• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
gabiii ty bláho tak to jste měli kruté dny... a to ti zabylo tak blbě od toho jak jsi byla slabá??? Nebo něco víc??? Doufám, že jsi v pohodě.. a že jsi už ok a dětičky taky!!!!
2. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky,
prikladam linky 3 vecicek, ktere prodavam,.pokud byste nahodou mely zajem, vse uplne nove:

Kratasy detske - puv. cena 9,95 EUR, nyni 150,-kč.
http://www.i-bazar.cz/1078867-nove-keprove-kratasy/

Detske boticky na suchy zip pro kluka i holcicku: puv. cena 350,-, nyni 230,- kc.
http://www.i-bazar.cz/1078922-nove-kozene-boticky-na-suchy-zip/

Letni sukne pro maminku: vel. 36, puv. cena 1210,- nyni 380,-kc.
http://www.i-bazar.cz/1078932-nova-letni-sukne-velikost-36/

Prejeme prijemny den :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
5. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
baf :grinning: hezký večer,

no holky kde vězíte, venku škaredě a vy anni tak nejste...

gabi tak co holka jak je po tom pádu?? A co Maty už jste byli na tom vyšetření? Snad jste všichni OK!!!

Toruš dorazíš zítra taky s Káčou nebo jdeš na to loučení se svobodou asi co??

joo a já našla dneska třetí zub!!! no ale asi lezou další, dneska zase špatně usínala a s řevem a řevem zavřené očička a spla a řvala, nechápu!!!

Jinak my jsme sami doma, manža v Olomouci do konce týdne, Ondrovi už je smutno bobek...... Helči to je šuma fuk :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
derm: ahojky je mi líto ale nepříjdu, jdu na tu rozlučku, i když bych ráda, ale určitě se domluvíme na jindy a třeba bude i hezčí počasí, i když s vámi holky nikdo neví, protože když se domlouváte vy dvě tak je to na dlouho a pořád něco.. :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
toruš no právě, nám do toho vždycky něco vleze... ale přes léto náhodou sejdem častěji jak přes tu zimu.. tak neboj, určo zase dáme srázek a to už snad budeš moct i ty.. byly jste v to pondělí na tom spiningu a co dobrý?? jak se cítíš???
Kača mi snad poreferuje odpoledne. tak paaaa
7. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
no vypadá to že počasí není tak hrozné tak vám to výjde.. :slight_smile: jj přes léto to bude lepší...jj na spiningu jsme byly a kača ti určitě povykládá lépe, přes net to není ono :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky,
hezkou sobotu přeji, konečně je zase hezky.... my jsme cleý den venku, paráda... co doma :slight_smile: že

toruš setkání vyšlo, i na zahradě jsem nějakou doby seděi, pak se to zkazilo, bylo super setkání, příště už snad konečně i s tebou, ráda tě poznám!!!

Jinak holky chodí nás tu málo, ale ty co chodí, uděláme některý pěkný květnový den zcuka???

paaa
9. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Kdyby chleba nebylo, kdyby slunce nebylo, kdyby všechny vody vyschly, kdyby stromy navždy uschly, maminčino dobré srdce svět by opět stvořilo.

Vše nejlepši k zitrejsimu dni matek :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Dobrééé ránko,
hezkou neděli přeji všem...

kocu nádherně řečeno :slight_smile: :wink:

Taky se přidávám holky, krásný a slunečný a spokojený Den Matek :slight_smile: užijte si dne...

My jsme ještě bbez tatínka, přijede až večer, tak jsem zvědavá zda si na mne vzpomene :grinning:
10. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
derm: ahojky....tak co vzpoměl si manžel??mi dala kytičku moje maminka.. :grinning: a jak se jinak máš?co helenka je hodná a co Ondrášek už je to určitě mnohem lepší, viď??
13. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky moje,všechny vás tu mooc zdravím :dizzy_face:
my jsme v pohodě,zlobíme,ale dá se :wink:
takže prckům spoustu pusinek posílám a ať jsou dětičky hodné :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
toruš to víš že si nevzpoměl........... ale co naděláš, udělala jsem si sama radost a v pondělí mi přišly golfky, tak jsem ráda, už budeme moct lépe s malou drandit a do autobusu nám nemusí nikdo pomáhat....

