• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
DERM: bude v půlce října...musím kouknout na datum,mám to na lednici :slight_smile:
s tou učitelkou to je fakt blbé....já to nezažila,tady ve městě,kde chodili moje dítka,tak jsme kápli na bezva učitelky,ale je to zas jiné tady,u vás je asi menší školka,více se tam znáte.Důležité je ,že se tam Ondráškovi líbí :slight_smile:

no a prší,a to je děs....Maty se před chvíli vzbudil,nevím,kdy večer zalehne.....
24. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Čauky holky,noo,tos mě teda derm fakt potěšila :grinning: ona je taková nesympatická,se tam budu muset jít pomalu zeptat,jak je to s místem pak pro Kubu,švagrová mě vystrašila,že místa skoro nejsou-ale se mi tam za tou čůzou moc nechce :unamused:
Jinak s penízkama jsme na tom stejně,ale Marťas dělal nějaké přesčasy,tak to narvem do Kuby,právě loni měl vánoce o ničem,tak letos to chcu jinak,no...my asi budem bez dárků,ale my už jsme velcí a vánoce jsou stejně o těch dětech :slight_smile:
Taky bych se šla pak mrknout na ten sekáč,tak se derm můžem domluvit a zajedem,hmm:slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
A Gabi,rychle se uzdravte :zipper_mouth:
25. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky,
už je to lepší..díky bohu,že nebyli teploty,by mě kleplo.jenom kašlu,kýchám a smrkám.a Matymu už z nosu neteče.
add. vánoce: těším se jenom na tu atmosféru,jinak ani ne...no ještě,co bude Maty říkat na stromeček...mám ráda všude zapálené svíčky,ale kvůli malému se toho letos vzdám,nebudu riskovat..jinak vánoce jsou opravdu pro děti :slight_smile:
dneska jsem uvařila malému rajskou a on ji nechtěl..vůbec...tak šel spát bez jídla :angry: :angry: :angry:

kupi: vy bydlíte v domečku sami? nebo s rodičema?
25. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
toruš: a co ty???? kdepak jsi????
25. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Hezké sobotní ránko přeji,
tak jsem si myslela že dospím deficit vstávání do školky, ale prd... synátor před 6 vzhůru... ale z postele jsem se vyhrabala už teď, protože děti měly hlada chtěli pohádku..... ti se naotravujouu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabii OK tak jak si vzpomeneš děj vědět, ráda bych tam mrkla, máme nedostatek tepláků do školky... To je dobře že už ti je líp a hlavně že nemáš teplotu, to by bylo naprd.. ale už máš Míšu šikovnou tak by se postarala ne??

Kupi Hele na ni mám takový názor já, třeba ty mít nebudeš na tu učitelku, však uvidíš... Ona je trochu jiná když ji potkáš jen tak... (než chodil Ondik do školky) a teď..... je docela herečka - aspoň pro mě no.... Upřímně moc ji ráda nemám..... ale v pátek se mi tak hezky vnucovala že jsem se nad ni musela jen pousmát a pak jsem si v duchu říkala vždyť je to chudák ženská.....

Už ti přišla t askluzavka a ten domeček??? O té skluzavce jsme taky přemýšleli, ale nevím, zd ana to bude, spíše až přiští rok.....

Jinak se už koukám po dárcích... hodím tipa kde nakupujeme my:
http://www.mihaj.net/

http://www.librilevneknihy.cz/

http://www.popron.cz/

My se vždycky domluváme s kamarádkama na těch odkazech a objednáváme společně kvůli počtovného.... Jinak se zbožím se vždycky bylis pokojeni.... Knihy objednávám už léta, ostatní 2 nebo 3 rokem....

tak pa a krásný víkend

:grinning:
26. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
Taky přeju dobré ranko holky,sluníčko svítí,tak je to dobré:slight_smile:
No,já už jsem to na ni taky totiž slyšela,že se s ní rodiče neshodli a radši vozí prcka někde do Frýdku do školky:frowning2: tak fakt nejsi jediná...

