• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Tak tady je 11 st, na Spanelsko je to zima, jelikoz uz v 15st nosi kozichy a ke vsemu fouka silny vitr, ale deti bez cepicek, je to, jako u nas, kdyz je =st.Ericek uz je ve fusaku, poradnou sepicku s bukbrlikem a Spanelaci vozi deti jen tak...proste to nechapu. Jiny kraj, jiny mrav....
15. lis 2007 ve 20:21  • Odpověz
holky děkuju :wink:
nytri>> tak opravdu pevné nervíky,budu držet palečky,ty to zvládneš.....A malý to trošku potřebuje se oddálit od mamči,věř mi,já udělal stejnou chybu,pořád byl jenom se mnou a bylo to těžké,aby byl s moji mamkou jenom 15min.....

kocurek>> no to věřím,že to tam takhle je....ale víš jak,stejně to cítíš jinak a zabalíš malého podle svého (po našem),ať se třeba divně koukají......ty dítě nemocné mít nebudeš.

Manža teď se vrátil z venku,vyhazoval si sníh,ať ho nemá na ráno tolik,ale myslím,že to bylo zbytečné,jak se tak koukám venku.....to tak hned nezkončí to sněžení :frowning2:
15. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz
To je fakt, koukaji se na me, ze mam maleho zababuchaneho, pritom i ja jsem si uz dala rukavice, jelikoz na takove 2h prochazce je zima, vsak to samy jiste znate a jak rikam, je to jako u nas v CR, kdyz je 0 st. Kdyz si vezmete, ze v lete je zde nejmin 45st a ted je 11st, silene rozdily a bude to klesat.
15. lis 2007 ve 21:12  • Odpověz
kocurek mi to najelo na stránky t-zones.....Je to dobře ten odkaz??
15. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz
autor
kocurku-mi se to nechce opisovat,nenajelo to...Jsem shnilouš,vím :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale nemůžu jako za to... :grinning: :grinning:

Kerl sníh neodhazoval,nemá to cenu,ale je ho tam docela hafo...Ale velice řešil celý večer,v kolik má ráno vstát,ať to stihne... :grinning: Malý se ještě nevzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: héhéč...Jo,otvíral mi vinko a sedřel si kůžičku...Málem mi umřel,bobek :sunglasses: :sunglasses: Tááááákové velikánské bebino.Jestli bude Kuba po něm,se těším :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: HYPOCHONDR,no :wink: :wink:
Jo,dívaly jste se na ordinaci? Jak ta malá měla osypaný zadek z toho,že měla mamka odlepené ubrousky? Jsem je jako taky měla,když jsem na ně koukla :frowning2:
15. lis 2007 ve 23:11  • Odpověz
dobré ránko maminy!
ordinaci nahrávám,takže zkouknu o víkendu nebo někdy jindy.....já jsem ještě totiž závislák na rodinných poutech - teď Velmi křehké vztahy.....
kupi,jinka přeju úspěchy a další pokroky s malým,snad vám to vydrží!!
16. lis 2007 v 07:35  • Odpověz
Dermajetics,já taky sleduju Rodinné pouta!! :slight_smile: Konečně někdo,kdo to sleduje taky a neříká že je to blbost :slight_smile: (i když ona to blbost vlastně je),ale závislost,je závislost :grinning:
16. lis 2007 v 09:50  • Odpověz
Kupi,a jaká byla noc?U nás katastrofa,škoda mluvit :frowning2:
16. lis 2007 v 09:51  • Odpověz
autor
Holký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Spal celou noc jako předtí,-18,00 spát.5,00 mlíčko,9,00 budíček!!!!!!!!!!!!!!!!!!To je tak super být vyspaná...Nytri-bobku,to je to až takové????

Holky,tam je sněhu...to je síla :frowning2: Ale je to takové romantické,no ni? :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
16. lis 2007 v 11:19  • Odpověz
nytri>> no když to sleduju úplně od samého začátku,tak už se dodívám,jen doufám,že to nebude mít 2000dílů :confounded: :grinning:
kupinka>> jééé,tak to je fajn,že už malý byl v pohodě.To věřím,že se ti spinkalo jako princezně :grinning:

