• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
swatka, jani a veruu kde jste nové holky?????
8. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
zdravííím při večeru,
opět nestíhačka.....dneska bylo tak krásně,že jsem lítala pořád venku,furt někde,za to teď jsem unavená jako blázen.

derm. tak to jsi měla příšernou noc.... :frowning2: na fotečky jsem koukala,to zaděláváte kvůli bráchovi?takže dveře budete mít dole? a taky Heli tam měla bebínko :frowning2: ty děti uhlídat nejdou, Maty už měl tolik karambolů,naštěstí to neměl nikdy tak moc,ale krev z pusy nám teče často,když spadne blbě....
jinak jsem fakt š´tastná,že chodí....spokojenost na obou stranách. :slight_smile:

Míša si dneska byla pro občanku, to je síla.......

tak se loučím a přeji hezkou noc..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojky holky,
co je? kde jste?

venku dneska byla ale kosa,co? jsem myslela,že umřu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
večer písnu, nestíhááám :grinning:
9. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
čauky holky,
super počasí ,co?
musím jít až se vzbudí malý do Lidloša,ale nějak nemám odvahu vyjít ven....no uvidíme :slight_smile:

derm: nepísla si :grinning: :grinning: :grinning: ale to nevadí, máš omluvenku :slight_smile:
kupi?
toruš?
kocu?

tak hezký den :slight_smile: .
10. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Hezky vecer vsem,
derm-koukla na bazarek,ale to,co by s emi hodilo je malinke, tak priste.....

Pokud nejktera nahodou nosite kalhoty velikosti 36, kamoska prodava skoro-nove kalhoty H&M za 200,- Kc, slevila by na 150,-. Ma je male, pribrala a ja velke :frowning2:
http://kalhoty-sortky.sbazar.cz/kalhoty-h-m-velikost-36-180-o3175744.html

http://detska-obuv.sbazar.cz/kozene-boticky-vel-23-frydek-mistek-o3082101.html

Hezky vecer vsem :sweat_smile:
10. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
14. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
ahooooj holky...jakpak se máte??to je počasíčko co?? :frowning2: co děláte celé dny v takovém hnusu??
14. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky vsem, my malujeme, hrajeme na klavit,zpivame atd.....ted s eobleceme a jdeme na snih :wink: .Hezky den.
15. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahojky vsichni,kamaradka zacala prodavat tyto pekne plenkove dortiky,tak kdybyste nehodou meli zajem ci o nekom vedeli

http://www.fler.cz/svejnozka
23. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Krásný relax (pohybuj myší)

http://www.sharkbreak.com/
26. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
ahojky holky copak je s váma proč nikdo nepíše??jste všichni v pořádku a zdravoučcí??
5. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
ahojky,
toruš: žijeme...ale tady nikdo neníše, vždycky sem kouknu a když nic,tak odcházím.....

a co vy? jsi tu dlouho nebyla,co bylo s váma? jste přestěhovaní? co Lukajda?
5. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojky gabi...jojo taky sem vždycky kouknu a nic...a tak jsem tomu dneska chtěla udělat konec.. :grinning:
Ty u nás asi nic, vše při starém, byli jsme pořád někde takže nebyl moc čas psát a když jsem byla na pc, tak jsem pořád pracovala takže taky nic moc, a jak je člověk unavený tak už se mu ani moc nechce...

teď byl malý nemocný, pak to dostal manžel a od něho já takže další tři týdny o ničem no... :frowning2: ale tak snad už je nejhorší za námi...

