• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
Kuliskaa: Ty jsi taky asi pěkné číslo,co? :grinning:
kupi: doufám,že ne.No,ufidime,ufidime...
Vypadá to,že ji přestal můj žaludek bavit,tak jdu taky zkusit usnout.Dobrou holky!Zase příště.
8. led 2008 v 00:28  • Odpověz
autor
Papa,ale už jako fakt!!!!Blou
8. led 2008 v 00:28  • Odpověz
Jooo,já jsem :grinning: :grinning: :grinning: ESSO!! není natěšený....to vám povím pak...kdybych se neozývala-tak mi textněte na IP :wink:
8. led 2008 v 00:29  • Odpověz
Kuliskaa:tak ju,příště :grinning: Dobrou!
Kupi:už fakt :wink:
8. led 2008 v 00:32  • Odpověz
už jsem z vašeho rodiště doma.. :wink:
8. led 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
Kde jsi jako doma???
O vstávání ani nemluvím,bylo to kruté :confounded:
8. led 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
Ten kůň už zase blbne,na to nemám nervy :angry: :angry: :angry:
Ale všem přeju pěkný den :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2008 v 10:58  • Odpověz
Ahojky!Já o vstávání ani nemluvím.Beneček mě vytáhl z lůžka,protože chtěl vyvenčit-a měla jsem po spaní...
8. led 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
Jojo,hlavně že jsme čumákovaly do nevím kolika tady :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 11:35  • Odpověz
Kupi:hlavně,že jsme dobře pokecaly,ni? :wink:
8. led 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
No jistě....!!!!! A co malá,spala už konečně v noci nebo furt hrála fotbal???
8. led 2008 ve 12:44  • Odpověz
Ju,spinkala.Zato dneska se předvedla.Odpoledne se mi nožičkou zapřela za žebro a jakoby na něj brnkala.Darebák.Snažila jsem se ji rukou tu nožičku odtlačit,ale jakmile jsem dala ruku pryč,dala tam tu nožku zas-potvůrka podivná :slight_smile:
8. led 2008 v 17:22  • Odpověz
autor
Jojo,si s ní asi potom užiješ :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
8. led 2008 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že tu bylo včera živo a veselo :slight_smile:
Vítám mezi námi kuliskaa :grinning: :grinning: Ahojky holka, no koukám do pasu, že máš malou o den mladší než je Ondrášek :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 21:07  • Odpověz
Derma:achojky!
8. led 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
dÍVALY JSTE SE NA STODVANÁCTKU??? mARAS!!!!!!!!!!
8. led 2008 ve 22:30  • Odpověz
Kupi:ju,dívala jsem se-síla.Hlavně ty děti-v tom domě a ten vyražený dech.Úplně jsem pak hltala tu první pomoc při dušení u kojence...A zprávy-u těch jsem zas bulela.Jak hořel ten byt a matka stihla zachránit jen 2 ze svých tříletých dvojčat.Každý den je teď ve zprávách nějaká tragédie týkající se dětí...Je to děs!
9. led 2008 v 00:04  • Odpověz
ahojky holky,
no já včera zalomila s Ondrou, když se mi v půl desáté vzbudil.....Chtěla jsem se taky na 112 koukat kvůli tomumimču, oživování, ať to má člověk v paměti, nikdy nevíš, jestli to nedejbože budeš potřebovat......ale bohužel jsem usla.
kupinka>> máš novou fotečku v pase, moc ti to sluší mamino:slight_smile:
9. led 2008 v 09:55  • Odpověz
kupi>> moc pěkné fotečky v albíčku, Kubík se jenom směje, je asi veselé dítko :grinning: a má být po kom, že :grinning:
9. led 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
Čaute babky,za chvilku mi dorazí tchyňka :frowning2: :frowning2: ale to nějak přežiju....
