• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Ahoooj,
no kde jsteee????

Já měla náročné dny, viz zde :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=54865&user=55324
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=54962&user=55324

Jinak u nás noci děs!!!!! Jak jsem myslela že malé rostou špičáky tak to nee, to jsou stoličky... no a podle toho to vypadá, je protivná, večer řve a řve a řve!!!!

vveruska!! Tak to jmeno fotografa neznám, ale fotečky fakt nádhera!! U Happy foto jsem registroivaná ale ještě jsem nikdy tam neobjednávala....

vveruska a janika chcete něco z té eurony?? Kdyžtak písněte do IP, objednávky do neděle 16.8!, V uterý 18. bych to měla doma tak by jsme se domluvily. Nebo Janii jestli se chceš zaregistrovat tak řekni... Regstrace se posílá zároveň s první objednávkou tak záleží jen na tobě kdy.

Hezký večer, já s ejdu odregovat k sims2, mám dortu až nad hlavu, jdu dělat něco normoš :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
:grinning: kde jsteee??
14. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
ahojky,
mám tu ségru s dětma,tak není vůbec čas...
a dneska slavíme, pak písnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

páááááááááá
14. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
gabii malému všechno nejlepší k narozeninámmmmm :grinning: :grinning: :grinning: toto uteklo :slight_smile:)
14. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojky,

derm: děkujeme :slight_smile: jj..uteklo, nějak moc rychle...jde vidět,jak ten čas děsně letí.....
15. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky! Jdu vás jen pozdravit. Vůbec na net není čas. Už jsem 3 týdny v jednom kole. Terka mi 2 týdny vůbec nespala přes den - to bylo na mašli. Ale teď už zase pěkně spinká, ale to jsme zase pořád venku a o víkendu tady byla pouť.

Tak se mějte, užívejte krásného počasí, dokuď nám Oskárek svítí. Pa!
17. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojky holky,
jak užíváte teplých dnů???

Kozimura taky tak, pořád na zahrádě a doma moc nejsme. Je třeba toho počasíčka využít že .-) Jak s emalé líbilo na pouti, už se kolotočovala??

Já už Ondika pomalu vybavuju do školky, už máme botky, papučky, nějak to oblečení, pak mu ještě ušiju pytlík na papuče do šatny... lovím v paměti co je vůbec třeba do školky :slight_smile:))) :grinning:
Tak se mějte paaaa a doufám, že tu brzo zase někdo dorazí nebo tu bude takové mrtvo???

Mě dneska přijde kamarádka s dvoujčátkama, tak tu bude veselo.. večer jdu po dlouhe době vypnout a zacvičit si.... :wink:
18. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Derm, ju, už jo. Nikdo z nás s ní nechtěl na koníčkový, tak jsme ji dali nejdřív do vláčku, ať víme, jestli nebude vylízat a jak jsme viděli, jak si to užívá, tak šla i na koníčkový sama :grinning: Normálně měla záchvaty smíchu od radosti a na nás kašlala - střídavě se tvářila vážně, točila volantem, tančila na hudbu od kolotočů a střídavě měla záchvaty smíchu a dělala huhů na mašinku a mezitím mávala kolem sebe všem kolem :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: No a na koníčkovém to samé, tak jsme s ní šli i na labutě a byla nadšená. Takže je po mamince :sweat_smile:
18. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Veru tak to je super, že je malá taková šikovná a nebála se!!! :grinning:
18. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Derm, ona je drak, ona se moc nebojí. Jde klidně i druhým lidem, u cizích nekřičí, je pro každou blbost. Nebojí se zvířat ani druhých lidí. Někdy je to fajn, jindy mám právě z toho strach. Já jsem byla ale stejná a MM taky, takže s tím nic asi neudělám. Zase jsem ráda, že když si ji chce někdo vzít do náruče, nestropí mi scénu.
18. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky.. :slight_smile:

Tak vidím, že se všechny nemůžem dost a dost nabažit sluníčka :sunglasses: To je dobře,kéž by bylo i krásné, dlouhé babí léto :slight_smile: :sunglasses:
My jsme taky věčně někde, jen ted v neděli malý zvracel, v pondělí měl vysokou horečku a dneska už byl dobrý, tak nevím. Vypadá to tak trochu na úžeh nebo úpal, ale byl na hlídání s tchýní a ta říkala, že na sluníčku moc nebyl, takže netuším, co kde chytil :frowning2: No naštěstí už je dobře a dneska k večeru jsme šli i na dvorek.

