• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
tora To je me lito :frowning2:
8. pro 2007 ve 21:23  • Odpověz
tora>> omlouvám se.....Tak se holka drž!! Aa příjď se na nás zase kouknout někdy!!
kocurek>> už se ti to blíží mamčo, už balíš?? go home?? :grinning:
8. pro 2007 ve 22:51  • Odpověz
KOCUREK:děkuji
derma:neomlouvej se není zaco, nemohla jsi nic vědět...je to kruté ale je to život :frowning2: a co ty jak se cítíš??je vše v pořádku??
9. pro 2007 v 08:35  • Odpověz
autor
Holky ahojte všecky,tak si vás dočítám a je tady taková nepříjemná věc. Je mi to Toro líto,drž se a hodně sil!!!!

U nás nic nového,jenom teď nějak nestíhám či co... :unamused:
9. pro 2007 v 19:37  • Odpověz
kupinka:jj je to hrozné... :frowning2: umřel mi dědeček, šlo to dost rychle, ale víš jak snažím se soustředit na malého a to mě rozptyluje...alespoň tak, jinak nevím co bych dělala...
9. pro 2007 v 19:50  • Odpověz
Ahojky, jeste nebalim, az ve stredu a ve ctvrtek letim uz v 7:30 rano a na letisti musim byt uz v 5:30, jelikoz je to nove velk e letiste, kde se zodbavovacich terminalu musite dopravit vlakem, cela trasa trva cca 40 min+odbaveni atd...bude to pro me zaprah. :slight_smile: 2 lety, prvni 3h a jeste ke vsemu asi nebudu vubec spat....
9. pro 2007 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky, já dneska nějak prospala odpoledne.....vůbec se mi nic nechce, taky jste na tom stejně???Holky, co je s váma.....?? :cry:
10. pro 2007 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky,tak jsem ted' neměla moc času tady nakouknout,malý mi nechce vůbec spát,zkusím tu metodu kontrolovaného pláče,protože to u nás už zachází do extrémů.V 1O večer mám ještě nespící dítě.V sobotu usnul dokonce o půl dvanácté.A to třeba spí přes den jenom půl hodiny,hodinu.
Jinak jsem uplácala nějaké cukroví,linecké,rohlíčky a perníčky na stromeček.Ještě udělám něco nepečeného a končím.Uklid jsem musela dělat kvůli těm oknám.Stejně mi ale něco málo ještě chybí.
Včera jsem byla ne telekomunikačním úřadě.No ta smlouva o telefonu mě fakt dostala.Jediné co tam souhlasí je moje křestní jménoa a rodné číslo.Trvalá adresa je tam paskov a já bydlím ve frýdku.Příjmení je tam staré a v té době kdy se to uzavíralo jsem se tak už ani nejmenovala.Podpis taky samozřejmě není můj.No takže jim musím dodat veškeré dokumenty o ztrátě občanky,změně jména,o mých bydlištích atd.No je toho dost lítíní po úřadech.Ještě jsem to byla nahlásit na policajty,ti se se mnou nechtěli vůbec bavit,nakonec to ale se mnou milostivě sepsali to trestní oznámení.Takže mám fakt radost řešit takové blbosti
11. pro 2007 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky, ja taky nemam moc casu na konika, prace prace prace. zase nanovo vyberove rizeni, nove inzeraty, uz me to neba...uz aby prisla nejaka schopna...
jinak tora to je mi lito...at je to brzy za vami.....zrovna pred vanoci...
nytri tak to je sila, no hlavne ze to nemusis platit....
a uz mate napeceno? me pekla mamka, a jednu krabici mi sezral pes, ani ji to nemuzu rict, asi ta mura nase mysli na mou stihlou linii...
11. pro 2007 v 16:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky,nestíhačka....
toro-je mi to vážně moc líto,znám to,děda mi zemřel den předtím,než jsem přišla na to,že jsem těhu :frowning2: jsem mu to ani nestihla říct...já vím,je to zlé,ale jako všechno i to chce čas,to je nejlepší lékař!!!!!Myslím na tebe,dneska už to máš asi za sebou,pohřeb je pro mě vždycky tím nejhorším,ale snad jsi to zvládla!!!Drž se holka,máš malého a jak se říká-život za život-je to smutné,ale je to život
11. pro 2007 v 17:58  • Odpověz
Ahoj holky, posledni pozdrav z MAdridu, zitra balime a ve ctvrtek letime nch CR. :slight_smile: Hezky vecer... :sweat_smile:
11. pro 2007 ve 21:15  • Odpověz
Toro:to je smutné,drž se!
Nytri:tak to je hnus!Dokazovat měl předtím ten podvodník a ne,aby otravovali slušné lidi.Kdyby si Ti blbečci pořádně vše ověřili a neotravovali slušné lidi.A policajti?To fakt nechápu.Vždyť mají i pachatele!
Luci:no,napečeno je.Dnes jsme konečně vše dozdobily a zas o něm do dalších Vánoc nechci ani slyšet!
Kocurek:Tak to přeji příjemný let bez nesnází a ať vám ta cesta
