• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahojky holky,

ale jooo chodíme, jen vždycky nakukunu že zas nikdo nic nenapsal... no už to tu nežije, ruku na srdce......

kozimura tak to je počteníčko, tak to bych asi reagovala stejně, mrchy jedny elektrárenský.... co k tomu dodat že...

toruš my pořád nemocní, no děti ne, ale já už druhý týden, už jsem ok tak zase funguju....

u nás pořád něco.... Ondík chytl druhou pubertální metu a pokouší moje nervy... už se docela těším na září jak už bude ve školce!!!

Helenka je šikovná, sluníčko, zrovna tu tancuje, mám puštěné radio... chodit s eji mco nechde.... tak 5 kročků a jde k zemi, po kolenách je to rychlejší... je líná no :frowning2:

To počasí ořád prší a prší je na pytel.. včera i přes nepřízeň počasí jsme vyrazili ven, potřebovala jsem vypadnout z domu, nadýchat se čerstvého vzduchu a hlavně odreagovat se, abych pořád neřvala... včera Ondík vstala auž zlobil, tak to bylo náročné.... takže déšť nedéšť, šli jsme ven na procházku..... ale pak jsme se ohřáli u kamarádky na kafe, vypovídala jsem se zase je dobře :slight_smile:

A Jak se máš ty s Lukáškem, zdraví, všechno ok??
23. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Derm, jsou to suky. ALe oni na to doplatí. Prostě od nich lidi utečou. Už mají tu možnost :dizzy_face:

Jinak taky sem tam nakouknu, ale nic tady nepřibyde, nebo jen nevím, co napsat.

Jinak jsme se už konečně sešli s Mati. Musím říct, že Karolínka je úžasná holčička a jak je klidná! O tom se nám s Terkou mohlo jen zdát. A Mati je skvělá holka. Musíme se někdy domluvit na ten srazík. Je to děs. Bydlíme od sebe kousek a nesejdeme se :sweat_smile:

No nic, jdu se natáhnout. Počasí na prd a dítě spinká, tak se toho musí využít. Už mám zase 3.den šílenou lenoru a kopr, tak snad se z toho vyhrabu... :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
kozi jo přesně když se tu nic neděje, tak ani nepřispívám :slight_smile:

Tak ses ni sešla?? a co miminečko je pořád tak hodné, daří s eji kojit? Proč tu už taky nechodí??

To je tím počasím, taky jsem taková, ale musím se přemoct a něco dělat... dneska se mi taky nic nechce, ale večer se dokopat a jdu cvičit :slight_smile: pak zas se nabiju energii huráá
23. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Derm, je to s Mati jako s námi, příjde, nakoukne, nic se neděje, tak nic nepísne. Miminečko je úžasné. Je to super zase vidět miminko! Karolínka je strašně hodná a super!

Tak to cvičení závidím. Já jsem děsně zdechlá. Dokonce jsme už byli s MM jednou i na disce, ale dopadlo to komicky. Našim došla návštěva a doma "pařili" do dvou do rána, zatímco my jsme vyjeli ve 22.30 a ve 23 jsme už byli na cestě domů. Nepotkat kámoše, kteří chtěli hodit zpět do města, byli bychom trapně ve 23 hodin doma, tak jsme dorazili po půlnoci. Kámoši nás sice na akcičku lákali, ale to už nám bylo jasné, že by bylo tak fajn, že bychom se před 4 ranní domů nedostali a kdo by vstával k Terce a ještěže tak, protože jak naschvál Terka vstávala v 6 :sweat_smile: Teď jsme se domluvili, že půjdeme až někam na venkovní akci a hlavně si domluvíme partu a to ještě lidiček, kteří mají děti a chápou, že nejdřív musíme dítě uspat, ať někam můžeme jít a že pak chceme být rozumně doma, ať se celý den netrápíme :grinning:

No nic, dítě se vzbudilo a já jsem nakonec vůbec nespala. Nechápu. Odpoledne spává 3-4 hoďky a teď je po 2 hoďkách vzhůru :sweat_smile:
23. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
ahojky :wink: :slight_smile:

kozi no to je fakt s Mati to mě mohlo napadnout, že jako my,...... :grinning: Takže Karolinka hodná, všechno ok jo??

Já jsem taky zdechlá, ale nabídka že tě někdo odveze autem se nedá odmítnout, takže je třeba rozpohybovat to svoje skoro 100kilové tělo a něco s tím udělat že... nadváha po dětech 20kilčo, třeba se troškuprotáhnout ._) a aspoň si oddechnu a na chvili vypnu od všeho doma a je to super :slight_smile: Ta hodinka strašně rychle uteče.....

