• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Všechny vas moc zdravím..jsem rada že jsem tady někoho z okolí a F-M našla :slight_smile: Jak pak se vám holky daří?
30. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky holky,
nytri to vypadá dobře, kamarádka mi o tom už říkala několikrát že to ta bývá..... Máš pravdu na bazárku toho mám spousty, spíše se potřebuju vyprodat. Ale bohužel nemám k dispozici auto tak to tam nemám jak odvést, což je škoda....
Holky kdyby jste chtěly, tak pro vás u mě na bazárku ty věci z anglie velikosti 56 a víc (3albiky) tak z toho pro vás věci za 25kč/ks............Chci to vyprodat a nabízím první cenu takovou vám.... :wink:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=55324&id=0&album=0

No pro srazík bych taky byla, slyšela jsem o te kavaárně v Místku Ještěra jak byl vedle toho obchodu nábytek tak tam je kavárnička a ui nějký koutek pro děti...... Tak už by jsme se kliďo mohli srazit:slight_smile:)

swatka vítej ještě jednou mezi námi :slight_smile: :wink: Tak miminečko a už takovou slečnu předškolačku :slight_smile:))
1. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
blbec jsem nedodala, kde je nižší cena tak samozřejmě platí ta nižší...

Utíkám do školky, jsem se tu zapoměla :slight_smile:)))

Dnerska zase peču tak tu dva dny nebuduuuu, paaaa :grinning:
1. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
ahoj holky,
derm: tak práci zdar :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Čaute pusiny moje:slight_smile:

Svaťko vítej:slight_smile:
derm-tak ať se daří při pečení..
srazík by byl dobrý nápad:slight_smile:
Nytri-já jako vůbec nevím,že máš Kristýnku :confounded: mi to úplně uniklo :cry: Tak ti taky pošlu mejla,ale spíš si Tě najdu na facebooku :wink:
1. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj,
Derm,kuknu na bazárek.Dneska mi říkala kámoška,že prý tam bývá strašně moc lidí jak je ten výkup v Broučku,tak uvidíme,jak to půjde.Já tam jdu pěšky s kočárkem,vezmu Týnku do babyvaku a do kočárku hadry.

Kupi,jsem si říkal,kdo si mě to přidal na face-book :slight_smile:

Gabus,za chvilu ti pošlu toho meila,ted si mě žádají děti.Nějak nestíhám....
1. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
nytri-a už víš :wink:
1. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
spočívááám....

a samozřejmě veget u počítače a u facebooku že... to je závislost .-))) kupi už tě máám .-))kozimura tebe taky .-))) :grinning:

nytri mě kamarádka říkala že minule se její kamarádce prostě ztrati komplet měla to myslím next nějaké šustky nebo co které byly na prodej za 500.- a prostě se to odtamať ztratilo... ve zboží nikde a zaplaceno tak yne, takže si to někdo ulil.... :astonished:
1. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Derm,to se může stát všude,že se něco ukradne bohužel, :frowning2: já naštěstí nic takového nemám,tak by mě ta krádež tak nemrzela.
kukla jsem na ten bazárek a jsou tam spíš trička a letní věci,těch máme dost,takže ti ted kšeftík neudělám.Potřebuju něco na zimu a fusak a pro vojtíka tepláky.ale po mateřské ti asi udělám kšeft na Avon.moje kámoška to přestalala prodávat a já nemám u koho nakupovat.
1. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
dobre odpoledne:slight_smile: pravě jsem se vratila z města litala jsem po obchodek atd. a pomalu se začínam dívat i po vánočních dárkách ja vím je ještě moc brzy ale máme v rodině vždycky na konci roku hrozne vydaje protože během října-prosince slavi skoro včšichni narozeniny celkem 7 osob + do toho dcerka rok tak sem si řikala že pomalu už začnu nakupovat at pak během měsíce nemusím utratit naráz majlant. :confounded: Dermajetics-Taky uživam nějak se mi nic už nechce manžel odešel na odpoledni tak mam veget...přesně Facebook-to je zavislost:slight_smile:ja tam vždycky zatvrdnu na pul dopoledne:slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
nytri: krásné fotečky. Kristýnka je princeznička :slight_smile: a Vojtíšek je tak velký :slight_smile: krásný páreček......

