• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
Přesně,já jsem jak trupka něco nakoupila a malý to ani nevynosil,každý něco donesl a měl třeba 15x ponožky atd...ani plyšáčky a hračky jsem nekupovala a má toho tolik,že nevím co s tím,každý mu koupil i něco na hraní a teď se na to akorát práší,bo si s tím nevyhraje....a jinak,o Ti ještě chybí? A máč už do porodnice zbaleno???
9. led 2008 ve 23:16  • Odpověz
Zabaleno už mám-chystala jsem to teprve tento týden.Do porodky mi chybí už jen kojící podprda,vložky a jednorázové kalhotky.Pro mimi je toho více-potah na matraci,kartáček na vlasy,teploměr,nůžky a kosmetika.Krom toho potahu ten zbytek můžu koupit i po porodu.No a ještě musíme zajet pro kočárek,tedy objednat ho.
9. led 2008 ve 23:41  • Odpověz
autor
Tak to už máš skoro všechno,to už jsou jenom drobnosti. :slight_smile:
Pokud Ti můžu poradit,tak si kup v lékárně porodní vložky,mnohem víc sajou :wink: mi stačily 2 balíky
9. led 2008 ve 23:45  • Odpověz
Ju,do lékárny půjdu,byly mi doporučeny SAMU-myslím,že tak se jmenují.Dík za radu s tím množstvím.To jsem právě nevěděla.
No nic,malá se uklidnila,jdu do hajan.Zítra fičím do práce.Ještě něco dodělat a dát tam papír na mateřskou.Dobrou!
9. led 2008 ve 23:49  • Odpověz
autor
Dobrou,taky to balím :wink: A Ať malá v klidu spinká..Kuba si sned dneska nebude povídat,ráda bych se vyspala...
9. led 2008 ve 23:57  • Odpověz
Dobré ranko!Tak co Kubík,spinkal?
10. led 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
Jo,dneska normálně jsem vyspaná,sice kecal,ale tak jenom 15 minut.Má to asi po Martinovi,ten se furt dneska chechtal ze spaní :grinning: :grinning: :grinning: se holt nenudím s těma mojima chlapama :slight_smile: A co teruška,měla zase kopací noc???

A co jinak holky? Toro,Nytri,Kocurku,Lucikpetiku,Kuliskoo-Derma neříkám,ta je vzorná a je tu denně :wink:
10. led 2008 v 10:31  • Odpověz
Terinka byla včera klidná celý den i celou noc a dnešek vypadá taky dobře.
To je fakt,holky,kde jste?Jste v pořádku?
10. led 2008 ve 13:36  • Odpověz
aHOJKY, PO DLOUHE DOBE SE OZYVAM....,ZITRA LETIME PO MESICI VE fm DO mADRIDU ZA TATINKEM A PRILETIME V BREZNU..MOC SE ME NECHCE, ALE CO SE DA DELAT :frowning2: PEKNE JSME SI TO TU UZILI,HLAVNE NA SANKACH,TO SE ERICKOVI MOC LIBILO(MAME TO V ALBICKU).BYLI JSME NA 10.TI MESICNI KONTROLE A MAME 9050G A 72CM.SILHAME NA JEDNO OCICKO,TAK TO BUDEME MUSET NECHAVAT SPRAVIT V OSTRAVE V NEMOCNICI,ALE JEN MALICKO,ANI TO MOC NENI POZNAT A JISTE SE TO JESTE DO JEDNOHO ROKU SPRAVI...MELY JSTE NEKTERA S TIM NEJAKY PROBLEM U MIMINEK?????PAPA :wink:
10. led 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
Ahojky,a to je jiste? Ještě se to může spravit,kámoška měla s malou to samé a do roka se jí to spravilo :wink:
My jdem na kontrolu v pondělí-8,měsíční a mám pocit,že Kubajs bude vážit víc než Eriček teďkom :confounded: :confounded: Už aby se začal hýbat,ať to vylitá.....
Jsem teď celá zacákaná od vody,malý ve vaně řádí jak ďas!!!!!!Akorát ho serou ty kačenky,že mu pořád odplouvají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2008 v 18:22  • Odpověz
Kocurek: tak to mocinky přeju,ať se očičko spraví.Jde vidět,že sáňkování bylo prima! :grinning: A je to už kus chlapa!
