• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
kupi>> neboj,určitě dám vědět, ať už nemáš něco v plánu,ozvu se aspoň tady přes IP :slight_smile:
5. led 2008 ve 22:36  • Odpověz
kupi:tak to musím zkusit jinak chodí jen okolo a nezajímá ho to... :slight_smile:
derma:nouvidíme co z něho vyroste :grinning:
6. led 2008 ve 13:17  • Odpověz
ahoj holky,hezké ránko,
tak já dneska mám super den, za chvilku mám zkoušky z pc, co dělám ten kurz, jsem nervózní jak před maturitou....ale na odpoledne se moc těším:slight_smile: to jdu do nemocnice na velký ultrazvuk :grinning:
Zatím pa holky, večer dám vědět, jak jsem dopadla :sweat_smile:
7. led 2008 v 08:14  • Odpověz
Dobré ranko,mamušky!Ty vaše dětičky jsou tak krásné!Jsem zvědavá na tu naši raubířku :grinning:
Derma:tak to držím pěstičky,neboj,to dáš!
7. led 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
Čaute babky chňapky :wink:
Tak jakýpak máme den? A co děti???Kopou,řádí?? Můj malý kryšpín zatím chrupčí,tak uvidím,jak ještě dlouho...Teď se naučil říkat ne!!!Tak to říká u všeho a je to docela prdel.Třeba na půjdem spinkat se na mě přísně podívá a řekne NE!!! Tak uvažuju,jestli náhodou není geniální po mě :grinning: že by už tak malý chápal význam slov..ale pak mi to zkazil,to když jsem řekla půjdem papat a taky řekl ne :confused: což u něho nehrozí,tak mi teda splaskly všechny naděje,že bude Einstein :frowning2: No co nadělám.Pak se pokouší zpívat,tak mi docela hatí plány-chcu z něho mít právníka.Víte jak,vždycky se může právník v rodině hodit.A pak jsem si vzpoměla na Iva Jahelku,tak mi to až tak nevadí :wink:
7. led 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
Moje nervy!!!!!!!!!!Taky máte toho oře tak zpomaleného??? Už 10 minut tu dávám 4fotky a než se dostanu tady na FM tak je to minimálně 5 minut!!!! A to je už několik dnů! :angry: :angry: :angry:
7. led 2008 ve 13:30  • Odpověz
ahoj holky, jsem taky z fm a planuju jit obhlidnout kocarky, nevite, kde je tady nejaka prodejna?vim o sambaby u invy ve frydku a kousek dal je novy obchod, ale vyber nic moc. co mistek?diky za tip!
7. led 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
V Místku jsou na podloubí vedle Blechty v Coccodrilu a pak ještě holky psaly,že někde u lidovky,ale to nevím přesně kde to je...Ale pokud vím,tak nej výběr je právě v tom frýdku,ale nejlepší máš OV :wink:
7. led 2008 ve 13:48  • Odpověz
Ticianka: Jestli hledíš i na cenu,taky doporučuji Coccodrilo v Místku na náměstí na podloubí.Super ceny,velký výběr,kočárek dodají do 14-ti dní po objednání.Je to dovoz z Polska,ale vše uplatňuješ v tom obchodě.Náhradní díly zajišťují bez problémů,tak i doplňky.
7. led 2008 v 16:13  • Odpověz
autor
derma-jo,to víš,že se mu ten krtek líbí,má s krtkem všecko,od štramplí,ponožek...a hlavně hraček,no :slight_smile:
7. led 2008 v 17:54  • Odpověz
Holky,teď koukám na zprávy.Je mi špatně!Viděly jste tu reportáž o přejetém 4.letém chlapečkovi?
7. led 2008 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky!!!
