• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kupi:to je mi moc líto, vím jak se cítíš :frowning2:
dermi a nytri:moc vám děkuji holky, já vím soustředím se teď jen na lukáška, je to moje štěstíčko a dodává mi sílu tohleto všechno překonat...Ani by jste nevěřili jak takové miminko dodává síly, a manžel mi samozřejmě taky moc pomáhá. Cítím se mnohem lépe, život se musí brát tak jak přichází je to prostě osud. Ale děkuji moc za krásné slovíčka a podporu. To miminko asi nebudu mít, protože si budu muset nechat podvázat vaječníky. :frowning2: Ale jsem ráda za tohle jedno miminko a o tom víc si ho budu vážit.
No jinak chřipky řádí jako blázen, i mi včera nebylo zrovna dvakrát nejlépe, ale teď už je mi fajn, tak doufám že se nám nemoci vyhnout obloukem a vám a vašim ratolestem taky...Malý mi vůbec nechce být v kočárku nemůžu pomalu ani nikam jít, je to strašné...dneska by jsem měla jít koupit autosedačku tak snad budu mít štěstí a něco seženu...
18. pro 2007 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,do třetice všeho zlého i já přicházím s tragickou zprávou.Manžel mojí sestřenky se zabil.Před chvílí mi to volal manžel a je mi z toho úplně špatně,chce se mi zvracet.Měli dvě malé holčičky.No fakt nevím,co se to ted' děje před těmi vánoci.
18. pro 2007 ve 12:56  • Odpověz
tora ja vim, ze to je blba utecha, ale bud rada, ze vubec to jedno miminko mas, nekomu se nepostesti ani to...blby ja vim, ale vem to tak, ze nic se nedeje nahodou a treba....
nytri taky dobry zpravy, proboha co se deje????to je sila...
autonehoda?
18. pro 2007 ve 13:01  • Odpověz
lucikpetik,sebevražda
18. pro 2007 ve 13:04  • Odpověz
Holky, co to tady ctu, cernou kroniku??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ocni zoubky jsou spicaky, vsak si sahnete na spicaky, odkud rostou, kousek od oci, proto se jim tak v lekarskem slangu rika,....

Poslusne hlasime, ze mame 9. mesicu, 8 zoubku, 72cm a 8750 g. a za mesic jdeme znovu k lekari.... :slight_smile:

JInak jsme vcera byla na aocialce vse super, za 10 min jsem byla pryc, ani zadne fronty, klidek i pani mila....... :sweat_smile:
18. pro 2007 ve 13:45  • Odpověz
nytri tak to je mazec, tak to je vazne zbabelec, nechat dve male holcicky....co k tomu rict....
18. pro 2007 v 15:49  • Odpověz
Nytri:tak to je smutné!Držte se!My jsme si to samé prožívali s manžou loni.Nevím,jestli jsem to tady nepsala.To se zabila tchýně a ještě k tomu ji našel manža.Stalo se to sice v říjnu(pátek 13.),ale byly z toho nahouby i Vánoce...
18. pro 2007 v 17:31  • Odpověz
ahoj holky,
brrrr to je strašné holky, fakt ta zima a vánoce tolik lidí "bere" nebo co, je to hrozne pro ty pozůstalé....
a holky pryč s těma špatnýma zprávama, ať se nám všem vyhýbají takové špatné zprávy.....
Přeji všem pohodové a krásné vánoční svátky, které nám ťukají za dveřma....Strašně se těším, jak bude malý pod stromečkem trhat ten papír a prožívat to :grinning: Nebo to budu spíše prožívat já :grinning:
18. pro 2007 ve 20:52  • Odpověz
kocurek>> tak to mě s těma zoubkama nenapadlo.....Tak to malému rostou brzo, Ondráškovi se protlačily teprv před 2měsíci....
Jinak gratuluji k takovému přírustku váhovému i v cm:slight_smile: to je kus chlapa!!Hlavně že je zdravý, to je důležité.....
18. pro 2007 ve 20:54  • Odpověz
Derma:naši už letos koupili živý stromeček pro Terezičku :grinning: A hádejte,co bude pod stromečkem...postýlka pro Terezičku!Tyto Vánoce budo ty nejkrásnější,protože i když malá ještě nebude na světě,pro nás pro všechny bude s náma...
