• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Derm.. :grinning: :grinning:
Jo,jo..malej větší,ale je s ním skvělá sranda..však to znáš:slight_smile:
Já pocházím z Frenštátu..ale tady bydlím už druhým rokem..s přítelem..ale ve Frenu jsem docela často.. :wink:
A babička už je dloouho v důchodu :grinning:
7. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
jetko tak to je super, to už je krásný pocit, když je vidět srdíčko, už aspoň víš a máš potrvzeno, že to srdíčko bije že v tom bříšku to mimčo opravdu je :grinning:
Tak to máš super, že jen žravka, já u obou děcek problila snad každý den do 5tého měsíce no děs :rolling_eyes:
7. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
A děkujem za pochvalu..:slight_smile:
No to lehátko má snad skoro každý,ale jak říkáš,skvělá věc :wink:
7. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Já ani nevěděla že jsem těhotná.. :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Lucii :slight_smile: no prďola je šikovný, co už umíte??? :grinning:
7. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Krom véélikého rostoucího bříška :grinning:
Sedíme..snažíme se plazit,ale zatím nám to jde jen do zadu :grinning:
Brbláme,zuříme..malej chce hrozně chodit,..je to drak :grinning:
luci tak to jsi měla super, že jsi takhle těhotenství prožila, to se snad zdá každé ženské, aby to tak mohla mít...... to buď ráda :slight_smile:
jo jo lehátko je naprosto skvělé a i Ondra starší do něj může, je to do 18kg, tak využijeme pro obě děti :grinning:
7. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
no my už stojíme, zvedne se všude a chodíme okolo nábytku a tak, ale pustí se, chvili vydrží Helča, ale kroky ještě né, jen za ručičky, ale to baletíme, chodíme po špičkách :slight_smile:
Mám pocit, že mco nebrble, jen tata, baba, mama, nam.. a teď nějaké ty svoje komolatiny :grinning:
7. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak to je super..
Máš roztomilé dětičky..jukla jsem..
No nic..já mizím ta malým na zahradu..je tam s babi..
Tak zatím pa pa a přeji hezký den:slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tobě taky, papa :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
No já když malého chytnu za ručičky tak hrozně zuří a pouští se..hlava by šla,ale nohy néé :grinning: A taky baletí po špičkách :grinning:
7. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahojky,
tak dneska tu je docela živo :grinning: :grinning: :grinning:
zdravím nové posily F-M :slight_smile:

jj,jak je hezky všichni pendlují venku...co doma?
7. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
AHOOOJ Gabi,
no máš pravdu, jsem to psala holkám, že když je hezky, nesedíme u pc :slight_smile: ale známe to obě, jak jsme byly těhule tak pc vedl:slight_smile:

Jak se máte, chodíš na prochajdy nebo jen ke hříbku?? Co Maty a dětičky? :wink:
7. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
ahoj Derm,a co jsme se u toho PC naseděly,co? :grinning: :grinning: :grinning:
jsme každý den venku, Maty je úplně nadšený,vidí poprvé auta,travičku a fakt se super vozí jen tak nalehko :slight_smile: už sedí,tak kouká :slight_smile: Jinak chodím na procházky a sedím i na hříbku,jak kdy. No vy máte zahradu,tak to máte ještě lepší,to už Ondra řádí,co? A co Helenka? Co říká na venek? už taky všechno zKoumá,co?
7. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Gabi momentálně šíleně pracujeme a rozrýváme zahradu, kácíme jednu řadu ovocných stromů, takže zahrada zaplněna pokácenými stromy a rozrytou zahradou, ale Ondíkovi to vůbec nevadí, ba naopak, chce pomáhat. Ale pokud ne tak si hraje na písku, což je fajn. Právě Helča taky chce pozorovat všechno, takže sedí a koukám, ani nekňukne, je šikovná, vydrželi jsme celý den venku, bylo to paráda...... Asi pár týdnů a bude zahrada zase ok. Na léto určitě. No máme šíleně velký ořech a ten nám trhá hgaráž, museli jsme dát na magistrát žádost o zkácení, tak to nás brzdí, než to schválí, no děs..... a do budoucí rozlohy a úvahy na zahradu jsme započítali bazén a trošku si to nakreslili kde jak posadíme nové stromky. To mě táááák baví :slight_smile: ještě aby zbyly na to peníze, konečně bazén, počítám s daněma :slight_smile:

Jsem si říkala, zda chodíš na prochajdy nebo někde kolem baráku či hříbku :slight_smile:
7. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
derm,
no tak to budete mít parádní na zahradě..tak to tiše závidím..pro děti ideálka :slight_smile:
To sluníčko dodává energii tak kočárkuji,ale jak vždycky dojdu domů,tak jsem hotová...nohy bolí. Třeba využít hezkého počasí. :slight_smile:
a jinak už sedíme a zrovna dneska seděl a fakt mžik,kdy jsem se koukla na telku a spadl mi na parkety na hlavu dozadu. Tak doufám,že bude ok,musím ho pořádně hlídat. A toho řevu ,co bylo..chudáček :frowning2:
7. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Dobre ranko holky,
jak s emáte???

My včera přesazovali rybízy, noo myslelai jsme že to bude lehčí, nešlo to oddělit tak jsme se s manžou nad tím docela pěkně zpotili.

