• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Dobré ránko,

tora tak co jak je marůdkovi, doufám, že už mnohem líp!!!

Gabi jéé tak to jsi měla veget určitě už ti bylo smutno ne?? Tak jste válčili s Matym sami.... Kterého je přesně Maty narozený???

Jo jo my na zahradě, pokud to jde, ale nemáme tu moc stínu, jak jsme na jaře odstranili stromy tak není pořádně kde sedět ve stínu... takže za chviličku vyrazíme ven dokud není horko a už okolo 11 se pakujeme domu, protože se to nedá vydržet a já aspoň uvařim, uklidim... To Helču nechám venku v kočátku mi spinká teď tak hezky včera od 11 do 14 takže jsem parádně navařila, uklidila :slight_smile: i spočla .-) no a odpo zas až p té 2 jdemee ven tak je superně....

Tak přeji všem hezký slunný týden :slight_smile:
28. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
ahojky,

derm: tak takový veget ti závidím :slight_smile: já už hodinu uspávám Matyho a on furt stojí v postýlce.....no nevím....a teda Helenka ti nádherně spí :slight_smile:a to i bez toho,že by jsi ji musela vozit, to ten můj rošťák nespí v kočárku vůbec a když už náhodou usně,tak tak 20 minut a jen ,když kočár jede :grinning:

to víš ,že bylo smutno,už jsem se na ně těšila..hlavně,že se odreagovali :slight_smile:

jinak Maty je 15.8.narozený

tak hezký sluníčkový den( i když teda hlásili déšť,tak doufám,že nedojde)
28. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky.
Můžu se k vám přidat? Jsem z Místku,mám skoro 2-letého chlapečka a ráda bych poznala pár příjemných maminek z okolí. Na mateřské se sice nenudím, pořád někde trajdáme, ale i tak mi společnost trošku schází....
28. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hezké mlhavé ráno :slight_smile:

vvveruska no určitě, buď vítána :slight_smile: Sice nám to tu přes léto trošku vázne, protože jsme pokud to jde s dětma pořád venku, tak je tu celkem mrtvo :slight_smile:)Taky se na MD nenudíme, neboj, jsme na tom stejě :slight_smile:

gabi já právě nevěděla kterého Maty je, měla jsem tušení kolem půlky srpna :slight_smile: Jo jo pokud malá usnae a je ji dobře v kočárku, nemusím s ni jezdit, což je fjan... to bych asi nedala a už vidím Ondru jak se mnou 2 hodiny chodí u kočárku :confounded: Naštěstí ji uhuštám, odstavím do stínu a je klid :slight_smile:

Holky teď ás trápí zuby, snad dokonce všechny 4 špičáky najedou rostou, no děs, jak je malá protivnáá.......

Hurááá dneska si přijedou tchánovci pro Ondru a budu mít snad na 3 dny klid :grinning: to jsem ale krkavčí matka co??? :wink:
29. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
ahojky holky....
vvveruska: ahojky vítej mezi námi..taky bydlím v místku a můj lukášek má dva ročky... :slight_smile:

derm: nejsi krkavči matka taky potřebuješ trošku klidu , ne??a dvě malé děti jsou až až na nervy.... :slight_smile: mi stačí jeden.... :grinning:

moc vám holky děkuju za podporu lukášek je lepší ale nemůžeme se zbavit kašle a nevím už co nato.... :frowning2: alespoň v noci spinká protože jinak už nevím..nervy mám v háji, malého to doma nebaví, chtěl by ven, mě to už to taky doma nebaví, však to určitě znáte :frowning2:
29. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky.
Děkuju za přivívítání :slight_smile:
No ono s těma dětma se ani nudit nedá, to je fakt :slight_smile:
Se zoubkama jsme si taky užili až až...Miovi rostly kolem desátého měsíce 4 stoličky a špičáky najednou, takže horečky, do toho angína, zánět středouší, pneumokok....no....radši ani nevzpomínat. Pokud je dítko "jen" protivné, tak je to ještě fajn.
Ted mu rostou poslední stoličky, takže ruce věčně v puse až po zápěstí, uslintaný občas jak bernardýn....no, však to znáte.....

