• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahoj holky,
my jsme byli na silvestra taky doma a já pila kvůli kojení Rychlé špunty,no nebyly špatné :slight_smile: Měla jsem strach,že se malý v kraválu vzbudí a bude chtít žužlat,ale spal jako dřevo.
Toro,Lukášek je šikulka,to my budem mít rok a ještě ani paci,paci neumíme.Na chození to taky nevypadá,zatím jenom chvíli stojíme bez držení.
Joa jak si vzpomenu na lonského silvestra,to jsem měla těsně před porodem,to už jsem se ani nemohla hýbat s tím valibřuchem a břicho jsem měla tvrdé jak beton.
2. led 2008 ve 20:53  • Odpověz
Ahojj holky, tak je po svátkách, překulilli jsme se do dalšího roku a tady to opět žije......... :grinning:
My měli pohodové svátky a silvestra taky, Onďa taky spinkal, ale na ohňostroj jsem se koukala z okna, ven jsem nešla, bála jsem se, že se vzbudí ale spinkal jako dřevo.
Já mám taky novinu, nevím, jestli jsem vám to tu psala, ale od 17.prosince, nekojím.....Myslím, že jsem to zvldála dost dlouho, to Ondra měl přesně 21 měsíců.....nikdy bych si nemyslela, že tak dlouho budu.Ale už jsem ho musela odstavit, dost mě to vysilovalo a bolely prsa teď z těhotenství, takže už to bylo náročné. Myslím, že jsem pro něj udělala maximum, vyčítat si to nemusím.
Jinak mimi v bříšku kope a v neděli koplo i tatínka přes ruku, tak měl obrovskou radost. V pondělí jdu na velký ultrazvuk, tak uvidíme, jestli uvidíme, co tam máme schované.......... :grinning:
2. led 2008 ve 21:34  • Odpověz
kozimura:jj přesně tak silvestry ještě budou a miminko je důležité.. :wink:
nytri:jo je to šikula, ale taky je pěkně tvrdohlavý, myslí si že už umí chodit, tak se vždycky u něcěho postaví a normálně se pustí a jde, i když to ještě moc neumí, takže teď je to dost náročné ale taky sranda.. :slight_smile: Tak malý se narodil minulý rok až v dubnu ale i ten silvestr už byl pro mě dost náročný, šla jsem spinkat hned po ohňostroji...a letos to nebylo ještě o moc lepší, neboť jsem se bála že se vzbudí...ty jo malý se to všechno naučil celkem sám,ale já jsem ho naučila dávat pusinky a to mě těší nejvíce.. :grinning: vy budete mít za chvíli roček, co??
dermajetics:Já jsem taky na ohňostroj nešla ven, jen jsem si se všema připila a utíkala za malým do pokoje, taky jsem se bála že se vzbudí a ani se nepohnul, tak jsem byla ráda alespoň zato...Já si myslím že s tím kojením, si vůbec nemusíš nic vyčítat vždyť jsi kojila dost dlouho, a to druhé těhotenství ti to ztížilo to je úplně jasné, vůbec nic si nemusíš vyčítat... :wink: Už kope??tak to je krásné...měla jsem radost když mě malý začal pokopkávat, věděla jsem že je v pořádku, ale potom jak už to bylo do žeber tak to bylo pěkně hnusné, ale nato se zapomíná.. :grinning: Já malého kojila jen týden nebo 14 dní, a taky si to nevyčítám, protože mi nic jiného nezbylo...nedá se s tím nic dělat.. :unamused:
2. led 2008 ve 22:22  • Odpověz
Tora:ju,akorát mě vytočil na Silvestra manžův kamarád.Si představ,co nám řekl-prý ať si už zařizujem hlídání na příštího Silvestra,že domluvíme chatu.Chápeš to?Malá ještě ani není na světě a už ji mám odkládat!Copak je to pes nebo panenka?Řekla jsem mu,že ne.Že od tak malého dítěte neodejdu a že když jsme se rozhodli mít dítě,museli jsme počítat s jistým"omezením".Manža je naštěstí na mé straně.
