• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
No,já pokud budu moct tak určitě,termín bych dala co nejdřív,pokud je ještě dobré počasí. Chtělo by to mrknout jak bude,ať je hezky.

lucikpetik-tak to jsem teda zvedava,v čem dorazíš,ale promně zamně můžeš i v pytlu :wink:
25. zář 2007 ve 13:13  • Odpověz
Holky pro mě připadá v úvahu třeba dopoledne,odpo už nás chce mít tatínek jenom pro sebe :sweat_smile: Tak teď jak jste na tom vy.....my sice po,st,pá dopo jsme ve pryč každý týden,ale nevadí,kdyby náhodou,potom mi políčíte,jak jste se měly a kolik se vás sešlo :grinning: Dneska jsme byli na 18ti měsíční prohlídce,uf uf Ondra váží 11,7kg a měří 81cm......ježiši,nedávno to bylo miminečko a už je veliký chlap!! :dizzy_face:
25. zář 2007 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky,já bych taky přišla.To cafe Fregata vím,kde je,ještě jsem tam ale bohužel nebyla.Je mi jedno v kolik,můžu kdykoliv.
Dermajetic,Vojtíšek má 1O kg a 77 cma má 8 a půl měsíce,takže nemá do Ondráška daleko. :sweat_smile:
25. zář 2007 ve 22:28  • Odpověz
Tak nám asi to pěkné počasí skončilo. My se teď léčíme, já doléčuji chřipku a malý to ode mě chytil, včera začal kašlat a dnes už mu kape z nosu, snad mu to brzy poovolí. Naštěstí nemáme teplotku jako u zoubků. :sweat_smile:

Dopoledne by mi to taky vice vyhovovalo....termín je mě jedno. Navrhněte datum.
26. zář 2007 v 09:22  • Odpověz
Kocurku,Vojtíšek má to samé,rýma,pokuckává,naštěstí zvýšená teplota už skončila,jak mi v noci plakal nespal,tak to bylo šílené :cry:
Jo,to počasíčko se už asi nevrátí :cry:
26. zář 2007 v 11:41  • Odpověz
autor
Tak to necháme,až se prcci vyléčí,ať nechybíte :wink:
26. zář 2007 v 11:44  • Odpověz
az to bude aktualni napiste, kdy, kde, s kym a v kolik a uvidime... :grinning:
26. zář 2007 ve 14:12  • Odpověz
Nytri>> Kocourek>> holky až budou ti vaši prckové zdraví,to je jasné,tak ať je to brzičko :grinning: Brzké uzdravení všem!!Nytri>> tak Vojtíšek je taky kus chlapa,to máš co nosit :wink:
26. zář 2007 v 19:29  • Odpověz
Ja jsem jen zvědavá, kolik kg to čeká na mě. :sweat_smile: Malý se narodil s váhou 2350g, z nemocnice jsme šli s 2050g :frowning2: . Více, jak měsíc nepřibíral,dokonce jsme jej nemohli ani naočkovat na TBC, jak každá maminka si veze díte z nemocnice, my až po 6. týdnech. Celé 2 mesíce to byl drobeček, jen kost a kůže a to se narodil v termínu, ale vše jsme dohnali a to jen :wink: KOJENÍM :wink: a teď v půl roce máme 8100g.
27. zář 2007 v 08:58  • Odpověz
autor
kocurku-tak maly měl 2400g,z nemocnice jsme šli 2240,teď v 5měsících má 7100g,a to Nutrilonem :wink: Takže už to prcek taky dohnal.Jak to tak vidím,tak tu všechny máme takové buřtíčky,co?
27. zář 2007 v 11:43  • Odpověz
kupinka
To je právě to, že se každý šíleně diví, že tak přibral jen po mateřském mléce :sweat_smile: . Kolik měří?
27. zář 2007 ve 12:06  • Odpověz
holky,mi taky Vojtíšek přibral po kojení.Já vlastně doted skoro jenom kojím,nechce nic jiného než večer kaši.Zeleninu a ovoce odmítá.Narodil se ale už velký 4,2 kg a 54 cm :sweat_smile:
Nemáme tu jen buřtíčky,ale i samé chlapečky :slight_smile:
27. zář 2007 ve 12:40  • Odpověz
autor
No vlastně jo,to mi vůbec nedošlo,že tu nemáme žádnou princeznu,ale jenom princátka.