kupiiiii ahoooj, ty jsi na nás úplně zapoměla co??? Jak se máte rodinko, co těhu nejsi náhodou?? Ani tě nevídám jak chodím na prochajdy,jak by jste nebyli furt doma....Jste OK?
14. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
derm:kašli na to mi dal manžel pusu a říkal že to mám na den matek... :slight_smile: ještě že mám tu svoji maminku... :slight_smile: Jo kupovala jsi golfky??jaké máš??já dneska byla ve městě a koupila malému sluneční brýlky, tak doufám že je užijeme....
14. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Tak my za chvili vyrážíme do nemocnice na kontrolu... s Ondíkem a tím srdíčkem

tady tyhle golfky http://www.babybaby.cz/kocarky-kocarky-3-kolove/kocarek-flip-golf-polohovaci-3.html?p=CAM+IL+MONDO+DEL+BAMBINO a jsem teda spokojená!!!!!

A jak po druhém cvičení Markét??? Vidím to tak za 14 dní se k vám připojím...
14. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
dobréé ránko,
jsem ani nevěděla, že ve snídani s novou je FM že cesujou, no hezkééé :grinning: tak oprvé po 4 letech koukám na snídani s novou
15. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
derm:jo já to viděla v upoutávkách že tu budou....jak to dopadlo s ondráškem?No včera jsme byli cvičit zase a je to den ode dne lepší....docela mě ani nic nebolí jen zadek tak se to dá..no přidej se k nám přidej, budeme se těšiti..

tak to bud ráda že jsi spokojená já si koupila golfky taky přes net a do dneška na ně nadávám....už aby malý chodil úplně sám.. :grinning:
15. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Ondík na kontrole dobře, sice má nedomykavost na jedné chlopni, ale doktro říkal že to je "normální" že to má většina populace takovým malých dětí. Tak konstatovat že je zdravé dítě. Tak jsem ráda.

Určo se přidám, coby dup!!

Moje dnešní práce http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=47138&user=55324

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=47137&user=55324
15. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
derm: tak to je super že doktror řekl že je zdravý, to se ti asi velice ulevilo, viď?dortý jsou krásné měla by ses tím živit.. :wink:
co dneska plánuješ?my jdeme s kačkou a ještě jednou kámoškou na večeři... :slight_smile: Venku to vypadá s počasím dost bídně tak doufám že se splní předpověď a že zítra už bude zase hezky.. :frowning2:
16. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

jéé tak dámská jízda jo??? My dneska sočíváme doma, včera jsme byli na grilovačce. Manže jel s Ondíkem k jeho rodičům, dneska je tam poprvé na prázdninách, bude tam i přes noc... zítra tam jedeme na pouť, tak ať si ho tchánovci užijou že :slight_smile:
Tak budeme sami s Helenkou.... původně jsme chtěli s manžou jít na pozdni obědo večeři, tak uvidíme, zda si to nerozmyslel :slight_smile:

Jinak mám v plánu podle počasí něco venku, jinak třídit a uklidit v pokojíčku a povyhazovat hračky co jsou rozbité. Co Ondík nevidí, to nebolí....

No a zítra celý den do Raškovic - Pražmo na pouť :slight_smile:

A kam vyrážíte si sednout??
16. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
derm: jj dámská jízda no....ale vy se dneska taky budete mít určitě parádně a budete mít romantický večer, ne?? :slight_smile: a byli jste na to papu?ještě nevím kam jdeme na večeři asi na rivku a pak uvidíme co se nám bude chtít.. :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
dobrééé ránko,

jo romantika byla..... v půl 9 začlikoukat na dvd , v 9.10 usla Helča, v půl 10 jsem si začla barvit vlasy.... do toho jsme pili vínečko, udělal ajsem přírodní masíčko tak jsme pozdě jedli.... no všechno jinak, jemu s nechtělo :confounded: to mě nas*al..... no a do půl 12 koukali na film, a pak jsem usla :grinning:

My s Helčou od půl 7 vzhůru, tatík dospává, už cucám kafe, za chvili zabalím věci a po 8 pofrčíme... o něco dříve, chcu si zkusit - no teda oprášit znalosti řízení..... tak mám dneska lekci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hezkou neděli markét, paaa
17. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz
ahoj blani....tak ale i tak jste určitě měli hezký večer, ne??tak jaký byl výlet, užili jste si to??počasíčko bylo krásné....no my včera byli jen na zahradě u našich ale malý to tam miluje tak se tam vždy vyblbne, a měl špatnou noc takže dneska moc vyspaná nejsem, ale co se dá dělat....:slight_smile:

v sobotu budeme mít nejspíše oslavu, nenapadá tě něco co by se dalo udělat na stůl na chuťovku?vždycky dělám to samé chlebíčky jednohubky, sýry, chtěla jsem vymyslet něco jiného mám dvě věci ale ještě bych potřebovala..:slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojky Market,

a copak Lukajda měl špatzné sny, že nespinkal nebo co vás trápí??

