• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
gabu: jo, byla jsem to ja...ja si vsimla kocarku, moc s emi libil, potkaly jsme se asi 2x, vid? jednou jsme te videla jit pres park a po 2. u Hrusky. Prave s ekuk na fotky a taky si rikala, ze te odnekud znam...ted uz vim, tak priste se aspon pozdravime :slight_smile: ....

Vzdy se divam po kocarcich cerne barvy a rikam si,jak mohou maminky dat mimco do cerneho,ale tvuj je skvely, ze ma uvnitr jinou barvu....stejne sladenou decku.moc pekne. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Gabu, no, mohlo by to konečně vyjít - ještě loni mi bylo vcelku jedno, kde to bude, protože mi Terka maximálně ležela v kočárku, letos jsem pro místo, kde ji nebudu muset moc nahánět, jinak moc nepokecáme :grinning:

Příští měsíc mám sraz s kolegama z práce na Golfu. Co to udělat tam?
29. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
kocu: tak teď už podle foteček je to jasné,žes to byla ty :slight_smile: zkoukla jsem je....jsou moc pěkné :slight_smile:

kozi: jj,loni jsem měla Matyho v břuchu,to jsem taky mohla kdykoliv a letos se snad potkáme...golf je super místo :slight_smile: ale tam by ti Terka si myslím utíkala.....
29. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojky holky,

srazák mimi jsme měli mít s kocurkem a dvalrát nám nevyšlo počasí.....

určo se musíme srazit a ten Golf je kde holky???
29. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
ahojky,
tak jsme dneska oslavili Helenčin roček, no uteklo to nějak moc rychle.....
pár odkazů
http://www.youtube.com/user/Dermajetics

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=372516&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=48713&user=55324

Holky v úterý dopoledne pokud bude hezky---- no počasí nám zatím nepřálo, tak já s Karin (kocurek) se zcukneme na Sídlišti u hříbku na kolotoči.... okolo 10.hodin kdyby jste měly chuť :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
přejeme všechno nejlepšííííí--- :grinning:
31. kvě 2009 ve 23:50  • Odpověz
Vsechno nejjjjj, dodatecne,a le jak se rika, lepsi pozde nez nikdy... :slight_smile:
No, s tim pocasim nevim nevim. Pisek nebude suchy, ale spon s etreba projit nebo po ceste nechat deti probehnout...papa :slight_smile:
1. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Za gratulace Helence děkujii.....

kocu tak joo za hodinku vyjíždíme :slight_smile: už se těšímeee :wink:
2. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
ahojky,
já taky přeju dodatečně všechno nejlepšííííííííííí helence k prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mně to dneska bohužel nevyjde se s váma sejít,takový kousek to mám...tak snad jindy :slight_smile:

malý je protivka,musím jít zabavovat

holky užijte si setkání :slight_smile:

papa

fotečky a video Helenky zkouknu,až dám malého spát......
2. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
ale uteklo to,ten rok....

jééééžiš malý mi sundal prádlo ze sušáku....já ho bacím :grinning:

toruš: mám x - landera...jupííííííííííííííííííí
2. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
gabi: už máš landera, tak to rychle a jakou barvičku??my jezdíme jen s golfkama a kopla bych je do řiti... :slight_smile: ale často už kočárek nevozíme, takže už mi to až tak nevadí ale ze začátku jsem byla nešťastná...

a jak se jinak holky máte?co říkáte na to počásí?co dětičky??jste zdravoučcí?
4. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz
ahojky holky,

konečně dneska sluníčko, už z toho počasí mám špatnou náladu a jsem náladová na děti hlavně..... tak snad už bude líp... Dneska balím Ondru jede k druhé babi na celý víkend, tak doufám, že k nim vůbec do auta sedne, není zvyklý, bude to teprve jeho druhý pobyt u babičky....

