• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
nevíte někdo o nytri, asi už porodila, že???
3. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky.....jste se krááásně rozepsaly :slight_smile:

Market...vstupenka na golf na Čeladnou stála na jeden den 800.-, na víkend 1.400.- a na všechny čtyři dny 1.800.- :wink: Tak pak dej vědět kdo z vás dvou byl tipem blíž :slight_smile: Manžel byl naprosto nadšen a unešen,ale taky za celý den pěkně spařený...to mu ale na nadšení vůbec, ani malinko neubralo. Tak jsem ráda i za něj,že si to užil...

Jinak do Frýdlantu jezdíme na bazén ke švagrové domů. Na aquapark se mi taky nechce.Představa, že tam Miu pořád někde naháním a bojím se aby mu někdo neskočil na hlavu, to mně nebere....
Zítra ráno máme plavání v Palkovicích, tak se zase malý procvičí a trochu vyblbne. Ta voda mu vyloženě svědčí..

No a co se týče výletů do šopáče a pod., tak pokud jsme s Miou sami, tak je v pohodě. Pokud se chce proběhnout nebo najíst, tak se vždycky nějak "domluvíme".Pokud je s námi tatínek, tak jen kňučí, utíká, chce se zásadně nosit na ramenou a nic se mu nehodí. Tatínek po necelé hodině znervózní a jede se domů,protože né jen, že je protivný jeden, ale rovnou oba... :unamused:

A taky tady dám odkaz na pár našich foteček k nakouknutí :wink: http://verus.kek.cz/
3. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahojte holky,
tak my dnes byli na krytém aquači a bylo naprosto skvěle, byli jsme jen na hoďku, bylo to tak akorát v nejlepším skončit a Tobík si to tam užíval náramně a já jen čučela co vše tam provádí :grinning:
Blanko - myslím :fearful: (Derma... nějak mi to poráááád nejde na jazyk :grinning: ) jojo inspiraci beru vesměs z MMB, tento týden budu dělat pro neteř k 15 - tak mám inspiraci z googlu - páč na MMB jsem nic mo nenašla :confused:
Ad Eurono - jo prosím tě, písnu ti email a jestli mi něco málo napíšeš budu ráda. Zase ta 20% sleva není nejhorší tak bych to omrkla i ten katalog a uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Joooo a Tobiaskovi je 21 měsíců - 2 ročky mu budou 1.11. - a nevím kde jsi přišla na to že má 5 let ? Myslíš z toho dortu - ten byl pro vnučku od známé :sweat_smile: Nebo teda nevím ... :grinning:

Věruš - ahoooooj tě tu taky vicu v tom hicu :grinning:
3. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahojky holky,
dneska mám s tímto počasím nějakou depku nebo co.....

vveruska krásné fotečky, mco vám to rodinko sluší :slight_smile:))

janika klidně mi říkej Derm .-) :grinning: už jsem ti písla meilik ohledně eurony, je toho hodně informací najednou....... no však uvidíš :slight_smile:

ještě jsem zapoměla, no až se trošku jukneš do katalogu tak na skvrny já zatím mám pre wash a agenta + prací prášek.. no a holky z eurony doporučují ještě bio stain, ten ještě nemám, ale i tak s těmito výrobky mi skvrny šly vyprat i ty staré, které s pracím prášek normálním nešly... No asi každý zjistí, co mu vyhovuje a co ne...
4. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky....

Derm...děkuju za pochvalu. Zrovna jsem dneska využila počasí a půl dne se probírala fotkama ze svatby, abychom dali konečně aspoň něco na tisk. Ale je jich tolik, že těžko vybrat jen "pár"...no, nějak se s tím musíme poprat.

Co se eurony týče, já používám na skvrny jejich spray a jsem spokojená. Sice....z bílého froté ponča mi skvrny od nektariny nevypral, ale nepustily ničím, tak ted ještě zkusím savo. Jinak oblečení od trávy, bahna apod.většinou hravě zvládne. Dříve jsem to nastříkala rovnou nasucho, ale teď, podle rad zkušenějších látku nejdřív namočím, postříkám a nechám třeba přes noc a pak teprve peru. Jako třeba vaniš se může jít zahrabat... :unamused: No a na mastné naliju rovnou trochu jaru :wink:

Aviváž jsem nezkoušela, páč ji vůbec nepoužívám (dávám jen ocet), ale třeba spray do bot voněl krásně, pomohl i na Radimovo boty :wink: a to je co říct, v létě :grinning: , takže já, až mi dojde tekutý prášek, tak se taky chystám vyzkoušet euronu. Tak bych se pak třeba připojila s objednávkou k Janči, ju?