18. pro 2007 ve 21:15  • Odpověz
kozimura>> no to věřím, já jsem ty těhu vánoce první taky tak prožívala, pod stromečkem samé dárky pro mimi.....Přiznám se, že letos ale pro to druhé mimi nic nemám...Ve čtvrtek jdu na polikliniku na testy na diabetes (taťka můj má), tak se tam budu víc jak 2hoďky trápit a pít šíleně sladkou vodu či co, tak potom za odměnu koupím něco pro mimi. Ještě jsem mu nic nekoupila, u Ondráška jsem v 20tt už měla věci habaděj!! :grinning:
18. pro 2007 ve 21:37  • Odpověz
Derma:tak zajdi třeba do toho obchůdku na podloubí.Je tam tolik krásných věciček!Já jsem teď od manželovy babi dostala na narozky penízky,tak tam pojedu koupit zavinovačky(stojí tam jen 100,-) a za penízky,co mi dali kolegové a šéfové objednáme kočárek.Pak už budou chybět jen takové ty blbůstky,jako teploměr,zásip,mýdlo,krémy,mastičky...Mají tam i nádherné plíny s potiskem.Plínová osuška jen za 80
18. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz
kozimura>> díky za radu, učitě se mrknu, chci zajít i z druhé strany náměstí do toho Sluníčka, vše pro vaše nejmenší, chci si koupit těhu halenku, dostala jsem penízky už na vánoce, moje mamka neví, co nám kupovat.....Tak si hned půjdu udělat radost. Když mamča hlídá,můžu toho využít, což je fajn :grinning:
18. pro 2007 ve 21:51  • Odpověz
Ju,tam mají taky pěkné věcičky.Vidíš to,málem bych zapomněla.Budu asi muset koupit i nějaké hračky,co?Oblečky už nekupuju.Dneska jsem dožehlila poslední kousky.Mám toho hafo a to ještě musím vyzvednout 6 pytlů obleček od tety.Jsou tam oblečky 0-5 let.Tam to asi nechám už po porodu...
18. pro 2007 ve 21:56  • Odpověz
Ju,pak hoď ty nové věcičky do albíčka,ať se taky pokocháme :slight_smile:
18. pro 2007 ve 21:58  • Odpověz
kozimurko tak to chapu, my to taky tak prozivame, ze je prcek uz s nama....
a o jakem obchudku mluvis, porad, kde maji pekne veci na mimi?
dermajetics ja na tom testu byla dneska, je to blivajs, ale jenom 3 deci, tak se to da, akorat mi nemohli najit zily, tak to bylo o to veselejsi...
19. pro 2007 ve 12:12  • Odpověz
lucikpetik:je v Místku na podloubí.Vedle je řeznictví a grilovaná kuřata.Předtím tam byly značkové věci na mimi.Teď tam jsou věci z Polska.Jsou tam i levné kočárky.Ty už máš kočárek?
19. pro 2007 ve 13:57  • Odpověz
lucikpetik>> tybrďo, já právě teď slyšela že se na ten diabetes chodí v 24 - 26tt, takže nechápu, proč jdu už teď......no docela se hrozím, sestra říkala že asi 0,5 - 1l toho bude..... a někdo mi říkal, že se krev bere z prstu......tak jsem z toho jelen....No, ale uvidíme zítra :confounded:
19. pro 2007 ve 13:57  • Odpověz
Tak mě doktor na cukrovku neposlal,tak nevim...Na další kontrolu jdu příští týden a to mi budou zas dělat krevní obraz,protože ten minulý nedopadl moc dobře.