Tak tos měla super, že jste vyrazili pryč, to u nás nehrozí, to naše mamka by nepohlídala... bohužel...... teď dvakrát byl už Ondík u tchánovců, tak super, aspoň jsme byli jen s Hleenkou, tak to byla oddechovka, ale večer než vyjdeme si někam sednout počítám to na roky... to u nás nehrozí no... :confounded:
24. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
derm:jj je mi to jasné že se tu nic neděje tak to musíme změnit :grinning: No tak my máme hodné babičky a dědečky a když chceme někam jít, tak nám v pohodě pohlídají....ale na noc byl lukášek pryč jen jednou a to mě moje mamka přemluvila, ale přežila jsem to... :slight_smile:
chtěli jsme jet na dovolenou bez lukáška aby jsme zrelaxovali, ale nepřežila bych to, takže letos dovolenou asi ještě odložíme....jaktože jsi pořád nemocná, co tě tak dlouho trápí?? :frowning2:
jj taky mám jpo porodu 20 kilo nadváhu a nemůžu to shodit, ať dělám co dělám, asi už budu nadosmrti tlustá...:frowning2:
takže ondík tě tak zlobí jo??a jak to zvládáš když tak zlobí??já mám jedno dítě které zlobí a mám dost....:slight_smile:
to počasí nám nepřeje, co??to se sejdeme s kačkou a tebou tak za rok, už mě to doma nebaví pořád s malým je protivný protože ho to taky nebaví, je to tak na hlavu ale to znáte asi všechny....říkala jsem si ať už skončí zima aby jsme mohli ven a teď sedíme ještě více doma než v zimě... :grinning:

kozi: jj je to lepší jít s někým kdo to chápe že už nemůžeme pařit do 5 do rána, protože pak hlídat děti je docela mazec....:slight_smile:
24. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Derm, tak tchán a vůbec rodina MM na Terku kašle. Tchán ji neviděl 3 měsíce a zbytek rodiny půl roku a nechybí jim, takže jsem to vzdala. Švagrová tady byla minulý týden, stála s MM před vratama a stejně se na Terku nešla ani podívat. Takže tak. Naši hlídají tím způsobem, že dítě okoupu, nakrmím a uspím a jen jim šoupnu dolů chůvičku, ale když se vzbudí, jdou ji utišit a dají ji čajík, přebalí. Jsou super a jsou z Terky na měko :grinning: Takže v tomto super. Jen se přes den maká na baráčku, nebo jsou v práci, takže přes den to hlídání moc nehrozí, ale i tak si mamča už chtěla brát 2x dovču, když už jsem byla hodně utahaná, že si vezme volno v pátek a bude mi ji hlídat, ale to zas já po ní nechci.

Na dovču jedeme s Terkou, ale jen na 4 dny na Staré Hamry na chatu s dalšíma Severomoravskýma březňátkama, takže tam bude veselo a už se moc těším. Jen už mám teď cestovní horečku. Jedeme příští víkend.