Holky nevíte ještě o nějaké pouti v blízké době v blízkém okolí? Jak jsme ted byli v Bzenci, byla tam krásná velká pouť a bohužel jsme s sebou malého nebrali (jeli jsme tam na ochutnávky do sklípku :wink: ) a taky, jak jsem viděla ty mal kolotoče, hned bych tam Miu dala at se povozí. Kor když čtu, jak si to Teri krásně užila :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Veru, tak to fakt nevím. Vím, že týden před námi měl Paskov, pak my zároveň s Hájovem, ale kde je teď nevím. Písla bych ti, až bych se o nějaké dozvěděla. Tady okolo bývá málo kolotočů. Větší pouť je snad jen ve Fryčkách, v Brušperku (ta je na sv.Jiřího na jaře) a snad trochu ve Staříči. Ostatní vesnice to mají spíš spjato s kostelem a pod. Ale pěkná pouť bývá na podzim v Kozlovicích. Na Hukvaldech je pouť taky na podzim, ale je to spíš jen o zavírání hradu a o stáncích, než o kolotočích.
18. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Tak ještě změna. Zrovna jsem se ptala MM a je prý teď v neděli pouť. Tady je malý odkázek na článek (kolotoče bývají na náměstí)
http://www.koprivnice.cz/index.php?tema=koprivnickou-pout-opet-doplni-jarmark-a-prehlidka-kapel&id=tiszpravy&tz=346&idm=u
18. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
ahojki :sunglasses:
stejně tak i my jsme teď pořád v trapu :wink: Venku je fakt krásně tak toho využíváme na plno, chodíme na zahradu na bazén a poblbnout, taky pořád na kolo nebo jen tak ven. Tobík se teď už krásně rozjel na tom svém odrážecím kole, tak mám z toho velkou radost. Hlavně, že ho to baví a chce jezdit a jak vidím, jak se zlepšuje a blbne na něm tak je to super :sunglasses:
O víkendu jsme byli na kole (na našich kolech s Tobíkem v sedačce) na Opavsku a musím říct, že tam bylo nádherně! Teď se chystáme asi na Prostějovsko - tak jsem zvědavá :slight_smile:
Ty poutě musí být super, taky jsem už přemýšlela o nějakých kolotočích, že bych ráda s malým zašla. Myslím, že na podzim tady bude kolotočů dost, ale taková pouť to je jiná :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Jani, ty myslíš takové to jakoby kolo ale bez šlapadel?
19. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Tady aktuální fotečky a fotečky z pouti:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/17.mesicu/
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kozimura: jojo je to takové to kolo bez šlapadel. Já jsem s ním nadšená. Koupili jsme ho tedy na veletrhu už na jaře a trénovali doma stabilitu a pak po dovolené (začátkem července, to měl Tobík 21měsíců) to najednou uměl sám a teď už se jen zdokonaluje a dělá na něm blbosti. Už zvládá jet z kopečka, přičemž zvedá nohy a jede jakoby jen na kole, otáčí řidítka, no prostě už paráda :grinning: Ale musím říct, že máme kolo FirstBike a tam lze sedátko snížit ještě o něco více, takže ho má nějakých 30cm, kdyby to měl výše tak by tak ještě nefrčel.

A fotečky máte moc krásné, Terka je čupr princezna :dizzy_face: teda čertíky v očích má, to joooo, ale ty vlásky to má krásné!!! Dokonce bych jí řekla i více než 17měsíců.
19. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jani, to kolo je super, jak jsme letos měly s holkama chatu, tak to tam měl jeden klučina. Je to fajn, že jakoby odpadá kolo s pomocnýma kolečkama. Může tak začít dřív cvičit stabilitu a pak stačí už jen koupit normoš kolo. Je to fakt super :slight_smile: Ale na to, že má tak málo, tak je šikula, to abyste už chystali penízky na to kolo :wink:
Ju, je to čertík. Vlásků má hodně - to ji dělá starší, ale jinak je to drobek. Má páčo od narození a vlásky nevypadly, ale ještě podrostly. Jinak má "jen" 78cm a 9,5 kg. Je to náš malý trpaslíček :dizzy_face: A moc děkuju za pochvalu :wink:
19. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobre ranko holky, nechci vam nijak zasahovat do diskuze, jen jsem se chtela zeptat, jestli jste rodily v nemocnici ve Frydku a pokud jo tak jake mate zkusenosti ? Ja jsem porad na vazkach jestli nemam radeji zkusit Ostravu, treba Vitkovice... :slight_smile:
Dekuju moc za odpovedi, klidne i do IP...
20. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky, tak do podnikáte v tak krásném počasí? My jsme hodně venku nebo na zahradě. Dneska už jsem ale musela doma pouklízet a vyprat, no ale jak jsem vlezla na balkón a tam takový pařák, tak jsem nakonec ani nelitovala, že jsme zatím nikam nevyrazili :confused: Ale až dorazí manža tak se asi půjdeme okoupat :dizzy_face:

Kramlinka: já rodila ve F-M. Nakonec jsem rodila neplánovaným císařem a co se toho týče, tak jako jo... nemám zkušenosti od nikud jinud, tak těžko porovnávat. Epidurál mi dali během chvilky na požádání, ale než mi ho doktorka napíchla tak to krapet trvalo :unamused: A co se týče poté sester na oddělení, tak to už jsme tady probírali před pár dny. Sestry nebyly nijak zvlášď ochotné. Na ty já chválu lpět nemůžu. Na to že upřednostňují kojení a pod. mi tedy rozhodně v ničem nepomohly :confounded: Vůbec nepřišly jestli třeba něco nepotřebuju, jako např. s malým. Já den po tom císaři se ještě nemohla hýbat a nebýt maminy co se mnou ležala tak si malého ani nepomazlím :unamused: Ale je to těžko, říkám, srovnávat nemám z čím a myslím, že až budu jednou rodit po druhé, tak stejně skončím zase ve Frýdku :wink:
21. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky, jen kratce chci vsem doporucit TESCO :slight_smile: maji 50% vyprodej na veskere :wink: detske zbozi :slight_smile:, ja dnes koupila zimni bundicku nadhernou za 200,-. :sweat_smile:

Ja taky rodila ve Frydku a byla jsme velice spokojena...
22. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojholky,

kramlinko já třeba oba porody si vychvaluju, jak sestry na porodním i na oddělení. Neměla jsme problem. I když je fakt že když jsem byla s prvním, tak ty sestry na to že to je baby friendly hospital tak se nevěnujou mamině, nepomužou, nezeptají se. já jsem neměla problem ani s kojenim, byla jsme v pohodě a všechno uměla tak mi to bylo jedno, a byla jsem ráda, že mě nikdo neotravoavl. Ale když s ena to koukám z druhé stránky tak jako péče žádná :confounded:
23. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
add dorty zase moje práce přibyla.... http://dermajetics.rajce.idnes.cz/DORTOVANI_2009/

Na dalščí víkend budu dělat sama sobě si a ještě vlbec nevím, co si udělám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
kozi fotečky nádherné...
kocurek díky za tip :slight_smile: a co jak jinak se s Eričkem máte??
23. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Derm, moc děkuji :grinning: Dortíky taky super - už jsem psala na MMB :wink:

Tady ještě pár nových foteček:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/17.mesicu/#IMAG0020.JPG
Pak ještě vložím odkaz na videa (čekám, až se nahrají)
24. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Veruuu nádherné fotečky a videjka taky. Akorát u toho prvního nejde mco vidět, je to takové hodně tmavé...

Taky mám fotečky a videjka, ale ještě jsme se k tomu nedohrabala abych to zpracovala a vložila :sweat_smile: ale brzičko napravím :wink:
25. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Derm, děkuji :grinning: No, nám tak občas blbne foťák - už abych měla další porodné - koupím si kameru :grinning: :grinning: :wink:
Papká tam a co jí spadne, nedá do pusinky ručičkou, ale dá si to na lžičku a do pusinky až pak
25. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
kozii tak to je Terinka šikovnáá :slight_smile:)) jojo porodné mi šlo z jednoho dítěte na gumy do auta letní i zimní... a od Helenky porodné šlo na sekáčku na trávu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Derm, tak porodné u Terky šlo na pořádnou postel a to další půjde asi na tu kameru a druhý dětský pokojík pro Terinku. :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.