3. led 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
kozimuro-on asi ještě dítě nemá,co??? Jinak by to asi nikdy neřekl!!!
Toruš-ale Lukyn je fakt brutálně šikovný,bude mu teprve 9 měsíců a už tohle..Se asi nenudíš,což? :wink:

Jak to tady tak čtu,tak všichni prcci Silvestra zaspali.tak to je fajn-sice to nechápu,ale....... :slight_smile: :slight_smile:

Já si vzpomínám,že jsem si loni na Silvestra cucla šampáňa a pak jsem hodinu strávila na hajzlu a nadávala si do krav,že jsem se na to nevys....!!!!!!!!!!!!!!!!Tak bylo veselo :grinning: :grinning:
3. led 2008 ve 13:49  • Odpověz
kozimura:Tak to je fakt debil, s prominutím, taky jsme přišli o dost kamarádu, protože nemůžou překousnout, že nechodíme na akce, tak jako dříve a tak, ale prostě vedeme jiný život, však víš co tím myslím...Já jsem taky říkala, že než malý bude větší, jakože minimálně rok tak, že ho nikomu na noc nedám a zatím si stojím, i když tchýně mi to pořád vyčítá.... :unamused:
kupi:jo to se teda nenudím, je to malý expert, je šikovný ani nevím kde se to v něm bere, já totiž chodila až v roce a půl ale ne proto že bych se to nedokázala naučit, ale jednoduše se mi nechtělo, mamka mi pořád říká že tam kde mě posadila tam mě za dvě hodiny našla a když já posadím lukáška, dám kolem něho hračky tak není na tom samém místě už za dvě sekundy... :grinning: nevím na co mu ty hračky kupujeme :grinning: TAk já jsem minulý silvestr měla rychlé špunty a bylo mi zle stejně... :slight_smile:
3. led 2008 v 18:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak vidím, že jste Silvestra probraly, jak se patří :slight_smile:
tora>> jinak já Ondru taky neměla ještě přes noc u ani jedné z babi, nevyčítám si to, ani nikdo jiný.....prostě na to je čas a naše babičky na to taky ještě nejsou asi připravené. Stačí mi, že mamka jednou týdně zvládne malého dopoledne pohlídat, je to super:slight_smile:
Ale jinak už malý zvládl dvě noci sám s tatínkem, byli o víkendu sami a příští víkend je to čeká taky :grinning: Jsou to moje šikulky:slight_smile:
3. led 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
Tak já jsem Kubu dala už na noc k ségře-je to jediný člověk,u kterého se nebojím,teda kromě Martina. Ale to jsem musela,brali se mí nejlepší kamarádi.A Kuba celou noc prospal a v osum už jsem pro něho byla a on si hral s malou Terezkou a byl naprosto happy.Akorát já jsem z toho večera nic moc neměla :unamused:
A s martinem už byl Kuba sám víckrát,už nekojím a tak jsem byla párkrát sednout s kámoškama. Marťas na pivko taky chodí a navíc Kuba celou noc spí,takže pohoda.
Ale taky mě někteří známí serou,prostě nechápou,že už máme jiný život,že nemůžem chodit pařit a tak..jako kdysi.Oni k tomu taky dojdou,ale to my už budeme mít větší děti a budem zas my chodit častěji než oni,no ni????
4. led 2008 v 15:29  • Odpověz
autor
Jo babky,co kdyby jste dodaly nové fotky?????
4. led 2008 v 15:37  • Odpověz
kupinka>> jo jo máš pravdu, ale já už své přátele, se kterými se stýkám taky už mají děti, tak je to fajn, ale co se týče spolužáku..... a měli jsme sraz ze základky, no o ničem, protože pro ně jenom hospoda a ta naše realita je absolutně nezajímá.....ale je už neřeším,, mám svůj život a jsem spokojená.