Kocourku-to nevím,teď mi ho mudra neměřila. Ale stejně mu říkám Buřtíku nebo melounku,ale jak někdy vidím jiné prcky,tak to zas tak hrozné není. Ale je jasné,že kojení je kojení...Švagrová taky kojí a malý vážil ve 4,5měsících skoro 8kg :wink: :wink: :wink:
nytri-tak tos měla fakt macka,já zas na jednu stranu jsem nebyla ani nastřihnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: když Ti nechce tu zeleninku,zkus mu tam do toho odstřikat trošku mlika,pozná tu chuť a třeba to bude lepší.Mi zeleninu malý taky někdy nechce,tak ho nechám vyhladovět a pak o vali jak o dušu....
27. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz
:wink: Ahooj holky,tak abych nebyla pozadu,dodám že Ondrášek se narodil 51cm a měl 3,5kg,což byl takový standart :grinning: Ale teď jak jsem psala,necelých 12kilo,uf uf!! Jo a mám novinku holky,včera jsem si dělala mama test,vypadá to,že bude druhé miminko na cestě :grinning: :grinning: Máme s manželem ohromnou radost.Tak už jenom se objednat na kontrolu a mít potvrzení,že je to na 100%,tak uvidíme :wink:
27. zář 2007 ve 20:26  • Odpověz
autor
Blani,tak to je booooomba!!!!Strašně moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc,moc,moc Ti to přeju,vaši musi být úplně nadšeni :wink: Takže štěstíčko u doktora,pak dej vědět
27. zář 2007 ve 21:09  • Odpověz
kupinka>> před našima psst,zatím to chceme držet před rodinou v utajení,jak jen to půjde :grinning: K doktorovi se dostanu jen ve čtvrtek odpoledne,tak snad příští týden bude mít volno,jinak neordinuje,chodím k Danielu Jányšovi,tak uvidíme.Pak dám určitě vědět,ale já myslím,že určitě jsem :grinning: věřím tomu! :grinning:
27. zář 2007 ve 21:16  • Odpověz
dermajetics:tak to taky moooc gratuluji!!to je super zprávička je jasné že máte obrovskou radost!! :wink:
kupinka:tak to jsi měla super porod, mi se malý narodil 52 cm a 4 360 kg, takže celkem maras a po porodu hned operace takže šílené a další děti mi nedoporučují... :frowning2: i když jsme dost mladí i já i manžel, tak uvidíme co se všechno v našich životech ještě přihodí... :slight_smile:no a malý má ted 8 a půl kilo a ted prestal celkem přibírat protože se začal hýbat tak je to celkem v pohodě...
27. zář 2007 ve 22:52  • Odpověz
autor
Jasně,před vašima budu jako hrob,kdybych je náááhodou potkala :wink:
V tomhle jsem měla porod o.k.,ale při tlačení jsem ztratila vědomí a po porodu jsem asi 5minut úplně ztratila zrak,takže jsem malého vůbec neviděla,jak mi ho dali na břicho. No a Martin mi říkal,že mám být ráda,že prý byl taková malá modrá vychrtlá krysička :frowning2: Hnus co,ten náš taťka :wink:
28. zář 2007 v 19:18  • Odpověz
tak já malého taky neviděla až večer v sedm na kameře jak ho manžel natočil, protože jsem se probrala po te operaci..a pak mi ho přinesli ukázat na pokoj kolem deváté a říkala jsem jim že to není moje dítě :slight_smile: vypadal totiž úplně jinak ale úplně to bylo šílené... :grinning:
29. zář 2007 v 10:38  • Odpověz
dermajetics: GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2007 ve 13:28  • Odpověz
krupinko:já jsem porodila obříka a ještě jsem měla jenom 2 stehy.I porod jsem měla docela rychlý.Mlíčko už jsem mu odstříkala do mrkve,ale ani to nepomohlo.ještě nedávno něco málo snědl,ted už nesní nic!Otevře pusu ,já mu do ní něco dám a on jí nechá otevřenou,až mu to vyteče a někdy pusu neotevře vůbec.Už jsem z toho nešt'astná.Je ale zajímavé že rýžovou kaši jí,aspon něco.
