• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Horka zvládá parádně,je už jak malé cigáně.Pije mi dost-kupuju instantní čajíky od Sunaru.Teď vede jablkový a pomerančový.Ale zase nám rostou další zoubky,takže z jedlíka se zase na chvíli stává dítko odmítající jídlo a tak bojujem pořád dokola.

Ještě musím přivítat nově příchozí!Tak papa!
14. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
ahojky holky,
kozi krásné fotečky i videjka, už jsem ti je o hodnotila .-)
Tak y musím vložit, ale nevím kdy :slight_smile: :wink:

Jak je pořád tak hezky tak jsme venku a doděláváme odpoledne zahradu, jak dorazí manža z práce, tak není na pc čas. ale vidím, že stejně tu nikdo, všechny užíváte sluníčka s prďolkama :slight_smile:

Mě Helča čaj nechtěla pít, pořád jsem nevěděla čím to je, ani flašku, ani přes hrníček. Ona nakonec nechce ty svoje dětské čaje tak třetí den pije ovocný normální čaj co vařím nám. Myslím, že ji to až tak neuškodí, ale nesladím, to ne, hořký tak jako Ondra od malička. Tak to ji jede a pije z hrníčku, tak jsem ráda :slight_smile: Protože se bojím, až by byla ty vedra a aona mi do pusy nedala žádnou tekutinu, aby nebyla dehydrovaná. Tak snad se podařilo.

Tak se mějte hezy holky, já mám zase perný týden... v sobotu jsme slavili manžovy narozeniny, pekla jsem mu dortík, jukněte
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=44622&user=55324

teď v sobotu máme pozvané kamarády, tak další akce, do toho pro novou sousedku peču taky dort, tak furt něco a nezastavím se......

Tak se opatrujte holky, zatím papa a hezké slunné dny :slight_smile:

jooo a už jsem si objednala takový pařák - foliovník nízký tak jsem včera sadila :slight_smile: tak jsem zvědavá kolik zeleniny se mi letos urodí pro ty moje dítka :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: nikde nikdo... no tuž baby kde jste???? :rolling_eyes:
22. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Blani,venku! :grinning: Když nám svítí to sluníčko :wink:
22. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
baf :grinning:

dyť já vím, ale musela jsem nás posunout nahoru, už jsme byli hodně vzadu a hledali by jsme se....

taky jsme byli venku celý den, dorazili jsme v 7 domů, teď se mi chlapi koupou, jací jsou šmudliny.... :grinning:
22. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoooj no my jsme taky celé dny venku.... :slight_smile:
jj taky jsme přišli o půl osmé a malého přímo do vany jak byl špinavý, byla jsem za kačou za barákem.. :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
toruš ahoooj :slight_smile:
no tak jasně, jak je hezky tak celý dne venku však co doma že :slight_smile:

Jo no my už máme zahradu konečně v rychtyku a dá se vegetit a dneska manža pokosil konečně, už se těším .-) Jsem uvažovala klidně že jak se domluvím s Kačou tak klidně můžeš s malým taky dorazit, pokecáme, dáme kafe na zahradě, děti se vyblbnou na zahradě, co říkáš??
22. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
derm:no jasně stačí říct kdy a kde a my dorazíme s kačkou.... :slight_smile:
tak to je super že už si můžete užívat zahrádku, v tomto počasí vám to hooodně závidím.... :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
dobré ránko,
toruš určitě, musím napsat Kači a domluvíme se... příští týden mi to ještě nevyhovuje, ale pak jsem plně k dispozici

Jinak holky, mám teď na magnetické šperky akci 20% slevu, kdyby jste měla některá zájem... Pošlu i katalog nebo dám odkaz na stránky s výrobkama....http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22652149&tab=0 kdyby jste měly zájem pro sebe nebo své blízké.
tady odkaz na stránky z firmy které jsem distributor.... výrobky i ceník
www.energetix.cz

a ještě odkázek, kdyby jste měly kamarádky co mají menší miminka,
http://www.mimibazar.cz/nove_aukce.php?user=55324
23. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Čauky, tak jsem tady chtěla odpo písnout, zda nemáte chuť na minisrazík při trajdání po obchodech, ale jak se znám a své štěstí, tak byste si to jako naschvál nepřečetly. Terka se stejně ale nakonec vzbudila dřív, než jsem něco napsala a vyrážely jsme kolem 14.hodiny. Musela jsem do Lidlu a do Hypry. Doma se mi sedět nechtělo a venku bylo hnusně -fuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že sluníčko odpočívalo jen dnes a zítra už budu pěkně. Malou protivku to doma nebaví a je pak protivná. I když dneska byla na to vše v pohodě. Navíc jsme byli první den bez rýmy.