No já příští týden končím s kurzem a máme závěrečný víkend na |Mostaři,takže malý bude s taťkou, chlapi to zvládnou. V neděli se vracím a odpo budu balit manžu a smažit řízky, jede pracovně na 14 dní do |Polska, tak budeme sami. Odpočnu si od kurzu a pak konečně budu mít čas na ty moje kamarádky, které jsem po dobu kurzu zanedbávala..... :grinning:
4. led 2008 v 18:59  • Odpověz
nějaké tam mám,ale Ondrové budu teprv přidávat, nějak blbne koník, jde pomalu, tak fotečky trošku trvají, ale snad dneska a během víkendu dodám :slight_smile:
4. led 2008 v 19:00  • Odpověz
kubíček je sluníčko, a koukám, že taky měl spoustu dárečků pod stromečkem, je to radost, jak to rozbaloval, co?? no my Ondru točili na kameru a pár fotek ale na kinofil, takže až to dám vyvolat, budou vánoce později v albíčku. Ten náš digi totižž vevnitř fotí děsně......
4. led 2008 v 19:05  • Odpověz
Ju,děti nemá.Chodí s holkou,která ještě dělá výšku a jsou totálně bez závazků.Mamča říkala,že nám malou kdykoli pohlídá,ale jsou s taťuldou ještě mladí a můžou si taky užívat a ne nám hlídat dítě.Stejně bych se nebavila a hlídat jim ji dám třeba když si zajdu na véču,ale ne na celou noc...Nehledě na to,že v tu dobu ještě můžu kojit.
4. led 2008 v 19:48  • Odpověz
taky jsem snažila dát nějaké fotečky ale strašně dlouho to trvá, a na to nemám nervy... :grinning: tak moji rodiče jsou taky mladí, a samozřejmě hlídali když jsme šli na večeři nebo hrát bowling nebo cokoliv, ale na noc ještě ne...a manža taky ještě s ním nebyl sám celou noc,tak uvidíme kdy nato příjde... :slight_smile:
4. led 2008 ve 20:38  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
Taky se vám tak dneska všechno chce jako mě??? Dneska Ondra po dlouhéééé ale oprvadu dlouhé době spinkal celou noc, zázrak :grinning:
5. led 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
Custe-tak mi se nic nechce-fakt nic-přišla na mě lenora :confounded: :confounded: :confounded:

Jo,Kuba sám nerozbaloval,se u toho bál-hlavně jak to šustilo...příští rok to snad bude lepší :wink:

Tak jak to tak vidím,tak taky nikam moc nechodíte,zaprvé se mi nechce furt někoho otravovat a za druhé k nám se nikomu moc nechce,každý chce hlídat doma a Kuba to moc nemá rád,doma je přece jenom klidnější! Jeho postel je prostě jeho postel... Teď si tu kurňa připadám jak macecha,že jsem ho dala na noc,ale to fakt jinak nešlo a naštěstí!!!!! byl zlatý a ségra happy,že se o něho může starat a že spí vedle něho :slight_smile: :slight_smile: Svoje už má velké,tak ji to občas chytne a chce další-ale má smůlu,švagra k tomu jaksi potřebuje a ten je zásadně proti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

derma-jak fotí děsně? Nemáte tam nastavanou blbou scénu???? Třeba venkovní nebo tak něco...a dost dělá blesk,ikdyž ten používám minimálně
5. led 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
drma-Ondra je fakt celý ty,vždycky jsem to tvrdila a vždycky tvrdit budu :wink:
5. led 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
Holky,že už tu strašně dlouho nebyla Kocurek a Lucikpetik...?????Tož holky,co je s váma?
5. led 2008 v 15:03  • Odpověz
Ahojky!O lenoře mi ani nemluvte!Včera jsem dovezla oblečky od tety(jsou tam věci ještě po mě)-teď jsem to přebírala.Je to 5 pytlů,1 megapytel,3 igelitky plínek a 2 igelitky s botama...Maras!Malá to nemá ani šanci vynosit.Je v tom oblečení do 5-ti let.Takže mě teď čeká praní a žehlení. :frowning2:
5. led 2008 v 15:29  • Odpověz
ahoj mamule!!
