• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
gabi tak uvidíš, těch 14hodina uvidíš, hlavně aby něco papal a nasadit co neprůjmikuje ale naopak.... udělje ten odvar z rýže a a dej mu to k pití snebo zítra zajdi pro smectu nebo kulišek myslim se to jmenuje.... Tak tufj tufj aby jste měli klidnou noc
11. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahojky holky....
gabi: tak co jak se máte??je to lepší byli jste u doktorky??
derm: tak jako do práce se mi i chce, už mi z toho docela hrabe, jako už teď mámnervy jak lukášek bude ve školce a tak ale to asi všechny maminky, a všechny to zvládly tak my musíme taky....:slight_smile:
gabi měla pravdu mi druhé dítě doktroři nedoporučují, tak uvidíme a ani teďka hned druhé nechci, takže do práce musím.... :grinning:
12. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj holky,
před chvilkou jsme se vrátili z města..u dr. jsem byla, vytáhla jsem poctivě kočár do 1.patra a u dveří měla napsané dr. dovolená, tak se mi už nechtělo jít po 10 k další ,která zastupovala...takže zítra ráno jdu hned ráno k té,co zastupuje...Maty měl včera 2 banány na večeři a kousek rohlíku suchého a ráno měl hovňouse jako kaši,už to aspoň neproteklo....ale nebudu riskovat....takže tak...
stavila jsem se v kaufu..ti důchodci jsou na zabití..ty voe ..to seplouží po tom obchodě....hamouni!!!!

toruš: jsi ještě mlaďounká,máš fůůůůůůůůůůru času na druhé dítko,kdybys chtěla :slight_smile:

no já to tu musím zprovoznit,je tu bugr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
toruš a Lukáškovi se ve školce bude líbit :slight_smile: neboj..ze začátku třeba ne,ale potom zas nebude chtít domů :slight_smile: a dáváš ho tam na těch pár dní v měsíci?
12. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas vsechny zdravim......dnes jsem postoupila o krok dal, o rocek jsem starsi....jak ten čas leti..pekny den vsem. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
kocu: tak gratulace k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
kocu: tak to taky gratuluji... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
gabi: já vím že mám dost času, však já na nic nespěchám, teď chci do práce a pak uvidíme co bude...třeba příjdou na to proč mi to udělalo u porodu a bude se na to dávát pozor, no říkám uvidíme....jak pak se dneska máš?co malušký je v pořádku??co ti říkala doktorka?lukášek má rád děti, takže doufám že v té školce opravdu nebude problém, no ale to teďka zatím ještě neřeším, to příjde až to příjde.... :grinning: zatím ho nedávám nikde ale od příštího týdne asi budu muset začít dvakrát týdně ho dávát někde...
13. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky,
tak jsem zpátky od mudry...dala nám HYLAC ,který mu mám dávat a pokud se stolice nezahustí,tak pak přijít na výtěr..tož tak to jsem zvědavá :slight_smile: snad to pomůže.seděli jsme v plné čekárně dětí s chřipkou..fakt paráda..ještě mi mudra říká..vy jste seděla tam v té čekárně,kde je plno chřipek? já ji řekla,že jo,že mně tam poslala sestra a ona...tak se připravte na to,že budete mít chřipku...paráda...byla jsem na zástupu u jiné nudry,vůbec nevím,jak to u nich chodí....tak doufám,že nás chřipka obejde...

tora: však si spočneš v práci zase jinak...já už se do ní strašně těším..ještě ji musím najít.... :grinning:

Lukášek bude chodit tam k vám naproti polikliniky,co? myslím,žes to už tu psala....

no nic,vařím šplichtu s mrkví na oběd Matymu,tak uvidím,pak jde spát a já si můžu spočnout....
13. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
ahojky holky,
gabi a kam chodíš????? not o je mazec jako... no my Ondika dneska dali k babi Eli na víkend a trochu zas ekuckal - paráda týden klid .-( už jsem bez energie z toho .-(
Helča ta se vykuckává ještě ráno, tak uvidíme, já s emodlim, abynás ta chřipka obešla....

kocurku tak všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka, pohody a ať ti eriček dělá samou radost .-) :wink:
13. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahojky
Gabi: jojo hylac bral malý minulý týden taky jsme bojovali, ale i se zvracením....to bude vše ok, teď taková střevní viróza řádí...:frowning2: S těmi dětmi s tou chřipkou to je hrůza, to ti nemohla ta sestra říct že máš jít jinam?kde jsi byla? Jo tak já jsem ráda že nějakou práci mám a chci využit toho že ji mám a nastoupit do ní :grinning: :grinning: no chtěla bych aby chodil tady u polikliniky ale nevím jestli mi ho vezmou, takže budu vybírat spíše podle toho kde bude volné místo... :frowning2: jenom mám strach že jakmile začne chodit do školky začne nám i období nemocí, prý to tak bývá tak nevím...

derm: no vás už by to mělo obejít, jste nemocní docela často... :frowning2: ale prý ta nejhorší vlna teprve příjde v polovině prosince, takže chci vidět, jaké budou vánoce jako... :frowning2: ale tak snad nás to obejde všechny a budeme mít klid....
14. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahojky,
derm,tora: byla jsem na zástupu u dr. Špetlové...jinak chodím k Valachové..jsem s mojí spokojenou :slight_smile: jo sestra je trdlo, ještě jsem jí říkala,že jdem jénom s průjmem..nu což..mohlo mně to taky trknout a ozvat se....

