• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
jinak ja se uz asi do Vanoc neukazu, tak Vám všem přeji bohateho Ježíška a úspěšný krok do Nového roku....
21. pro 2007 ve 14:56  • Odpověz
tak co vánoční úklid už to máte za sebou??a co stromeček kdypak strojíte?? :slight_smile:
21. pro 2007 ve 14:56  • Odpověz
Tora:na úklid se už vrhám a nějak se mi vůbec nechce.Stromeček strojíme vždy na Štědrý den ráno :slight_smile:
21. pro 2007 v 16:23  • Odpověz
Já už asi taky nebudu mít moc času se tu ukázat,tak vám přeji veselé Vánoce,bohatého Ježuru,klidné svátky a bouřlivého Silvestra.Do Nového roku přeji všem těhulkám,ať jsou z nich šťastné maminky zdravých miminek a maminkám,ať jsou jejich dítka zdravá a hodná. :slight_smile:
21. pro 2007 v 16:26  • Odpověz
autor
Ahojte holky,taky jsem tu,abych popřála-takže krásné a pohodové svátky,moc dárečků,spoustu lásky a štěstí.k Novému roku ještě nepřeju,to je ještě čas :wink:
21. pro 2007 v 17:28  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: Krásné bílé vánoce s vločkami štěstí,
zabalené kouzlem lásky,
přikryté peřinkou splněných snů
a plamínky pohody v očích.
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. pro 2007 ve 20:42  • Odpověz
ahoj maminy!!
Včera jsem se vrátila z testů dost pozdě. Nakonec jsem tam ztrávila od půl sedme až skoro do deseti :frowning2: A bylo to tak, že vzali normálně krev z žíly takovou malinkatou zkumavku, bylo nás tam víc mamin...Takže vzala všem, pak přinesli tu glukózu na vypití :fearful: :confounded: :unamused: nooo dalo se to přežít, ale poslední doušky už se mi vracely do pusy....do 5minut vypít....bylo toho asi tak 3dcl.. Trošičku doušek vody na zapití a jinak jsme měli čekat 2hodiny nejíst, nepít, nikam nechodit, max.na záchod....Prostě tam sedět. Časopisy jsem si vzala, že budu číct, ale sešly jsme se tam dobré mamči, takže jsme to prokecaly a celkem nám to uběhlo.Za ty 2hoďky nám vzali znovu krev, a do 0,5hodiny byly výsledky. Negativní.......uf uf, oddechla jsem si, takže je to dobrý :grinning:
21. pro 2007 ve 21:19  • Odpověz
Pak jsem šla do města si udělat radost a koupila jsem si těhu halenku (teda ježíšek mi koupil), nakonec jsem neodolala na nějaké ty dupajdy a capajdy , ale to dostane mimiš až na vánoce...Takže až nám to ježíšek oficiálně přinese, pak to nafotím do albíčka!
Taky Vám nešel včera odpoledne koník? Snažila jsem se tu dostat a nešlo, pak večer už jsem nebyla u pc. Dneska až tak pozdě......vánoční dárky sice mám, ale mám pocit, že jsem to nějak prožila hekticky, jsem unavená,pořádně to na mě dolehlo ta únava a nepřipadám si,že za 3dny je to tu:slight_smile:Zítra chci spočívat, opravdu nic nedělat, tak uvidíme...Odpo čekáme návštěvu, tak to už spočívat nebudu.

Taky nevím, jak se dostanu k pc, tak Vám přeji klidné a pohodové vánoce, bohatého ježíška nejen vašim ratolestem.Spokojené prožití svátků, tak jak to má být...Mějte se moc hezky, papapa :grinning:
21. pro 2007 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky, chci Vám popřát hezkou adventní neděli....
My od rána marodíme, Ondrášek vtával v 5 s vellkým pláček a horečkou,rýmou, do toho asi ještě zoubky....celé dopo s pláček, teď už po druhé spinká.....no holt nemoc si nevybírá ani o vánocích :frowning2: ach jo...Tak doufám,že to bude taková jednodenní nemoc a zítřek toho ježíška přečkáme a hlavně to jeho rozbalování dárečku, na které se všichni těšíme....papa
23. pro 2007 ve 13:58  • Odpověz
Holky, mam novinu, vcera Ericek rekl, po 1. mama. kdyz jsem jej rano vytahovala z postylky.... :slight_smile: Peknou posledni adventni nedeli pr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ed ............... :sweat_smile:
23. pro 2007 ve 13:59  • Odpověz
kocurek>> tak to máš ten nejkrásnější vánoční dáreček :slight_smile: to je moc hezké :grinning:

Krásný a spokojený štědrý den, bohatou nadílku nejen Vašim dětem, klid a spokojenost v rodině, přeji všem klidné vánoční svátky a úsměv na rtech nejen z dárečků....Papa :grinning:
23. pro 2007 v 19:22  • Odpověz
.................nesem Vám noviny, poslouchejte :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj mamči, vidím, že všichni sedíte u pohádek anebo chystáte a chystáte......
Já mám chlapy ve vaně, ušvicovaná jsem teda pěkně, tak na chvilku sedím u pc....
Jinak Ondra ještě stůně, pořád horečky, sice už má lepší náladičku, nepláče,ale je to takové "smutné" že zrovna o vánocích......