Kupi:bobiš-tož mu na ně,mamčo zrob nějakou ohrádku,ať mu furt neodplouvají :wink:
11. led 2008 v 19:22  • Odpověz
já se tu snažím pravidelně dostat ale buď se mi to vůbec nepodaří, a nebo nemám nervy tak dlouho čekat... :unamused: Tak co jak se mají ti vaši bobánci??zdraví??a co bobánci v bříšku snad nezlobí.... :wink: malý je teď v pohodě, i v noci se divím....ve středu jdeme na poslední očkování, tak snad všechno proběhne tak v klidu jako vždycky...Malý se teď učí chodit, je to sranda....udělá sám tak 4-5 kroků, a myslí si že umí chodit tak se vždycky pustí a vyrazí no dá to práci ho uhlídat to vám povím... :grinning:
11. led 2008 ve 21:02  • Odpověz
Tora:tak to máš teď doma veselo! :slight_smile: Terezka občas v bříšku pozlobí,ale zas tak o ní alespoň vím...Jsem spíš zvědavá,jaká bude,až se narodí,ale hodná nemá být po kom.Manža byl prý darebák a já jsem byla truc kluka. :grinning: Moje nejoblíbenější oblečení byly tepláky a gumáky,věčně jsem lezla po stromech a měla něco zlomené nebo rozbité - prostě andílek :grinning:
11. led 2008 ve 21:53  • Odpověz
Tak to já teda taky nechápu po kom mlaý je... :grinning: já jsem začala až v pozdějším věku zlobit :slight_smile: a manžel byl hodný vždycky až do teď... :slight_smile: ale je taky strašný nervák ale to jsme my oba takže tomu se nedivím, ale je to často o nervy.... :grinning: jojo taky jsem byla ráda když jsem cítila že malá kope a věděla že je vše v pořádku, ale přešlo mě to jakmile začal kopak do žaludku a žeber, nato teda nerada vzpomínám ale to ty už víš co to asi je... :slight_smile: Koukala jsem že máte termín 6. března, to se narodil můj tatínek a moje kamarádka se kterou jsem seděla celou základku a střední v lavici, jsou to super lidičkové... :wink:
11. led 2008 ve 22:21  • Odpověz
Ni,termín mám nakonec 28.února.Doktor mi to pak podle vývoje mimíska upravil.Teď se jen modlíme,ať to není 29.2. Kopance moc nepociťuji,jen občas.Spíš se mi často těma nožičkama do žaludku nebo do žeber zapře.Minule mi brnkala na žebro-taky pěkné.Ale teď začíná přidávat na intenzitě-asi s ubývajícím místem,tak to "horší"mě asi teprve čeká :slight_smile:
11. led 2008 ve 22:31  • Odpověz
jojo čeká :grinning: :grinning: :grinning: aha tak to by bylo dobré mít to 29.2 ne??alespon by stárnul pomalinku :grinning:
11. led 2008 ve 22:33  • Odpověz
Tojo a ještě mi řekni,že pak bychom slavili co 4 roky a šetřili na velké dary :grinning: To mi řekl jeden kolega v práci.Je mi celkem jedno,kdy porodím,jen ať je to rychlé-mám strašný strach z té bolesti.Ale co,jednou tam mimčo je a ven musí...Ale i tak BOJIM,BOJIM! :confounded:
Malá teď zas rozjela ty své "břišní tance".Dělá mi to vždycky,když chci spát,potvůrka podivná.
11. led 2008 ve 22:58  • Odpověz
Tak jsem to s těma kopancema zakřikla.Zrovna teď jsem dostala pěknou pecku do žebra a tu druhou jsem taktak ubrzdila rukou.Nějak moc se tam dneska mele-kdoví proč je tak "akční"...
11. led 2008 ve 23:02  • Odpověz
to mi taky malý dělal vždycky jsem byla na kompu tak do čtyř do rána a pak jsem spala do ří odpoledne a všichni mě strašili že malý vnoci nebude spát a spí, takže tomu nevěř když ti to někdo bude tvrdit.. :grinning: taky jsem se strašně bála porodu, a hlavně pár dní před porodem to jsem na nic jiného nemyslela a pak to příjde a ty nemáš ani čas přemýšlet nad tím že jsi nad tím přemýšlela... :slight_smile: a najednou je venku a ty budeš nejšťastnější človíček na světě a už budeš jen na malou koukat a kochat se tím jaká je krásná uvidíš... :wink:
11. led 2008 ve 23:04  • Odpověz
Takové povzbuzení potěší. :slight_smile: Všichni spíš straší...Někdy si říkám,už aby tady byla s náma a pak si zas řeknu,že mi to bříško bude chybět.Vůbec jsem nečekala,že si na to tak zvyknu.Manža má ze mě teď srandu,že když si vzpomene,jak jsme někam šli,jak jsem stála před zrcadlem a brečela-v tom mám velký zadek a v tom vypadám blbě a teď na sebe hodím jediné gatě,triko a svetr a vesele vyrazím s bříškem
11. led 2008 ve 23:12  • Odpověz
No nic,asi to zabalím.Malá je klidnější,tak rychle usnout,než znova začne.Dobrou!
11. led 2008 ve 23:20  • Odpověz
autor
kozimurko-neboj,nebudu Ti nalhavat,ze to neni bolest-je-ale stoji to za to :wink: a vis jak.zvladly jsme to my,zvladnes to i Ty!!!!!Fakt,ona ta troska bolesti za to stojí---za to nádherné,.moje.... :wink:
11. led 2008 ve 23:46  • Odpověz
Kupi:to věřím,ale teď jsou to smíšené pocity-těšení na mimi a zároveň strach z bolesti,ale to je určitě u každé...
