• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Kdyz nekdo uzavira nejakou smouvu, prece vse podepisuje,tak jak na smlouve u tve mamky muze byt podepsany deda???? :astonished:
28. lis 2007 ve 21:34  • Odpověz
autor
Humus,fakt humus...
28. lis 2007 ve 21:43  • Odpověz
autor
Radši vám pošlu nějaký vtip pro odreagování :wink:
28. lis 2007 ve 21:43  • Odpověz
No právě a přece,když nahlásíš ztrátu nebo krádež dokladu,tak to jde do nějaké databáze a mělo by je to upozornit!Maras,fakt maras!
28. lis 2007 ve 21:46  • Odpověz
Sem s tím vtípkem! :grinning:
28. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz
autor
# Přijde Topolánek do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a
# # # > začne:
# # # >
# # # # > # "Ó děkuji Ti, že jsem vstoupil do ODS."
# # # # # >
# # # # > # "Máš štěstí."
# # # # >
# # # # > # "Ó děkuji Ti Pane, že jsem se stal předsedou vlády."
# # # # >
# # # # > # "Máš štěstí."
# # # # >
# # # # > # Topolánek se podiví, ale pokračuje:
# # # # >
# # # > # "Ó děkuji Ti, že jsem mohl pomoci naší zemi a pracujícímu
# # # > lidu."
# # # >
# # # > # "Máš štěstí," zní znovu odpověď Ježíše.
# # # # >
# # # # > # Topolánkovi to již nedá a tak se zeptá:
# # # # >
# # # # > # "Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?"
# # # # >
# # # # > # "Protože kdybych neměl přibitý nohy, tak Tě kopnu do držky..."
28. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz
autor
Není sice nic moc...ale aspoň něco,ni? :wink:
28. lis 2007 ve 21:58  • Odpověz
autor
Tak lepší..
28. lis 2007 ve 22:01  • Odpověz
autor
Ženská je v posteli s nejlepším přítelem svého manžela. Po několika hodinách
milování oba leží a odpočívají, když zazvoní telefon. Žena to zvedne:
"Prosím? Ahoj, zlato...Opravdu? Tak to je skvělé...Docela ti závidím. Tak si to užij."
Chlápek se ptá: "Kdo to byl?" "Ále, manžel. Vyprávěl mi, že s tebou hraje karty."

Kamarádka se kamarádce svěřuje, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka ji poradí. Až půjdete se psem do parku na procházku, tak dělej, že jsi ho tam našla. Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí.Pak se sehne a říká: "Hele Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek." Nasadí si prstýnek na ruku a říká: "A on mi i je." Manžel na ni kouká a říká: To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."

"Poslouchej, ztratila se mi manželka."
"I mne. Jak vypadá ta tvoje?"
"Blond vlasy, vysoká 180 cm, prsa pětky. A ta tvoje?"
"Na tu se teď vyser, jdeme hledat tvoji..."
28. lis 2007 ve 22:02  • Odpověz
Kupi,ty jsi číslo! :grinning:
28. lis 2007 ve 22:08  • Odpověz
autor
Ale já to nevymýšlím,to mi chodí..Měla jsem jich hafo,ale před pár dny jsem dělala pořádek v mejlech,tak jsem to povymazovala :frowning2:
28. lis 2007 ve 22:11  • Odpověz
autor
Ale tím samo nechcu nějak zmenšit Nytri problém...Přeju moc štěstí a pevné nervy..Je to hrůza,snad to dobře dopadne!!!!Jako bys neměla málo starostí,co???
28. lis 2007 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky holky!!
Včera jsem zalomila s Ondráškem už v půl osmé a teď to mám, půl čtvrté ráno a mě se spát nechce......ach jo:frowning2:
nytri>> Já už myslela že v dnešní době nic takového neexistuje, tak přeju pevné nervy při vyřizování a dokazování, žes to nebyla ty, asi to budeš mít těžké.Držím palečky!!!
29. lis 2007 ve 03:46  • Odpověz
Derma: Mi to povídej!Jsem to včera zalomila ve 2 odpoledne a spala jsem až do pěti.Pak jsem samozřejmě nespala do půl druhé do rána a navíc včera strašně malá řádila!
29. lis 2007 v 11:36  • Odpověz
AHojky, dnes to tady nejak vazne, asi vsechny cely den chrnite a pak to to tak dopadne, ze rana nemuzete dockat. :grinning:

Poslusne hlasime, ze po 2 mesicich mame dalsi zoubek a to v poradi 8. a ke vsemu se nam jiste vyklube i prvni stolicka :sweat_smile:

Tak dobrou, ktere jdou spat a hezke povidani tem, co je ceka flam... :dizzy_face:
29. lis 2007 ve 21:54  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět :slight_smile: :wink: Depka už odešla,tak je to fajn...
Venku máme snížek,ale na sáně s Kubou zas nepůjdem,má teplotku a rýmu,tak odsávám jak o dušu :confounded: :confounded:

No baby,tady to ale vázne vám jako povím...
Nytri-tak už je něco nového???
30. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz
autor
Asi vám tu budu muset dát nějaký vtip,ať tu není tak mrtvo... :frowning2:
30. lis 2007 ve 13:12  • Odpověz
autor
Manželský pár je doma a očekává návštěvu. Muž ale stále běhá v slipech, tak mu žena říká: "Prosím tě obleč se, už za chvíli je návštěva tady". Muž jen spokojeně na to: "Já jsem schválně ve slipech, aby viděli, jak jsem hubený, protože mně nechceš vařit". Žena flegmaticky : "Víš co, sundej si i slipy, aby viděli, proč ti nevařím..."

Nově jmenovaný ředitel sedí ve své kanceláři, přehrabuje se papíry na stole, když v tom někdo zaklepe na dveře. Ředitel chce udělat dojem, zvedne sluchátko, pak řekne dále, načež vstoupí borec v montérkách, ředitel přikryje dlani sluchátko a řekne mu moment, potom do sluchátka říká: "Spolehněte se pane ministře, všechno je zařízené, kdyby byly nějaké problémy, tak zavolejte." Položí telefon a říká: "Vy byste potřeboval co?"
A borec v klidu: "Já jsem Vám přišel zapojit telefon."
30. lis 2007 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky,tak jsem se teda byla podívat v Paskově,kde mám zřízenou tu"svoji telefonní stanici".Je to bytovka o šesti bytech a tak co jsme se poptali tak tam udajně bydlí sami slušní lidi,jenom nahoře jedni ci...i,ti ale samozřejmě zapřeli,že by měli kdy telefon.On je ten telefon už rok odpojený,jak nám řekli na telekomu.
Telefonicky nic nevyřídím ,na telekomunikačním úřadě nechcou nic po telefonu sdělit.Takže víc budu vědět až toho desátého,kdy jsem pozvaná do Ostravy.Jsem teda zvědavá na tu smlouvu,co jsem údajně uzavřela a na ten podpis co tam je.No a jak se nic nevyřeší,tak podám trestní oznámení na neznámého pachatele.No snad k tomu nedojde ,protože už z dřívějška mám špatné zkušenosti s policajtama,všechno se hrozně dlouho táhne.
30. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz
autor
Chudáčku!!!!!To je fakt maras...Snad Ti pak řeknou i číslo bytu,ale to asi nee. Pokud jim prokážeš,že to není Tvůj podpis ani Tvá OP,tak by snad neměl být problém...Ale řešit takové chujoviny,to je síla,zbytečně starosti navíc...
kocurku-stoličky se říká,že jsou nejhorší..Já už taky čekám každým dnem ty vrchní,dneska už mu tam něco prosvítalo :wink:
30. lis 2007 ve 14:31  • Odpověz
Kupi: :grinning: Dneska jsem byla kouknout do Vítkovické porodnice.Je to tam fakt pěkné-takové útulné.
Nytri:tak to je fakt síla!Tys tenkrát ten ztracený doklad nahlásila,ni?
30. lis 2007 v 16:31  • Odpověz
kupi,oni to číslo bytu ani nevěděli na tom telekomu,ono udajně ani v těch papírech není :frowning2:
kozimuro,
ztrátu občanky jsem hlásila hned,ale do té smlouvy se ani číslo občanky nepíše,je tam jenom rodné číslo.
No po desátém dám vědět jak to dopadlo.
30. lis 2007 v 19:33  • Odpověz
autor
Tak to je síla..To jako když znáš od kohokoliv rodné číslo,tak si na něho můžeš něco uzavřít????????HNUS!!!!
30. lis 2007 ve 20:17  • Odpověz