Tori....na kašel nám pomáhal sirup z cibule a medu nebo cukru....ale to asi znáš...
No a taky jsme nasadili tuk ze žraločích jater a ťuk ťuk ťuk....co to bere, asi rok, tak až na jedno nachlazení je konečně zdravý jak rybička...
29. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
veruska: a jak se jmenuje tvůj chlapeček?no my dneska byli znovu u doktorky tak uvidíme...Malý právě nebývá nemocný vůbec je nemocný po roce a půl tak jsem z toho taková vyplašená...ale vidím že vy jste si taky zažili své :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky - maminy,
ráda bych se k Vám taky přidala. Známe se s Věrkou (VVVeruska) - seznámili jsme se taky skrz internet - diskuzi, ale tam to nějak upadlo, tak bychom se teď rády "vetřely" jinam :grinning: Tak snad nevadí :wink:
To je jasný, že přes léto to tu asi taky trochu vázne, každý trajdá s malým-malou venku. My jsme taky stále v trapu, na kole nebo na bazéně :sunglasses:
Jinak já mám doma 21 měsíčního kluka jménem Tobias. Je to rošťák, ale jak kdy :confused: Je strašně ukecaný a pusu někdy fakt nezavře :zipper_mouth: Ale néé je to naše zlatíčko a šikula :wink:
Tak se zatím všichni mějte a budeme s Tobíkem rádi, když se určitě někdy potkáme a seznámíme :wink:
30. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
janika: ahojky samozřejmě vítej i ty :slight_smile: čím více lidiček tím lépe...jj přesně tak když je hezky jsme s dětičkama pořád venku... :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojky holky,
tak především janika vítej mezi námi :slight_smile:

tak hurááá včera si pro malého přijela babička tak je doma pohoda... konečně jsme se i s malou vyspaly a vstávaly dneska až v 8... jindy díky Ondíkovi už v 6 a on mi vzbudí i Helču... tak jsme to dneska dospávaly...
Babička říkala že dneska pojedou k vodě, tak spíš trnu, aby se mi tam neutopil :unamused:

janika a vveruska kde jste předtím chodily, pokud to není tajné?? Kolik vám je holky let?? Pokud to taky není tajné....

Já jsem jinak z Lískovce u FM a v září mě bude 28 :angry:
30. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
I ja se pridavam, vitam dalsi maminky a snad uz udelame ten srazik...nebo prochazku??? :slight_smile:
30. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahojky všechny :slight_smile:

Dneska byl teda pařák :sunglasses: Naštěstí jsme ho strávili u vody ve Frýdlantě, tak bylo fajn...
Tak popořadě něco málo ještě teda o nás... :wink: Náš malý se jmenuje Damián, říkáme mu převážně Mio :slight_smile: a 15.října mu budou dva roky. Mně bylo v červnu 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dříve jsme chodily na poradnu-přítelkyně. Já tam teda občas zajdu i teď, ale spíš do tématu "šátky na nošení dětí" a pod.....Frýdek-Místek se nám nějak rozpad :frowning2:

Co se týče srazíku, jsem určitě pro....rad, zkušeností a zábavy s jinýma mamčama a dětma není nikdy dost
:slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky lidičky, po dlouuuuuhatánské době zdravím!!! :slight_smile: Vidím, že se to tady krásné rozrůstá a ožívá :wink:

Verusko, Janiko, zdravím vás!