Hylac zatím nezabírá..uvidíme....dneska jsem si koupila ještě lactobacilky... :slight_smile: tak malému budu dávat.

derm: takže sami jenom s Helenkou? to se máte..já dneska psala taky BM ,jestli si nechce vzít starší děcka( fakt mi dneska lezli na nervy a už potřebuji aspoň víkend být sama..no úplně nemůžu, Maty mi vždycky zůstane) ,ale je to rozdíl 3 děti nebo jedno.ale nemůže, má chlastačku,takže smolík :frowning2: .

tora: ono s tou školkou to tak je..že vždycky děti onemocní..spíše by to chtělo se už nějak proti nemocem obrnit ,nějakýma vitamínama.

a na Vánoce musíme být holky všichni zdraví... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jako já kdybych onemocněla,tak je to všechno na houby....nikdo mně nezastoupí..mamka o vánocích je na horách,takže u ní si děláme vánoce o týden před.no nějaká změna....a pak sami s dětma,doufám,že letos budou klidné a hezké :slight_smile:
a těším se na reakci Matyho :slight_smile:
14. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
holky a dneska je tam krásně, ráno jsme byli ve městě a cestou zpátky šel Maty vedle kočárku, strašně rád chodí a drží se kočárku...no snad mu to tak zůstane. :slight_smile:
14. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak my dnešní noc prochrčeli, rpokuckali opět a zase, doufám, že ta dnešní bude lepší..... malá zase ulehla včera, ale teplotu nemáme... k mudr s emi mc nechce právě kvlůli těm nemocem, aby nechytlaještě něco jiného.....

Co vy držíte se holky????

Zítra sváteček tak bude doma veget, upeču buchtu, pohádky to jistí a nebudu dělat nic :slight_smile:))
paaaa
16. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahojky,
derm: taky mám Matyho nemocného..on tu chřipajznu chytil...teploty,rýma a kašel....a jaký sirup dáváš na kašel? já Matymu dávám Mucosolvan...

jinak nám ten HYLAK nezabírá..už od pátku ho dávám a nic...včera jak jsme byli u dr.,tak nám udělala i výtěr,tak jsem zvědavá.

derm: já navařila,teď piju kafčo a papám bílé kaštany a pak budu kmitat...jak já bych to proseděla u TV,ale Maty mně nenechá, on si ještě nehraje,tak mám prostě smůlu...
moje přání je ..proležet celý den v posteli, číst si,koukat na telku a mít ticho...chjo...to se mi nesplní....až děti vyrostou..všechny. :grinning:
17. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahojky....

gabi: tak jste to nakonec chytli??tak to je mi líto...já ke špetlové chodím normálně a ta sestra ta je úplně vypatlaná z toho si nic nedělej....nezabírá vám hylak?chudáček malý to se musí trápit... :unamused: nám hylak zabral, takže jsme neměli problém ale taky nám brali výtěr....ale bylo to v pořádku..

derm: a co vy držíte se??máte teplotky nebo zatím se stále obcházíte bez nich??
18. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahojky,
tora: no ona vypadala nějak divně :grinning: ..ale sestra naší dr. jak jsem ji říkala,že jsme tam šli s průjmem a odešli s chřipkou,že nás sestra posadila mezi nemocné,tak mi říkala,že by mně tam taky posadila,že s průjmem určitě ne mezi zdravé a Špetlová,ta zas ,že nás sestra měla posadit mezi zdravé..tak takový chaos...a te´d už je to stejně jedno...už se léčíme. No ten HYLAK..dneska se mi zdálo,že kapičku zlepšení je( vysadili jsme jogurty a krupici a hodně jedl mrkev), tak uvidím... :slight_smile:
jinak jsem se s ním dneska byla projít, teploty neměl, potřebovala jsem na vzduch....a nakoupit.
18. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Ahojte holčiny,moc nás tu teď nechodí se tak dívám-většina nás je na facebooku,tak tam jsme spolu denně-takže toruš,gabi-pojďte tam za náma,máme tam fotky,novinky atd...co vy na to?? :wink:
30. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky,
já tu vždycky nakouknu a nic.....

kupi: já na FB nechodím a ani nechci,jsem věrná MK :slight_smile: když už nepíšu,tak si aspoň čtu....i u nás z termínu holky se tam přestěhovaly,tak je to tady už bída,ale co nadělám.....stejně toho času je málo..... a já začla už pracovat na přivýdělek,tak nějak nestíhám...domácnost ,práce,děti...no makačka... :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky,
přeji všem krásnou bronzovou adventní neděli :slight_smile:))

Připadá vám že mají být svátky?? mě teda ne, něco málo mám napečeno, ale letos nějak nestíhám :slight_smile:)