přestěhování nejsme, ale snad se mi to splní, kupec na náš byt by byl, ale vypadá to až na leden, ale zase pro změnu nemůžeme sehnat byt, který by jsme chtěli...:slight_smile:

a co vy zdravoučcí??všechno v pohodičce??dětičky poslouchají??Myslím si že jsem tě potkala se všemi třemi dětičkami..:slight_smile:
5. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
tora: děti neposlouchají ani jeden :grinning: ...je to na palici...hrozné období :angry: Možná je to i tím počasím, nesnáším to.....chci jaro a léto.
tak ty ještě pořád pracuješ na PC?
a kde jsi mě viděla? je to možné....
5. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj....jaktože neposlouchají?lumpíci??jj taky se mi zdá že je teď nějaké špatné období, že?jj pořád pracuju a je toho čím dál tím více, takže to zabírá i více času... :frowning2: viděla jsem tě tady v místku u invy, ale neměla jsem kočárek x-lander, a tak mě to zmátlo, protože vím že jsi ho měla... :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
ahojky,
tora: jj neposlouchají.....opravdu z nich šílím....potřebovala bych odpočinek,ale pořádný :slight_smile: :frowning2:
jé a nebylo to minulý týden? v pátek? Byla jsem tam,ale s jiným kočárkem. :slight_smile:

a s tou prací, aspoň ,že ji máš...prašulky se vždycky hodí. Já bych už šla nejradši taky do práce. za půl roku spadnu na to nejnižší minimum rodičáku a to fakt neutáhnu....už abych se začala koukat.a na doma práce není, no.....

tak valím,musím tu pustit Vojtu a já valím na nádobí.....

pa
6. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
ahojky....jo bylo to v pátek, to vím jistě protože se mnou šel manžel a to měl zrovna volno takže do bylo asi ono.. :grinning:
jaktože ty pomýváš nádobí?? :grinning: :grinning: jj penízky jsou dobré, to víš že se hodí, je to pak hned o něco snažší, jenže víš jak dělat pro rodinu taky není žádný med :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jejda to je asi složité, odpočinout si od tří dětiček, co??vždycky se alespon jedno najde co zrovna něco potřebuje nebo chce, že??mi stačí jedno... :slight_smile:

no já za chvíli bych taky měla nastoupit do práce, a na jednu stranu se moc těším ale na druhou se mi od Lukáška moc nechce...:frowning2:
6. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
ahojky,
Tora: škoda,že jsem tě taky neviděla....no ale já jsem slepoň :grinning:
nádobí myju já, každý večer si dělám úklid na lince a myju zpatlaný sporák od Matyho atak..furt někde šahá a patlá mi všechno..o konferáku ani nemluvím, to utřu a hned je zpatlaný :grinning:

a jinak půjdeš pracovat do rodinné firmy? no já si práci musím hledat, nemám se ke komu vracet,ale já bych šla hned..mě to doma vůbec nebaví.....

odpočinek neznám...přesně jak píšeš :slight_smile: ...v PO dávám na chvilku malého k mamce( ona moc hlídat nechce,jen ho vozí v kočárku venku a já jedu s kámoškou do OV do IKEI...konečně se odreaguji, už jsem dlouho nikde nebyla....potřebuji botky pro Matyho a kombinézu a kouknout po obchodech...zajdem si i na oběd, tak to bude fajn ...už se těším :slight_smile: snad to mamka zvládne.

derm: co ty? jakto,že nepíšeš i tady..babo jedna :grinning:

tak zas jdu, dneska to vypadá hnusně venku,ale procházka nás odpo nemine, musím do Kaufu.....

tak papa
7. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,
já vím, že vás zanedbávám... protože jsem jak vy - nikdo nepíše, nereaguju... ale né, taky tomu přispělo to že jsem 3týdny byla s Ondikem doma .... no vlastně na přeskáčku jsme byli nemocn všichni a já neměla hlasivky tak na děcka ani mluvit nešlo....
Konečně jde po tak douhé době zítra do školky, už se těším.... to bude zase oddech.... absolutně jsem nic doma neudělala a energie na bodě mrazu jako.............

Děti se jen bijou a koušou, jsou to lumpové - no vlastně hlavně Helča ta je taková, nechápu, kde se to v ní bere.....

