• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahoj holky, jdu vás pozdravit....

nestiham.. už je konec týdne a přípravy na školku vrcholí, dneska si peču dort a na neděli mám ještě pro kamarádku, tam mám přepečeno... do toho přijel můj bratr - trošku nemilá návštěva - to by bylo na x stránek... tak tu máme trošku dusno a nervozitu tak se ozvu asi až po víkendu, až bude ttrošku klidněji.....uvidíme...

Přeji krásný slunný víkend, paa
28. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
kozi už aby to druhé porodné bylo co :wink: :grinning:
28. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobre pondělní ránko,
tak co holky..... už nám to začíná... děti do školek, škol.. zítra to vypukne... Jak buddte trávit poslední den???
31. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ranko, zařídila jsem si malý přivýdělek, tak kdo má zájem o kvalitní sportovní obleček (šusťáky, trička, oblečení na aerobic, cyklo - ať už návleky na nohy, na ruce, kalhoty, dresy... Kvalitní sportovní bundy, ve kterých se nepotíte... Jedná se o český výrobek, není problém ušít na míru, ceny odpovídají kvalitě a materiálu. Bližší info do IP.

Derm, já se zatím jen tiše koukám. Dneska jsem si byla něco zařizovat a zrovna vedle školy - no dej pokoj, ještěže nás to čeká za delší dobu :grinning:
1. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky,

ahoj kozimura, tak co jak se daří v minipodnikání????? Když máš ty trikoty apod... měla bys k tomu nabízet i prací prášky co jsou přímo na trikoty a sportovní věci :slight_smile:)) Takže nabízím zcela vážně spolupráci s euronou, co na to říkáš??? Jukni se na www.eurona.cz kde je komplet katalog atd... Kdybys měla zájem, ráda zašlu více informaci. Tak si písni.

Jinak náš nástup do školky a dny:
Tak můj Ondik se moc těší každý den... je šťastné a spokojené dítě ve školce, miluje své vrstevníky, všdchny děti, je nadšenec....... ale

ale je prostě s jednou paní učitelkou..... která se mi po něm vozí od prvního dne.... Už před rokem tu byla na ni psaná petice, aby opustila zaměstnání, ale bylo prý málo podpisů takže se s tím prý nic neudělalo jen paní učitelce prostě doporučeno změni tzaměstnání... Nezměnila....

No abych to tu nerozepisovala a ve zkratce....

s paní učitelkou jednou prostě bojuju - spíše já.... Takže tyto první dny mám nervy na dranc... Ona tam prostě Ondru nechce nechat spát, je to pro ni přítěž apod.... Je to ženská nad 50roků, pro ni ty děcka prostě nejsou, už proti ni byla kdysi sepisovaná petice, ona nemá vztah k dětem, prostě nemá co dělat ve školce... toť ve zkratce...
No a hned první den Ondru ohodnotila že je malý že by neměl odpo tam spát, že prostě to neee.... a další dny něco přibývalo, no to rozebírat nebudu, to bych tu psala hotovou kapitolu..... Včera mi ze školky volali at si pro něj přijdu, dneska mi dokonce učitelka zazvonila u dveří... takže tak...

Jde o to, že on neumí spát, ale odpočívat jo a ON ruší děti co spí.... Tak co to je ku*va za učitelku??? Hlavně že mají individuální přístup k dětem jako napsané na internetu popis rodinné školky.- ha ha Tak ji říkam, proč by nemohl být někde v rošku a hrát si??? Tak že to je nad její SÍLY!!!!!! Tak kde jsme???? Všechny děti potřebuji pozornost a péči ve školce, tak tam nemá ku*va co dělat... No to jen ve zkratce.... Takže zítra si ho po obědě teda beru, aby paní učitelce nepřekážel... Přiští týden tam bude odpoledne jiná, třeba s jinou paní učitelkou tam dokáže být v pohodě....

