• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
gabi no to jsem ti zrovna ctěla taky napsat... že kdyby to bylo nějaké akutní tak to by vás vzali do nemocnice na vyšetření hned.. neboj, zkontrolujou a uvidíš bude to OK. Máš pravdu, nemysli na to, až to bude aktuální ten den D tak to bude... neboj, zvládneš to jak ty i maty, bude to Ok!!!!

No na jednu stranu jsem ráda,že ještě nechodíí,a le na druhou stranu... taky si říkám, že by už měla.... já ohledn ě toho rentgenu co jsem prodělala v těhu a ještě o tom nevědla mám taky pořád strach že s eněco děje, že když se "nevyvíjíů i když je šechno ok, ale srovnávám s Ondroua nic se neděje, nechodí.. tak mám hrůzi, zda genetička něco neřekla blbě, aby byla v pořádku... pořád na to myslím.... možná blbost, ale ten strach už tam prostě je no :frowning2:

Takže tě plně Gabi chápu....

pa a dobrou

jo a za kuchařku děkujiii :wink:
18. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
ahojky blani ty šnečky dělat budu pak ještě takovou kuřecí roládu, ale jinak jsem chtěla něco zvláštního a nenapadá mě co...je to oslava narozenin není to nic velkého ani kulatého jen prostě musím něco udělat... :slight_smile:
děkuji za tipy...

ahojky gabi: jsem ráda že jste v pořádku dlouho jsi tady nepsala, tak to člověk nikdy neví...přesně tak nesmíš si s tím zatěžovat hlavu bereš to správně...holky chození vůbec neřešte, dětičky začnou samy a ani nevíte jak rychle...malý chodil v osmi měsících ale pořád nemluví a taky mě to štve, a taky ho nedonutím...:slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojky,
jj..hlavně nemyslet :slight_smile: každé dítě je fakt jiné...ohledně mluvení,my ani vůbec neslabikujeme,jenom hučí a kňučí :grinning:
derm: s tím rentgenem to bude dobrý,Helenka je zdravoučká :slight_smile:
tora: Luky chodil už v 8 měsících?ty jo........a rozmluví se ,neboj :slight_smile:

já potřebuji do obchodu a tam furt prší,to je počasí,doma se mi nic nechce....nemám deštník,tak čekám ....
19. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
gabi:jj už v osmi no v tomhletom byl strašné rychlý ale v mluvení se mu nechce, no což budeme muset počkat.. :grinning: dneska bylo hnusně, co??taky jsem potřebovala do obchodu a dostala jsem se tam až v pět odpoledne...doufám že zítra bude lépe..chtěli jsme jít grilovat tak uvidíme...
19. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky!
S tím chozením je to fakt.Terka byla ve všem rychlá,po čtyřech lítala v 5ti měsících,bez opory se postavila už v 7mi a to jsme si mysleli,že bude chodit v 9ti.Začla se pouštět v 10ti,udělala krok,dva,ale chodit začla až na konci 11tého m.
20. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz
gabi:jo ještě jsem zapoměla na ten lander, jj už jsem ho prodala šlo to rychle... :slight_smile: já s ním taky byla strašně spokojená a dlouho jsem ho prodat nechtěla ale nakonec mě manžel překecal, tak už je pryč :frowning2: ale jinak se mi s ním jezdilo úžasně...
20. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
20. kvě 2009 ve 20:34 • kocurek
Ahojky!

Kocu, zkusím se ti poptat na březnovkách. Některé holky golfky ještě nemají :wink:
20. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Diky moc a preji prijemny den. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Golfky mam i na konikovi v bazaru....
21. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky, máte některá zkušenost s focením dětí u p.Špačkové ve FM? líbí se mi její fotky, ale zajímalo by mě, zda má někdo osobní zkušenost.... nebo máte jiný tip na fotografa v okolí - jsem z Havířova a rádi bychom nechali v ročku to naše zlatíčko vyfotit profesionálně :wink:

díky a hezký den :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj holky,
je hezky tak jsme venku....

to bylo dneska počasí co??

kocurek nechápu že admini smazali ten tvůj odkaz....

dneska se mi ráno Ondík opařil kávou, co měl k snídani dětskou..... no vylil si to do třísel a na kuličky... no au au, ale honem jsme svlíkali a chladili, tak to má ok, ale krve by se ve mě nedořezal.....

