• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Ja byla moc spokojena, maly se narodil a mel 2350g a pak zhubnul na 2050g, z porodnice jsme sli a meli 2200g. Nemel saci reflex, tak jsme jej useli ucit sat, pouzivat jazycek, ale naucil se to. Je pravda, ze jsou tam nejake i neprijemne sestricky, ale clovek prece zpocatku nevi, co ma vlastne s malym delat, kdyz place......jako prvorodicka jsem to nevedela, ted bych uz vedela....

Jinak me je 32. Zde jsme byla pry v nejlepsich letech na porod, doslova uz mela na case a ve Spanelsku, kde jsem taky chodila na prohlidky- chodila jsem jak v CR, tak v Madridu-tak tam jsem byla silene mlada, tam jsou prvorodicky az okolo 35. roku veku zeny, sila , co????
21. zář 2007 ve 13:16  • Odpověz
aha, no jiny kraj, jiny mrav, kazdy na kolik se citi...
a jak se ti libi v Madridu?
21. zář 2007 ve 13:40  • Odpověz
No, celkem to ujde, ziju tam uz 10 let, ale doma je doma a ted se mi nebude chtit vracet.... :frowning2:
21. zář 2007 ve 14:06  • Odpověz
a tady jsi od porodu? asi jo, ze?
21. zář 2007 ve 14:16  • Odpověz
ne, prijela jsme loni v zime v prosinci a porodila v breznu, takze dost dlouho.....
21. zář 2007 ve 14:43  • Odpověz
autor
kocourku-no vidíš to,já jsem to myslela na sebe,protože jsem si myslela,že tu jsem nejstarší :unamused: Tak to beru zpět,no...
lucikpetik-jojo,ja jsem chodila za noc i 9x-to ti byl fakt maras,jsem se vůbec nevyspala. Ale to má jak kdo,ale většinou s tím čuráním jsou problémy,bo to mimčo tlačí na močák...
tora-dneska jsem mu dávala květák,to ti byl smrad...anebo mrkev z bramborem-vždycky si vzpomenu na dušenou mrkev v jídelně na ZŠ :frowning2:
jinak k tomu věku----jsem byla asi před 14dny na srazu ze základky po 10letech. Tak když jsem si to uvědomila,tak jsem si řekla holka,holt už nejsi nejmladší. Ale byla tam sranda,poprvé v životě jsme spolu pili alkohol,v devítce jsme ještě byli slušňáci. No a za 14dnů mám zase sraz z průmky,ten je po 6letech,ale měli jsme tam super partu,tak to asi bude do rána. :wink: Ať se tatínek stará,ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2007 v 19:49  • Odpověz
kupinka a to si pripadas stara jo?????
21. zář 2007 ve 20:58  • Odpověz
ty jo to se tady teda rozjelo... :grinning: kocurek:tak to musím říct že jsi měla super porod, já rodila devět hodin a už den před porodem jsem byla v nemocnici takže nic moc....tak to jsem tady asi nejmladší no ale to přeci neva, ne?? :slight_smile:
kupinka:ty jsi chodila na průmku??moje sestra i bracha taky a můj manžel taky... :slight_smile: i já jsem chtěla ale mamka mi to nedovolila a v 15-ti jsem byla ještě moc mladá a blbá abych si protlačila svou no ale nevadí no... :slight_smile:
21. zář 2007 ve 21:05  • Odpověz
autor
Toro-no nekecej,a maturoval nekdo 2001?
21. zář 2007 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky, co kdybychom si nekdy daly i osobni sraz? :slight_smile: Teď momentálně mám asi angínu, nějak na mě dolehlo to počasí.....v krku škrábe, z nosu kape....ale snad se bzry vyléčím...že bychom se osobně seznámily i s našemi ratolestmi?
Kojíte ještě některá? Já stále ještě kojím a pomalu začínám s příkrmem. :sweat_smile:
22. zář 2007 v 10:17  • Odpověz
Nebo mě tak napadá, co se tak dát sraz s kočárky a vyjít na procházku??? :grinning:
22. zář 2007 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem zpátky z dovolené a můžeme pokračovat v diskuzi. Koukám,že tu máme nového člena :slight_smile:-kupinka - jinak ahoj Simčo,jestli pak mě poznáváš "sousedko":slight_smile:....Jak jste prožily s prckama ten týden,nějaké nové zoubky atd....? Ondra se naučil nové slova,trošku víc swe rozpovídal :grinning:
23. zář 2007 ve 12:04  • Odpověz
Hezkou neděli všem, my máme další zoubek a to 7. v pořadí. (během 14-ti dnů 5 zoubků) :slight_smile:
23. zář 2007 v 15:27  • Odpověz
kocurek:tak to gratuluji my máme náš první :slight_smile: u vás to jde nějak rychle... :slight_smile:
kupinka:v roce 2001 maturovala moje segra a muj bracha..chodili do MH4 jestli ti to něco řekne nebo jestli tam někoho znáš.. :grinning:
dermajetics:vítej zpátky z dovolené jakpak jste se měli??
23. zář 2007 ve 20:53  • Odpověz
ahoj holky, tak na kocarkovaci sraz ja musim pockat do dubna... :grinning: leda ze bych sla na poradu, jaky kocarek vybrat...
24. zář 2007 v 08:59  • Odpověz
:grinning: tora--> no báječně,jak jinak,odpočali jsme si,malý řádil,dělali jsme výlety,jeden z nich ve Vyškově v dinoparku a zooparku,malý měl obrovský zážitek a já taky!!! :grinning: Jinak k těm zoubkům holky,nezoufejte,my máme už asi 12,teď se tlačí špičáky a jak malý slimtá!! Děs a hrůza,co chvíli ho převlíkám :wink:
24. zář 2007 v 10:51  • Odpověz
autor
Čaute holky,tak to se to tu teda rozjelo,nestačím zírat :wink:
dermajetics-no čauky,to je síla,teda tebe bych tu nečekala....
lucikpetik-jo,fakt si připadám stará,ale snad to je jen přechodné období :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ten sraz klidně můžem podniknout. Nesnáším jezdit s kočárkem busem,bo mě furt nebaví někoho otravovat ať mi pomůže,ale když pojede i dermajetics-toto je ale dlouhé-tak mi pomůže ona,viď :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak dejte návrhy...
Musím končit,jedem na druhé přeočkování :frowning2:
24. zář 2007 v 11:34  • Odpověz
Navrhy? Záleží kolik by se nás sešlo. Procházka nebo posezení?