Jojo,taky jsem včera říkala,že od nového roku je denně ve zprávách smrt dítěte,nejhorší pro mě bylo myslím že v pátek o té zmlacené 6 měsíční holčičce,bulela jsem u toho jak želva,toho chlapa bych zabila,hajzl jeden!!!!!!!!!!!!!!!
derma-díky,směje se furt,třeba dneska od půl druhé do čtvrt na pět rána :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ale fakt nevím,po kom to má :wink:
9. led 2008 v 11:54  • Odpověz
kupinka>>božatko, tak doufám, že dnešek s tchýní přežiješ, budu na tebe myslet :grinning:
No ty zprávy radši asi nesledovat,protože to je fakt síla holky......
No jo, Kubík je noční živel, nenarodil se v noci?? Prý to má na to vliv:slight_smile: Podle hodiny narození, takoví jsou prý i v životě :sweat_smile:
9. led 2008 ve 14:27  • Odpověz
Kupi: Malý je fakt úžasný-pořád vysmátý!Existuje vůbec fotka,na které se tak krásně nesměje?Je to sluníčko! :grinning:
9. led 2008 v 16:09  • Odpověz
autor
Holky díky,fakt se furt řehtá,ale dneska v noci sem nijak nadšená nebyla,teď jsem úplně hotová a asi to brzo zabalím...tchýně v pohodě,pak dojel i tchánek,tak jsem si aspoň pokecala normálně a nemusela se přetvařovat :wink: :wink:
No,Kuba se narodil 17.32,tak to u něho asi neplatí :slight_smile: vždyť mi doteď spal celičkou noc,nevím,co ho to teď popadlo :frowning2: by mě zajímalo,s kým vykládá
9. led 2008 v 18:01  • Odpověz
autor
Jo,holky,nemáte nějakou zkušenost s tou domácí pekárnou na chleba????
9. led 2008 v 18:28  • Odpověz
Tak jsem zas trošku doplnila albíčko,jak jsem slíbila :grinning:
9. led 2008 ve 21:17  • Odpověz
kupinka>> nemám,ale taky si ji přeju,já totiž peču pečivo a chleba tak v troubě a není to moc ono, i když domácí je domácí.....ale myslím si a slyšela jsem takové ohlasy, že český výrobce je nejlepší a určitě ty,co jsou multifunkční, kde se dá dělat marmeláda apod....Radši investovat.Já si ji taky přeju, já bych chtěla do kuchyně ještě moc věcí, i odšťavňovač (tak jak byl v tom "jste to co jíte")- ten se mi moc líbil
9. led 2008 ve 21:56  • Odpověz
¨kozimura>> no skoukla jsem fotečky, moc pěkné máš věcičky:slight_smile: akorát trošku převládají modré barvy, nee?? :sweat_smile: A máš strašně malé bříško, já jsem o 10týdnu za tebou a mám stejně velké bříško. Ty se ale máš!!!!
Takže pokojíček už máte zařizený nebo budete dávat teprv do kupy??
9. led 2008 ve 22:05  • Odpověz
Derma: děkuji :grinning: No,je tam spousta věcí po klukovi a já se držím zásady,že holka může být v modré,ale u kluka je růžová blbá a i když mi na 2 UTZ řekli,že to bude holka,člověk nikdy neví.Kočárek bude taky modrý.
9. led 2008 ve 22:49  • Odpověz
autor
Ale vždyť to nevadí,stejně z toho hned vyroste... :wink: A to bříško se mi nezdá malé,já jsem měla možná ještě menší..
9. led 2008 ve 22:53  • Odpověz
Derma:ju a k tomu pokojíčku-ještě není.Až se naši odstěhují,tak na tom začnem pracovat,stejně bude ze začátku u nás v ložnici.
Kupi:asi tak nějak a zase si říkám,že růžové věcičky pak dostanu po porodu od přátel.Mám toho tolik,že už nic nenakupuju a doplňky kupuji v neutrálních barvách...
9. led 2008 ve 23:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.