já musím ven, kouknout na bankomat ,se mi nechce,ještě jsme venku dneska nebyli,ale musím provětrat Matyho.....no uvidím :slight_smile:
já na FB nechodím,celý srpen( diskuze) se tam přestěhovaly z MK..a já tam nemusím,jsem věrná MK :slight_smile: toho času taky moc není.....

jinak dárky: koukala jsem v Tescu a na netu,ale ještě nic nekupuji,za chvíli toho budou plné obchody.....

tak valím,večer kouknu...
papa
1. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
nytri máš pravdu ale pár mikinek se tam najde, ale větší velikosti.... když budeš průběžně nakukávat, budu od příštího týdne vkládat po Helence spoustu věcí a taky zimní a kombinézku atd... Tak třeba ti padne něco do oka. S avonem OKi, platí kampaň 14/2009 mám teď objednávku k 11.říjnu... Máš katalog? Kukneš na webu nebo chceš poslat??

Holky to platí i pro ostatní kdyby jste chtěly něco, tak AVON OBJ. k 11.10 a EURONA OBj k 7.10 :wink:

swatka já taky nakupuju už dárky.. no sice letos velmi poskromnu, ale jindy začínáme s manžou nakupovat už v červnu nebo i tak jak nám něco cvrnkne pod nos.. pak je to velká pálka za dárky celkově.... Takže neboj, nejsi jedináá :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Derm,kuknu na net,mám pár oblíbených věcí a nakupovala jsem je když jsou ve slevě.tak to budu sledovat a dám ti vědět.
1. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
TAk v kampani č.14 jsou ty moje věcičky v akci,ještě to pořádně prostuduju a 1OOprocentně ti pak písnu,co chci.zatím tam mám vybráno za 600,tak budu mít už ježíška :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
nytri tak ok vidím že katalog máš :slight_smile:) Tak si pak písnem :slight_smile:

taky už pomalu nakupuju na vánoce, teď jsme koupila sadu 3 za 138.- pro prababi na nožky... a ještě něco k tomu... avon v dárcích vede - hlavně pro ženské :grinning:
1. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
ahojik,
jen nakukávám...mám blbou náladu,tak to půjdu zaspat...
Avon jsem používala ,když jsem chodila do práce,ale co sedím doma,tak nee...ani se nemaluji.měla bych pomalu s tím ksichtíkem :grinning: něco dělat...
ráno valím do obchodu,musím do Kaufu( zas budu střílat ty důchodce :grinning: ).
a mě táááááááák nebaví vařit,Maty je vybíravý,má radši skleničky,než moje jídlo,ale má smolíka :slight_smile:
tak dobrou :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
čauky holky,krásný paťulínek přeju :slight_smile:
Gabi-doufám,žes tu blbou náladu zaspala :wink: a jj,vzpomínám,že Kuba měl s tím jídlem taky takové období,nejdřív jedl moje,pak ho nechtěl,jenom kupované,pak už jsem se nas.ala,když jsem si spočítala,že to kupované vyjde skoro 1000 měsíčně,tak měl chlapec smůlu a musel moje :sunglasses:
A o důchodcích ani nemluv,minulý pátek jsme byli odpo v tescu a ta jako sám důchodce-no moje nervy,víš jak,odpo,hafo lidí,3 dny volna a tam si nějaká babča vykračuje na procházku s vozíkem,za ní fronta,bo brzdila všechny za sebou,pak potkala nějakou kámošku a dala se s ní do řečí-a všichni museli stát taky :sweat_smile: jeden chlap už to nezvládl a dost drsně ji vynadal-ať si jdou drbat do parku-ta se rozloučila s Maruš, brutálně urazila a šla ještě pomaleji :grinning: no moje nervy,no...
2. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky,
kupi: jj už je dobře :slight_smile: dopo ještě hrůza,ale pak OK.jen jsem zoufalá z toho počasí,jak už se nedá pomalu sedět ani na lavičce,kosa...Maty na to,jak je oblečený,tak má furt studené ruce,nevím,jestli mu je zima,či co..už aby mluvil :grinning:
taky mám pár storek add důchodci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

swatka: koukla jsem na fotky, moc pěkné holčičky :slight_smile: a vidím,že se nebráníš třetímu :slight_smile:
malý se mi probudil,už jsem mu dávala napít,to zas bude super noc....on spí s 2-3 cumlala a furt je musím hledat pod postýlkou, on je prostě všechny musí mít u sebe,takže zase jsem lovila....no mám závisláka :grinning: a odnaučovámí bude kruté...