Jinak...máme se fajn, počasí mi depku nepřivodilo, spíš jen lenoru, takže jsem-ostuda-ráno ani na to plavání nejela :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jen jsme se povalovali doma, šli na chvilku k ségře a večer procházkou za babičkama a dědou.

Mia si zase dal chrupec 2x denně a já měla trochu klid na ty fotky.Ale, holky, co se nám ted už asi podruhé stalo, vy co máte synáčky, poraďte...podělte se se zkušeností prosím.. :cry: Malý se mi odpo vzbudil a plakal, že má aui v plíně.tak jsme mu ji hned sundala a pipijas mu stál, jak velkému chlapovi a on porád aui aui :cry: Nešlo mu se vyčůrat do nočníku, nic, jen poplakával :frowning2: Tak jsem dokonce uvažovala, jestli ho omýt studenou sprchou :wink: jako dospělého chlapa :grinning: ale za chvilku to opadlo a bylo dobře....jen mi ho přišlo líto :angry:

No tak takhle u nás....
4. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
vveruska a kdo vás fotil?? Fotky máš nádherné, moc ti to slušelo :slight_smile:

add eurona myslíš ten sprej pre wash,?? Taky ho mám, a já bv pohodě, někdo mi doporučil že je lepší ještě bio stain, tak si ho musím taky pořidit :slight_smile: Jo jo když budeš chtit, není problem, nebo jsem to psala i Janči určitě ti řekne, že je možnost se zaregistrovat a objednávat pro sebe z pohodlí domova, nemusíš být na někom závisla... a máč to do 48hodin doma.. Třeba to některou z vás zaujme .-) Jinak já objednávku teď beru do 16.srpna, to mám uzavěrku, poslala jsem Janči i letáček akční, kde jsou ještě výhodnější věci a za dobre ceny, tak jestli ti to přepošle meilem, nebo dej svůj do IP a já ti to pošlu.

Včera jsem právě byla s kamarádkou co má děti alergiky a bere ode mne asi 3týdny euronu, zatím jen teda prací prášek, aviváž a univerzál na čistění podlah van atd.. a osvěžovač, nic víc zatím nemá... a říkala že malý má lepší tu alergii, že smrká méně a že není takový citlivý. Tak jsem moc ráda, je aspoň vidět, že to je dobre a to mě těší :slight_smile:

Jinak odpoledne se nám i tatínek vykašlal na práci a hrál si sdětma tak jsem byla ráda a já si konečně udělala pořádek v policích v obýváku a s papírama a složkama potřebovala jsem to protřídit. Dneska bude asi další kolo, uvidíme. No jak je hezky tak jsme venku a když je tak jak dneska tak aspoň se doma něco udělá :slight_smile:))
5. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
vveruska co píšeš co se stalo maličkému. my to máme taky asi od 1,5 ročku a teď docela častěji... ze spaní přijde s pláčem a drží se za pimpuu že ho bolí a je to to samé. To prostě asi tak má být, nic na to není, hladím ho po zádičkach a utišuju a až se uvolní tak to povolí samo... a pak už ho to nebolí. Ale musí to být pro prcky nepřijemné... :confounded: vždycky mi ho je líto, on neví co a ještě si ho pak tahá jako by ho chtěl odhodit, že ho to bolí :confounded:
5. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahojky,
už jsem zase v provozu.... :slight_smile:
a vidím,že se to konečně rozjiíždí...no hurááááááááááááá

vítám nové tváře :slight_smile:
5. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
gabuse :slight_smile: ahooooj no kde je ti konec holka :grinning: :grinning: :grinning: Tak co jak se máte všichni??? Dětem to utíká za chvili je začneš vybavovat do školy co? Vím jak kamarádka, už šílí co všechno musí koupit, postupně, aby to pak nebylo hodně peněz najednou.....
Co Maty je hodňoučký????
5. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
derm,
jj, vybavení nás čeká tento měsíc,už začínají slevy a akce..no pálka to bude,taky doufám,že tatínek něco přidá.....snad :slight_smile: a už se těším,až budou ve škole,už mi to leze....