kozimura>> holka, tak to máš opravdu co dělat, aby sto všechno stihla :sweat_smile:
kupinka>> neboj holka, my chodíme ven, teď po víkendu končím s kurzem a konečně budu mít více času na všechno i kamarádky s dětmi, takže třeba na tebe zazvoním já, když ty nikde s kubíken nechodíš a zdrbneme :grinning:
jinak co se týče toho foťáku, já už zkoušela všechna nastavení, my máme takový nouzový digi, měli jsme kupku peněz na počítač, něco málo zbylo a koupil se foťák a podle toho to vypadá. Venku fotí parádně, ale vevnitř už nevím, jak na něj.......-(
5. led 2008 v 18:47  • Odpověz
no to je fakt, tora s nytri už tu nakoukly, ale kocurek a lucikpetik kde nic, tu nic, snad jsou v pořádku, jen nemají holky asi čas
5. led 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
toruš-ty bláho,takové háro..a tmavý je asi po taťkovi,že???? Se vám poved :wink:

derma-jasan,stav se,ale radši předtím napiš třeba do IP,ať jsem doma nebo ať nemám návštěvu,ju????
5. led 2008 ve 21:31  • Odpověz
ahojky holčiny :slight_smile: TAk jsem přidala nějaké fotečky a stálo mě to fúru nervů.. :angry: ale jsou tady :grinning: No já byla včera řezat prst na noze a za měsíc jdu na plastiku nehtu, takže nic moc, ven moc jít nemůžu protože to trošičku bolí a tak jsme dneska blbnuli doma..Milášek mi jde v pondělí po třech měsících do práce, tak chci vidět jak rychle si zvyknu že jsem zase sama... :frowning2: No jo ale musím to přežít, tak si chceme ještě užít poslední víkend tak nějak pohromadě..
5. led 2008 ve 21:36  • Odpověz
kurnik ty jsi to stihla rychle se na ty fotky podívat......jojo tmavý je po tatínkovi a kudrnáč taky, ale nám se to nelíbí, tak jsme říkali že mu to budeme rovnat... :grinning:
5. led 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
No jistěěěěěěěěěěěěě :wink: :wink: :wink:
žehlička to jistí,jo?????????
A co máš s nehtem? To musí kurva bolet,co???
5. led 2008 ve 21:54  • Odpověz
no už potřetí mi zarostl úplně hnusně nehet na palci, poprvé mi to udělalo v těhotenství a teď s tím bojuju, jo bolí to teda pekelně...ale dá se to přežít v porovnání s porodem brnkačka... :grinning: :grinning: :grinning: Jojo musím koupit nějakou dobrou žehličku :slight_smile: jsem se dívala na fotečky, no krásného chlapa máte... :wink: a co říká na ten válec co ho tam máte vyfocený na fotkách na hraní??víš co myslím??my jsme to taky koupili a malý na to nic... :grinning: jako na všechny dárky, spíše ho zajímájí ponožky, šňůrky a tak.. :slight_smile:
5. led 2008 ve 21:58  • Odpověz
dermi:takový krásný veliký chlapík, to je mazec jak rychle to roste co??jak si představím že za rok bude malý už tak velký tak se mi tomu nechce už ani veřit... :slight_smile:
5. led 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
Ty,hraje si s tím docela dost.A miluje když ho na to položím a hýbu s tím,tak čím víc se houpe,tím líp...On se ze začátku bál každé hračky co dostal,plakal jak mimino :grinning: :grinning: a teď má ty svoje oblíbené...ale nejlepší jsou taky polštáře,štrample a všechno co by neměl :wink:
5. led 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
Derma-pekné,pekné :wink: To je ale fakt hrůza,vždyť ještě nedávno byl jak Kubajs a teď je takové chlapisko..a my stárnem a škaredíme a děti krásní...jojo :unamused:
5. led 2008 ve 22:20  • Odpověz
no než jsem ty fotky vložila, tak mám taky plno vlasů od nervů vytrhané..... a koukám, že vy už jste stihly tam juknout .-)
no ti kluci naši rostou jako z vody :slight_smile:
tora>> Luki je moc pěknýkluk, nádherně se směje
kupi>> jak byl malý spokojený s tím dárkem sedátkem krtečka, uvažujem, až uděláme ten pokojík, že něco podobného zařídíme:slight_smile:
5. led 2008 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.