Naši mě překvapili a v 10hodin vyjeli s Ondoru do Ostravy do ZOO a vrátili se až před 5tou, takže paráda, byla čas pracovat na zahradě a udělal se další kus práce.Manža končil fřív, oni práce nemají tak byl doma.......

Co vy a prcci, jak zvládáte horka? Mě Helča nechce nic pít, pokud tak jen MM, ale čaje nic :frowning2:

Co těhule, jak je??? :grinning:
9. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ránko,
já večer nestíhám, jak padám únavou ze zahrady..... no je vidět, že tady mrtvo..... baby :slight_smile:

Dneska si dáváme oraz na zahradě, dneska uklidím doma když je ten velký pátek, zajedu nakoupit a odpo nohy hore... o víkendu mě čeká fůra práce pečení a chystání..... :grinning: Zítra budu zapékat bílé klobásy a v neděli beránek, závin, buchta no uvidíme :slight_smile: :grinning:
10. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
ahojky, jejda tak ty máš práce jak na kostele.... :frowning2: no my taky chceme nakoupit jelikož nás o víkendu čekají oslavy, ještě musíme dneska vyzvednout dort, tak uvidíme jaký bude....malý mi dneska vstával v 7:15 a jámyslela že z té postele nevylezu :grinning: takže zahrádku už máte hotovu nebo jenom dneska nebudete dělat??včera jsem byla s kačkou tak tě mám pozdravit...
10. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Toruš ahoooj,
zahrada není hotová, jen dneska si dáváme pauzu, musím uklidit doma, ještě mi toho zbývá, to jsem měla dopo sousedku na kafe tak jsem nci neudělala......

Jé díky za pozdrav, musím jí písnout :slight_smile: A co slavíte, to už Luki má 2 ročky????
10. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
:slight_smile: Hodne dnu plnych slunicka, radosti, usmevu, stesticka i zdravicka.....VESELE VELIKONOCE
10. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
derm:jj luki už bude mít dva ročky letí to letí...dneska to slavíme s babičkama a dědečkama tak uvidíme jak to dopadne..dort už máme už jen nachystat pohoštění a uklidit, manžel vzal lukáška ven tak já se můžu pustit do úklidu...ale malý je teď poslední dny strašně protivný tak doufám že dneska nebude....asi mu rostou zoubky.... :unamused:
ale počasí vám stále přeje na úklid zahrady protože je tam opravdu nádherně...až lituju že musíme slavit a nemůžeme jít někam ven odpoledne no co se dá dělat no... :unamused:
11. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Krásnou sváteční velikonoční neděli přeji :slight_smile:

Holky nevím, zda tu zítra budu, tak přeji hezké svátky, mokrý šmigrust, něco málo dostat musíme, aby jsme byly zdravé :slight_smile:

toruš tak co oslava vydařila se a co Luki spokojený nebo jak bobišek???

Včera jsem měla pečící den, ale dneska pokračuju, ještě berana a možná trubičky, uvidíme :slight_smile: chtěla jsem prát, že mi to krásně uschne venku, no ale vidíte to co já??? Tam to vypadá docela hnusně!!!! :pensive:
12. dub 2009 v 07:52  • Odpověz
ahojky,

já velikonoce nemám ráda,tak je neslavím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vajica koupené mám pro děti :slight_smile:

derm: ty furt kuchtíš :slight_smile: jsi holka šikovná :slight_smile:

tora: Lukáškovi vše nejlepšíííííííííííííííí k 2 ročkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je to šikulka,koukla jsem na fotečky,vysmátý,vlasatý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a máte úplně stejnou krmící židličku jako my.

tak hezký den :slight_smile:
12. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
derm:tak co dneska už odpočíváš konečně?? :slight_smile:

gabi:taky nemám velikonoce ráda....děkuji moc za gratulace...jj je pořád vysmátý a vlasatý vůbec je ostříhaný...židlička je dobrá.. :grinning:

tak se nám to dneska docela dobře vyčasilo až na ten vítr, co??jak jste prožily velikonoční neděli?
12. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
tora: ale máš tam i fotky Lukyho vlasáče :slight_smile:

já jsem dala s děckama jen procházku spojenou s obchodem,byla docela zima,takže jsem ani na hříbek nešla....
12. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Ahojte pusiny,jdu vás jenom pozdravit a popřát krásné VELIKONOCE-a hlavně mokré :wink:
my jsme zdraví,všecko v pohodě :slight_smile:
12. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobré ranko!Omlouvám se,že vás tak zanedbávám,ale musíme využít sluníčka,dokuď nám svítí,takže zahrada a procházky jsou na denním pořádku,do toho byl velký úklid,takže u PC jsem minimálně.
Dodatečně přeji všem dětičkám,které slavily vše nej,co nejméně úrazů,hodně zdravíčka a hóóódně kamarádů!!!
Doufám,že jste si včerejšek užily.My jsme cestovali od Zoo k Zoo.Vyjeli jsme v 10,jeli do Lešné,ale
14. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
tam byly takové fronty,že jsme jeli ke známým a pak směr Svatý kopeček.Tam jsme dojeli v době,kdy už tam skoro nikdo nebyl a bylo parádně.Terka se zvířátek nebála a největší radost měla z koz,které si mohla pohladit :grinning:
Jinak u nás nic nového.Pusinka se krásně hojí,už běháme po venku,ale zase to Terku o něco víc nebaví v kočárku :unamused:
Teď by bylo super něco spáchat.Terka si už i vyhraje s dětma.
14. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.