Maty hodný je,akorát se strašně zhoršil ve spaní,nechce spát a když nespí,tak pořád chodí kolem všeho,musím mu být neustále za zadkem a hlídat, pořád se pouští,sám už udělá ty 4 kroky,pár držkopádů už bylo,tak sna d to přežijeme ve zdraví, než se naučí chodit...

no a příští týden nás čeká oslava a přijede moje ségra se 3 dětma..naposledy jsme se viděly v porodnici,když se Maty narodil,takže po roce a už se moc těším..bude veselo :slight_smile:

a co vy? počasí teď je naprd...
5. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že to asi ještě nevíte, tak píšu od nás :wink:

"Uteklo to jako nic, Kristýnka Nytrova křičí z plných plic. Je na světě teprv chvíli /10.45/, vyoukla s 3,8 kily. K tomu 50 cenťáků, maminka i dcerka jsou v pořádku." NYTRI

Gratulujemééééééééééééééééééééééém :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
gabi jo přesně tak Helča odmítá dudlík, za což jsem ráda, ale usínání je na palici... začíná spát jen jednou denně, někdy usne už v 11 do 14hodin, ale dneska třeba v půl 12 do 12.05 a za celý dne nic... Dneska je celkově hrozně ubrečenááá už vidím dva špičáky jak prosvitají tak konečně po 14ti dnech trápení je nějaký pokrok, no doufám, že se to brzo prořeže ...

makelka DÍKY ZA ZPRÁVIČKU!!!!!!!!!!!!!!! To je super, už jsem na ni myslela bobiška, Tak mamince i Krystýnce hodně zdravíčka a ať jsou brzičko doma!!!! To je nádhera a že je holčičky pořádky kus!! :wink: :slight_smile: Tak jestli ji buddš psát tak od DERM velkáááá gratulaceeeeeee :wink: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahoj holky, :wink:
tak my jsme jsme byli včera a budeme i dnes celý den nejspíše doma :frowning2: Počasí je takové nic moc, tak aspoň že o nic nepřicházíme... V úterý jsme byli s mou mamkou a 3 synovci v Dinoparku v Orlové. Udělali jsme si takový celodenní výlet, procestovali půlku světa než jsme tam dojeli (vlaekm, busem) ale bylo super. Tobík byl z Dinosaurů nadšený, furt na ně hulákal, no vyblbnul se, a také samo sebou díky kluků - synovců. Jen pak v noci dostal vysokou horečku, ráno byl OK ale během spánku jí dostal zase pak zase Ok bez teplot a odpo během spánku zase :unamused: No ale noc a dnešek je zatím v poho. Tak nevím co z toho bude či co to bylo :confused: Uvidíme....
Takže my jsme doma. Jsem si aspoň trochu poklidila a navařila a jelikož teď dělám ten dortík tak mám o zábavu trošku postaráno :sunglasses:
Noo na to, že dneska měli být hice - to moc nevypadá ... :confounded:
Jinak taky gratulujeme k miminku, ikdyž neznáme maminku :dizzy_face:
Derm, díky za ten mejlík a moooc informací :grinning: Po pravdě ještě jsem se k tomu nedostala, ale snad dneska... :confused: :wink: Potom bych ti určo dala vědět co a jak. Něco bych určitě chtěla vyzkoušet a když to nic zvláštního neobnáší, tak bych se spíše ráda i zaregistrovala, když je tam pak ta 20% sleva... ta se hodí vždycky... :sweat_smile:

Jinak jsem se tady dívala na fotečky. Zatím jsem si vryla do hlavy Derm a dětičky(jsem ale nějak nenašla fotečky dětí - nebo se špatně koukám?) a Toru s Lukáškem. A teď nově ještě fotečky Gabuse. Sluší Vám to všem :wink:
6. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky
gratulujeme Nytri k miminku :slight_smile: má páreček ..krása :slight_smile:

no počasí je naprd,hlavně,že hlásili pěkně :frowning2: takže taky dneska sedíme doma...
janika: a jak máš staré dítko? ( jsem to tak zběžně včera prolítla a mám výgum)
6. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
http://dermajetics.rajce.idnes.cz/Deti_kveten_-_cervenec_2009/

Janika fotečky zde.... Já je tady vymazala i na MMb a všude kde chodím,, protože mě komentovli staří chlapi a ptali se na helenku, nějací uchylové, tak z too důvodu šly fotky pryč..... Tak se jukni na rajče....

Jaký dortík děláš?? Pak hoď fotečku jo?? My jdeme v sobotu na "30" tak chcu udělat nějaké malé překvapení tak uvidím, co mě ještě napadne, jinak na přiští týden peču další 3 tak foto dodám určitě :slight_smile:

add eurona však v klidečku, čau máš dostna přečtení, právě že toho je hodně informoací tak to hlava nebere.