kupinka Jaký máš kočárek, mohla bych pro tebe skočit autem..

ucikpetik Odkud jsi? Máš okres Ostrava.

dermajetics Kde jsi byla na dovolené?

Když jsme zmínila kočárky, jaké značky máte, jste s nima spokojené????
24. zář 2007 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:kocourek>>byli jsme v Jedovnicích (Moravský kras),bylo nááádherně :grinning: Co se týče kočárku my máme tako,momentálně jezdíme obyč.golfkami - na střídačku :grinning: :sunglasses:
24. zář 2007 ve 14:42  • Odpověz
kupinka>> já tebe taky ne,pár metrů od sebe bydlíme a nenarazíme na sebe!! :frowning2:
24. zář 2007 ve 14:43  • Odpověz
autor
kocurku-pokud bys tu dojela,tak bych vzala sedačku,v tom ho mám furt.
A ono je to těžko,když je skoro říjen-kde jít? Venku už to bude nic moc,máte někdo nějaký nápad? Já jaksi nee :cry:
24. zář 2007 v 19:36  • Odpověz
autor
lucikpetik-mimčo není podmínkou :wink:
tak holčiny-pište návrhy,kdy,kde...............
24. zář 2007 v 19:53  • Odpověz
kupinka Pokud jsme dobře četla, jsi z Lískovce, to je kousek. To máš super, že ti vydrží v sedačče, mě vůbec ne....nikdy se mi nelíbila :frowning2:

Pokud byste chtěly sraz bez miminek, taky to jde, ale asi by to bylo složitější. Pokud bude hezké počasí, procházka by šla, ale asi už moc pěkných dnů nebude. Znáte nějakou cukrárnu, kde mají detský koutek? Já znam jednu, ve Frýdku, je nově otevřená, cca 3 měsíce a moc tam lidí nechodí, neznají ji. Jmenuje se Cukrárna u Jošta. Já tam v létě chodila na zmrzlinu, mají tam super, nekouří se tam a dokonce jsme vždy mohla vjet dovnitř s kočárkem. Možná by stačilo se jen s nima domluvit. Mají tam denně od 11:00. :slight_smile:
24. zář 2007 ve 20:10  • Odpověz
kupi diky, tak dorazim treba s panenkou... :wink:
24. zář 2007 ve 20:51  • Odpověz
Holky já znám ještě Café Fregata - je to taky pro maminy s dětmi a kočárky dovnitř můžou,je to ve Frýdku,jak je Inva blok (irská restaurace)-ze strany jak se jde ke škole Skleník,už tam mají taky dopoledna otevřeno,od kolika to nevím......
24. zář 2007 ve 20:54  • Odpověz
autor
tak jo,oba návrhy vypadají super,teď se akorát rozhodout který a bude to :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky ještě datum,že...
lucikpetik-tak Tě budem čekat s tou panenkou :wink: hlavně ji nezapomeň
24. zář 2007 ve 22:31  • Odpověz
Ahojky,chvíli jsem tu nebyla a jak se to tu už rozjelo a dokonce tady plánujete sraz :dizzy_face:
24. zář 2007 ve 22:52  • Odpověz
kupi nezapomenu, jen ji musim poridit neco slusneho na sebe ... :wink:
25. zář 2007 v 08:48  • Odpověz
Hezké úterý všem, café Fregata je taky ok, hlavně abychom tam mohly vjet všechny s kočárkama a mimča nám tam moc neřvala. Nebo až se domluvíme, záleží kolik nás bude, tak bych se tam klidně skočila domluvit. Obě místa mám kousek od baráku. Jo, v době školního vyučování tam chodí studenti ze skleníku po škole, tak asi před nebo až po...... :slight_smile:
Kdo by teda přišel? a jaký navrhujete termín???
25. zář 2007 v 09:35  • Odpověz
tak ja bych asi prisla, pokochat se miminkama a vyslechnout zkusene maminy, ale muzu spis odpoledne...
25. zář 2007 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.