Skluzavka už doma je,domeček jsem ještě neobjednávala-ta skluzavka je vlastně stejná jak u Kuby v Hájku,Kubu od tamať nemůžu vždycky dostat,tak jsem vzala tu samou-tak kdybys ji chtěla,dej vědět,prodává to ta samá,od které budu brát i ten domeček,takže kdybych brala obojí,poštovné hradí ona,budu to objednávat asi příští měsíc..
Na ty odkazy mrknu později,jdem snídat,jsme před chvilkou vstávali :slight_smile:
Jo,a malý mi jako začal říkat Simi :grinning: místo maminko,tak jdu vysvětlovat,že to nemůže-a že ani taťkovi nemůže říkat Matine-a ještě včera se ptal kde je babi a Mia(Mira-jako můj taťka),jako maras s ním,tak papa,krásný prodloužený víkend,taťku máme na horách :unamused: ale zítra pojedem na hřiby,pokud teda nebude pršet :sunglasses: tak pápá :zipper_mouth:
26. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Gabi-jj,bydlíme sami :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
dobré skoro poledne :slight_smile:
počasí super....budeme muset vyrazit ven,ale se mi nechce.....možná pošlu Míšu :slight_smile:

derm: Míša pomůže, to jo..ale někdy s kecama a to mě naštve....njn puberta :grinning:

kupi: válčíte sami,jo? a Kubík je fakt expert :grinning: si z tebe dělá čurinu :grinning: ...s tím domečkem jako bydlením to máte super :slight_smile:

já dodělala špenát,na nic jiného se nezmůžu, jsem taková od rána mimo,nevím,nic se nechce....

tak hezký dlouhý víkend :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
derm: odkazy dobré...vím,že už si loni objednávala z nich,že?..já ještě nevím..ale knihy budu muset,něco pro malého,ať si máme co číst :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Derm,tak tato knížka mě fakt dostala :grinning: http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=712969
26. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
kupi: :grinning:
26. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
tak já nakonec byla v Kaufu a pak na hříbku s Matym. Počasí docela OK,i když fouká..já už nevím,jak malého oblékat, ono to vypadá,že je teplo,ale zdaleka není..a já ztrácím hlas :grinning: prostě podzim je tu..... :frowning2:
tak zas jdu.....
26. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
pěknou neděli přeji,
kupi joo to asi letos s tou skluzavkou nevyjde, není na to... takže se mnou bohužel nepočítej.. my s píše uvažujem že pokud to půjde a tak přiští rok no možná...

gabi jo jo přesně... už objednávali...

No letos budou vánoce asi hodně skromné.. manža je zase přiští týden doma na 60%- prostě totální krize v ráci, stojí jim celá fabrika... .-(

kupi dobrá knížka :slight_smile: to jsme si ani nevšimla ještě :grinning:
27. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
ahojky holky,
u nás den docela super..děti si vzal BM a jeli na bobovou dráhu a já s Matym jsem se prošla do Tesca a koupila mu konečně vestičku,ať má něco,až se ochladí :slight_smile: pak jsem se stavila k mamče na oběd a na kafíčko :slight_smile: doma jsem nechala bugr jako blázen,ale smolila jsem na to,potřebovala jsem vypadnout.......

teď se kouknu na PŘEŠLAPY,a jestli to bude stát za houby,tak jdu spát.....

tak hezký zbytek večera :slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Pokud jste pojistene u VZP, mozna vam pomuze pruvodce pro maminku a dite:

http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/pruvodce_maminky/vzp-maminky.pdf
29. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojky,
dneska super počasí,co? :angry: :angry: :angry:

kocu: vůbec nepíšeš ,co s váma.......
29. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
ahoj zdravím Frýdek-Místek :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
zdraec :slight_smile:)

Gabi tak to jsi měla supr pondělí... my se nakonec ráno rozhodli tak děda jel koupit maso a dělali sjme si oběd venku na ohni - kotlíkový guláš, no paráda... asi jedno z poseldních akcí venku :slight_smile:)) No a večer jsme dostali "spršku" že tu bude od ledna bydlet můj bratr, tak to nás dostalo.... no a tím se nám nastolila situace že musíme řešit jiné věci mimo jiné i finance..... Tak jsme včera s manžou v depkách a řešili finance a přžemýšleli a přemýšleli a nc nevymysleli.....

