• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Kocurek: děkuji :grinning: Kluci budou mít alespoň nevěstu.Teď byl u nás farář(prodali jsme mu autíčko) a ptal se,jaká máme jména,tak jsme mu řekli,že Terezka a pro chlapečka jsme měli Lukáše a Michala.Pak si jen spokojeně broukal: "Samí svatí,sami svatí." :slight_smile:
13. lis 2007 ve 21:05  • Odpověz
Kocurek: dalo by se to také vystihnou jedinou frází: Podporujte české výrobce hraček.
13. lis 2007 ve 21:08  • Odpověz
ahojky babulky!!
kozimurka>> gratuluji ke skvělé zprávičce! Tak hlavně ať jste oba zdraví a je to super!!

Já jdu na kontrolu ve čtvrtek....¨

kupinka>> božatečko,nezávidím,kamarádka má skoro 2letého a už to za tu dobu měli 4x....Taky nejprv vylekaná,co se děje,asi jako všechny mámy......Tak přeju brzké uzdravení!!!

kocurek>> zdravím do ciziny,přeju pevné nervíky s tchýní. Shlédla jsem albíčko, mooooc pěknééé :grinning:
13. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz
autor
dermajetics-nestraš,že to může být víckrát :angry: :angry: :angry: Néééééééééééééé :frowning2: :frowning2:
kozimuro-tak s Kubou jako ženicha nevím,nevím.Terka by byla už asi tak patnáctá!!!!Holt bude mít výběr u mamčiných kámošek :wink:
kocurku-se nebudu rozčilovat,ale díky za info :wink:

Tak brou,brou holky..........a mimča,ať už v postýlkách,nebo v bříškách :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 23:35  • Odpověz
Kupinka: aspoň má z čeho Kubík vybírat :wink: Jestli bude ale Terezka po mamince,ženich se narodí až za pár let...:grinning:
14. lis 2007 v 09:01  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 19:56  • Odpověz
autor
No baby,kde to tady jako celý den vázne???? Kuba je úplně bez teplot,akorát je bobek celý flekatý,ale to do 3 dnů zmizne. A přestal mi v noci spát :frowning2: Už druhou noc se co hodinku budí,oči jak baterky,spát prostě nebude a řve a řve.Manža odchází dolů do obýváku a já trpím.Kuwa já trpím jak pes.Bo jsem v minulém životě byla určo medvěd a celou zimu jsem jenom spala a spala....A nechce mi vůbec nic pít kromě mlíka.Čaj,šťávu,nic......... :angry:
14. lis 2007 v 19:59  • Odpověz
Mavam z dalek, jak to tam vypada, kolik cm snehu :grinning: ?

kupinka To je super, ze uz je maly skoro ok.Me maly taky nespinka, dnes v noci se vzbudil ve tri a neusnul az v jedenact dopoledne na 2h. :fearful:
14. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz
Kupi:bobišci...Možná,že ho trápí ta vyrážka.Třeba,až to zmizne,tak spinkat bude...
Kocurek: hlásím,že u nás ani milimetr.Alespoň když jsme vyjížděli,tak nebyl,ale nezačínalo sněžit.
14. lis 2007 ve 21:57  • Odpověz
kozimura
Jsi z Frydku nebo Mistku? Mozna na kopecku ve Fr neco bude.... :grinning:
14. lis 2007 ve 22:05  • Odpověz
Kocurek: Ni,ja jsem z Fryčovic (mezi Hukvaldami a Brušperkem).
14. lis 2007 ve 22:07  • Odpověz
autor
hlásím že jsme bez sněhu....Malý se teď vzbudil v devět a usnul až teď :frowning2: Ach bóže,takové hodnéa bezstarostné děcko to bylo..... :unamused: :unamused: :unamused:
14. lis 2007 ve 23:20  • Odpověz
Kupi: zase bude,neboj,mamčo,jen co se Ti brouček uzdraví. :slight_smile:
Dneska valim do F-M do Sparu.Jedem nakupovat na pečení.Od včerejška je tam máslo za 29 kaček,ale beztak už ho důchodci vybrali.Tož co,za pokus to stojí.Už se chystáte péct?
15. lis 2007 v 08:42  • Odpověz
Dobré ránko maminy!!
Já už mám něco na vánoční cukroví nakoupeno,dneska se mi dokonce zdálo,že už peču cukroví......Něco v hlavě mám, co budu dělat,ale uvidíme.Protože manža 10.prosince jede služebně do Polska a vrátí se až 21,tak jak to sama s Ondrou to pečení zvládnu......
Jinak dneska má Ondra uplakaný den,teď zuří a kope nožkama..........Odpo jdu na kontrolu,už se nemůžu dočkat,až uvidím mimi,jestli je všechno v pořádku :grinning:
15. lis 2007 v 10:19  • Odpověz
No, my pečeme linecké,ořechy,vanil.rohlíčky,suchary,perníčky a k lineckému ještě marcipán,kokosky přes strojek a pak ořechové kuličky.My jsme s mamčou radši,když tu chlapy u pečení nemáme,alespoň neužírají.
15. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz
kozimura
Frycovice znam, tam jezdivala na kole, teda okruhy. JA bydlela 12 let ve Sviadnove, coz je kousek....Hezke peceni.
Ja ve Spain pesu a spanelaci jen chodi pod okny a cuchaji, co to tam voni, kdyz zde neni zadne pekarstvi.....oni to vubec neznaji, nepecou.
15. lis 2007 ve 12:09  • Odpověz
Tož když přeskočíme Staříč,tak jsme byly skoro sousedky.Ale,že je to hezký zvyk to pečení,že?Španělé neví o co přichází.
15. lis 2007 ve 12:30  • Odpověz
autor
Čaute holky,nestrašte s pečením :frowning2: Minule jsem dva plechy spálila,bo jsem blila :angry: Tak jsem si ponadávala a říkala si,že příště nepeču nic :cry: Ale uvidím-jenže to zas budu furt žrát a cvičit se mi pak nechce....O dnešní noci raději psát nebudu,byl to maras....
dermajetics-tak u dr. moc štěstí,pozdrav bobka a pak dej vědět.
Včera jsme byli v tescu,jsem se tam zas nervla.16hodin,plno lidí a kuwa důchodci si vykračujou jak šneci,vozík uprostřed uličky,my máme čas....Co kurňa dělají dopo,vždyť bylo čtrnáctého...Já jako proti důchodcům nic nemám,ale toto mě vytáčelo vždycky!!!! :angry:
15. lis 2007 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky,
loni jsem měla napečeno spoustu cukroví,ale letos s malým to moc nejde.a ještě nám budou měnit ty okna,tak budu spíš uklízet bordel.Ale asi upeču trochu lineckého a rohlíčky.Hlavně nic s celýma ořechama a rumem,kdyby náhodou něco malý snědl.