19. pro 2007 ve 14:04  • Odpověz
jak jsem byla na tom testu tak mi brali krev normálně z žíly a k pití toho hnusu jsem se už nedostala, protože jsem tam omdlela a musel si pro mě přijet manžel a odvezl si mě domů...a podruhé už mě nato neposlali :slight_smile:
19. pro 2007 v 19:09  • Odpověz
ježíš holky, to mi ani neříkejte....no já docela mám z toho hrůzu, protože já skoro celé dopoledne do sebe nic nedostanu, ani tekutiny....a když si představím, že v 6.30 budu do sebe lít sladký děs......noooo bude to zajímavé :unamused: :frowning2: Pak vám to vylíčím
19. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz
Jinak na 7.ledna jsem objednaná do nemocnice na ten velký ultrazvuk, chce jít manža, tak se už moc těšíme, že konečně budeme vědět, co to vlastně čekáme :grinning:
19. pro 2007 ve 20:32  • Odpověz
dermajetics
Ja jsem si ten hnus zazila ve Spanelsku amusela cele dopoledne byt na poliklinice, takze des, ani domu jsme nemohla, ktey mam 3 min. od polikliniky...ale da se to prezit... Ma brali krev ze zily a pak dalsi tyden z prstu, cukrovku jsem nemla, ale ten des piji vsichni, akorat maji jiny pripravek, cukrovkari jiny, jak necukrovkari....
20. pro 2007 v 09:05  • Odpověz
kozimurka tak kocarek jeste nemam, nemam jeste nic z tech vetsich veci, chci pockat po 28tt, coz je tak v lednu a pak....ale vybrano uz asi mam....
derm tak dej vedet, jak to probihalo u vas, mi taky nekdo rikal, ze se picha do prstu a mi brali 2x z zily a ze slibovaneho litru blivajzu to byly tri decky....
20. pro 2007 v 10:33  • Odpověz
derma:achojky,tak jak jsi to dneska přežila?
Lucik:tak my vlastně taky nemáme nic.Postýlka je sice už doma,ale je to dárek od našich na Vánoce.Kočárek jsme dnes vybrali a v novém roce ho jdem objednat.Je v tom obchůdku,o kterém jsem psala-je to obchod Coccodrilo.Kočárek je modrý,kombi,s přenosnou taškou na mimi a pláštěnkou,gum.kolečka a vyjde na 5.tis.
20. pro 2007 v 17:14  • Odpověz
Ahojky holky....tak co jak zvládáte předvánoční shon??Já celkem slušne, dneska jsme nakoupili vánoční ozdoby, jen nevím kam dáme vánoční stromeček, protože malý je lumpik a jsem si jistá že nám ho shodí...ať ho budeme mít kdekoliv :slight_smile:
20. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz
autor
Čaute babky-no,co říct,je tu toho docela dost...Ke špatným zprávám už se vracet nebudu,ale je mi to holky moc líto,je to zlé,já vím..a zvl¨ášť před svátkama...

Já jsem na cukrovce nebyla,tak nevím...
Kde myslíte ten obchod? Na podloub vedle Blechty? Tam je přece coccodrilo,ne? Ale to je značkové,ne? Nebo jsem mimo-což je možné :frowning2: :wink:

My nic nového,nelezeme,pátý zub nevylezl...jo,který teď poroste? Vrchní nebo spodní-myslím pátý..........
Jo,a z té sociálky mi ještě nic nepřišlo :frowning2:
21. pro 2007 v 00:19  • Odpověz
kupi:tak my už máme šest zubů a máme dva dole a 4 nahoře, takže netuším jak to má lézt.. :slight_smile: Mi to ze sociálky přišlo už tak před měsícem a nevíte náhodou kdy se to má podávat??jo coccodrilo je značkové a předražené ale měli tam teď nějaké slevy, tak asi proto tam holky tak dobře nakoupili..
21. pro 2007 v 00:58  • Odpověz
Ju,je to coccodrilo,ale mají tam spoustu věcí dovoz z Polska-kočárky,látkové pleny.Na oblečení jsem se nedívala.Ju a zavinovačky teď byly vyprodané.Mi šlo hlavně o ten kočárek.Ju a v Coccodrilu v Tescu mají výprodej.Je tam napsáno LIKVIDACE PRODEJNY,ale nebyla jsem se tam kouknout,tak nevím,jak je to tam s cenama.
21. pro 2007 v 08:43  • Odpověz
aha, tak az se dostanu do Frydku, tak se tam zajdu podivat, dik za tip
21. pro 2007 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.