No nic, jdu krmit malého hladovce. Pak mě čeká zase domácnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
jeee Verčo taky jsem byla včera v hypernově, ale to jsme jeli z nemocnice po 3hodině tak to jsme se asiminuly.... Jinak na vyšetření jsme dopadli OK, ale ještě musíme 14.května na echo srdíčka, tak snad to bude taky OK.

Dneska je fajn, konečně mám náladu zase"hej" ale za to se mi nedařilo v kuchyni... večer hodím výtvor,

Jdu ven s dětma, chudáčci jsou dneska celý dne doma, Heli je unavená, musíme na vzduch... holt večer udělám průvan v bytě, je potřeba uklidit a zítra čekáme návštěvu a podle počaísčka to moc nevypadá, že by jsme seděli venku..... :angry:
24. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Blani,tak to jsme se v Hypře musely míjet-já jsem tam byla taky po té 15.hodině :sweat_smile: To je škoda.Příště písnu.Ale tohle byla taková hurá akce.
My jsme s Terkou zrovna venku.Je to čert.Zítra jedeme na oslavy.

To je super,že jste dopadli dobře! :slight_smile:
24. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Dodala jsem další videa:
http://www.youtube.com/results?uploaded=d&search_query=kozimura&search_type=videos&utm_source=upload_restrict_tip_top

Jinak počasí se nám pěkně pokazilo, co? Už aby bylo zase krásně!!! Co jinak děláte, jak se máte?
27. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky holky,
my spočíváme po náročném víkendu... v sobotu oslavy a grilovačka... včera celý den u tchánovců... my vždycky z toho nic nedělání jsme příšerně unavení... Tak dneska vegetíme. Sice jsem chtěla jet k mudře pro potvrzení do školky pro Ondru, ale kašlu to, zaúkolovala jsem manžela.... Ondík měl ráno zvýšenou teplotu tak ho nechci tahat ven, je tam šíleně... to byl v noci vichr a včera co? Dneska dopoledne má prý být zase, ale nevím zda tady na moravě.....

div mi to neodneslo můj nový skleník.....

Veru nádherné videjka, zkoukla jsem :slight_smile: a skvěle Terinka zpívá a jodluje :slight_smile: To jste tam měli veselo tři děti najednou :slight_smile: jsi měla nějaký babinec jo?? :wink: :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Blani, my jsme taky slavili, ale až u Opavy a bylo super! Terku jsem skoro celý den neviděla , protože putovala z ruky do ruky a strejda navíc zařídil jízdu kočárem - bylo to paráda, Terce se to moc líbilo, jen se pak těžko drobkovi vysvětlovalo, že už koníčci nemůžou a už nepojede :dizzy_face:
Ten vichr, to byla síla. Asi máme potrhanou střechu, ale vyjímečně nám to moc nevadí :sweat_smile: Letos totiž budeme dělat novou, tak nám snad něco přidá i pojišťovna - jsem asi najivní, co? :grinning: Má být zase i tady, tak se děsím. Celou noc jsem nespala :unamused:

Děkuji, je to naše malá héééérečka :grinning: To byl minisrazík moravských březňátek. Navštěvujeme se i s chlapama a letos budeme mít i společnou dovču. Už se moc těšíme. Radost byla. Terka byla tak zabraná do nových hraček, že jsme o ní s Jardou celou dobu ani nevěděli: Ona když se zabaví tak je super, horší, když se nudí, to vymýšlí hrozné lumpárny - jako každé dítko :grinning:
27. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
No nic, musím jít přebalovat, Terka mi donesla knížku a nějak to tady zasmrdělo :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
jéé tak to jste měli krásný výlet.... to jste jeli domů ž v neděli nebo ještě v tu sobotu?? Tak to jste měli taky krásný víkend...

No ten povichr byl děsný, tak my škodu na zahradě nemáme, ale foliovník můj nový mi to málem odneslo, což jsem měla strach... A pokud máte dobrou pojistku tak by snad pojišťovna měla, ne? Volali jste aby si to přišli vyfotit anebo jste si to vyfotili sami?