Manža je tento týden doma na 60% tak tu nemám tolik času sedět :slight_smile:) něco děláme doma, já dneska dodělám pokíček, dotřídila jsem konečně oblečení a udělala pořádek v hračkách atd..

kocu to je fakt nenapíšeš jak se máte jinak a tak..?Kredit nemám tak jsme ti neodepsala, omlouvám se, ale hlásek pošlu!!

swatka vítej mezi námi:slight_smile: Odkud jsi ?? Nebo jak sejmenuješ, představíš se?? Já jsem Blanka a bydlím v Lískovci :slight_smile: :grinning:
30. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Čauky holky,jj,bylo nádherně,ale dneska :frowning2: to je hnus...
Derm-a kde manža pracuje? Ráda bych vám pomohla,ale to nejde :unamused: a dvě děti,ach jo,sice se říká peníze nejsou všechno,ale bez nich je zle,hodně zle...A Radek se vrací domů?? No jéje... :confounded:
30. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
ahojky,
derm: tak to vám nezávidím,snad se to nějak vyřeší.... :slight_smile: a hlavně bude dobře :slight_smile:
já se ven chystám,musím na poštu a do obchodu a vyvětrat draka :grinning: ale jestli začne pršet,tak to nevím....dopo jsem tu měla mamku,zítra zas odjíždí do práce,tak tu týden nebude....
a o uklízení: mám tu bordel,potřebovala bych uklidit,ale mě se tak nechce a k tomu Maty se mi pod nohama plete... a není energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se mějte,já jdu aspoň na nádobí
pa
30. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Gabi-mi se dneska taky nic nechce,asi nějaké erupce na slunci nebo co :wink: ale musím,no,tak jdu žehlit :frowning2: nenávidím žehlení,ach jo...
30. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojte holky,v pondělí 5.října je v mateřském centru Broučci příjem dětského oblečení a od sedmého je tam burza.já už mám nachystanou hromadu,co bych tam chtěla prodat,protože co s tím,nemám to kde skladovat.Mám doma věci vyloženě klučičí,co Kristýnka nosit nebude a pak už něco malého po ní.tak jsem si říkala,jestli toho někdo třeba nevyužijete,třeba Blanka,která má hodně věcí v bazárku.
30. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
nytri: díky za info :slight_smile: a kde jsou nějaké fotečky Kristýnky?

kupi: žehlení mě čeká večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
a to mateřské centrum je kde přesně?
30. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj jmenuji se Svatka a bydlím v nošovicích:slight_smile:
30. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
a mam dvě krasne holčičky 5 let a 10 měsíců..
30. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj Svatko :slight_smile:

Gabuse-to centrum je v Místku za Ještěrem jak je mateřská škola.Já tam loni nakoupila hezké oblečky za pár korun a Vojtíšek si tam i vyhraje.JInak stránky mají na netu.
Fotky Kristýnky jsem se snažila vložit,ale nějak mi to blblo a nešly mi tu dát,ještě to zkusím.Jinak když mi pošleš do IP meil.adresu,tak ti je pošlu,nebo jsou i na face-booku.
30. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
A co nějaký srazík? Třeba v tom Broučku?Děcka si tam i vyhrajou.
30. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
nytri: kouknu na net :slight_smile: ten srazík by byl super,já bych šla hned :slight_smile:
a posílám meil do IP.....

swatko: vítej :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.