11. pro 2007 ve 22:37  • Odpověz
rychle utíká! :slight_smile:
Tento týden nějak nedávám.Až do neděle se nezastavím.Řeším poslední věci v práci,dárky,do toho mám narozky,tak musím nachystat občerstvení do práce a navíc máme v pátek Vánční večírek...Zatím pa,mamušky!
11. pro 2007 ve 22:41  • Odpověz
kocurku tak stastny let a nahlas se nam zase z CR..
ja taky budu asi jen nakukovat...musim zacit shanet ty darky...
12. pro 2007 ve 13:24  • Odpověz
Holky, nevim, zda budu moci letet, Ericek ma od pulnoci horecky, celou noc nad 39 a pres den to kleslo, ale opet ve ctyri uz mel 38, tak ted cekam, kdy se vzbudi a jen prevlikam, konecne se zacal potit a taky usnul, celou noc a den nespinkal, ja jsem GROGGY.Pokud to neklesne, zacnu zabaly a nebo na pohotovost... :frowning2:
12. pro 2007 v 19:21  • Odpověz
autor
kocurku-zábaly jsou sice brutální,ale fakt pomáhají. Kubovi to kleslo ze 39,7 na 38,2 :sweat_smile: Říká se tři dny,pokud to neklesne ani trochu,tak pak antibiotika.
Tak se moc držte,je to holt nevyzpytatelné-chystáte se tady a tohle...Přeju moc štěstíčka
12. pro 2007 ve 21:53  • Odpověz
tak co holky jak se máte??
14. pro 2007 ve 20:26  • Odpověz
Dobré ránko holky,
taky nestíháte tak jako já? Dneska jsem vypravila manžu na služební cestu do Polska, vrátí se asi až v pátek :frowning2:( ach joo, tak jsem slaměná vdova. Absolutně letos nemám to co vždycky, ale snažím se nestresovat....
kocurek>> Jak jste doletěli?? Co malý, ještě je nemocný??
kozimura>> jaký byl vánoční večírek??
nytri>> myslela jsem na tebe, jak si dopadla,a je vidět, že ještě budeš mít co k řešení, co?? Tak se drž!!
tora!!! Holka, to je hezké, že ses ukázala, tak jak, už všechno relativně dobrý??
lucikpetik>> už máš nakoupeno???
17. pro 2007 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky, konecne se dostavam na konika a púisnu par radku. Tak jsme nakonec mohli odletet v patek rano, Erickovi tečplotka klesla, ale let byl hrozny, celou cestu do Prahy neusnul, porad nurkal, ale prezili jsme to a v letadle do Ostravy usnul coz me jej bylo moc lito jej budit....Tad spinka od prijezdu skoro cely den vzdy 2h dopoledne, napapa se, pak je hodinku vzhuru a uz zase se mu chce spinkat a pak cele odpoledne, pak zase 2h vzhuru a v sedm uz je v postylce a spinka. Asi mu chybi spanek, je vycerpany po horeckach a ceste. Sestou nemoc nema, jelikoz se neosypal, taky jsme si rikala....zitra se jdeme zvazit a zmerit.
Jinak babicka nam koupila sanky, tak pojedeme na hory a vytahneme fusak po me abudeme jezdit na sanich!!!! Ericek je jeste malinky, ale aspon pujdeme nekam do prirody.
Jinak uz jsem schovala korbicku a vytahla opet MAtrix, dala jej do polohy v sede a jak se mu tam libi, jsme zvedava na 1.vychazku, aspon tam je dobre zateplen, jeste nechci vytahovat sportak.
PApapa a hezky den vsem....
17. pro 2007 v 10:14  • Odpověz
Uz vim, co mu bylo, rostou mu ocni zoubky, proto ty teplotky, slanek, vycerpani a porad si saha do pusinky a do nosu.....a ve Sain rekli virus.... :fearful:
17. pro 2007 v 10:21  • Odpověz
Derma:večírek byl skvělý!Bylo tam předtančení latinskoamerických tanců,pak barman show a nakonec o půlnoci striptýz!Plno jídla-maso,ovoce,zelenina,saláty a tombola a výherní losy-vyhrála jsem 4 Plzně,Vánoční čajíček a Arabesky.Vydržela jsem do půlnoci,dali jsme 2 ploužáčky a jeli do hajan. :grinning:
17. pro 2007 v 11:33  • Odpověz
ahojky no máš pravdu relativně jsem v pohodě, ale vážně jen relativně. Snažím se soustředit na vánoce a malého ale je to těžké.... :frowning2: Dovídám se teď jen špatné věci,už asi nebudu moct mít další děti a takové,před vánoci nic moc :frowning2:
kocurek:co to jsou oční zoubky?? :confused:
17. pro 2007 ve 12:59  • Odpověz
kocurku tak hlavne, ze jste doleteli v poradku a vis, z ceho ty teplotky ma...a prosim te ocni zoubky to je co????
kozimura tak dobry vecirek uzila sis to.
derm...no nakoupeno, asi jo, uz jen nejake drobnosti, byla jsem v patek a myslela jsem, ze mi upadnou nohy, nemohla jsem se pak doma ani hnout na posteli...nakupy - ani slyset ani videt...
tora nesmutni, to ten vanocni cas, vse bude dobre, urcite...
17. pro 2007 ve 13:05  • Odpověz
6 pravd života:

1. svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svych zubů

2. všichni idioti, po prečtení první pravdy, to vyzkouší

3. první pravda je lež

4. právě teď se směješ, protože jsi idiot

5. za chvíli tohle pošleš dalšímu idiotovi

6. pořád máš na tváři takovej stupidní úsměv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2007 ve 21:32  • Odpověz
kocurek>> oční zoubky ten výraz taky slyším poprvé, se přiznám

Ondra od pátku má rýmu a já už taky, ach jo, tak se dopuju mandarinkama a koupila jsem nám jitrocelový sirup, trošku malý pokašlává, tak aby jsme nakonec neulehli před vánocema. Prý už řadí chřipky, tak nevím :frowning2:
17. pro 2007 ve 21:37  • Odpověz
autor
Ahojteholky-tak manžovi umřela babička,měla jsem ji strašně moc ráda a staršně to bolí!!! Ale snad bude líp.....
Jsem ráda,že jste všechny docela v poho docela zdraví :slight_smile: Toruš,to přebolí-neboj :slight_smile:
17. pro 2007 ve 22:04  • Odpověz
teď to čtu znovu holky, já jsem slepá jak afrika.....
tora>> tak to mi je moc líto,že ses dozvěděla takovou zprávu....
ježiš holky, co se děje, všechny jste takové smutné a samé starosti, co se to jenom děje. Doufám, že vás všechny bolístky brzo přebolí a budete se soustřeďovat jen na ty krásné věci kolem vás a všechno brzy bude zase v pořádku. Přeji všem, hlavně to bě Tori hodně zdravíčka a štěstíčka, všechno bude zase dobré, tvoje největší štěstí je přece Lukášek, ber to tak....doufám, že pochopíš, jakto myslí, nevím, jak to napsat
17. pro 2007 ve 22:13  • Odpověz
kupinka>> tak to je mi líto, já mám pocit, že těch špatných zpráv před těmi vánocemi je nějak hodně....... :frowning2:

Tak se holky držte! pa
17. pro 2007 ve 22:14  • Odpověz
Ahojky,čtu tu jen samé špatné zprávy.
Toro,máš krásného,zdravého chlapečka,někomu osud nenadělil ani to.Musíš se na to tak dívat a být št'astná za Lukáška.Víš a nikdy neříkej nikdy,třeba se ještě budeš radovat z dalšího miminka.Mám známou,které doktoři taky řekli,že nebude mít další děti a ted' má druhého chlapečka.
Kupi,je mi to taky moc líto s tou babi.
17. pro 2007 ve 22:40  • Odpověz
nytri>> to jsi toře řekla moc hezky, a je to fakt
Dobrou holky a opatrujte se....papa
17. pro 2007 ve 22:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.