Jinak mimochodem všechno nejlepší tvému muži k svátku :grinning:
27. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
Jé, děkuji. Jarkovi vyřídím :grinning:
Jeli jsme domů hned v sobotu. U tety už spala sestřenka s přítelem a sourozenci strejdy, takže bychom tam nevešli a s Terkou mám raději pohodlí doma.Tam jsem ji dala kaši, jakoby byla doma, oblékla ji do pohodlného oblečení, pro případ, že by v autě usla a jeli jsme. Usla. Přenesli jsme ji do obýváku, kde se trošku probrala, tak pokňourávala, dala jsem jí jen homeopatika a čajík a šla spinkat. Bylo to fakt super. Terka byla zlatíčko. Jen mě v poslední době vytáčí, jak zkouší, co si může dovolit a když jí to neprojde, tak ty její výlevy vzteku apod.
Snažím se ji nějak zvládat... :frowning2: Dneska se zase předvedla v Hypře. Ječela na celý obchod - pištěla, jak nějaký rozmazlenec :frowning2:
27. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
hezké dopoledne,
ten vítr už mě otravuje, to je děs..... potřebuju ven tak snad nás to neodnese... jdu do školky odnést papír a na poštu a pak vůbec nevím, co vařit a z čeho .-) mám poct teda v ypře jsme utratili zase majlant a já mám pocit že nic nemám doma, je toto možný???

Veru tak to nezávidím, že ti Terinka dělá takovou rošádu... tohle se mi naštěstí ještě nestalo ani s malou ani Ondrou... ale plně tě chápu jako mámu co to je.........
28. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
derm:ahojky, jj taky to znám vždycky tam necháme hromadu peněz a příjdu domů a zdá se mi že jsme nic nepřinesli... :frowning2: je to hrozné ale je to život no.... :slight_smile: a mylsím si že v nejbližší době to nebude lepší :grinning: a jak se jinak máte??Helenka bude mít za chvilku roček, co??už se těšíte?
28. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
toruš jo letí to moc rychle..... fakt ne nadarmo se říká že na dětech s epozná jak stárnem a jak to utíká.
Už tak přemýšlím co bych ji udělala za dortík a tak .-) no uvidíme....
Jestli dneska nebo zítra zastihnu Kaču na icq tak se s ní domluvím na ten srazík u nás a pak dám vědět jo? Nebo Kati ti dá vědět. Doufám, že nám to vyjde a počasíčko taky!!
28. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
derm:jasně domluvte to....:slight_smile:já s ní dneska byla.... :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
zrovna si píšeme přes icq... mám ji na drátě :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
jj já vím já taky :grinning:
28. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Dobré ránko,
tak co fandili jste okeji???? no bych zabila rozhodčí, jak to pískal... ten můj se tu rozčiloval, no děs :sweat_smile: :confused:

Co nového u vás holky???

gabi, nytri, kupi, kuli, holky kde jste a naši nováčci??????
30. dub 2009 v 07:32  • Odpověz
derm:ahojky...jo dívali jsme se v intervalech na hokej a na fotbal.... :slight_smile: a u toho jsem ještě pracovala ale manžel se taky hrozně rozčiloval takže jsem toho pracovně moc nestihla... :slight_smile:
a jak se jinak máš?my máme teď špatné noci s lukáškem a vůbec nevím co ho trápí:frowning2:
30. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
všem přeji krásný první máj :grinning:
1. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
ahojky,
žijem...jen jsme prodělali střevní chřipku,kromě Matyho( ´tuky,´tuky,ťuky). Holky,já jsem zvracela..no hrůza, na druhý den jsem sebou švihla,když jsem malému dělala ráno mléko, když jsem se probrala ,stáli nade mnou děcka a brečeli,Míša ta hned volala babi,ať dorazí...bolí mně celý obličej,asi jsem musela letět na něj...fakt nevím,mám okno.Nezvracela jsem x let... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď už se pomalu dávám do kupy.

všici jste na zahradě,co?je tam krásně.
tak si užívejte zbytek májového dne s manžílkama a dětičkama :slight_smile:
1. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
hezkou sobotu přeju,
to nám to uteklo a už je květen, no děsný...

Ve čtvrtek jsme decentně pálili čarodějnice, něco opekli a Ondra byl šťastný...... včera jsem dělala zase dort, no už tři týdny po sobě a řeknu vám, je toho dost... dávám utrum už.....
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=45876&user=55324

Dneska si dáváme leháro, pojedeme k prababi odpoledne na chviličku na Sídliště, neviděla dlouho děti... a pak budem spočívat u hokeje :slight_smile: Manža je v pondělí doma a pak od úterka jede do Olomouce tak budu mít do konce ýdne doma klid...
... Mám naplánované každý den návštěvy :slight_smile: tak se už těším :slight_smile:

Tak hezký víkend všem, papa
2. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.