U nás spousta novinek. Terka je už skoro bez plen, má je už jen na noc a na cestování. Na procházky už se vydáváme taky bez nich. Zatím teda bojujeme s tím, že chce čůrat a kakat jen do nočníku, do záchoda se nám to povedlo poprvé včera a to jsem ji nechla i spláchnout, ať je to pro ni zajímavé a láká jí to. Jinak nechce čůrat ani do travičky... :frowning2: Kecá už hodně, krásně skládá věty a každým dnem jí jde víc a víc rozumnět. Musíme si před ní jó dávat pozor na pusu - to, co nemá se naučí hned :sweat_smile:
Jsme teď hodně venku, lítáme po výletech...
31. črc 2009 v 06:42  • Odpověz
ahojte,
tak počasí krásné, tak určitě všechny lítáte někde venku. My byli taky včera celý den na zahradě, apropo pro derma... hodně času teď přes léto trávíme na zahradě u tchánovců v Lískovci :wink:
Jinak mě bylo před pár dny 28 a bydlíme u Mariánského kostela ve Frýdku. Malý je už taky skoro bez plen, jen na noc jí ještě má a čůrání do záchodu, venku do travičky nabo pod strom mu naštěstí nevadí. Záchod rád splachuje a venku přece musíme nutně pozalívat travičku :sunglasses: :grinning: Taky už teda občas chce čůrat ve stoje i do nočníku :confused: :dizzy_face:
Holky napište taky něco o sobě ve zkratce ať si taky uděláme malou představu :wink:
Nechodíte některá třeba na plavčo do Palkovic. Nebo i jinde? My s Tobíkem chodíme už od 4 měsíců a pak se k nám přidala i Věrka, takže kluci jsou malé potápky a vodu mají moc rádi.
Ááááá taky děkuji za přivítání :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak holky mě už znají, ale pro nově příchozí :wink:

Je mi 26, mám 16ti měsíční Terezku, bydlím ve Fryčovicích. Takže jsem asi tak jediná úplně mimo F-M. Jinak před MD jsem dělala účetní ve firmě u nás ve Fryčovicích. Bydlíme v rodinném domku, takže jsme pořád venku.

Jani, na plavčo jsme nechodili vůbec, jen přes zimu chodíme na bazén tady ve Fryčovicích a Terka je šílený vodník, takže se vyblbne. Přes léto máme na zahradě takový ten nafukovací bazén 70cm hluboký, tak nám to stačí.
31. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky,
měla jsem šílené dva dny..... Jak jsem si myslela že si oddechnu bez Ondráška když je u babičky, včera odpo jsem měla návštěvu, přiletěla kamarádka, že potřebuje dortu - tak manža jel ještě večer nakoupit a já se do noci drtila s marcipánem a dneska dávala dohromady dortík... Ani pomalu nevím, jaké bylo dneska počasí.....

no něco šíleného, rychlého, ale myslím, že vydarřené.... snad budou spokojeni... jukněte
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=54089&user=55324

janika jééé a jak se jmenují tchánovci jestli to není tajné....? Třeba se tu potkáváme a nevíme o sobě :slight_smile:

Tak taky něco o mě.... Bydlíme na baráčku ( s našima bohužel), je mi v září 28, mám Ondru a Helenku :slight_smile: a mé rodiče v patách..... Před MD sem pracovala a jsem stále zaměstnanec pekárny Penam jako externí pracovník.... tak už se teda nevrátím.....
Momentálně si snažím pomáhat jak to jen jde a baví mě to - peču dorty, mám bazárek, dělám avon, prodávám magnetické šperky a začla jsem dělat Euronu - bytovou EKO kosmetiku. ehm ehm trošku reklamy...... :grinning: :grinning:
Jestli to zvldáám s dvěma dětma???, ale jooo, pokud mě neotravuje večer manžel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nééé to je sranda..... ale tak nějak tyhle aktivitky vzešly z toho, že jsem po porodu Helenky se potřebovala upnout někde jinde.... ale to je na úplně jiné téma a do jiné diskuze :confounded:
31. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Zítra přiveze babička Ondika a ještě přijdou rodinní známí a budem grilovat........ jééé já nevytáhla masooo z mražáku... tak už letím....
31. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
No a snad bude hezky a už se těším. Takže se tu ukážu asi až v neděli. Holky tak krásný víkend, užijte si sluníčka, paaa a dobrou :slight_smile:
31. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Derm, tak vidím, že tě taky čeká krásný víkend. Nám přijede kamarádka z Prahy - seznámily jsme se tady na MK na Březňátkách, takže přijede s Adámkem, jak jinak, stejně starým jako Terka. Pozvala jsem je na čerstvý vzdoušek, tak tady budou minimálně do pondělí. Už se na ně moc těším. V neděli je a ještě holky z Ostravy, Havířova a okolí vytáhla na Hukvaldy - jdeme tam všechny i s manželama na obídek a pak půjdeme buď na hrad nebo do Kozlovic...
1. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
ahojky holky....tak vidím že máte o víkendu co dělat a že se nebudete nudit...No my jedeme odpoledne slavit třicátiny na Ostravici takže taky snad zábava, ale lukášek stále není zdráv takže jenom na chviličku protože mám strach...ale vypadá to na pěkné počasíčko tak nám to všem snad výjde...