Toruš, přesně. Kámoši to moc neberou, protože děti nemají, takže se strašně diví, proč můžeme někam jet až po 20 hodině a pak už se kolem půlnoci balíme domů. Máme naštěstí známé, s kterýma jsme už domluveni na letní akcičku. Byli jsme si vzájemně na svatbě (brali jsme se týden po sobě) a mají o měsíc starší holčičku, takže je to ideální.
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
kozi: jeee tak to máte krásné mít takové přátelé naši přátelé taky moc děti nemají, takže to taky moc nechápou,a le my na to kašleme prostě se kolem půlnoci sbalíme domů a jdeme a buď to pochopí nebo ne...však jednou na to příjdou....tak my s lukáškem jedeme na týden do jeseníku na chatu s našima a s tchánovcama a sestřenkou a tak...tak uvidíme jak to dopadne....jak tak čtu tak máte tak živé dítko jako my lukáška....:slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Toruš, ju, Terka je náš malý ďáblík, ale alespoň s ní není nuda :grinning: To u ní nehrozí :grinning: Hodně žbleptá a stará se nám tak o zábavu :grinning:
24. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Pro mou drahou švagrovou: Už mám plné zuby toho, jak mě někde šmíruješ! Když už mi chceš kázat o slušnosti, měla by ses tímto řídit i ty sama. Vymaž si laskavě mé číslo ze svého seznamu a dej už mi laskavě pokoj. Bráchu ani neteř jsem ani tobě ani tvé rodině nevzala. Kdybyste o ně měli zájem, občas byste za nima přijeli a ne jen neustále vyčítali, že nedojedeme my. I ve chvíli, kdy jsi měla svou neteř možnost vidět, tak jsi o to zájem očividně neměla. S nikým o tobě nemluvím. Za to mi nestojíš a tady tě nikdo nezná, nejmenuju tě a ani nepíšu odkuď jsi, ale očividně tě trápí špatné svědomí a řídíš se heslem "Potrefená husa..."
24. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
kozi: tak malý je taky takový ďáblík od malička, je fakt že se člověk nenudí ale zase už toho je někdy na mě dost....teď v pátek si ho bere babička na celý den, tak budu mít den pro sebe, ale to stejně vždy uklízím, takové ty věci co s lukáškem nemůžu, ale škoda toho počasí chtěla jsem si umýt okna..... :frowning2: a jak ti spinká terezka v noci?alespoň tak ti dává odpočinout??lukášek mi totiž spinká hezky takže jsem ráda že v noci se v pohodě vyspím a ráno mi to začíná nanovo...:slight_smile:
25. čer 2009 v 00:00  • Odpověz
Toruš, ju, to jo. Večer mi spí celou noc. Usíná v 8 večer a budí se jak kdy někdy v 6, někdy až kolem půl osmé. Je to paráda. Ale takto se máme, až když jsem přestala kojit.l
25. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
ahoooooooooooj,
no tééééééééda až na 4 straně...to je ostuda :grinning:

ženy,kdepak jste? kašlete na to? tak já jako první se to tady pokusím rozjet.... :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
gabi: ahojky jj nikdo tu nepíše tak tady už snad ani nikdo nechodí :frowning2: a jak se máš??co matyášek, za chvíli máte roček, co??je hodnoucky??určitě vid?
11. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahojky,
toruš: jj máme se dobře :slight_smile: no letí to jako blázen,už za měsíc...se těším,jak to oslavíme,dárečky už mám,pak budu řešit nějaký dortík. Jinak jak kdy je Maty hodný,chce chodit pořád za ruce,na zemi vydrží málo,plazí se jenom,chodit po čtyřech neumí....má 5 zubů a ty nás taky trápí.
jinak nic,děcka teď pojedou s BM k moři,tak jsem ráda,že o prázdninách se někam dostanou,tak budu válčit s Matym sama....ale moc jim to přeji :slight_smile:
a co vy? nějaká dovolená? nebo jste doma?

máš pravdu,nikdo tady nechodí,ani DERM se tu dlouho neozvala,snad jsou v pořádku....
11. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
kozim: gratulace největší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ani ses nepřišla pochlubit babo jedna :grinning:
12. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
kozi: taky gratulace :slight_smile:
gabi: tak vidím že jsi na ten roček přepravena, dárečky nakoupené teď už se jenom těšíš, ju?? :grinning: ajaj zoubky pořád trápí??tak to není dobré, to asi nemáš moc klidu.....a tak budeš mít alespon klídek když ty větší dětičky odjedou, ne??
my o dovolené stále diskutujeme, jet by jsme chtěli ale nevíme jak to výjde manžel má málo dovolené tak to pořád kutíme, jen v srp nu jedeme na týden na chatu do jeseníku ale to je zatím tak vše co máme naplánované...jinak mi malý minulý týden onemocněl po roce a půl a tak bojujeme ani ven nemůžeme:frowning2:
13. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojte holky,

protože jsem taky z F-M, chtěla bych se Vás zeptat, zda nemáte zkušenosti s genetickými testy mezi 11-13tt u Mudr. Kavky? Respektive, za jak dlouho se dozvím výsledky.

Jsem z toho už poměrně nervózní :frowning2:, Mudr. mi řekl, že v případě špatných výsledků budou volat sami, tak už mám týden vypnuté zvonění, abych neslyšela, kdyby mi náhodou volali :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla... ale nebojte žiju...

baris tak to nevím, ale když jsem byla na plodové vodě tak to trvalo nekonečných 21dní.... tak jestli to nebude podobné???? Tak jestli nemůžeš vydržet, zavolej si tam, sestřička ti určitě řekne kdy to asi bude... A neboj, všechno bude ok.
Máš nádhernu holčičku, koukám, že to budeš mít docela záhul, děti takhle od sebe,
25. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
gabi co ty a Maty všechno OK??