Hli je megaprotivná už druhý týden... dva dny byl klid a dneska zase... konečně se nám proklubal horní jeden zub, ten druhý je napuchlý a dává si načas... no boročisko se trápí dost dlouho....

gabi tak co už jste na tom vyšetření?? a jak jste dopadli??

toruš písnu Kačii, nemte chuť příští týden se stavit??? Krom uterý a čtvrtka můžu kdykoliv....
5. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
holky co máte kluky dávala jsem věci po Ondrovi kdyby jste měly zájem do aukce.... jestli by jste je za každou věc chtěly, klidně to vydražte za nehorázne prachy, spolu bychom se domluvily
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=55324
5. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahojky,
tora: mám zelený...no já jsem ujetá na zelené barvy :slight_smile: jinak tříkolku XT..je super,ale těžký a úzký...no jo,ale jinak spokojenost :slight_smile:

derm: jdem teď v pondělí ráno,no jsem sama zvědavá,jak dopadnem..bojim,bojim..snad to bude OK :slight_smile:
a Ondra to zvládne, už je to velký kluk :slight_smile: ,ty si spočneš,teda pokuď tě Helenka nechá :slight_smile: Ty zoubky,tp je hrůza...no my máme zatím 2 dole a po horních ani památky,ale taky se bojím,že to bude maso..prý ty vrchní hrozně bolí,než se prořežou.....

jinak jsem už prodala ten hluboký kočárek, a lehátko a hrazdičku..už to lifruji pryč...tady to akorát zavází a ještě mám jeden kočárek,ten co jsem vozila před x- landrem..ten taky střelím...no jo jsem fakt MAGOR s těma kočárkama :grinning: :grinning: :grinning: už i mamka si klepe na čelo...když to je moje poslední mímčo no.... :cry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky, kdybyste nektera chtela zhubnout nebo nekdo ze znamych, kamoska mi poslala tip, ona sama za 10 tydnu dala dolu 10kg. Ji se co 3h jidlo, vsak kuk na net....

www.kgdolu.estranky.cz

Ja bych potrebovala pribrat,spaluji hodne rychle....aspon tak rika doktor...
6. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Gabi tak dneska tfuj tfuj ať to dobře dopadne, držíme s dětma palečky!!!!! :wink:
8. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
ahojky,
derm: děkuji ,ale zas tak dobré zprávy namám..zkopíruji z jiné diskuze:
no nevím..musíme na CT a dělá se to pod celkovou narkózou,musím být s Matym 1 den v nemocnici..prý tam nějaká dutinka je ,ale na ultrazvuku se to nepozná...tak jsem špatná Mudra říkala,že v posledních 2 letech je moc dětí,co to mají a jen malé procento těch dětí to má vážné,kdy se musí na operaci..a ostatním to vymizí..tak nevím,jestli mně chtěla uklidnit...no takže víc budu vědět,až tím vším projde...ale strach mám...od minula se mu nic nezvětšilo,akorát ta dutinka...ale nerozumím tomu....
Maty mi tam řval,jak mi to Dr. vysvětlovala,tak jsem houby slyšela..musíme teď na dětskou neurologii( na polikliniku),tam mi Mudra vystaví papír do nemocnice a asi nás hned objedná...co nejdříve...
takže stach mám,ale nesmím na to teď myslet...na srpnovkách mi jedna holčina vysvětlovala,jaké to je, byla na tom s 5 měsíční dcerkou,tak se nemám čeho bát,a můžu se s dr. domluvit,abych tam nespala a mohla si Matyho vzít domů, je prý pustili po cca 6 hodinách,pokuď je vše v pořádku,ale nevím,jak naše nemocnice a naši dr. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale blbě mi je, jinak je Maty v poho,opožděný není,je živý...ale prostě ,já šla do nemocnice s tím, že už tam nepůjdem.
Nechci na to teď myslet,až se to bude blížit,tak potom to budu řešit,já si hodně věcí beru a pak jsem z toho špatná a furt na to myslím....
8. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
a DERM jsi zlato,že ses ozvala :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Gabi písla jsem ti IP
9. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
ahojky,
dneska je tam nádherně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

derm: psala jsem ti IP :slight_smile: určo sedíš na zahrádce ,co? s dětičkama? zahrádku vám závidím,to je jiné kafe....

toruš: co ty? ses dlouho neozvala....
9. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
holky já byla včera cvičit...

no moje postavička top už dlouo potřebovala, naštěstí se hýbat dneska můžu, ale po cvičení jsem zmokla, tak mě dneska parádně píchá v krku, opět asi angína už po xxxté za ten rok co je Helik na světě :frowning2: ach jo....

Příští týden hlásí vedro tak jsem zvědavá a snad už se konečně poprvé vyšploucháme v bazénu, no děs :confounded:
10. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky, my vcera byli na konickach u lesa Tsandlu-kousek od Hypernovy a u reky....tam si clovek oddychne a pak hura na zahradu......