pro nově příchozí: :slight_smile: jmenuji se markéta je mi 23 mám syna lukáška kterému byly v dubnu dva ročky..Bydlíme v místku :slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
jo ještě jsem chtěla napsat že kdyby jste některá věděla o nějakém bytě 3+1 ve frýdku za dobrou cenu tak prosím napiště...moc děkuju :slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky.

Parný víkend za náma :sunglasses: ....tak jak jste si ho užili?
My jsme byli v sobotu s Damiánkem sami, páč tatínek neodolal a šel se podívat na Čeladnou na golfový turnaj.Byl tam hned od rána, ale naštěstí mi nechal auto, tak jsme vyrazili na "výlet" do Ov. Nechtělo se moc pařit venku, u rodičů na zahradě se včelky rozhodly, že bazének ted patří jim, takže tam malého nemůžu pustit a tak mně napadla ta Ov. A udělala jsem dobře. Hezky jsme si to užili, Mia se povozil na autíčkách, poblbnul s dětma v kuličkách a na skluzavce a já jsem využila slev a nakoupila pár věcí. Obídek jsem si dala v Ikey a do mů dorazila po páté odpo. Předtím jsem se teda ještě stavila zkontrolaovat babičku :wink: a trošku s ní povykládat....
Dneska jsme skočili odpo na chvilku do Frýdlantu na bazén, takže taky pohoda :slight_smile:
Jak je to hezké počasí, tak se ten program vymýšlí sám :slight_smile:

Derma...dortík je teda jooo povedený :slight_smile: takovou fantazii máš ty sama nebo jsi měla nějakého rádce?
Janika taky peče krásné a výborné dorty, tak si pak můžete vyměnit pár receptů :wink: Dokonce nám pekla ted v červnu svatební :slight_smile: Byly to dvě krásné a moooc dobré berušky...

Market...jak to, že se ta nemoc Lukáška ještě drží? Co to řekla doktorka? Snad jste si oslavu i tak užili....

Jinak moji i Janiky tchánovci mají v Lískovci "jen" zahrádky, takž se asi moc nepotkáváte...i když....svět je malý... :grinning:
2. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahoj holky,
tak my měli taky fajn víkend, teda už jsem zažila lepší, ale dalo se :wink: My byli včera na oslavě strýcových narozenin a večer jsme byli s manželem na Sen Noci Svatojánské - na Letních Shakespearovských slavnostech v Ostravě a bylo to tedy přenádherné a super, příští rok musíme zase! A vřele doporučuji :sunglasses:
Mno a dnes jsme jeli makat k babce do Soběšek. Takže já v rámci buď fit a mini výletu si to dala s Tobiou na kole a manžel autem :grinning: a pak jsme celý den natírali a natírali a večer zase na kole zpět a po cestě jsme se ještě stavili schladit do bazénku na zahradu do Lískovce. Takže tak my a víkend. A zítra zase pondělí :confused:

Jinak Dermi... (máš nějaké dlouhý nick :wink: ) Tchánovci a čili i já se jmenujeme Raškovi, ale je asi znát nebudete, oni mají jen zahrádku s chatkou v té zahrad. kolonii. Ale i ta je dobrá :sweat_smile: Joooo a dortík je moc hezký - koukám, že zase něco společného :wink: - já taky do toho občas fušuju - teda ale jen blízkým a známým. Jako živit bych se s tím nemohla, ale občas mě to baví :dizzy_face:
Jo a ještě k tvým aktivitám - taky dobrý :wink: ale chtěla jsem se tedy zeptat skrz tu Euronu - slyšela jsem na ní jen chválu. Zájímalo by mě něco na skrvny na obleční - jak jinak, že :grinning:

Toro - Markétko: o bytečku jaksi bohužel nevím, tak neporadím :confounded: A co je malému?