Ku*va to je sněhu bych řekla.....Zítra chcu s Ondrou zkusit stavět sněhuláka,doufám,že nebude sněžit,docela mu to je nepříjemné,když mu to padá do obličeje,křičí au au,bojí se,tak uvidíme,jak to zvládneme! :grinning:
16. lis 2007 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dnes konecne vyrazila sama do rusnych ulic Madridu, ale co se da za 2h stihnout, moc ne. Tak jsme si rikala, jak je u nas blaze, pokud znate Prahi, tak je to to same, plno lidi, davy, ani se neda projit, uz nakupuji darky....Jak je dobre ve FM, zadny shon a i zde, kde bydlime, obchody zde jdou skvele, ale chtela jsem opet jit sama. Tatinek se staral o maleho a po 2h rekl, ze je tak vystaveny, ze je to horsi, jako sichta..... :grinning: Vsak at chlapi poznaji, co mame za sichtu my....hezky patecni vecer... :wink:
16. lis 2007 v 17:59  • Odpověz
autor
No,ten sníh je docela síla...A prý to vydrží až do prosince,tak nevím... :confused:

kocurku-a koupila jsi něco?Mají tam lepší věci a hračky než tady?
16. lis 2007 v 18:57  • Odpověz
Kupi: nestraš!My ještě musíme sundat desky z lešení. Už teď mám zimy plné zuby. Navíc doufám,že až se rozhodne malá přijít na svět,nebude sníh.Teď prý má většina porodnic stop-stav a to chci vidět,jak pak za mnou budou lítat do nějakých prdelovic.
16. lis 2007 v 19:41  • Odpověz
autor
o stop stavu mi ani nemluv-jsem málem porodila na hajzlu.. :frowning2: :frowning2:
16. lis 2007 v 19:44  • Odpověz
Kupi:jak je ten svět malý,co? :slight_smile:
16. lis 2007 ve 20:17  • Odpověz
Jo,prý se to tam opravuje a jsou čtyři na pokoji,ale do března se to snad spraví :grinning:
16. lis 2007 ve 20:18  • Odpověz
Kupi,fakt?
16. lis 2007 ve 20:18  • Odpověz
autor
No,byla jsem sedmá nebo osmá..v hekárně jsem vůbec nebyla,šla jsem rovnou na sál a malý byl za 20 minut venku.Už bylo fakt na mále...Čtyři na pokoji? To musí být masakr,se asi chuděry vůbec nevyspí :frowning2:
16. lis 2007 ve 20:20  • Odpověz
Já jsem byla celou dobu jenom na sále,byly jsme tam jenom tři,na každou jeden sál
16. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz
autor
Já jsem zas na jednu stranu byla ráda,jsem si to v klidu prochodila a prodýchala..Na sále mě šupli ne křeslo,dali ozvy a to jsem myslela,že zdechnu...Naštěstí to netrvalo dlouho..
16. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz
My jsme s manžou čekali na bolesti od půl dvanácté,jsme se skoro nudili n atom sále,ty přišly ve tři a malý se narodil v pět.Ale taky jsem myslela že zdechnu :frowning2:
16. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz
Jo a zajímalo by mě,jestli se někdo v bolestech věší na ty žebřiny co tam mají,já nedošla ani do sprchy
16. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz
autor
Tak to ti fakt neřeknu,nebyla jsem ani na baloně.Ale ve sprše jsem byla,když jsem byla pře 3hodiny zavřena v te mistnosti,kde dávají klystýr :frowning2: :frowning2: :unamused:
16. lis 2007 ve 20:34  • Odpověz
holky vám se to téma zvrhlo od sněhu někam jinam......Já asi 3hoďky byla v tom pokoji kde je těch více lůžek, balón jsem využila, o žebřík jsem se akorát chytla rukama a v předklonu prodýchávala.....pak mě poslali už v bolestech zpátky na ženský oddělení na můj pokoj pro svoje osobní věci.....no než jsem došla tam a zpátky :frowning2: Pak mě dali na tu přípravku na klystýr.....to jsem neudržela dlouho v sobě.....to jsem jenom pendlovala z wc do sprchy.... a sprcha byla rozhodně fajn.....
Máte pravdu holky,nejhorší pro mě bylo,když už jsem byla na sále na tom porodním křesle,chce se vám tlačit,příšerné bolesti a oni vám ještě točí ozvy :confounded: to byl hnus asi nejhorší......
16. lis 2007 ve 20:57  • Odpověz
autor
Přesně,to bylo pro mě fakt nejhorší-se vlastně nemůžeš nijak pohnout,jenom ležet na zádech...No,klystýr jsem taky měla,jsem se toho bála,ale bylo to v pohodě.Aspoň teda pro mě,jsem to vůbec necítila :slight_smile:
16. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz
No nic holky,já končím,tat'ka se nám vrátil po týdnu domů. :slight_smile:
16. lis 2007 ve 21:00  • Odpověz
autor
Tak přeju moooc krásný víkend :wink: :wink: :wink: :wink: A bacha,ať se nepřidáš opět k těhulkám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz
:grinning: tak mě šoupli na normoš pokoj k mamině po císaři, abych jim neblokovala sál a to jsem ten večer-ráno rodila sama. Ani mě neudělali klistýr...celkově mám pocit, že ten můj porod odflákli. :frowning2:
16. lis 2007 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jojo,to já říkám taky,Frýdek není zase tak super,jak se říká.Ale víš jak,každý má jiné zkušenosti a někdo byl spokojený.Já teda né...
A odkud jsi,jsem Tě tady ještě neviděla :wink:
16. lis 2007 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.