• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Haló?
24. lis 2007 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj babulky!!
Omlouvám se, ale já nestíhám, jsem unavená, nemám prostě náladu sedět u počítače....Možná na mě taky něco leze, to není možný, ale manža to není :frowning2: Fakt chodím spát s Ondrou v osm, jsem tuhá a spinkáme do rána.....
kupinka>> dáváš tu dobré frky, se kozimura nedivím, ta musí čůrat smíchy, borok :grinning: :grinning:
25. lis 2007 ve 14:33  • Odpověz
Dialog pred svatbou:
# # # # # # # # #
# # # # # # # # # ONA: ahoooj!
# # # # # # # # # ON: nooo konecne!
# # # # # # # # # ONA: chces, abych odesla?
# # # # # # # # # ON: ne, ne, ti hrabe? uz jen ta predstava je hrozna!
# # # # # # # # # ONA: milujes me?
# # # # # # # # # ON: samozrejme, cele dny a noci!
# # # # # # # # # ONA: a podvedl jsi me uz nekdy?
# # # # # # # # # ON: ne, nikdy, proc se tak hloupe ptas?
# # # # # # # # # ONA: a budes me libat?
# # # # # # # # # ON: jasne, pri kazdy prilezitosti!
# # # # # # # # # ONA: a byl bys schopny me nekdy prastit?
# # # # # # # # # ON: si se zblaznila, vzdyt vis, jaky jsem!
# # # # # # # # # ONA: muzu ti duverovat?
# # # # # # # # # ON: ano
# # # # # # # # # ONA: milacku
# # # # # # # # #
# # # # # # # # # Dialog par let po svatbe:
# # # # # # # # #
# # # # # # # # # precti si to zespoda nahoru ...
# # # # # #
# # # # #
# # # # #
25. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz
#
# # # Byla jednou jedna liška a ta žila se svým lišákem. Protože se měli
# rádi,
# # # pomilovali se a liška otěhotněla. Za čas porodila malá selátka.
# # # Byla z toho nešťastná, běhala po lese a plakala. Potkal ji vlk a ptal
# # # se, proč pláče. Liška mu vše řekla a vlk jí navrhl, ať se pomiluje s
# ním,
# # # určitě to dopadne lépe.
# # # Tak se pomilovali a liška opět za čas porodila malá selátka.
# # # Zoufalá běhala po lese, plakala, až potkala medvěda. Když mu vylíčila,
# # # proč pláče, navrhl jí medvěd, aby se s ním pomilovala, že už to teď
# bude
# # # určitě v pořádku. Tak se pomilovali a za nějaký čas liška opět porodila
# # # malá selátka...
# # #
# # # PONAUČENÍ:
# # # Je úplně jedno, s kým spíš. Všichni chlapi jsou svině...
# # #
25. lis 2007 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj mamule, tak kdepak jste??? :grinning:
26. lis 2007 v 07:49  • Odpověz
Derma: čusík!Od včerejška mi nešel Koník. Včera jsme byli stříhat psy a vzpomněla jsem si na Tebe.Holka,která nám je stříhala,nám vykládala,s čím chodí děcka ze školky.Tak třeba od jedné známé přišel její malý syn ze školky a začal,že jí poví pohádku:
26. lis 2007 v 10:41  • Odpověz
Byly tři malá kůzlátka a když šla jejich maminka do lesa,řekla jim:"Buďte tady hodná a nikomu neotvírejte" A tak odešla a v tu chvíli tam byli vlci: "Kůzlátka,kůzlátka,otevřete vrátka,to jsem já,vaše maminka" na to kůzlátka:"Vlci,vlci,vy jste pi.e,naše mamka nosí klíče!"
Síla,co?
26. lis 2007 v 10:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Tak to je dost dobrý :slight_smile:))))
26. lis 2007 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky, parádní ftípky :grinning: :sweat_smile:
Pěkný den.
26. lis 2007 v 10:57  • Odpověz
bufinka>> jjo jo, u nás je veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2007 v 11:04  • Odpověz
Jo,jo,veselo.Si stěžuju,jak porodim smichy... Hlavně,že je veselo,že jo!
Derma:takové všelijaké stavy mám teď furt,hlavně ta únava je hrozná...To je určitě tím počasím.
26. lis 2007 v 11:28  • Odpověz
ahoj, kozimura tak co viroza,preprala jsi ji?
26. lis 2007 v 11:32  • Odpověz
Lucikpetik: asi ju :grinning: Jen jsem pořád unavená,ale to je spíš tím těhotenstvím a počasím.Co mimi?Kopká?Je to fajn,cítit ho,že?
26. lis 2007 v 11:38  • Odpověz
autor
Čaute baby,nestíhám,včera oř nešel,jsem jako byla nasratá :confounded: Tak co nového baby? Nytri nepíše,Kocurek na nás taky prdí,Tora taky... :frowning2: všici na nás selou :confused: My vše o.k.,oslava v sobotu v pohodě,horší to bude teď v sobotu,to přijdou kámoši,tak to bude asi veselo a na dlouho...a do mrtva,jak je tak znám :wink: Lucikpetik-a jak ty?