My jsme naštěstí fit, ale teď nás čeká druhé očkování na priorix. Po prvním jsme měli teploty, tak si to musíme nějak naplánovat. Jinak naštěstí ťuk ťuk ťuk - jsme zdraví a nic extra nás zatím netrápilo. Ani zoubky, nic :wink: Trochu jsme řešili alergie - ale nějak to zůstalo otevřené, tak nás teď čekají další testíky, tak uvidíme :rolling_eyes:

A jaké jsou Vaše dětičky?
2. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojky holky...

veruska: tak to jste si udělali krásný výlet ostravu to já bych s malým nezvládla je to lumpík... :grinning: Manžel byl na tom golfu??můžu se zeptat kolik stálo vstupné uvažovali jsme o tom s manželem že by jsme tam šli a hádali jsme se kolik to tak může stát, tak by jsi nás mohla rozsoudit.. :slight_smile: jaké to je teď ve frýdlantě nebyla jsem tam tak 3 roky a tady na aquapark se mi nechce tak, že bychom zajeli tam....teda pokud se malý někdy uzdraví... :frowning2:

janika: to jsi dobrá že jsi jela na kole a to ještě s malým to jsi fakt dobrá... :wink: takže říkáš že ty slavnosti byly super, jo??my pořád vymyšlíme co dělat ale taková věc nás nikdy nenapadne... :frowning2:

a jinak lukášek dostal angínu dostal antibiotika všeho jsme se zbavili kromě kašle a toho se prostě zbavit nemůžeme už nevím.....vlhký kašel a nechce pryč už máme třetí kapky a nic...dneska mi kamarádka poradila homeopatika tak to asi zkusím protože už jsem zoufalá, nebo nevím jestli ještě zkusit jiné kapky...

dneska bylo hrozné vedro co??byli jsme na tenise a myslela jsem že tam omdlím to se nedalo vydržet a jelikož malý není pořád fit, tak nemůžeme ani na bazén ani nic.... :frowning2:

holky přidejte prosííím nějaké fotečky at vidíme ty vaše krásné dětičky... :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
dobré ránko, tak s kašlem jsme si taky zažili svoje. na jaře měl Tobík pořád rýmu a kašel, takže začaly úvahy, zda malý není alergik a jediné co nám právě okamžitě zabralo byly foukačky... tak proto i ta vyšetření na alergologii.
Nic moc ale nevíme :cry:
A pak ještě jakmile jsem třeba viděla, že mu něco začíná tak jsem hned nasadila cibuli s medem a jitrocelový sirup.
Na fotečky můžete kouknout na: www.tobiasek.webgarden.cz
Je tam vše od narození až do teď. Dneska tam chci ještě něco přidat :wink:
3. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
janika: no fotečky máte krásné....a malý je takové sluníčko krásné..je určitě moooc hodný viď?a všimla jsem si že na kolech jezdíte dost často co?No já doufám že s ním nebudu muset žádné alergologie absolvovat já jsem alergik ale u malého nic nenasvědčuje že by měl být také...a na co teda Tobíkovi přišli je na něco alergický nebo nic moc se zjistit nedalo?
3. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
no on právě měl pořád dokolo jen rýma a kašel a bylo to takové divné... :confounded: a manžel je alergik a hlavně i můj brácha byl hodně silným astmatikem a alergikem - teď se mu to trochu zlepšilo v dospělosti, ale nevymizelo... Já už o testech uvažovala dříve u malého, zdálo se mi, že mívá občas takové obsypané tvářičky. ale nakonec nám to nějak mudr. rozmluvila :angry: tak jsme nešli no... ale teď na jaře, už nás tam hnala sama, že to hooodně zavání alergií, zvláště, když mu takto ty foukačky během okamžiky pomohly - měl hrozný kašel, že nás málem hnala do nemocnice na kyslík a během 1 dne byl o 90% lepší... :confused:
No na alergu to byl jeden chaos za druhým, nakonec mu vzali krev, té ale nebylo moc. Pak jsem tam volala a jediné co mi řekli bylo, že má sníženou imunitu, méně železa a že zda je alergický - že to tak nějak moc dobře neukázalo... no ale my brali nadále Aerius (podle mudr) - což je na imunitu a na alergie a od té doby máme pokoj a je malý zdravý - teď už mu ho od dovolené (u moře) nedávám a je OK. Na podzim jdeme znova - tak jsem sama zvědavá co bude :fearful:

děkujeme za pochvalu foteček :sunglasses:
Jojo teď jezdíme hodně, o víkendech s manžou a přes týden sami. Je to super a malému se to (snad :grinning: ) také líbí :sweat_smile:
3. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
no a to naše malé velké Tobiasito je jako joo někdy hodný a někdy rošťák, ale takový ten prostě správný kluk - podle nás :grinning: Od malička je ale hodný a neměli jsme s ním vůbec žádné trápení v žádné směru, takže je to takové to šťastné dítě, a samo sebou nám dělá jen a jen radost :grinning:
Musím taky kouknout na Vaše fotky, holky :wink:
3. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
ahojky holky,
hlásím se po náročném víkendu.... To bylo krásně, co?????

V sobotu se grilovačka vyvedla, Ondrášek se vrátil od babičky, no paráda.... nadšený, ani se mu domů nechtělo, až mi to bylo líto. Včera byl ještě hodný, celý den jsme se rochnili v bazénku a dneska už mě zase štve a zlobí a dělá naschvály. Dopiju kafe a jdeme se projit, potřebuje se vylítat, ......

jani krásné fotečky, takže Tobi má už 5?? to je ale šikulka, vypadá spokejeně a šťastně a Vám to s manželem taky mco sluší :slight_smile: apropo díky za chválu dortíku a ty je máš taky luxusníí!!! Jsi šikulka, kde se inspiruješ? Já pořád podle MMB, dortařky jsou skvělé a podle nich to jde jedna báseň .-) :grinning: :grinning: Jinak mám pocit, jakobych tě od vidění znala :wink:

add moje koníčky - je toho hodně, ale mám to ráda a aoddechnu si od všeho od kolotoče doma :slight_smile: Co se týče eurony (jsem v tom teprve 2 měsíc, tak teprv všechno poznávám, ale zatím jsem spokojená). Používám jejich prací prášek 2v1 a aviváž lemon grasss, neskutečně nádherně voní .-) a na skvrny mám zatím agenta v prášku - je v kyblíku a jsem spokojená, po dětech zatím všechno zmizlo.

Kdybys Janika měla zájem, tady je k vidění virtuální katalog http://www.eurona.cz/katalog.aspx Jinak pokud bys měla zájem o výrobky, bude mi ctí, když se obrátíš na mne :slight_smile: Nebo kdybys chtěla je mít s 20% slevou, stačí se zaregistrovat, neplatíš žádné poplatky, nemusíš brát praidelné měsičí odběry, prostě jsi svým pánem :slight_smile: Já bych si tě vzala pod křídlo :slight_smile:

Na měsíc srpen mám takovou "motivační akci" pro svoje nově registrované dárek :slight_smile: Ono se to tady těžko všechno píše, kdybys chtěla, písnu IP nebo líp meilem, to bych ti mohla poslat i nějaké přílohy atd...... kdybys měla zájem .-)
3. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
toruš jak budu o nějakém bytě vědět, tak ti písnu. Co malý už je líp????
Jinak my se s Kačou konečně ve čtvrtek sešly, hurááá, nám to vždycky přes to léto nějak nejde.....
3. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.