tori co Lukajda? ?

kozimura koukám, že nedají ti pokoj, že už máš i fotky smkazané :confounded:
25. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
ahojky holky....

baris: bohužel je mi líto ale to ti ani já nepomůžu...

derm: ahojky jakpak se máte??užíváte si léta??No my se zrovna teď nemáme moc dobře, dneska jsem byla s malým na pohotovosti takže bojujeme s nemocí... :frowning2:
25. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
TORUŠ to mi je líto, co se stalo bobiškovi nějaký velký bacil??? Posílame s dětma pusinky aby bylo líp a nebolelo to a už byl v pořádku. :frowning2: to mi je líto, bobek...
26. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojky,

baris: sestrence delali tyto geneticke testy v Olomouci a vysledky ji sdelili za mesic. Snad ti to pomuze, hlavne aby bylo vse v poradku.

Prejeme prijemny zbytek nedele. :slight_smile:
26. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Zdravotní sestře ve Frýdku-Místku vypadl novorozenec a vážně se zranil

http://www.novinky.cz/krimi/174744-zdravotni-sestre-ve-frydku-mistku-vypadl-novorozenec-a-vazne-se-zranil.html
26. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
derm: ahojky....ty rozjelo se mu to z hodiny na hodinu to byl mazec, v pět jsme jeli ještě autem pryč, ale malý byl jen v autě, za hodinu už měl teplotu do další hodinu mu začal brutální hlenitý kašel, půl hodinu na to už z toho zvracel a horečky měl přes 39, noc jsme nějak přežili a v sobotu jsme jeli na pohotovost...tak dostal antibiotika a ted bojujeme no... :frowning2:
a jak se máte vy??užíváte sluníčka??bazénku??jste zdravoučcí?
27. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojky,tak koukám,že to tu trochu vázne.Já jsem pořád ještě dva v jednom a porod se vůbec nechystá.
Toruš,at'je bobek brzo zdravý.
27. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahojky holky,

toruš bobišek malý, to je nepříjemné, to je ale divné že takz ničeho nic... No o no ty dnešní nemoci a viry jsou nějaké divné. Tak doufám, že mu už ATB zabraly a že už se tolik bobišek netrápí. Tak tufj tufj aby bylo líp!!!!

nytri ahoooj :slight_smile: No ty jsi tady taky dluho nebyla.... pamatuju si jak jsi měla v pase kolem 20tt, toto uteklo!!!! A vidím, že se podařila holčička, to je nádhera, tak blahopřeju. Jinak držím palečky, aby porod proběhl hladce a rychle a těším se až s eozveš že už jste 1+1 a na fotečky!! :slight_smile: Jak Vojtíšek, jak jsi ho připravila na mimi, těší se???
Jinak kdyby jsi chtěla, mám spoustu holčičích oblečení na bazárku, tak se mrkni http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=55324

kocurek Omlouvám se Karin, že jsem neodepsala na sms, jsem momentálně bez kreditu, nemohla jsem se ozvat. Taky na vás myslíme s dětma a zdravíme, Eričkovi pusinku :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
nytri a určo budu na přelomu srpna a září tříditz oblečení po Helence tak jak to bude aktuální a bud vkládat atk ti písnu IP, kdyby jsi měla zájem....

Včera mi končily aukce, tak jsem se zbavila pár potřeb pro mimi nanynku, kolotoč, štěrkátka, zabírá to tu místa a já to furt skladovala....

Byly jste holky někde na dovolené nebo s echystáte??

Kocu jedeš do Spain??

My letos nikde, natíráme dveře, takže práce je a penízků ne, tak snad se dostaneme někde na cesty příští rok :pensive:
27. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojky,
jen nakukávám :slight_smile:

máme se fajn,blíží se nám oslava,tak už se těším..Maty je číslo, chodí po čtyřech,všude se zvedá,obchází všechno a chce pořád chodit za ruce....přes den mi skoro vůbec nespí chachar jeden,za to večer aspoń jo..takže prdlačku udělám...

nytri: jsem dostala šok..40 tt...to táááááák rychle uteklo..a budete mít páreček..paráda :slight_smile:

tora: snad už je Lukáškovi líp,teď v takovém počasí....

derm: měla jsem týden děti pryč..byli s BM na dovolené v Chorvatsku, já s Matym jsem byla doma,odpočinuli jsme si.....
vy aspoň spočíváte na zahradě,co?

tak snad se to tady zase rozjede :slight_smile:
hezký večer
27. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.