• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
nutelka •Jak to myslis, ze si rodila sama?

Ja jsem nebyla ani na hekarne, jen na prijmu a hned na sale rodila :slight_smile: . Moje mamka porodila se sestrou sveho vnuka, jelikoz vedle byly 3 cisarske rezy a ja. takze 4 porody najednou, 2 doktori.me prisel doktor jen zasit, ale jsem spokojena, ze to byl prave moje mamka, ktera se nebyla divat, jako manzel, ale byla tam jako zdravotnik... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz
Já právě slyšela samou chválu, ale spokojená jsem byla jen se sestrama na porodním. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kukla jsem teď do regionu a vidím F-M a nedalo mi nereagovat. :grinning: Jinak na koni jsem z říjnovek a bydliště mám v Místku. :slight_smile:
16. lis 2007 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
Kocurek: no, že ty 2 sály byly volné, rodily ženštiny až když jsem měla po.
16. lis 2007 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
Holky,nestrašte mě!Já tu malou ze sebe snad ani nepustím.
16. lis 2007 ve 21:36  • Odpověz
ahoj vsem, tak jsem prisla zrovna jak jste vsechny odesly, co?
16. lis 2007 ve 21:36  • Odpověz
autor
Nene,jsem tu........
kozimurko-neboj,není to tak hrozné,zo zapomeneš :wink:
Jsem dneska tatovi navrhla,že bych chtěla další,málem omdlel :grinning: :grinning: :grinning: Tak nic,no.....
16. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz
kupi ty jsi blazinek, vazne bys uz chtela druhe? ne...????
16. lis 2007 ve 21:40  • Odpověz
Kozimurko, neboj, ja bych tam šla rodit znovu. :slight_smile:
16. lis 2007 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jooo,fakt.Ale mě to zase přejde,neboj..To jsou takové chvilkové výpadky,víš... :sweat_smile: :sweat_smile: Teď zrovna popíjím vinko,a je to tááák fajné...Ještě si to chvilku musím užít,že můžu :slight_smile:
16. lis 2007 ve 21:43  • Odpověz
no tak to si dej i za me, taky bych si dala, misto toho jsem sezrala celou milku a kesu orisky...a divim se, jak pribiram.. :grinning:
16. lis 2007 ve 21:45  • Odpověz
autor
To neřéééš,a milka je mňamka,no ni?
16. lis 2007 ve 21:46  • Odpověz
no ani nemluv...
16. lis 2007 ve 21:47  • Odpověz
autor
a co těhulky,už nakupujete do porodnice?
16. lis 2007 ve 21:48  • Odpověz
no ja ne, jak mam jeste cas, ne?
16. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz
autor
Jo,to máš,ale pomalu ale jistě :wink: A co to jméno,ještě pořád nevíte? Třeba takový Jakub je strašně krásné jméno :grinning: :grinning:
16. lis 2007 ve 21:54  • Odpověz
podivej se do profilu :grinning:
16. lis 2007 ve 21:57  • Odpověz
zdravím vás holčiny...tak ten sníh je opravdu mazec, hlavně se probit s kočárkem v tom sněhu je pěkně o nervy...malý má teď katastrofální noci takže jsem se nevyspala už ani nevím jak dlouho... :frowning2: no já druhé nechci ani nevím jak dlouho a porod no to raději nevzpomínat, ale taky jsme byly na sále jen dvě holčiny tak se to dalo...rodili se mnou dva doktoři a asi 5 sester a jedna učenka... :grinning: no nic moc... :slight_smile: a co jinak??
16. lis 2007 ve 22:05  • Odpověz
Já mám do porodnice akorát tak soupravičku pro mimi na cestu domů-to mi koupila kámoška jako svatební dar.Jo a mám už 2 balíky plín,od nového roku to všechno půjde nahoru,tak si je chci dopředu pár nakoupit.
16. lis 2007 ve 22:09  • Odpověz
autor
Čauky toro.Tak to tě božatko lituju,nevyspat se je fakt hrůza a děs,blé :confounded: :confounded: Snad bude líp,tak se holka drž,ju?

lucikpetik-proč jsem to asi tak napsala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky,chodíte na mimiaukce.cz nebo mimibazar,cz? Jsou tam super věci,škoda že jsem tam nechodila dřív,bych dost ušetřila :frowning2: Jsou tam super věci,i nové a strašně levné-jako né všechny...
16. lis 2007 ve 22:16  • Odpověz
kupi no jo, mi to ted vsechno pomalu dochazi.. :sweat_smile:
16. lis 2007 ve 22:19  • Odpověz
autor
To tě omlouvá :wink: :grinning: :grinning: A tak co,už víte? Které jméno vyhrává? Bych typla(nebo tipla? :grinning: ) Domiš,což?
16. lis 2007 ve 22:20  • Odpověz
autor
Jé Luci,to je drsné.Jsi byla na tom 3D?
16. lis 2007 ve 22:23  • Odpověz
Luci:máš krásné ty fotky z 3D.
Strašně mi to tu blbne,asi to pro dnešek vzdám
16. lis 2007 ve 22:30  • Odpověz
autor
Já jdu taky chrněti,tak babky doblou noč :wink:
16. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz
diky, jo jo, byla jsem na 3D, byla to sranda, ze zacatku asi minuta dobry, pak si dal maly rucicky pred oblicej a uz se nam neukazal...
ale i tak to bylo fajn, alespon vim, ze to fakt bude ten kluk...
No a jmena nevim, moc jsem chtela Kubika, ale bylo mi to vymluveno, tak ted vedet ten Domis, ale mozna to bude uplne jinak, tezko rict.
16. lis 2007 ve 22:33  • Odpověz
Krásné sobotní odpoledné babulky!!
nutelka>> vítej mezi námi :grinning: :grinning:

Co máte holky v plánu o víkendu? Já chtěla s Ondrou stavět sněhuláka,ale když je tam -7,tak nás nikdo ven nedostane :frowning2: Dopo jsme byli akorát u sousedky na kafíčko a tím pro tento dnešek končíme.Malý usnul,tak já jdu žehlit......se mi opravdu chce :confounded:
17. lis 2007 ve 12:30  • Odpověz
Derma:To my má máme klasickou úklidovou sobotu.Navaříme,uklidíme,akorát vyprat jsem stihla už včera.Večer příjde kámoš s přítelkyní a půjdem na chvilku do hospy.
17. lis 2007 ve 13:08  • Odpověz
kozimura>> to mi nemluv,Ondra ráno vysypal čokoládové kuličky a zašlapal do koberce,takže vysávání mě taky nemine.....ale nebudu to s úklidem přehánět dneska.......budu spočívat a hrát si s malým :grinning:
17. lis 2007 ve 13:44  • Odpověz
lucikpetik>> moc krásné fotečky,to je z toho 3D nebo to máš z dvdčka stáhnuté?? To je super,moc se mi to líbí :slight_smile: Tak gratuluji k chlapečkovi :grinning:
17. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz
autor
čaute babky,dneska bylo venku super,že? oskárek svítil..až na tu kosu :unamused:
kozimurko-taky bych si někam zašla,mě zas pálí prdel... :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2007 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.