• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
dobré ránko holky, nebo spíše dopoledne :slight_smile:
Jak se vám vede, co malí a mimišta???
3. pro 2007 v 10:09  • Odpověz
# Vrátí se chlapík nečekaně ze služební cesty, a slyší z
# koupelny
# nějaký
# divný hlasy, a tak jde, a vyleze si v ložnici na skříň.
# Manželka s milencem přijdou z koupelny, a hups do
# postele.
# Maník
# ji
# políbí,
# dá pusu a povídá: "Pusinku jsme si dobře vykoupinkali,
# přesune
# se
# níž, a
# povídá: "prsíčka jsme si taky dobře vykoupinkali, pak se
# přesune
# ještě
# níž
# a
# povídá: "Ale tady jsme se nějak špatně vykoupinkali."
#
#
# A ženská mu na to odpoví:
#
# "Podívej se na skříň,a posereš se taky!"
#
3. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz
Hádanka :
# > Pro > ty, kteří neuhodnou, je na konci stránky odpověď.
# >
# > Ve stejnou > chvíli jsou 2 mladíci na opačných stranách zeměkoule:
# Jeden
# kráčí
# > > po laně mezi dvěma mrakodrapy. Druhému ho kouří 85-ti letá
# babka. Oběma
# > > najednou jde hlavou stejná myšlenka. Jaká?
# >
# >
# >
# >
# />>
# >
# >
# >
# >
# >
# >
# >
# >
# >
# />>
# >
# >
# >
# >
# > Nedívej se dolů, hlavně se nedívej > dolů ..... !
3. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz
dermajetics
Ahojky, valcim, valcim, hlavne s tchyni, dnes mela dojit na cely den, ale nastesti to odlozila na sobotu. JInak pristi tyden uz letim do CR, jak ja se tesim, za tech 10 mesicu, co jsme zde nebyla se to tu zmenilo, asi je to tim, ze mam mimi....vidim svet jinak. :wink:
3. pro 2007 ve 20:41  • Odpověz
kocurek>> ahojky, no to věřím, že to vidíš jinak.....člověk přehodnotí trošku ten svůj život a náhled na všechno. Takže týden a jsi opět zpátky......to je super :grinning: Přijedete sami, nebo i manža??
3. pro 2007 ve 20:52  • Odpověz
Manza prijede az na svatky... : :slight_smile:
Jak probihaji pripravy?
3. pro 2007 ve 20:59  • Odpověz
kocurek>> tak to je fajn, že budete aspoň na ty svátku spolu :grinning: No perníčky máme s Onďou napečené, dneska chci děla linecké a vanil.rohlíčky, uvidím, jak to časově s malým zvldáneme, strašně rád pomáhá......
Jinak co se týče úklidu, pořádně jsem ještě nezačala, nějak to nestíhám, ale snažím se nenervovat. Vánoce jsou svátky a ne soutěž, kdo bude mít líp uklizeno :grinning: :grinning:
4. pro 2007 v 08:02  • Odpověz
Derma:krásná,pravdivá slova.Atmosféru Vánoc nedělají super vyleštěná okna a podlaha bez smítek.
My už máme napečené vše.Včera jsem dělala marcipán a dnes chci začít zdobit perníčky.Budu na ně dělat zdobení z bílku s cukrem,z citrónu s cukrem a slunečnicovýma semínkama v čokoládě...
4. pro 2007 v 09:19  • Odpověz
Holky, hezky den, tak tady ve Spanelsku s evanoce moc neslavi, vite, co delaji spanelaci? Maji jen 24. veceri a pak hraji karty nebo bingo a 25. obed a tim konci vanoce a darecky si davaji az 6. Jeste, ze zde nejsem, klid, pohodu a naladu vanoc bych zde asi nezazila...hrat karty :astonished: na vanoce.....
4. pro 2007 v 10:34  • Odpověz
autor
Čaute babky,já úklid taky neřeším,jsem to na mamce vždycky nesnášela,to ještě není,a to...tak jsem pravý opak a uvažuju o tom,že okna umyju začátkem ledna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty poplatky budou hrůza,ale třeba na slovensku už to mají delší dobu,není to zase taková pálka-pokud tam teda člověk nechodí příliš často-důchodci to tak asi nevidí :confounded: Ale já to neřeším,nerozčiluju se a je mi líp :slight_smile: :slight_smile:

Hlásím dva zuby nahoře,lezou mu naráz :frowning2: ale už je snad dobře!

Dneska ve zprávách zase bude,že někde ve sparu prodávali 5 měsíců prošlý příkrm,to je hrůza!!!Včera ten hřebík v jednorázovce...Každý den něco :frowning2: :frowning2:
4. pro 2007 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky, ja mela dnes oddychovy den, Ericek spinkal dopoledne 2h, v poledne si schrupnul 2,5h a na prochazce jeste 30min. a uz mi opet spinka, je to asi temi zuby.... :grinning: , jen jsem zvedava, jaka me ceka noc.. :confused:
4. pro 2007 v 19:20  • Odpověz
autor
No chudáku,ale třeba bude spinkat i v noci :wink:
4. pro 2007 v 19:38  • Odpověz
ahoj holky!!
kupi>> gratuluji k zoubkům, toje super!! Jinak jsem zprávy neviděla, ale o té plínce mi včera říkala mamka, fakt maras.....
kocurek>> tak to si měla dneska pěkný den s malým, to jsem opravdu zvědavá, co budeš psát zítra, jak jste přežili noc...Ale Eriček je ještě malý, myslím, že spinkat v noci bude :grinning: Tak hodně štěstí!!