a nočník..tak tomu se velikým obloukem vyhýbá. :slight_smile:

takže všem přeji dobrou noc a hezký víkend :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
zdravím při neděli,
vidím,že nikde nikdo.....
jan nakukávám...Maty je dneska děsná protivka,no už aby šel spát..... :slight_smile: málo toho naspal přes den,tak proto.
tak hezký zbytek neděle :slight_smile:
4. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
krásné pondělí holky,všechny zdravím:slight_smile:
Já byla na víkend v Mikulově ve sklípku,bylo tam úplně úžasně,spočla jsem,vypla...a teď jsem nějaká akční,pořád doma lítám a uklízím.. :wink: asi budu muset jezdit častěji:slight_smile:
Gabi-my měli s dudlama to samé,jak si na to vzpomenu,jak jsem po tmě hledala po zemi cumel,jéé,to byl maras,jsem ten dudel úplně nenáviděla:slight_smile: Pak jsem mu koupila nový,jiný tvar a on ho nechtěl,vyhazoval ho,takže se odnaučil jakoby sám... :wink:
5. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Swatko-krásné fotečky:slight_smile:
5. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojky,
kupi: tak to ses měla parádně :slight_smile: takové odreagování...
no s těma cumlala,já kupuji jeden druh,asi teda budu muset časem změnit ...třebas se taky odnaučí..te´d ho ještě nechám,řekla jsem si do roka a půl a pak půjde..... :grinning: bo to je fakt na nervy,furt hledat!!!!

ráno jsem byla venku,musela jsem do Rosmanu....odpo už nikam nejdu..fuj počasí....

tak jdu škrábat brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile:
6. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
dneska nešel koník to jsou mooooresy

jinak ahooooj :slight_smile:))

Večer písnu :wink:
6. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
já snad taky :slight_smile: ...ale musím žehliti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
čauky,jj,nešlo to:slight_smile:
já večer asi nepisnu :grinning: mám ordinaci a žehlení,tak nevím,nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
páčko
6. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
kupi: ty maniačko ORZ :grinning: vy na to koukáte??? žehlit budu taky,ale se mě nějak nechce.....
jsem se teda nažrala a je mi těžko, bolí mě záda, normálně mě vrčí lednice,ale tak nehorázně,že vždycky chytnu nerva,tak jsem ji různě nazvedávala,ale nešlo to, šoupu s ní pořád,a ta m**a furt řve....prostě chybí doma chlap!!!!!
večer nakouknu
6. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
ahoooj holky,
tak my toho máme málo, o víkendu teplotkoval Ondik a teď už druhý den helča....

:frowning2: ach jo.....

Tady link na dortík co jsem dělala pro kluky dvojčátka, některé jej viděli na facebooku :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=59755&user=55324

Něco jsem vám chtěla říct a za boha si nevzpomenu.... :frowning2:
7. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahojky,
derm: dortík úžasný..jako vždy :slight_smile:
ty teplůtky nezávidím...malý dneska jak vstal tak má puchýřky ,no 10 jich bude,...v hlavě,krku,na nohách...vypadá to jak pokousané, uvidím zítra,jestli nepřibudou,jinak to vypadá na neštovice..nezdá se mi ,aby po hodinovém spaní po o měl tolik fleků...vypadá fakt blbě :frowning2:

a vzpomenš si zítra :slight_smile:

jinak dneska supr počasí,to mám ráda :slight_smile:

tak dobrou
7. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ránko,
tak u nás nco taky šílená..... Ondra už v 11 k nám, vzbudil Helču tak ta řvala skoro hodinu a chtěl aprso že ))) musel ajsem najít dudlík který už nepoužíváme, ale byl nám prd platný... usnula vyčerpáním.... no a do rána snad 5x ani počítat se to nedalo se vzbudil a abrečela, no děs... už jsem byla zoufalá z ni... manža do toho v noci třesavku a zimnici tak mám radost, ale do práce šel - asi se přetáhnul včerqa s těma dřevama ( zadělává dřevěnou stěbou schodště aby jsme byli od našich oddělení).Ondra ráno řval že nejde do školky, takže jsme šli až skoro před 8, což my chodíme už po 7 do školky... no šílené ráno

gabi díky za dortíi, dneska zas pečuu :wink:

ještě jsem si nevzpoměla, ale to příjdeee :grinning:
8. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.