dermajetics:taky se přidávám ke gratulaci.moc přeju hlavně zdravého mimíska. :sweat_smile:
29. zář 2007 v 19:52  • Odpověz
jeeee, dermajetics gratuluji....
tak na sraziku bude alespon jedna tehulka semnou... :wink:
1. říj 2007 v 11:41  • Odpověz
Holky, tak my uz jsme zdraví a vy???? Je opravdu opět nádherné počasí, tak bychom to mohl naplánovat a být s mimíšky venku, na terase, co vy na to?
Já za 14 dnů odlétam do Španělska na 2 měsíce...snad ten sraz stihnem nebo pak naplánujeme další se :grinning: SÁŃKAMI :grinning: co vy na to????

dermajetics : uz to máš potvrzeno na 100%? Jak se cítíš?K
1. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz
korucku na dva mesice????no to se nekdo ma..
ten srazik, hezky ma byt jenom do cvrtka, to by se muselo honem honem..
1. říj 2007 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky,děkuji moc z přání.Měla jsem jít ve čtvrtek,ale Ondra ulehl s horečkou a zánětem spojivek,takže jdu až další čtvrtek.Odpočítávám dny,už abych to měla za sebou (v tom dobrém slova smyslu) a věděla jestli ano a v kterém týdnu....zatím lítám kolem prcka,tak nezbývá ani"myslet" na miminko,ale už se tedy rozhodně těším!!A proč až ve čtvrtek? Protože můj doktor je jenom čtvrtky v ordinaci (Mudr. Daniel Jányš) - tak proto tak dlouho..... :grinning:
1. říj 2007 ve 14:42  • Odpověz
autor
Čaute babky,ten srazík by musel být moc,moc na rychlo,zítra už hlásí ochlazení,pokud jsem při tom řevu dobře slyšela-asi zoubky :unamused: :unamused: :unamused:
dermajetics-pokud Ti vyšel ten test,tak by to mělo tak na 99% vyjít,ne? Akorát ty nervy,než Ti to potvrdí...To bude mimčo asi tak nějak v červnu,ne? Už si ani nevzpomínám,jak se to počítalo :frowning2: to budou ty naše dětičky úplně po sobě,třeba budeš mít holčičku a za 20let budem chystat svatbu :grinning: :grinning: :grinning: My se asi tak za rok chcem snažit o další,tak to bude Ondra vedoucí party,když je nejstarší,a Kubajs jeho zástupce :sweat_smile:
kocurku-nechceš nás vzít s sebou? Ale do těch 2měsíců se snad konečně domluvíme :wink:
1. říj 2007 v 18:52  • Odpověz
:grinning: kupinko>> tak počítám že si naše dětičky spolu budou hrát samozřejmě,lumpačit,první cigarety,alkohol a holky :grinning: :grinning: Jinak to nevidím :grinning: A třeba i svatba bude,kdo ví,víš jak to na vesnici,spousta manželů co spolu chodili do školy....tak se nám snad podaří,že by byla holčička,ale nebudu předbíhat :grinning: Tak se mívejte všichni,papa,jdu bojovat s horečkou :frowning2:
1. říj 2007 ve 20:30  • Odpověz
autor
kocurku-sem to blbě přečetla,už jako máme jenom 14dnů,jo? Tak holky,musíme to stihnout. A doufám,že máš ve Španělech net :wink:
1. říj 2007 ve 23:16  • Odpověz
kupinka, lucikpetik
Hned bych vás vzala, ale asi si myslíte, že jedu někam k moři, ale opak je pravdou, jedu do Madridu, kde jsem žila 10 let. Zima je tam stejná, jako zde u nás, akorát tam nesněží jen na horách. Počítám, že pojedu tak cca 2-3 týdny, pokud vše půjde, jak má být.....Jinak v polovine prosince jsem zpet. A net samozřejmě mám..... :slight_smile:
2. říj 2007 v 09:13  • Odpověz
kocurku tak to budes ve spojeni, a alespon zmena, kouknes zase jinam, i tak bych klidne sla do kufru... :wink:
2. říj 2007 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.