Dneska jsem umyla dvě okna......a hned jsme nalepili vánoční samolepky a moje vlastnoručně vystřižené sněhové vločky z papíru :grinning: :grinning: Už to vypadá vánočně..... :grinning: :grinning:
4. pro 2007 ve 21:05  • Odpověz
Ja jsme si vyzdobila stoly trosku vanocne, i kdyz zde budu jen 9 dnu. Vubec mi nepripada, ze uz budou vanoce, loni o tehle dobe jsme zazivala kopani v brisku :sweat_smile: :sweat_smile: a uz je nas zde vice....
4. pro 2007 ve 21:39  • Odpověz
dobré ránko holky!!
kocurek>> jo je to zvláštní, jak to všechno utíká, taky jsme s manželem říkali...loňské vánoce z toho prcek ještě nic moc neměl, letos to bude zase něco jiného, už to bude radost v těch jeho očičkách při rozbalování dárků.A taky jsme říkali, že to bude naposledy, co bude pod stromečkem sám bez sourozence, za rok nás bude už taky více :grinning: :grinning:
5. pro 2007 v 07:49  • Odpověz
Typy na dárek pro naše malé dětičky: http://www.dudlikyshop.apbest.cz/
5. pro 2007 v 17:48  • Odpověz
kozimura>> tak ty dudlíky jsou mazec, už mi fotečky přišly i několikrát v mailem, to je super, ale svému malému bych ho nekoupila :grinning: :grinning:

Jinak baby, co je s váma všema, jste nemocné?? Nebo dětičky??? :frowning2:
5. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz
Mi to taky chodí v mailech-je to prča.Taky bych to nekupovala.Já mám teď doma 2 dudlíky a víc pořizovat nebudu.Chci to zkusit bez nich,tak uvidíme.
Já tu nakuju každý den,ale nějak mě v posledních dnech přemohly hormony.Vůbec jsem nevěděla,co psát a furt jsem kvůli každé prkotině bulela jak malé děcko.
5. pro 2007 ve 20:16  • Odpověz
aHOJKY, jak jste oslavily MIKULAJDU??? Nas spaneslky tatinek na nas nezapomnel a udelal nam Mikulaska. Pristi rok, pokdu ze budeme na toto datum, pujdeme na velvyslanectvi se podivat na Mikulskou nadilku s Erickem. Jinak uz chceme jen stat! :slight_smile: Vidim to, z enebudeme umet ani lozit, ale hned stat a edet a klecet...ja taky neumela lozit.....Dobrou babce.... :sweat_smile:
5. pro 2007 ve 20:42  • Odpověz
ahoj holky, zdravim vas po dlouhe dobe, porad prace a prace..
ty dudliky jsou mazec, :grinning: to bych asi mimiskovi taky nedala
6. pro 2007 ve 14:27  • Odpověz
ahoj babulky!!
Tak Ondra včera přežil Mikuláše trošku s pláčem, nejprve se zlekl, ale potom už si balíček se sladkostma od mikuldy vzal....bylo to zajímavé, bylo to poprvé,takže mám zážitky i já :grinning: Jinak večer s manžou jsme si nadílku udělali taky :grinning: :grinning: a když jsme šli spát, poprvé jsem pořádně cítila pohyby, takže konečně vím, že mimčo mám a je všechno v pořádku...Bylo to takové malinké mikulášské překvapení :grinning:
6. pro 2007 ve 14:43  • Odpověz
je, tak to se mimi ohlasilo v krasny cas...gratuluji ke kopaneckum
6. pro 2007 v 15:40  • Odpověz
Derma: tak to bude malý čertík...nebo andílek... :wink:
6. pro 2007 v 18:28  • Odpověz
lucik>> to jo, úplně mě to dojalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. pro 2007 v 18:28  • Odpověz
koho by to nedojalo, ja kdyz jsem dostala prvni kopanecek, tak jsem si cetla a knizka letela vzduchem :grinning:
7. pro 2007 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, zijete? Zde v Madridu jsou +3st, silena mlha, jako v Londyne, brrr. :grinning:
7. pro 2007 v 17:44  • Odpověz
lucikpetik>> jojo, pamatuju, jak jsi nám to tady psala.....je to super ty naše mimišta :grinning:
kocurek>> ahojky!! to víš, že žijeme, já jen osobně nestíhám..Odpo jsme byli s Ondrou u nás ve škole na mikulášskou nadílku, moc se to malému líbilo...dělal tany tany, byl spokojený, ani se potom už čerta a mikuláše nebál :grinning: U nás celkem teplo 5-7st.,ale šílený vítr, myslím,že dokonce hlásili na noc až rychlost větru 120m/s.....což docela mazec.....
Zítra se chystám udělat nějaké druhy cukroví, uvidíme, jak to s Ondrou zvládneme :grinning:
7. pro 2007 ve 22:05  • Odpověz
holky, kde jste????? Co se s váma děje?? Jste všichni nemocní?? Nebo malí??
kupinka, tora.....holky holky.....ozvěte se... :frowning2:
8. pro 2007 v 19:13  • Odpověz
jj žiju, jen teď nemám dobré období, takže nemám moc čas chodit na net...v úterý máme pohřeb, takže nic veselého a před vánociobzvláště... :unamused: a co vy jak se jinak máte??
8. pro 2007 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.