• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Holky krásné a pohodové vánoce, dětem spostu milých dárků pod stromečkem, nám dospelým spokojenost a radost, co víc si přát, a hlavěn zdravíčko do nového roku. :slight_smile:)))
24. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
:sweat_smile: kuku,
halo halo tady nikdo ani přes vánoce nebyl????? :confused:
29. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Krásného silvestra přeju a hodně zdraví v novém roce Vám i dětem :slight_smile:)

pokud si to tu nepíšu sama sobě....... :grinning:
31. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
1. led 2010 v 11:09  • Odpověz
2. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahoj kocurku,

tak jak s Eričkem se máte, na vánoce jste byli tady nebo ve Spain???
5. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky,my jsme porad v CR :slight_smile: . Prave dosli ze sanek,uzivame si snehu :sweat_smile: .pekny den vsem...
6. led 2010 v 10:49  • Odpověz
kocu a ani jste nejeli navštívit tchýňku???? My dopo taky byli, odhazovala jsem sníh, no fuška :slight_smile:) Hela ta se opičí a nebojí se dělat anděly je šikulka :grinning:
6. led 2010 v 18:12  • Odpověz
ahojky,
no stejně tu jsem asi sama... ale kdyby jste nakoukly holky, špatný nurfoen dávka, jukněte a zkontrolujte doma lékárničky :slight_smile:

http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010
12. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
ahojky holky,....tak co jak se máte??co dětičky jsou zdravé??
12. led 2010 ve 23:57  • Odpověz
tož holky alespoň napiště jestli jste všechny v pohodě a co dětičky.... :slight_smile:
31. led 2010 ve 23:40  • Odpověz
Ahojky,
Toruš,my akorát sedíme doma,nemůžem ven,děti mají teplotu a rýmu, Kristýnka pláče v noci.Takže nic moc.A jak vy ,zdraví?
No jo,tady to vázne,část holek je na facebooku,tak tam třeba taky kukni :wink:
1. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
já tam jsem taky ale nikoho z vás nemůžu najít :confounded:
1. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
tak už jsem vás našla :slight_smile: nevím proč to předtím nenašlo a teď jo.... :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
ahojky,
toruš: písnu více během týdne.
já na FB nechodím, lezu jen na MK :slight_smile:
jinak jsme taky nachcípaní, všichni...není to až taková hrůza,ale je to nepříjemné.....

papa
1. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj holky,
přistěhovala jsem se z Ostravy do jedné vesničky v okresu Frýdek - Místek.
S malým bych chtěla začít chodit do Angličtiny pro děti. Zaujala mě Angličtina od Helen Doron. Přihlásili jsme se tedy, ale zatím se přihlásilo málo maminek na to, aby se mohl otevřít další kurz. Neměla byste některá zájem?
17. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj pajo, vitame te mezi nama. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Kocurku, děkuji :wink: .
Tak mi volala paní z Angličtiny, že se přihlásily další maminky, takže můžeme začít :slight_smile: . Vy jste všechny z Frýdku nebo taky někde z okolí? Jinak přeji hezký den všem :wink: .
18. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojte ,prosim vas nevedeli by ste mi poradit kde by som vo Frydku mohla ist na aerobick???Som tu nova a akosi mi pri mojich drobcoch ani neostava cas na hladanie.Viem ze je tu fitko hore pri zameckem namesti ale este som nemala cas tam zajst .Neviete mi poradit ci tu niekde okolo Slezskej nieje nejaka skola kde cvicia???Dakujem
22. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
Lenkaajarek-ve Frýdku v tělocvičně školy pod Sovou,ve Fitpointu-najdeš na netu,na růžovém pahorku taky něco je,jinak v místku-studio pro ženy-Maja,....na slezské se cvičilo na škole jedenáctce,nevím jestli to tam ještě funguje...já chtěla chodit na pilates,aerobic mě nebaví,ale ještě jsem se k tomu nedostala,Ty jsi ze slezské?
23. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahoj dakujem urcite popozeram este sa tu akosi neviem obracat :grinning:.Ano byvam na Slezskej pri poste .
23. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Nytri nasla som toto http://www.sivicova.cz/ dakujem pekne :wink:
23. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Já jsem taky ze slezké,jo ten aerobik chodilo pár známých,prý je to tam dobré
25. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Tak to je super mozme si niekedy dat stretko v parku :slight_smile: Pozeram ze mas skoro tak stare deti ako ja.No verim ze mate doma asi tak veselo ako my :grinning:
2. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj.Můžu se přidat?Nejsem sice přímo z Frýdku,bydlím v okrese Frýdek,v Nýdku,ale do Frýdku jezdím docela často.
4. bře 2010 ve 13:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz
Lenko,jo určitě se můžem sejít v parku,už jsme začínali chodit na průlizky,ale bohužel ted' je zas hnusné počasí.veselo máme někdy až moc :grinning:

Lucijo-klidně se přidej,ale dost to tu vázne,nikdo už sem moc nechodí :unamused:
5. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahojky,
zdravím po dlouhé době...

Vítám nově příhozí :slight_smile:))

nytri no jo všechny na facebooku tak na koníka není čas :frowning2:(( teda alespoň za mě, se přiznávám....
10. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Sluníčko nám občas svítí,
na zahrádkách jarní kvítí.
A co bude za krátko?
Vylíhne se kuřátko.
Taky malá housátka,
utečou nám za vrátka.
Uvaříme vajíčka,
velká i ta maličká.
Beránka si upečeme,
polevou ho polijeme.
Krásné Velikonoce přejí

Eriček s maminkou
29. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky, nevím, jestli tu ještě některá maminka chodíte, poslední příspěvek je z konce března. :fearful: Je tu někdo holky? Já jsem maminka 21 měsíční holčičky. Nastěhovala jsem se tady(Frýdlant nad Ostravicí) před více než 5 měsíci, zatím tu ještě nemám kamarádky, není tu někdo alespoň z F-M? Ráda bych našla kamarádku.
19. říj 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahoj micha.bello...taky jsem koukala jestli tady někdo je, nebo chodí..z okolí FM,...jéé,tak to jsem ráda,že jsem natrefila ne Tebe,.a můžem si jestli budeš chtít pokecat,. :wink: Já jsem z FM,..nebo přistěhovala jsem se tady z OV,ale pocházím kousek od FM,..a ted jsem tady , zase zpatky zakotvila,.čekáme v březnu miminko,..ale zrovna zítra musím na plodovou vodu ,.tak mám velké obavy,. :cry:
19. říj 2010 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.