add oslava já nevím... záleží co to je za oslavu a jaké gurmány tam budeš mít..... tak třeba z listového tsta slané šneky....
nebo vaječnou tlačenku hodně dělávám... nebo hermelín rozříznu podél.... vydlabu tu část řidčí a smíchám s mletýma ořechama a dám zpět.... nakrájím na trojúhelníčky, nahoru hroznové víno a propíchnu jako jednohubku.....
18. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
viděla jsem něklde tip..... že třeba udělat pomazánky do malých mističek a do jedné misky takové ty chlebové kolečka - i u Nováka v malým obchodě to mají jsou bez chutě nebo čenekové... jsou takové krekry jakoby... tak aby nebyly pořád jednohubkly tak tohle to a každý si třeba nabere na ten "chlebík" takhle jsem to dávala sama sobě si a jsou výborné, ale návštěvě ještě nenabídla....
18. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Bake rolls tuším že se to jmenujeee
18. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
čau holky,

nějak nestíhám psát tady na tu diskuzi...ale čtu vás ,to jo :slight_smile:

derm: ty jsi kuchařka fakt..klobouk dolů :slight_smile: a kočárek pěkný,hlavně že se helence líbí a je to fakt praktické,kór u vás,když fakt jezdíš MHD.

tora: tak Markéta,jo?prvně jsem nevěděla o koho jde :grinning: už jsi prodala X - landera? já si ho chci koupit na zimu,mají te´d v akci,ale až prodám ten svůj,no jestli ho vůbec prodám,zima se na něm podepsala. X - lander je můj miláček :slight_smile:

všimla jsem si,že Kupinka psal,zas jednou a nic..baba jedna!!!!

jinak my jsme OK ,všichni,Maty pokroky skoro žádné,po čtyřech nelozí,jenom je na břichu a plazí se vzad a má 2 zuby..toť vše. :slight_smile: ale protiva je stejný :grinning: :grinning: :grinning:

a co Helenka ,už chodí?

tak já zas mrknu a budu psát,jsem ostuda.....

zatím pááááááááááááá
18. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
gabiii ahojky no já na tebe myslela jak se máte....

už jste byli v té nemocnici, jak jste dopadli?????
My ještě nechodíme, Helenka je línááá, chodí kolem nábytku, pustí se, vydrží stát, ale jakmile něco tak šup na kolínka a jde po čtyřech... asi do ročku to nestihneme, aby chodila.... :frowning2:

za golfky děkuju, no potřebovala jsem už něco praktického, cestování s dvěma stojí za to a málokdo mi pomůže s normálním kočárkem v buse, je vidět, jak to všechny zmáhá a jak jsou ochotnííí ti pomoct.... to j super, chňapnu a jdu :grinning:

Já jsem kuchařka??? ale prdlajs,..... to tak vypadáá :wink: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
derm,
jdeme 8.6 do té nemocnice,byli jsme tam jednou,něco málo tam objevili a pozvali nás na červen,jak to bude vypadat,ptala jsem se na neurologii dětské,protože jsem to nechápala,tak mi dr.řekla,že je to převážně genetické,no Maty má obvod hlavičky na max.horní hranici a nějaké širší komorové stěny či co,jde o to,že by se mu to mohlo zvětšovat a tlačit na mozek... no nevím,nemyslím na to,uvidím v červnu..každopádně se prý vyvíjí úplně normálně,v ničem není zaostalý,ale hrůzu mám...zas mne každý uklidňuje,že kdyby to vážné bylo,už by s tím něco dělali.Radši teď nechci vědět více....

to chození brzo přijde ale je fakt,že jak ty dětí lozí po čtyřech,tak se jim ani nechce :slight_smile: Však helenka nemá ještě roček..mně děcka začli v roce chodit.

kuchařka jsi a velká..opravdu :slight_smile:

tak jdu spát

dobrou :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.