Tak první zpráva, zkoušky jsem zvládla.-)
A ta druhá je že mimis vypadá v pořádku, všechno má vyvinuté, a na 90% to bude holčička:slight_smile:))))jupíííííí já mám takovou radost holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2008 ve 21:49  • Odpověz
a díky za podporu holky:slight_smile:
no kůň po novém roce stojí za houby, nevím, co s tím udělali, ale je to síla.....
kozi>> taky jsem to viděla, mazec, úplně mě oblil studený pot, to jsou hrozné zprávy, radši o takových věcech nevědět!!
ticianka>> vítej mezi námi:slight_smile: Já taky kupovala v Místku na podloubí v cocodrilu:slight_smile: a cenově dobré, takže zleží na vkusu, jaké se ti kočárky líbí.koukám, že v pase máš, že jsi z Prahy, tak jak je to s tebou??? Budeš bydlet tady nebo jak???
7. led 2008 ve 21:58  • Odpověz
Derma:gratuluju!Jak ke zkoušce,tak ke zdravé holčičce! :slight_smile:
7. led 2008 ve 22:01  • Odpověz
kozi>> děkuji :grinning: :grinning: :grinning: Jsme tu narušili řadu s klukama:slight_smile: My změníme skóre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. led 2008 ve 22:55  • Odpověz
ČAU HOLKY...RODILA JSEM VE FM A JINAK BYCH JEŠTĚ POPŘÁLA VŠEM AT JE VŠE JEN TAK JAK CHCEME :grinning: OVŠEM DERMAJEKTIS-NENÍ NIC KRÁSNĚJŠÍHO NEŽ MÍT DÍTĚ V BÝKU...PŘESNĚ ČEKÁŠ MIMI NA MOJE DATUM NAROZENÍ :dizzy_face: :dizzy_face:
A JINAK ZASE JEDU ZÍTRA DO FM DO NEMOCNICE LÉČÍM SE TAM NA ORL... :wink:
7. led 2008 ve 23:00  • Odpověz
NO A JEŠTĚ MÁME PRVNÍ DĚTI STEJNĚ STARÉ :grinning:
7. led 2008 ve 23:02  • Odpověz
autor
kulisko-no o tom býku,nevím,nevím.... :wink: :wink: :wink: :wink: Kuba už teď začíná být pěkně umíněný :confounded:
derma-gratuluju,tak budeš mít páreček,to je moc fajn :slight_smile:
7. led 2008 ve 23:12  • Odpověz
Jste s Frýdku holky no tuž kousek ode mě...
7. led 2008 ve 23:15  • Odpověz
autor
Tuž Karviná je kousek :wink:
7. led 2008 ve 23:17  • Odpověz
já nejsem z ka.-to je jen okres ka.-a přitom bydlím už u cedule okres Frýdek-Místek :grinning: :dizzy_face:
7. led 2008 ve 23:18  • Odpověz
autor
?????????????????
7. led 2008 ve 23:27  • Odpověz
?????????? CO TO?? :grinning:
7. led 2008 ve 23:34  • Odpověz
autor
No jako odkud jsi????Přesně :wink:
7. led 2008 ve 23:34  • Odpověz
Hádej...zkus..... těch cedul z měst moc není :wink:
7. led 2008 ve 23:38  • Odpověz
autor
Takže...Sedliště,pak Dobrá,Staré Město,Palkovice...??? :confused:
7. led 2008 ve 23:39  • Odpověz
ahááá já myslela ty hlavnější třeba šenov je F-M a ták no nic já jsem směr Těšín-Žermanice,Domašky,Třanovice-přesně tedy Hradiště :dizzy_face:
7. led 2008 ve 23:41  • Odpověz
autor
Tak to mi nic neříká :confounded: ale Domašky,Třanky..to jo.ale né moc
Dívala jsem se na fotečky,malá je nádherná. :wink:
7. led 2008 ve 23:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to jé...no třanky to je skoro moje bydliště to je pak kousek směr Těrlicko... :sunglasses:
7. led 2008 ve 23:45  • Odpověz
autor
Hm...tak zase až tak to neznám,spíše Dobrou,to dál už jenom tak trošičku :frowning2:
7. led 2008 ve 23:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.