gabka32 Brigitka je suprová, fotila mi svatbu a už 2x jsem byla u ni v ateliéru, je milá, krásně fotí a super práce. určitě bych fotek u ni nikdy nelitovala.... Zrovna dneska se budu uobjednávat na podzim k ní do ateliéru.....
22. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
22. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
akorát nevím zda to v ročku stihnete, ona má docela plno.... čeká se... ale hodně štěstíí
22. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Gabi, taky můžu Brigitu jen a jen doporučit. Už uvažuju, kdy k ní zase zajdu. Jinak umístila i naše fota na své stránky, tak se dmu pýchou :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky, fotecky jsou uzasne. Ja chodim do atelieru do frydlantu k jedne uzasne pani a pul roku visely fotky ve vykladu jeho atelieru, celkem 3.... :slight_smile: .nikomu to nerikala,a le kdyz mi pak znami psali, ze me videli za vykladem...jak to potesi...byly to velke fotky A4.prijemny vikend
23. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Kocu,my jsme se ve Frýdlantě fotili na tablo a paráda.Než nám nám kámoška doporučila Angeliku na svatbu,uvažovali jsme právě nad Frýdlantem.
23. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky,
derm: tak hlavně,že se Ondíkovi nic vážného nestalo...bobek malý :frowning2: dokážu si představit ten šok...já se takových věcí bojím....

tora: tak to je fajn,žes to tak rychle prodala,já ten svůj mám na bazaru,ale prodat se mi ho nějak nedaří..musím se víc v tom angažovat,ale jak prodám,jdu do x - landera :slight_smile:

jinak dneska sedím doma,se mi nikde nechce,včera jak jsem šla k večeru domů,chytl mně po cestě ten děsný vichr a slejvák....no já byla totál mokrá,Maty řval v kočárku pod pláštěnkou,fakt to byla síla,jsem myslela,že se žene konec světa :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem měla bordel spadaný až za podpordou....

tak jdu zas něco dělat,ale prvně dopiju kafčo
tak pa
23. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
http://www.youtube.com/user/Dermajetics přidala jsem nějaké nové videaaa

gabi no se nedivím, kdyby tě ten vichr včera odnesl... to bylo šílený, to sis užila.....

kocuuu co takhle středa??? Nevím, jaké bude počasí, ještě písnu.....
Kdyby jste holky chtěly, podlůe počasí děláme mini srazík :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
jo????? a kdy a kde??????
23. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Gabi asi na Sídlišti u hříbku na kkolotočích, jinak prý je dobrá k :grinning: avárna s dětskými hračkami v místku... ale prubla bych k hříbkovi :slight_smile: a posedíme a ty naše větší se potočíí :grinning:
24. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahojky holky, dneska tam je škaredě co??jak pak se jinak máte?
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky, my delame domaci prace...setkani nam nevyslo...tak priste.. :wink:
27. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojky holky,
joo nám setkání nepřeje, pořád hnsně... doma máme 25st a je dusno, ani vyvětrat nejde, taky to tak máte???

Jsem nějaká unavená.... malá 5tou noc pořádně nesmí, klubou s eji zuby, ráno a odpo měla teplotu ale to od zubu... no už zase posílám manžu do lékary pro věci a homeopatika...

sotva jsem dovařila pro manžu chcu uklizet povysavat a nejde mi vysavač... my máme ten bezsáčkový a já to z too neumím vypráznit, tož zas nic neudělám.... :frowning2:
27. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojky.....tak jak jste si užili ten hnusný den??my byli v olomouci a můžu vám říct, že tam bylo nádherně tam je furt krásně, takže až tady bude hnusně tak já pojedu tam... :grinning: ale jsem unavená a to jsem v podstatě nic nedělala jen seděla v autě.. :slight_smile:
derm: zoubky??a jaj mi se taky jeden klube a taky nespím úplně lituju ty dětičky jak je to musí bolet a já si vpohodě vezmu brufen, že?,ale co ty božatka malinké je mi jich úplně líto... :frowning2: tak snad dnešní noc už budelepší.... :wink:
27. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
tora zase ponocuješ???? :wink:
28. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
derm: já tak chodím spát běžně to pro mě ještě není ponocování :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
čauky,
už jsem zase zde,jsem byla bez netu...

se srazíkem souhlasím a ráda se připojím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kocu: jsem tě dneska viděla ve městě,teda jestli jsi to byla ty v žluté halence..ale na 99% jsem si jistá,že jo :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
čauky! Tak jak se daří? Plánujete srazík? Na kdy? Že bychom se s tou mojí malou treperendou taky přidaly :wink:
29. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
čauky,
tady je mrtvo......

kozi: no jasně,jen se holky ještě nevyjádřily.....já taky nic nevím :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.