26. lis 2007 ve 13:00  • Odpověz
diky za optani, kopka, no spis takove bublinkovani a prdikovani, ale kopance primo ne.. :sweat_smile:
26. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
ahoj babulky!! no je fakt, že to tu trošku upadá holky, ale mě včera taky koník nešel.
kupinka.>> manža nebo ty máš oslavy?? My teď o víkendu budem taky oslavovat. Já a Ondra máme svátek, z manželové strany se slaví snad všechno, tak jsem je pozvala na oběd.....já to s našima nikdy neslavila....tak uvidíme,spíše se u nás bude více jíst jak pít, já nemůžu, Ondra taky ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2007 v 17:04  • Odpověz
Lucikpetik: To příjde.Mě taky kopká minimálně,jen když se jí něco nelíbí,jinak se spíš převaluje.
26. lis 2007 v 17:49  • Odpověz
PERLICKA VCEREJSIHO DNE
jELI JSME K TCHYNI,E cestou usnul,nechali jej spat,ja jej tam nechala na patiu,byla zima,ale slunicko,teploucko na kocarek svitilo,spalo se mu super,jako na prochazce ve fusaku,ale vsichni se divili,ze jej nechavam venku,misto doma.TAdy to neni vubec ve zvyku,i sousedi se divili,ZAHLIDALI PRES PLOT....TAdy proste mimco porad doma nebo v parku.

RODICOVSKY PRIDAVEK
JAK JSEM ZDE KDYSI PSALA, ZE BUDOUZMENY OD 1.1.2007, TAK UZ JE TO TADY, KAMOSKA MI DNES PSALA, ZE JI PRISEL DOPIS ZE SOCIALKY, ZE DO URCITEHO DATA MA NAHLASIT, JAK DLOUHO BUDE NA MATERSKE, JINAK O RODOCOVSKY PRIDAVEK PRIJDE. TAKZE POKUD VAM NEDOJDE DOPIS, JE TREBA ZAJIT NA URAD , uz< o tom neco viteZ=? :sweat_smile:
26. lis 2007 v 18:23  • Odpověz
kocurek:ano ano vím o tom mluví se o tom už dloho. a přišlo mi to dneska, mělo by to přijít všem, musí se to jen vyplnit a zanést.
26. lis 2007 v 19:13  • Odpověz
Stejně to jsou hajzli.I kdybychom chtěly na mateřské zůstat jen 2 roky,tu nejvyšší mateřskou stejně nedostaneme pokud nemáme příjem na 16.tis.Jsou to hajzli! :confounded:
26. lis 2007 v 19:23  • Odpověz
Oprava:nad 16.tis.
26. lis 2007 v 19:31  • Odpověz
autor
To tam můžu i poslat,ne? Se mi tam zas nechce lézt a čekat :unamused: A má to být nad 15 hrubého,ne? Nebo to zase změnili? Jako kuwa jak mám vědět,jak dlouho bude Kuba potřebovat,ať jsem s ním??? A jak mám vědět,jestli mi tata do těch 3let udělá to mimi?????????????
26. lis 2007 v 19:41  • Odpověz
Myslím,že tam bylo nad 16,ale nechcu kecat a údajně,když navážeš další mateřskou,máš už pak jen těch tři a půl.Tzn.když jsi s prvním dítětem na mat.a otěhotníš třeba 2.rok mateřské,tak dobereš tu vysokou mat.ještě 3.rok,ale pak už Ti dají tu nejnižší,byť má Tvé druhé dítě teprve rok.Humus,co?
26. lis 2007 v 19:52  • Odpověz
autor
To jako myslíš vážně? A když chcu být s tím druhým 3roky-dejme tomu? Ty vole,tak to asi nedáme,to je maras........ :angry: :angry: Se nebudu ale nervovat,jdu na pojišťovnu,je poslední díl,tak si beztak pobečím :sweat_smile:
26. lis 2007 v 19:54  • Odpověz
je to brutální maras...hovada vymýšlejí jenom hovadiny a co my jako??no jo lidi si zvolili ods a mají to no...a ostatní to odskáčou...
26. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz
Holky, jen klid, mnoho zemi nam zavidi, ze mame porodne a aspon nejakou matrskou, zde ve Spain nebylo vubec nic, matka ma narok na 3 mesice matreske dovolene a pak uz pracovat, muze si to prodlouzit na 6 mesicu, ale za zadny mesic nedostane ani cent. :wink: jsme na tom prece jen dobre
26. lis 2007 ve 21:21  • Odpověz
autor
kocurku-to možná jo,ale jde spíš o to,co všechno naslibovali,jenom ať se zvýší porodnost-a teď takový podraz :angry:
26. lis 2007 ve 21:37  • Odpověz
O rodičovský příspěvek musíte žádat znovu
http://fincentrum.idnes.cz/o-rodicovsky-prispevek-musite-zadat-znovu-f2v-/fi_blind.asp?c=A071112_023623_fi_blind_hla

kupinka
Vis, kdyz jsme to onehda rekla kamosce, rekla, ze si prece neudelas miminko jen pro penize...
26. lis 2007 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky,tak okna máme vyměněné,máme vymalováno,a já uklízím ten hnusný prach,který zalezl všude.No jsem ráda,že je to za náma,aspon máme ted' doma teplo a nikde netáhne.
26. lis 2007 ve 22:20  • Odpověz
Kocurek:díky za ten článek.Tady je to snad úplně nejlépe vysvětlené.Tady jsem pochopila,že by to,s tím dalším dítětem neměla být pravda. :slight_smile:
nytri: to je úleva,co?Ten maras po těch oknech je to nejhorší na celé výměně.Ale výsledek stojí za to.
26. lis 2007 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.