No a do toho všeho jsme řešili doma záležitosti typu, že s emůj bratr po 10letech brátil domů, tak jsme zabudovávali schodiště a oddělovali tím patra aby bylklid a byli jsme odděleni..... no prostě na palici .-(

Gabi nezávidím, ty sis vlastně nemohla vybrat a máš rodičák takový krátký že?? No jako přiští rok Hela 2roky a já se začnu rozhlížet taky. Sice jsem stále zaměstnanec, ale u nás se masivně propoštělo a pochybuju že se budu mít kam vrátit.... takže budu na tom stejně....
No do toho manža do konce roku taky bude vědět jak to vypadá u nich v práci- u nich cvedení rozhodovalo a nechtějí zatím říct, asi firmu celou zavřou :frowning2: takže vůbec nevím, jak to u nás bude vypadat, jak to utáhnem a z čeho budeme žít... :pensive:
8. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky,
derm: já mám rodičák ten nejdelší ..na 4 roky..ale spadnu te´d zanedlouho na těch 3800 kč..a to bude hrůza!!!

taky jste pořád nemocní se dívám...tak snad to máte vybráno na nějakou dobu :slight_smile:
a já doma pořádně nic neudělám ani s jedním dítětem....Maty si neumí vůbec zahrát..furt za mnou chodí jako klíště....aaspoň ,že ty děcka chodí do školy a jsou dopoledne pryč, je tu větší klid.... :slight_smile:

s tou prací, tak to je blbé...a kde jsi pracovala? a kouká se manže po jiné práci?

dneska je tam krásně :slight_smile:
tak zatím pá
8. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahojky holky....

derm: tak to je mi líto že se ti tak všechno se..!!co dělá manžel?nebo co má za školu?Takže Helenka je takový čertík, jo??tak to máte doma veselo, jak tak píšeš....ještě že mám jen jedno... :slight_smile: a co brácha hrůza??nebo to zatím jde??a odkud se vlastně vrací??byl v cizině, někde??

gabi: ne není to rodinná firma jen tam pracuje moje sestra...a víš jak člověk nemůže nic říct protože přece jenom je to rodina a rozhádat se člověk nechce, je to takové složitějsí, ještě moje sestra má tak trochu složitější povahu, takže asi tak... :slight_smile:
malý si taky dlouho nechtěl hrát, ale už si hraje, takže neboj jednou se dočkáš.... :grinning: dneska ho máme u prarodičů, tak máme na chvilku klid, ale víš jak tak jsem zase uklízela a byli jsme nakoupit a učila jsem se jezdit autem....a zítra mě čeká doktorka takže chci vidět, co mi zítra řekne už tam chodím 2 týdny a pořád zbytečně.. :frowning2:
8. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
tora: tak to jsi měla klídeček..to ti závidím :slight_smile: já dneska seděla doma..nějak jsem byla po obědě bez nálady a už jsem nikde nešla a blbá nálada trvá..chjo... :frowning2:
8. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
ahojky gabi tak co už máš dneska lepší náladičku, jojo trošku jsem si od malého odpočinula, ale víš jak i chyběl, nedokážů si přestavit že bych bez něj byla třeba týden :frowning2: Asi jsem si od tebe převzala dneska tu špatnou náladu, nebo spíše smutnou ale snad se to zlepší....
9. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojky,
tora: tak já to asi na tebe přenesla...neboj, vyspíš se a bude líp. :slight_smile:
u mne OK..byla jsem dneska v shoppingu, koupila jsem Matymu sněhule a zavítala do IKEI..tak jsem cosi pokoupila,i vánoční ozdoby,tak jsem šťastná. Už dlouho jsem nikde nebyla,tak jsem musela vypadnout. děti hlífdala u mne doma babička.
Já taky když byla bez dětí, když ještě nebyl Maty,tak mi bylo za chvilku smutno...uklidila jsem si celý byt, odpočinula a potom mi chyběly, byl tu neskutečný klid...teď ,co je Maty ,tak se mi to nestalo...mamka by si všechny 3 nevzala,BM si Míšu s Vojtou občas bere, tak 1x za 2 měsíce a o Matyho BP zájem nemá a ani bych mu ho nedala, je malinký. ale jednou za čas bych to ticho uvítala :slight_smile: no musím si počkat,až Maty vyroste.
a jinak nic.....
tak jdu zas něco dělat, dneska jsem toho moc nestihla....
9. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky,
gabi: tož tak to bylo odreagování, co?nakupování bez dětí, to je jasné, my vždy jezdíme bez malého, když jezdíme do ostravy nebo tak a je to vždy super, s malým bych stejně nic nekoupila..tak to je jasné že má strach vzít si všechny tři, taky bych se bála..jj taky jsem dlouho malého nechtěla nikam dávat, ale někdy mi to přišlo vhod a na noc byl pryč jenom jednou a to u moji mamči ale od té doby se do toho taky moc nemám...nedávno tam měl být podruhé protože jsme měli výročí svatby, ale to onemocněl takže jsme byli všichni doma... :grinning:
tak jak se máte dneska holky??to počasí je pěkně na prd, co??nikam se nedá ani jít a doma už je to docela na hlavu.
11. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
zdarec holky,
to je počasí co??? Pěkně mě to sere .-))) jsem včera konečně koupila alý deštník, aby měl co Ondik do školky :slight_smile:
Dneska už neplakal a šel s úsměvem, tak jsem ráda .-)