ahoj baby,jak jem včera byla na netu v ranních hodinách, tak mi potom celý den padal koník, nešlo to :frowning2:( ach jo....
A dneska jsem měla shon, chystání na zítřek, Ondra měl dneska svátek, já v neděl a tak zítra přijedou manželoví rodiče na oběd, tak jsem pozvala i naše.....tak jsem chystala dezert a pekla.....zítra budu vyvařovat. Řeknu vám, je to únavné.....
nytri>> budu držet palečky, ať potom pořídíš!!
30. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz
# Jede Trabant po dálnici D1 a najednou mu dojde benzín. Řidič zastaví a
# # # # čeká,
# # # # # až ho někdo vezme do vleku. Zastaví mu řidič se Škodovkou 120 a chvíli
# ho
# # # # # vleče. Po chvíli se však na Škodovce něco
# # # # # porouchá a musí také zastavit. Po chvíli čekání zastaví řidič s Volvem,
# # # # # zhodnotí situaci a říká: "Jak to
# # # # # vidím, tak Vás klidně vezmu na lano oba dva."
# # # # # Řidič Trabantu jen jemně poznamená: "Ale kdybyste jel moc rychle, tak
# já
# # # # na
# # # # # vás zatroubím, a vy zpomalíte, ano?"
# # # # # "Spolehněte se", odvětí řidič Volva. Tak tedy vyjedou.
# # # # # Na dálnici D1 u radaru, kolem kterého právě projeli, šťouchne jeden
# # # # # policista podřimujícího kolegu a s vyjeveným obličejem
# # # # # se ho ptá: "Viděl si to?"
# # # # # Druhý odpoví: "Ne."
# # # # # "Představ si, že tu teď projelo Volvo stoosmdesátkou!"
# # # # # "No a? Kvůli tomu mi snad nemusíš budit."
# # # # # "No jo, ale za ním jela úplně stejnou rychlostí škodovka sto dvacítka!"
# # # # # "Fakt, jo?"
# # # # # "A to ještě není všechno: Za nima lítal trabant od jedné strany silnice
# k
# # # # # druhé a troubil, že je chce předjet!"
# # # # #
30. lis 2007 ve 20:56  • Odpověz
Manželka zastihne svojeho manžela v devět hodin ráno, jak si klidně popíjí
# kávu a čte si noviny. "Poslouchej, nemáš být náhodou už hodinu v práci??"
# Manžel se rozhlídne kolem sebe a vykřikne : "A kurva. Já nejsem?!"
#
30. lis 2007 ve 20:57  • Odpověz
Chlapík je první den v > praci. Zvedne telefon, vytoci cislo a
# # # # zarve:
# # # # 'Dones mi jedno kafe > a to kurva rychle!'
# # # # Z telefonu se ozve:
# # # # 'Co si to dovolujete? Vite > vubec s kym mluvite?'
# # # # 'Ne. Nevim.'
# # # # 'Jsem reditel teto spolecnosti, vy idiote!'
# # # # 'A vite vy s kym mluvite, vy idiote?' >
# # # # 'Ne.' - odpovida reditel.
# # # # 'Tak to mi spad kamen ze srdce' - rekne chlapik a zavesi.
30. lis 2007 ve 20:58  • Odpověz
kupi>> nemysli si, že budeš s vtipkama jediná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak hezký víkend holky!!!papa
30. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz
Tady to nejak vazne...uz mate nakoupene darecky pro mrnata???Pochlubte se, co jste koupily????

Peknou zitrejsi adventni nedeli.
:sweat_smile:
1. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
ahooooj!!!
Já jsem tak šíleně unavená,že jsem se donutila na chvilku k Pc sednout a mrknout sem....
kocurek>> Ondrášek už má snad 4 velké dárky, typu auto 100x jinak - asi bych spíše řekla, že tatínek si plní svúj dětský sen :grinning: Zítra ráno jdu na krev na AFP testy tak si potom hned uděláme radost a něco sis mimištem koupíme, Onďovi chci ještě koupit takový ten kufřík na hračky buď s krtečkem.....jinak ještě hračky do vany,nějaké kostičky, co mi cvrnkne do nosu :grinning: Uvidíme....
Jak tam kocurku přežíváte?? Jste s malým zdraví, v poho??

Mějte se holky,papa :wink:
2. pro 2007 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.