Výletjste měli pěkný, Ondík už s babičkou jednou i druhou tam byl, my rodičové jsme ještě nebyli, snad to napravíme na podzim :slight_smile:

No nic, jdu si uvařit kafe, jsem jak prašť o zem.....Taky dneska asi budem doma, pokud nebude pršet vyletíme na poštu s balíkama a šup domů.. Jak je takové počasíčko tak taky konečně udělám pořádky a dneska bude rodeo v pokojíčku, už to tam děti potřebujou protřídit.

Zatím paaa
6. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
derm,hezké fotečky..to autíčko odrážedlo máme taky :slight_smile: ty děti tak vyrostli.....

ještě jsem neměla čas zkouknout ostatní fotky,napravím to...Maty mně moc nenechá.....
6. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
gabi jooo utíká to nějak rychle, Heli měla 14m nedávno se narodila, Ondíka bdu chysta do školky, až mi slza tady ukápla...... děti rostou a my stárnem :sweat_smile: Jak budu přidávat nové fotečky tak hodim link, tady už dávat na Mk nebudu...
6. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
janika teď to tu čtu po sobě čau - čas :confounded: pardooooon

Jinak holky, Eurona je tady pro všechny, at už prodej výrobků nebo registrace... nemyslete že to tu nabízím jen Janičce :slight_smile: Tak kdybyste chtěly, no problemo...... Gabi tak co ty s tou kamarádkou šly jste do toho sekáčku do prodeje nebo ne??? Nechceš si přivydělat u Eurony??? :grinning:
6. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
no jo,Ondra jde do školky,co? už se těší? budeš mít klídeček..... :slight_smile: to si ho budeš určo brát po obědě,co?
relax na zahrádce máte krásný :slight_smile:

sekáč jsme měli,ale nějak to nešlo,dala jsem od toho ruce pryč.
a s prodejem výrobků..no nejsem ten typ..takže nee :slight_smile: neumím nic prodat,jsem stydlina :grinning:
6. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
gabi Ondík se těší moc a já ještě více!!!! Neuvěřžitelně teď zlobí a dělá naschvály a vyplazuje na mne jazyk, šílená puberta... ve školce to bude možná ještě horší, ale já budu mít klid!!!! Uvidím jak se mu tam bude líbit, nejprv jsem myslela že budu pro něj chodit po obědě, ale možná ho nechám až do 3 hodin odpo... uvidíme, všechno je ve hvězdách :slight_smile:)

Gabi tak to mi je líto, že to nevyšlo... .-( Hele s Euronou já začala si to kupovat sama pro sebe, pak nabízela v rodině a teprv teď tak házím řeč mezi lidi, a jestli janika do toho půjde tak bude moje první registrovaná :grinning: Takže o to víc si ji budu vážit :slight_smile: Budu její sponzorka a rádkyně :slight_smile: Tady je výhoda že nic nemusíš investovat, nemusíš pravidelně nci nakupovat.... jinak bych do toho nešla :angry:
6. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
derm: to je to období vzdorovací..to přejde a třebas se Ondík ve školce ukllidní :slight_smile:
uvidím,jak vám to holky půjde :slight_smile:

jdu uspat raracha ,ale nepočítám, že bude spát :grinning:
6. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
gabi když už nic tak máš doma eko výrobky a jsou vhodné pro alergiky atd.... v dnešním době hodně mminek na to slyší a udělají pro své děti cokoliv...

Já jdu vařit...... zatím paaaa
6. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Hezké sobotní ránko,
co máte vb plánu na víkend???

My dneska jdeem na "30" Za chvili si babička vyzvedne Ondráška bude do neděle u nich, tak jsem ráda. Ještě dodělávám dortové překvapení pro oslavence, tak jestli se mi vyvede tak pak dodám foto :slight_smile:))

Tak krásný víkend, paaaa
8. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky,tak koukám,že už víte všechno od Makelky.
Vítám nově příchozí,já se jmenuju Lucka ,bydlím na sídlišti slezská a mám dvou a půl letého Vojtíška a šestidenní Kristýnku.
Kristýnka je strašně hodná,jenom papá a spinká.
Dneska akorát má fotku v Deníku,jestli někdo kupujete..Jinak fotky ještě dodám.
Porod jsem měla vyvolávaný,byl to maras,mnohem bolestivější,než přirozený porod.Naštěstí to šlo rychle.
jinak sestry na oddělení šestinedělí jsou pořád stejně protivné,jsem ráda,že jsem nemusela nikoho otravovat,rotože už jako druhorodička vím,co s miminem.
8. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojky,
nytri: tak to je fajn,že je malá zlaťoučká :slight_smile:
já jako třetirodička jsem sestry otravovala,protože Maty furt jenom řval, měla jsem málo mlíka,po CS se rozjíždí později a PROTIVY to teda byly, krom jedné straší...ale na tu jsem kápla málo, jinak teda děs běs..je to opravdu pořád stjné :angry:

jinak nedělám dneska nic,kašlu na vše,mám blbou náladu,tak budu zalezlá......