Prijemny vecer :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojky,
derm: a bereš nějaké vitamíny? možná ti něco chybí.....
kocu: já ani nevím,že tam nějací koníčci jsou,ale relax to musí být,to jo :slight_smile: ale je to od ruky.....

já byla dneska v tom dešti v kulturáku byl tam velký sekáč,tak jsem zas něco pokoupila a další bude příští měsíc :slight_smile: ,no ještě tam zajdu zítra.....

tak pa a hezký večer :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
gabu: a kdy bude zase sekac, vis presne datum?diky :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahojky,
kocu: je tam ještě zítra otevřeno,to mají tuším vše za 10 kč a pak až za měsíc:
22.7 - 24.7 ...9-17 hodin
dneska jsem tam nebyla,možná zkusím zítra,jestli tam co ještě bude...je to nahoře a s kočárem to je naprd :frowning2:

a autosedačku do auta nemám,nevlastním totiž auto,ale děkuji za nabídku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
ahojky holky moc se omlouvám ale dělali nám okna tak jsem se vůbec nedostala na pc... :frowning2: ale dneska už máme i uklizeno tak se vracíme domů, už se nemůžu dočkat..:slight_smile:Za chvilku se jedeme mrknout do ostravy, tak uvidíme jestli něco koupíme....

a jak se jinak máte?nemám teď čas dočítat ale večer pečlivě dočtu.... :slight_smile: to počasíčko dneska nic moc co??chvíli tak a chvíli tak... :frowning2:
12. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Čauky, jdu se jen ukázat, napsat, že žijeme, jsme zdravé, jen už nás pěkně štve to počasí. Mám toho teď hodně - barák, zahrada, akční protivná Terka (zase nám rostou zuby a jak jinak zase hodně najednou).

A zrovna vám chci napsat, co jsme si zase zažili s plynárnama...
UPOZORNĚNÍ! BACHA NA RWE!!!! Minulý týden nám přišla faktura - vyúčtování. Měli nám vracet 20tis, ale přišla faktura na 4 tis - doplatit. Taťka se na.ral a šel kouknout na plynoměr a tam o víc jak tisíc "kubíků" méně než nám fakturovali. Tak volá na RWE(přešli jsme od tohoto měsíce k Bohemia Energie) a říká, co se stalo. Začli se vymlouvat na Bohemia Energie, že ti nám měli udělat měření, zapsat na protokol a ten nám předat, tak voláme na Boh.En., tam nám řekli, že to je blbost, že si odpočet dělá RWE a ať si na ně dáváme pozor, že to občas dělají odhadem. Tak to už se můj taťka na.ral a jeli jsme na plynárny. Tam jim řekl, jak nám to měřili. Baba koktala, pak že teda odhadem a že s tím taky nesouhlasí, ale ona s tím nic nenadělá a bla bla bla. To už taťka na ně šel s tím, jak je možné (po výpočtu správnými kubíky nám mají vracet 12,5tis), aby nás jen tak beztrestně okradli o 17 tisíc, kde to viděli... No koktali a sepsali reklamačku. Dneska tady byl chlap z RWE na přeměření (taťku upozornili, že buď u toho musí být on, nebo sepsat plnou moc) chlap po mě plnou moc nechtěl, tak mu říkám: "Ale jen si ji berte, mám jiné příjmení než otec a pak zas s váma budou problémy" Protokol od Bohemia Energi (který předtím potřebovali) o stavu plynoměru odmítl, že to je pro ně bezpředmětné. Takže shrnuto a podtrženo - RWE si nevidí do huby, jednou mele tak, pak to popírá a klidně vás obere o tisíce a je to v pořádku. No a nakonec mě ten technik dostal tím, že začal: "tak vy jste podepsali smlouvu s Bohemia En?" Já na to, že jo. "A četli jste si podmínky? Co jste se v nich dočetli?" Já říkám, co konkrétně myslí. "No, že smlouva je na 2 roky, výpovědní lhůta 6 měsíců a pokuď nedodržíme dané termíny, čeká nás penále, pokuty...Jestli se mi to zdá správné a nezdá divné" Tak mu říkám "A vám příjde divné okrást zákazníka jen tak o 17 tisíc a divné vám to asi taky nepřijde, co?" A bylo ticho...
12. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
ahojky holky...tak co jak pak se máte?chvilinku jsme měli pěkné počasíčko a už se nám to zase začíná kazit:frowning2:Co dětičky jsou zdravé?
15. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
co je s vámi holky?
18. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
vy už tady opravdu nechodíte?? :frowning2:
22. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.