Ondik už chodí druhý týden do školky konečně, s malou jsem v pátek byla po měsici venku, ale ještě není pořádně ok..... asi to bude na dlouho s tím kašlem :frowning2:

gabiii a kde chodiš si přivydělat???? Přeji aby e ti tam dařilo a doma jsi to všechno s dětma zvládlala....

toruš jak je jak s emáte rodinko????? Co Lukajda???,

Nytri, kocu holky jak vy přípravy na vánoce?????

my dneska budem slavit, odpo na kafe přijedou tchánovci nám dodatečně popřt k svátku takjsem dělala slané záviny, jeden ještě upeču teď dopoledne, jěn něco málo na zub, není penízků....Tak se mějte, paaa a hezký den
6. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojte, potřebuji poradit nejakou gynekoložku v okolí FM nebo nekde poblíž. Díky.
8. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
ahojky daska,
já přesně nevím, ale myslím, že jako gynekoložka - žena tu jedna je.. znáš FM??? Nevím jak s eto tam jmenuje, ale je v budově s Mičaníkem, je to Frýdek, nad bankou KB ta se projede nahoru kolem knihovny a je to takový rodinný domek, ulic epokračuje v prodloužení k Lidlu.....
9. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
myslím že se jmenuje Maračková nebo tak nějak,ale myslím,že už nebere :frowning2:
10. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Hmm , díky za info, nebo máte nejaký jiný tip.
Dnes jsme navštívial ješte tu moji starou, ale tma se střídá chlap a ženská, ženská mi řekla po vysazení HA nesmím otehotnet min.2 mesíce, nejlépe i pul roku nechat telo se vzpamatovat...(tkaže čekáme), dnes tma byl ale chlap a ten minaopak řekl, že pokud chci mimčo tka po vysazení je největší pravděpodobnost. Že kdysi to s HA takhle bylo, ale ted plodu ani HA nevadí. No apak si vyberte, když vás léčí 2 doktoři, kteří se tam nepravidelne střídají.
10. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahojky,jen reaguji...

jmenuje se Maráčková,ale už nebere..já tam chodím,ale je tam tuším ještě jedna žena doktorka v té vilce, jednou jsem u ní v těhu byla...tak si tam zkus zavolat.
10. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
:slight_smile: Příjemné prožití příprav na vánoční svátky,
hodně zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2010
a hlavně klid a pohodu rodinného krbu. :sweat_smile:
16. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Vánoční kamion Coca-Cola přijede do Frýdku-Místku v pátek 18. prosince. Zaparkuje na frýdeckém Zámeckém náměstí v 16:30 hodin. Dětem i rodičům přiveze Santa Clause, skřítky a spoustu zábavy i soutěží
17. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
ahojky holky,
zdravím po dlouhé době......

hádejte jak u nás... ano opět nemocní....

helenka od pondělka bere antibiotika, ještě jsme absolvovali Bubeníka krev jestli není chudokrevná, dneska stěry z krku tak uvidíme co z toho vylez enebo ne.... :frowning2:
ondik od včerejška horečky 38°C takže fakt super vánoce..............

kocu Santa mě nebere, nesnáším amerikanizování vánočních svátků a santa a všechno červené a sobi a rolničky :frowning2:(((( ale nikomu to neberu....... :frowning2:

Co jinak holky jste vy okej a zdravé???? Co dětičky určitě už se těšily na sníh, no my ho asi dlouho neužijem, až budem moct ven tak nebude....

Napečeno pořádně nemám, uklizeno taky ne, radši bych, aby děti byly zdravé.... vánoce nejsou o uklidu....kašlu na to :slight_smile:))))

Jinak přeji krásný nadcházející víkend, a určo ještě přijdu před svátkama!! :wink:
18. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
derma: Me taky snata nic nerika, ale my s ebyli podivat na MIKULASe :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
derma: Me taky snata nic nerika, ale my s ebyli podivat na MIKULASe :slight_smile: , zadni sobi, rolnicky, proste Mikulajda...
20. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahojky,
derm: to mě mrzí,že jste zase nemocní..to už ani není možné...tak snad ty ATB pomůžou :slight_smile: hlavně ať svátky ve zdraví přežijete :slight_smile:

my jsme zdraví.tak aspoň tak.
na vánoční kamion jsem se šla podívat,ale jen na příjezd kamionu,jinak jsem valila domů, srali mě ti lidi, takové hafo a hlavně byla děsná kosa,to se nedalo.

jinak já Santu mám ráda..mě vůbec nevadí..miluji vánoční americké a i německé filmy :slight_smile: te´d jsem si vypálila na CD vánoční americké písně, mám i české koledy ,ale mě se moc líbí i ty americké ,jak zpívají se sborem :slight_smile:

jinak DERM : dělám operátorku( telefonistku) v jedné finanční společnosti...chodím tam odpoledne každý den.teď mám tak do 10.ledna volno,pak se to rozjede po svátkách. no je to náročné,ale dá se to.

dneska jsem nastrojili stromeček.

tak hezký večer :slight_smile:
20. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.