Helča mi už usla - dneska nějak brzo, nevím, zda tim počasím, nebo na ni zas něco leze? :confounded:
Včera jsem konečně doplnila fotečky nějaké novější tak mrkněte :slight_smile:
http://dermajetics.rajce.idnes.cz/Deti_podzim/

toruš a nechceš řešit ten návrat do práce že by bylo druhé mimi??? Já vím, asi se tě na to ptá spoustu lidí, ale proč bys do toho nešla??

gabi aha já to blbě pochopila.... no tak to je naprd, protože to je o polovinu dolů... já se orzčilovala jak chtěli schválit že od ledna sníží rodičák, to bych i o těh 600.- byla v prdeli, protože z mojeho učtu a rodičáku nevidím ani korunu vše jde pryč a nevím, kde bych ty prachy vzala navíc....
11. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojky,
kopíruji z jiné diskuze,protože se mi to nechce znovu psát:

já dneska nebyla doma..jsem se v tom hnusném počasí vydala pryč...

dneska v noci spal Maty se mnou a ráno, jak mně Míša probudila( Maty už seděl na peřině),tak jsem šáhla rukou na peřinu a mokro....Maty se posmolil,ale tak, že mu to vyteklo a peřinu mi posmolil,a jak se válel...no hrůza...má sra*ku...no musel do vany,měl celé záda a ž ke krku...potom se mi posmolil po obědě u maminy,zase srajda,musel do vany....takže zítra valím k dr. je to divné...dneska mu nebudu dávat žádné mléčné výrobky...
až te´d jsem dala prát posmolené věci...ach jo..nevím,co to je....

te´d spí,šel až kolem půl 2, celou dobu nespal....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a teď už píšu:
tora: super odreagování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:mít tak plnou peněženku,tak jsem tam furt..... :grinning:

derm: fotečky parádní, jsou si hodně podobní :slight_smile:a jak pěkně se k sobě mají :slight_smile:myslím,že takový věkový rozdíl je perfektní ..ideální.... :slight_smile:

jinak TORA děti mít myslím nemůže nebo dr.nedoporučují..pokud si dobře pamatuji..abych něco nekecla blbě...
no ten rodičák je na pytel..a oni nám naň ho nešáhnou? ani nevím,jak to dopadlo.....

holkyDOTAZ: mám nasadit dietu? pomůže to?
11. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
gabi smectu na průjmik máš?????? dej mu a určitě dietka, suchý rohlík anebo udělej rýžový odvar to pomůže...!!!!!!!!
no už mám taky kamarádky co takhle bojujou, asi jde vlna takových střevních chřipek nebo co....
11. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
derm: smectu nemám..ale teplotu vůbec nemá, jsem mu teď zkoušela měřit a nic..tak nevím...uvidím,co se bude dít.
11. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.