No takže tak jsme my odstartovali první školkové dny no ... jserm na nervy....
3. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Noo a včera jsem oslavila narozeninýýý... mám přání jedinýýý..... tak jsem z toho stresu ve školce sama na sebe skoro zapoměla :frowning2: :wink:
3. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Derm, tak nejdříve: VŠE NEJ, MAMČO!!!!!! Prď na nervy a oslavuj! :dizzy_face:

Ta učitelka je teda pěkná kráva. Vím, že už jsi tady o ní jednou psala. To je fakt síla. Taková ženská tam nemá co dělat.

No, kšeftíky zatím nic. Dneska mi měl dát majitel firmy vzorkovník látek a ceník cyklo, ale jel pryč, tak až v pondělí a bud si muset nějaké věcičky koupit, aby lidičky věděli, co kupovat, ale to až v případě zájmu- to bych se pak ozvala i s tím práškem, ju :wink:
4. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky,
krásný víkend, i když poněkud chladný a upršený.....

kozi OK všakjo, až si rozjedeš kšeftíky a budeš vědět na čem jsi.... Jinak je možnost být registrovaána jako nezávislý poradce a mít hned 20% slevu na výrobky... jukni na www.eurona.cz ať máš trošku přehled o výrobcích... Až to bude aktuální ráda povím více :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj holky, tak to tady nějako upadá a nikdo nepíše :frowning2: No u nás taky nic moc nového není. Na konci srpna jsme byli v termálech v Maďarsku a bylo tam skvěle, Tobík se vyřádil ve vodě a my jak by smet :grinning: No a teď už se nám blíží podzim, ale už se i těším a taky na vánoce - ikdyž je ještě hafo času, tak vím, že to uteče jak voda :fearful:
My teď v sobotu slavíme Tobiův svátek a za měsíc a půl narozky a pak vánoce, uffff :confused: vymýšlet dárky jak pro nás tak pro babičky dá zabrat. Narozeninama vyčerpnám veškeré své nápady a vůbec nevím co kupovat k vánocům :confused: :sweat_smile: :confused: Máte nějaké tipy? Že bych se třeba nechala inspirovat :dizzy_face:

Taky se konečně snad vrháme na dodělávky doma, chybí nám obývák, resp. něco pod telku a na stěnu a botník a pak nějaké dolaďování jako závěsy a polštářky, tak se už na to vše těším, ale chtěla bych to mít vše hotové do T. narozenin :confused: Tak nevím nevím jestli to stihneme... :unamused:

Tak se mějte všichni krásně a snad se to tu rozjede a budeme mít co číst :wink:
9. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj,

právě jsem se přihlásil do soutěže, děkuji za tvůj hlásek. E

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8314
10. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoooj,

tak tady to je zase mrtvé koukám :slight_smile:)))

my byli nemocní, teď už mají děti jen rýmu, tak nějak bojujeme se vším.....

janika já u žmám pro tchána bahenní masku na lupenku .. a co dál to nevím.. normálně nakupujem dárky v průběhu roku a postupně, když něco vidíme hezkého, ale letos krize.... není peněz ani na normální vyžití rodiny, a s dárkama to vidím bledě.... ale pokud bude tak Ondikovi chceme koupit kolo.... jinak fakt nevim, to vždycky nějak přijde samo....

kocurek máš to tam :slight_smile: :grinning:
14. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
ahojky holky tak co jak se máte??
derm: nemocní??jakpak to ?copak vás potrápilo??no tak teď se ještě zbavit té rýmečky, protože to je strašně otravné.

no k těm dárečkům taky nemám moc rad, teďka nás čeká padesátka, pak mamka narozeniny, brácha narozeniny, manžel narozeniny, syn svátek, segra svátek a to ve čtrnácti dnech a tam vyčerpám nápady :slight_smile:

My uvažujeme o stěhování, takže možná že vánoce letos půjdou stranou.... :frowning2:
15. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
čaute pusiny moje :slight_smile: dočítat vás fakt nebudu :slight_smile: akorát tu čtu Derm,jste nemocní :frowning2: a toruš se bude stěhovati? kde??? jsem zvědavá,co? :wink:
jinak my vše ok,pořád mi blbne net,minule jsem tu dala nějaké fotky a než jsem stačila napsat,už mi to zase spadlo :cry: tak snad už to bude dobré...
ale stejně skoro není čas,buď někde lítám nebo je někdo tady,to je normálně úplně vyčerpávající to léto :grinning:
jsme zdraví,kromě šesté nemoci měl Kuba jednou jedinkrát rýmu a kašel loni přes svátky,jinak ťuk,ťuk,klepu,nějak se nám to vyhýbá...
derm-Ondrášek chodí tady do školky?
Dárky už pomalu řeším,určo budu kupovat skluzavku a ještě jsem našla skákací hrad,není to typická trampolína,je to pro menší děti a je to ohraničené,bo to moje trdlo by určo vypadlo-a určo nějaké auta...a jinak nevím,asi koupím to,co mi cestou cvrnkne do nosu :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
ahojky,
KUPI: babo,kde se touláš?????????
toruš: kde budete bydlet?
více nedočítám...snad později :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
ahoooj holky,

jééé kde jste??? Tady nikdo týden nebyl jo????

My jsme nemocní pořád dokola... no spíše Já s Helenkou... malá teď rýmečkuje no už týden, mě pernamentně bolí v krku angína, ale s tímkojením si nic neberu že... tak nevím, jak dlouho to vydržím :slight_smile:))

KUpiiiiiiiii AHOOOJ :grinning: Co Kubíček to už musí být taky kus chlapa, co?? Blbá otázka, ale zeptám se, druhé neplánujete ještě????
Vánoční dárky už taky řešíme, hlavu si nelámu s dárky pro děti, ale spíše příbuzenstvu :frowning2:

Ondik chodí tady do školky a je spokojený - maminka méně - paní učitelka je prostě pí** a za tim si stojím.... :grinning:
22. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Musím vám dát holky odkaz na stránky, kde mám album těch dortů - ty poslední tři jsem dělala ted o víkendu a řeknu vám, jsem mrtváááááá..... a to mě začátkem října čekají 4!!!! jsem debil že to beru, už to asi stopnu, bo s milovaného koníčka se stává kůň a to opravdu nechci.... :frowning2:
http://dermajetics.rajce.idnes.cz/DORTOVANI_2009/

když se KuPI kukneš na alba uživatele najdeš tam fotečky dětí... tady jsem to smazala z určitého důvodu... dávám už fotečky jenom tam... ale už jsem nepřidávala, jsou asi ze srpna poslední....
22. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Čauky-pi.a? Která z těch dvou? Mě jako nestraš :grinning: Znám je jenom od vidění,spíš jsem kámoška s kuchařkou,která je i školnice,seká trávu a vždycky podřistáme... :wink:
No já už to mám asi vymyšlené-tento týden dojde skluzavka a asi mu koupím ten plastový domeček na zahradu,šupnu tu pak odkazy...
a ty furt marodíš? :frowning2: Když to nepoléčíš,tak se to potáhne,ale to kojení,no:frowning2: já jsem v těhu měla blbou rýmu a tu jsem měla přes 3 měsíce,když jsem to nemohla léčit,tak se drž..třetí zvažujem,těžce zvažujem :wink:

tady je skluzavka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5703920&tab=0
a tady ten domeček http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23455438&tab=1

a pak nějaké auta atd,víš jak...
22. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Derm,kukám na ty dorty,jsi fakt dobrá-smekám :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojky,
DERM: ty jsi profesionálka :slight_smile: klobouk dolů :slight_smile: úžasné dorty.
KUPI: parádní odkazy..to se Kubík bude mít :slight_smile: co těžce zvažujete? dítko?
22. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
taky jsme jinak nachlazení..Míša to dotáhla ze školy....bolí mě v krku teda festovně.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak u nás nic nového...Maty už chodí a je to taková pohodička,jak si sám někde zajde :slight_smile: ..akorát ten binec po něm :grinning:

já včera sledovala MMA, chtěla jsem Elma a ještě jednu postavičku a nějak to nešlo....se v tom musím naučit chodit..baba mi to vyfoukla...už jsem myslela na vánoce :slight_smile: ..tak příště...a jinak Míša chce nový mobil :grinning: a Vojta kolo :grinning: ..no to budu muset prvně vykrást banku :grinning:
22. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
23. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
ahojky,
kocu: už jsem četla,nemíním se rozčilovat......s takovou nevím,asi začnu hlídat děti.......
23. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky,

kupi jee to se Kubík bude mít na vánoce, to jsou parádní dárky.... no my mometálně jsme na finance ma dně. takře vánoce budou chudé, velmi chudé.... manža bude měsíc na 60%, firma jde asi ke dnu :pensive:

kocu ahojky :slight_smile:) Janotu a jeho návrhy sleduju od začátku, topolitické dění mě tak rozčiluje a berouhned těm nejslabším, nakopat do prdýlky.. jenže bohužel s tím asi nic neuděláme že.. :frowning2:

gabii a už jsi hlídala někomu??? :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
derm: nehlídala...jenom známé..ale nevím....už jsem si dala inzerát ,tak uvidím :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
a snad u vás bude taky líp :slight_smile: ..je to fakt všechno na palici.... a za chvíli do toho vánoce......
23. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojky,
mě je dneska blbě..chřipka se rozjíždí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
derm: jako jedno dítě,víc bych nedala :slight_smile:

dneska je v kulturáku zase ten sekáč.......
24. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
gabi tak přeji hodně štěstí aby ti něco vyšlo - každá korunak dobráá :wink:
a nemoc nezávidím, já 14dní takhle fungovala.... tak čaiček s medíkem a vyležet - no kdyby to jen šlo viď :sweat_smile:

kupi ještě k té školce, Slívová je v pohodě (ta školnice) jak sama píšeš... řídící prac. Yvetta taky, ale paní Jitka (ta starší) ona prostě na ni jde vidět jak ty děcka ji obtěžujou, ona s nima žádné aktivity nedělá, jak má ona ranní ty děcka se nic nenaučí a je to síla.. No ze začátku jsme se trošku daly do křížku- jako slušně ne že by jsme se hádaly.... ale no .. asi až budem osobně, takhle se to nedá... No ale Ondik je andšený, nci ve školce nepociťuje, tak to je super.... tak snad mi tam bude časem i spát... chodím pro něj po obědě o půl 12...
24. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
gabi jo byla jsem ráno nakoupit u nováka a byla tam cedule, ale nějak není penízků, abych se tam jen tak mrkla.... :sweat_smile:
24. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
no já tam dneska po obědě byla a nechala jsem tam 80kč za 4 věci - super kup,ale musela jsem se krotit...ale je to fajn,značkové a ještě za 20 kč..ale musím myslet na všechny 3 děti,tak každému kousek :slight_smile: zas bude v říjnu,tak mrknu......
jinak tu učitelku by měli asi vykoupnout,co s takovou, která nemá ráda děti :angry: a je více nespokojených maminek?
24. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
gabi a víš kdy to bude příště?? že bys mi dala vědět, ty máš přece jenom větší přehled..... bych se když tak v říjnu taky mrkla... ale musela bych jet bez dětí

add školka proti ni už byla petice ale málo podpisů, učitelka už byla na koberečku ve městě, doporučili ji změnit zaměstnání... samo že nezměnila... no budu to muset přežít.. naštěst to ty děti nevnímají, ale na druhou stranu ona je taky nci nenaučí.. vnímáme to my rodiče.... osazenstvo rodičů se mění tak teď nevím, ale dvě kamarádky určitě co vím
24. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.