hezký víkend všem :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
ahojki,
Tak tedy Lucko moc moc s Tobiaskem gratulujeme k narození holčičky. To je super - kluk a holka, co? Mě by se to tak taky líbilo :wink: A jak na sestřičku reaguje Vojtíšek?
Jinak já taky rodila císařem :unamused: nějak to nešlo a nešlo tak jsem skončila na císaři... Jsem zvědavá jaký bude druhý porod, až bude :slight_smile:
Já jsem marod :frowning2: V pátek večer mě začala bolet hlava a dneska mám celý den horečky, bolí mě hlava a v krku :frowning2: Doufám, že v pondělí už budu OK... Tobík je naštěstí zdravý, měl jen tehdy 3x tu horečku a další den už byl OK. Tak nevím co lítá vzduchem... :angry:
A jojo ty sestry na šestinedělí byl děs běs, to souhlasím. Já si tam poležela 9 dní a už jsem se nemohla dočkat domů. Ke všemu byť jsem mlíko měla, tak Tobík se nemohl přisát :unamused: Přišla sestra hop prso do pusinky Tobíkovi - pak zhodnotila, že mám blbé bradavky a to bylo celé... naštěstí jsem neztrácela hlavu a začala kojit s kloboučky a dobrý a těm sestrám za to určitě vděčná nejsem !!!

Derm - jak dopadl dortík? Kde je fotečka? Tady je ten můj :wink:
http://www.tobiasek.webgarden.cz/me-pokusy-o-dortiky
8. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
jééééé JANIKO bydlíš kousek ode mne..já bydlím pod 5.ZŠ :slight_smile:
8. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
a dortíky máš parádní :slight_smile:
a přeji brzké uzdravení :slight_smile:
8. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Krásnou nedělii přeji,
my za chvili jedem pro Ondika k babičce, budem tami na oběd, tak huráá nemusím vařit :slight_smile: Dorazíme určo až odpoledne nebo navečer.

Janii dortík dost dobrý, jak jsi barvila na čeno??? mě se marcipán strašně špatně barví... jinak mám užo bjednané práškové pudrové barvy tak jsem zvědaá, to bude jiné kafééé.
Tak já dělal takový okamžitý nápad na dortík, podle toho to vypadá. Potahovala jsem K2 poprvé jse si ji pořídila, s tím se mi pracovalo dobře, ale bylo hodně malování - moje ruka se třásla jak sviňa a podle toho to vypadá :frowning2:

Přiští týden dělám sluníčko a dvoupatrák, doufám, že to bude o mnohem lepší a bude se dařit :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=54689&user=55324

Nytri tak už jste doma, to tak uteklo, no paráda. Jak se zžíváš doma do nového režimu????
9. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky...

po pár dnech odbíhám od vaření k pc...
Ze všeho nejdřív gratuluji k malé Krystýnce a přeji mamince i holčičce hlavně zdraví a mooooc lásky.

Derm...fotil nás Petr Adámek, myslím, že se tak jmenuje. Bylo to domlouvané přes svatební agenturu a fotky jsou opravdu povedené. Jasně, že se najdou takové, kde bych o sebe samou ani kolo neopřela, ale těch je jen pár....

Janči, copak copak? To s musíš s tou nemocí hned přidávat? Zas tooolik společného toho mít nemusíme... :wink:
Já jsem taky proležela tři dny, spíš teda vždycky odpo, až byl Mia na hlídání, ale byla to spíš únava a bolení hlavy :frowning2: Dneska už je dobře....Chtěla jsem jet někam na výlet, ale Radim si včera trošku pokazil kolo, takže to padá a nic nás nenapadá :unamused:
Malý ted spí, já vařím, radim šel na golf, tak pooběde snad něco vymyslí.
Já utíkám obalovat ty řízky a cukínu, jinak se nenajíme...

Holky, PROSÍÍÍM, máte nááhodou některá už registraci na HAPPYFOTO? Mají tam do pondělí 10.8. akci na fotoknihu, se kterou jsem se ted x dní drbala, ovšem objdnat lze jen rgistrovaným a registrace mi nejde nějak udělat.... :angry: Tak kdyby....NÁÁÁHODOU....objednala bych to přes Vás a pak samosebou už nechala poslat na mou adresu domů....
9. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.