jetko: no však jasné, těhule musí odpočívat a dávat na sebe pozor jak jinak :slight_smile: Pak hoď nějaké fotečky do albíčka, ať víme, jak vypadáš :slight_smile: Koncem listopadu mimi, to bude skoro pod stormeček :slight_smile: Bývá ti španě nebo to zvládáš dobře???

Lucinecinecka ahojky, koukám, už mimi větší :slight_smile: taky příjemné starosti. Co jsem pochytila, jsi z FM, ale teď jsi u Zlína, pendluješ mezi rodinama nebo jak???

To je otázek najednou co?? Já jsem baba zvědavá, klidně se holky ptejte :grinning: Jinak jsem Blanka ahojky :grinning:
7. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Lucii máš krásného kluka, lehátko FP taky máme - skvělá věc :slight_smile: Mám pocit, jako bych tě od vidění znala..... Sídliště u NOváka obchodu a okolí? Není náhodou odtud, nejsi?? Prababi mi připomíná paní co má galanterii na Sídlišti, není to ona,?? :grinning:
7. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
derm... já měla pozdější ovulku, takže to asi vidíme na začátek prosince... za dva týdny budu vědět o dost víc... včera jsme měli poprvé vidět srdíčko, tak strašná radost... :grinning:
JInak já to zatím zvládám luxusně... krom žravý mi je naprosto dobře... :grinning:
7. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.