12. led 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahojky,tak jsme včera oslavili jeden roček. :slight_smile: Byla tu celá rodina,byly dva dortíky,malý dostal spoustu dárků,no super.Byl nadšený ze všeho,co se kolem něj dělo :slight_smile:
13. led 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
nytri-tak ode mě Vojtovi popřej vše nej..,hlavně moc zdraví,štěstí,lásky,hodné rodiče,spoustu nového objevování a hodně úspěchů....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kozimurko-já vím,to je normální mít takové pocity..ale víš jak,zvládly to jiné,zvládneš to i ty :wink: :wink: :wink:
13. led 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
Dobré ranko holčiny,co je s váma???
14. led 2008 v 10:19  • Odpověz
Ahoj maminy!!
moc vás všechny zdravím, a omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla. Ve čtvrtek jsem měla závěrečné zkoušky, ty jsem zvládla, na prodloužený víkend jsme jeli na Mostař zakončit kurz a ještě nějaký seminář. Bylo to náročné, ale i relax od rodiny. Manža hlídal Ondru. Bohužel jsem se vrátila do tvrdé reality, Ondra blinkal,průjem,zvýšenou teplotku,pořád se z toho nemůže dostat,hrozila mu mudr že půjde na kapačky,ale nějak jsme to ustáli a teď navečer průjem znovu. Zítra musíme zase k mudr, tak doufám,že se vrátíme domů..... Takže to mám teď doma náročné,manža odjel včera ráno do Polska na 14dní pracovně,tak jsem na všechno sama. Do toho malá pořádně raubířuje,ale bohužel na sebe nemám tolik času, jak bych chtěla......
Všechny vás zdravím, držte se, pozdravujte dětičky!!!papa
nytri>> taky přeji malému vše nej, strašně to utíká, co? Už má malý roček.....my s manžou na Ondrové první narozky plakali, ale štěstím......jak to letí, vzpomínali jsme, jaký byl malinký, na porod a vůbec :sweat_smile:
kocurek>> ani ses tu pořádně neohřála a už jsi zase ve Spain??? Jova holka, máš to náročné, tak se opatrujte s Eričkem!!
15. led 2008 ve 21:22  • Odpověz
derma:jeeeejda tak to je mi moc líto... :frowning2: Teď řádí hrozné střevní chřipky, tak jestli taky nějakou nechytil chudášek malinký....tak to vám budu zítra držet palečky ať neskončíte v nemocnici...Já jdu s malým zítra na očkování, tak doufám že u doktorky nic nechytneme, to by mě celkem naštvalo, když jsme se vyhrabali z horeček...ale malý mi teď v noci vůbec nespí takže taky celkem maras, jenže já nevím co mu je, asi vymýšlí...A ještě jsi na všechno sama??ajej tak to je ještě horší protože kdyby byl alespoň manžel doma, tak by sis mohla odpočinout, no nic držím palečky ať vše dobře dopadne a ať je to rychle za vámi!!!!!!! :wink:
15. led 2008 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky z MAdridu :wink:
Ani si nedovedete predstavit ten nas let, to bylo hrozne, vyjeli jsme rano v sedm z domu a meli byt v MAdridu ve dve odpledne a misto toho byli az ve ctyri a doma az v sedm vecer. Letadlo, co melo letet kolem jedenacte z Prahy, tak melo neco s motorem, tak nam museli dat jine, rekli, ze odlet bude ve dvanast. V 12:15 nas dali do letadla, ale az kolem jedne letadlo vzletlo.....a pak na letisti v Madridu jsme cekala vice, jak hodinu na kufr a aby toho bylo malo, byla zacpa-patek a ke vsemu prselo....dojeli jsme domu, ja maleo okoupala a taky ulehla, byla uplne KO. Ted jsme nachlazena, takze se lecim.......Ale, jeste pri pristavani se polovina letadla poblila...pilot nepristaval obycejnym klesanim, ale nejak divne.Ja jsem toho nalitada docela dost, ale taky jsme mela zaludek v krku a Ericek se bohuzel poblinkal, chudacek....
Dnes u nas byla tchyne a silene se divila, ze maly ma strample, body a papucky..pry STRAMPLE a na tim nic jineho??? Tak jsem ji rekla, ze je to to nejpohodlnejsi obleceni na valeni se po zemi, nechapala to. Vubec se od meho prijezdu neozvala, az dnes zavolala, ze za 30 min. je u nas, zda se muze prijit podivat a to ja uz maleho ukladala k spanku, tak jsem jej zase vytahla.....a pak byl pretazeny, ze s nim neslo cele odpoledne vydrzet.
Vypovedela nam pracka, zapla jsem ji, nabrala vodu a pak jen vyzdimala a konec, uz ani tuk, tak jsem tdo ted prala celou pracku v ruce.... :frowning2: :frowning2:
15. led 2008 ve 22:41  • Odpověz
Derma:bobišek!Tak to přejeme brzké uzdravení.
Kocurek:tak to u Tebe teď platí pravidlo:"když se se.e,tak všechno na jednu hromadu",co?Tchýně by taky mohla pochopit,že se musí Eriček vyspinkat a Ty odpočinout.
16. led 2008 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.