Tak hezké odpoledne a ještě hezčí večer Vám všem, papa :slight_smile:
24. pro 2007 ve 13:40  • Odpověz
At' tisíce zvonečků dnes zvoní.
At' pocit štěstí,lásky hřeje.
Krásné vánoce přejí Lucka,Vojta a Vojtíšek Nytrovi :slight_smile:
24. pro 2007 ve 13:41  • Odpověz
ahojky holky taky se připojuju k přáním....no tak já i manžel jsme nemocní, manžel se teda obešel bez horeček, ale já mám horečky jako blázen a malý už má taky zvýšenou, tak uvidíme jak se ty svátky vyvrbí.. :frowning2: takže přípravy dneska u mě padly a ležím v posteli, vždycky když je mi lépe tak něco udělám a pak zase šupky zpátky, no co vám mám povídat.. :frowning2:
24. pro 2007 v 15:24  • Odpověz
ahoj holky,takjak vám všem je? Ondra už je relativně zdravý, horečky už nemá,ale pro změnu dráždivý kašel, tak snad mu kapičky pomohou .-( Jinak dneska ještě nevytáhneme paty z domu, odpočíváme a lenošíme. Ondru ještě tahat po nemoci ven nechci, tak snad zítra, uvidíme. Včera jsme byli celý den u manželových rodičů, dárečky pro malého, paráda.....je to s dětmi zážitek :slight_smile:

Mějte se všechny pěkně, doufám, že jste v pohodě a už zdraví a užíváte sluníčka, dneska je opravdu venku hezky!!Pa :grinning:
26. pro 2007 ve 12:43  • Odpověz
29. pro 2007 ve 20:03  • Odpověz
ahojky tak malý se už z toho celkem dostal ale ještě pořád kašle, tak jsem ještě raději doma a ani ven nechodíme...a co vy?taky zdraví??přišli jsme k našim na první svátek vánoční a jsme tady pořád :slight_smile: už se sbíráme domů tak 3 dny a pořád nic :slight_smile: a co vy jinak??
30. pro 2007 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, přeji Vám všem krásný a pohodový vstup do nového roku 2008, hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody a jenom radosti s našima dítkama! Pěkně to oslavte ten vstup do dalšího roku!
My budeme doma, s prckem to moc nejde.....Krásně nám chumelí, taťka dává do kupy sáňky a možná odpoledne vyrazíme, jsem zvědavá na Ondráška, jak bude reagovat na sáňky!papa
31. pro 2007 v 11:35  • Odpověz
tora>> já nevím, co je ve vzduchu, Ondra taky je ještě marod....rýmu už víc jak 14 dní, teď pro změnu taky kašel, spíše večer a v noci se mi dusí :frowning2: Tak doufám, že to vyléčíme a budeme moct pořádně řádit venku.Chci dneska na chvilku ven, tak uvidíme.....
Jéé, tak to si babi s dědou aspoň užijou Lukáška, však oni to potřebujou :grinning: Naše druhá babi s dědou taky jsou takoví, nepustili by nás a nepustili.......Tak to se máte :grinning: :grinning:
31. pro 2007 v 11:38  • Odpověz
autor
Čaute babky,opožděně přeji krásný a pohodový rok 2008-plný štěstí,zdraví,lásky a úspěchů :slight_smile:
2. led 2008 v 11:15  • Odpověz
autor
Jo,silvestr Kubajs zaspal,ani se nevzbudil,tak byla pohodička...A jak vy???
Jinak už umíme jak jsem veliký,jak se mám a paci,paci-to teď frčí nejvíc,tleská pořád a pořád.
A taky se naučil skřípat zubama-to je něco na moje uši :frowning2: :unamused: :unamused:
2. led 2008 ve 13:08  • Odpověz
No tak my dneska jedeme od našich konečně.... :slight_smile: NO malý umí pacičky už 3 měsíce, ale jak je veliký se taky naučil teď, skřípe taky zubama a ještě umí není, není, není je schovaný a pak vykoukne a už chodí za jednu ručičku jen takže asi bude brzy chodit...ale už se na to celkem těším... :slight_smile: Na silvestra to taky zaspal, takže to bylo super....
dermajetics:No malý se taky nemůže nějak zbavit té rýmy a kašle, takže jsme venku ještě nebyli, snad si ten snížek alespoň trochu užije..Jojo naši si ho užili až až ale je čas jet domů.... :slight_smile:
2. led 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
Ty bláho,tak to je Lukášek fakt šikovný!!!!!!!!!!!!!!!!
A co těhulky,jak jste prožily Silvestra???
2. led 2008 v 18:56  • Odpověz
Ahojky mamušky!Šťastný Nový rok 2008!Vy máte ale šikovné dětičky.Já jsem zvědavá na tu svou cácorku...Vůbec mě nenechala užít si Silvestra a Nový rok.Bylo mi dost blbě a nevěděla jsem jak si mám sednout nebo lehnout...
2. led 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
No,holka,už se to blíží,co? tak to bude asi čertice :wink:
2. led 2008 v 19:13  • Odpověz
Ju,blíží...Strašně rychlým tempem.Už nám chybí jen pár věcí a může ta čertice přijít mezi nás... :slight_smile:
2. led 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
Hlavně ať nepřijde dřív,bo se nedoplatíš v nemocnici..... :angry: :angry: :angry:
2. led 2008 v 19:29  • Odpověz
To jo.Ale i tak mám pocit,že to příjde dřív...Zatím je vše v pořádku.
2. led 2008 v 19:33  • Odpověz
ahojky....jo lukášek je nějak popředu, ale spíše bych si přála aby začal chodit, až bude hezky... :slight_smile:
Já jsem taky minulý silvestr si moc neužila a to jsem byla ještě o měsíc méně těhotná než ty....ale taky mi už dal pěkně zabrat... :slight_smile: Tak budou další silvestry, ne?? :slight_smile:
2. led 2008 v 19:48  • Odpověz
Tora:ju,mi to neva.Rozhodli jsme se mít miminko a to k tomu patří.Takových Silvestrů ještě bude. :grinning:
2. led 2008 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.