Kupi,důchodci jsou dopoledne v kauflandu :grinning: :grinning: Doporučuju tam ani nechodit a obzvlášt' prodírat se mezi nima s kočárkem je šichta!
15. lis 2007 v 15:58  • Odpověz
autor
nytri-a kdy vám teda dělají ty okna? jsem to zapoměla :confounded:
kocurku-a ty se kdy vracíš do ČR?

Kdyby jste se náhodou v noci vzbudily,tak si na mě vzpomeňte :frowning2: Čekám opakování,je takový i přes den. A má 37,4-si to půjdu asi hodit.Třeba to budou ty horní zuby,u těch dvou měl taky zvýšenou teplotku

dermajetics-tak jak si dopadla? Co mimísek?
15. lis 2007 v 17:52  • Odpověz
Kupi,budem na tebe v noci myslet :slight_smile: Okna nám dělají 21.listopadu.
15. lis 2007 v 18:04  • Odpověz
kupinka
Vracim se v polovine prosince.... :grinning:
15. lis 2007 v 18:13  • Odpověz
autor
nytri-a to budeš sama nebo manža přijede? Bude to maso,se připrav.Ale zas pak budete mít doma krásně teploučko a skoro z venku nic neuslyšíte :wink:

kocurku-tak by sme pak mohly babky udělat ten srazík,což?

Jinak všechny zdravím-kozimuru,lucikpetik,dermajetics,kocurek,nytri,toru...snad jsem na nikoho nezapoměla.A samozdřejmě mimísky :slight_smile:
15. lis 2007 v 18:54  • Odpověz
Ahojky babulky,tak jsem dneska viděla mimise,má asi 7cm,všechno je v pohodě,i tab sraženinka už konečně zmizla......ťuk ťuk,musím to zaklepéat,takže jsme "za vodou" a hurá do 13tt!! Ještě mě čekají začátkem prosince AFP testy z krve a budou mě objednávat nan krev do laborky na diabetes,protože ho má taťka,tak pro kontrolu,ale snad to bude dobré :grinning: :grinning:
Taky zdravím všechny a děťátka a mimiše!!

kupinka>> a co malý,už je bez flíčků nebo ještě osypaný??
15. lis 2007 v 19:09  • Odpověz
Dermajetics,tak to je super,že je vše v pořádku :slight_smile:

Kupi,tat'ka budeš doma na víkendy,kdy vymaluje a ja pak budu uklízet v týdnu.No nějak to postupně společně uplácáme.Jinak na ty okna na vyměnu přímo budu sama,mamka bude hlídat malého.No nejhorší je ,že je skoro plně kojený a je ted'na mě dost závislý,ale bude to muset vydržet.

Kocurku,to semusíš hooodně těšit :slight_smile:
15. lis 2007 v 19:37  • Odpověz
To nám ale dneska nasněžilo!
15. lis 2007 v 19:44  • Odpověz
Uf,to je hnus!Teď jsem dojela z Hukvald.Cestáři nám "opět"zaspali.Do Místku stojí kamiony až k Příboru.Hnus!
Kupi:bobišek,to si tak odtrpite a tolik toho najednou-nemoc,zoubky...Přeji pevné nervičky!
15. lis 2007 v 19:48  • Odpověz
Derma:gratuluju!To je super,že je vše v pořádku,jen tak dále!
Nytri:tak to Ti upřímně nezávidím.Ještě teď si pamatuju ten bordel a to venku navíc nebyla taková kalamita.
Kocurek:Tak to už se těšíš,co?To budete tak akorát stavět megasněhuláky :grinning:
15. lis 2007 v 19:54  • Odpověz
autor
derma-bomba,to jsem ráda mamčo :wink:
nytri-o tom sněhu mi ani nemluv...ať už je léto :frowning2: No a s tím malým si mamka asi užije :frowning2: ale co naděláš,musí si zvykat...

No,cestáři opět jako každý rok nečekali,že bude sněžit :grinning: :grinning: klasika!!
15. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz
Kupi: tož jak by to mohli čekat,když žijem v tropech :grinning:
15. lis 2007 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.