• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
autor
Ahoj holky,ten kůň furt nejde,co?????
Derma-tak jak jste dneska dopadli, Doufám,že vše o.k....!!!!!!
Kocurku-ty bláho,když už,tak pořádně!!!!! :angry: Tu tchýni Ti teda nezávidím!!!!
Toruš-mi malý poslední dobou taky moc nechce spát a taky nevím čím to je....asi nějaké období nebo co :confounded: :confounded:
Dneska už nám cinkal pátý zub a jde už vidět šestý!!!!
Jo,a váha 9.360g a 74cm,jinak vše o.k......
16. led 2008 v 16:02  • Odpověz
ahoj maminy,
děkuji za podporu, no je to náročné. Naštěstí jsme dopadli dobře,do nemocnice jsme nemuseli. Ale je to holky náročné.-( Jsem unavená i za něho bobiška mojeho. Začal víc pít, tak jsem šíleně ráda, dokonce dneska snědl trošičku dušené mrkvičky, jinak je chudák na suchém rohlíku, to jí, že kousne dvakrát a je najezený a kolikrát to je vše za celý den. Každopádně je to pokrok a jsem ráda, že je líp. Dneska už neblinkal, tak o to větší radost mám. Už jenom ten průjem, aby byl za náma. Je mi Ondráška tak líto, protože nesmírně pláče, když se pokaká, božatko neví, co se s ním to všechno děje, je z toho více vystrašený.....
kocurek>> koukám, žes opravdu si vybrala všechno nej hned z kraje nového roku. Tak doufám, že to zvládnete s tchýňkou, teda hlavně malý Eriček!Budu držet palečky.
kupinka>>teda koukám, že Kubíček je kus chlapa!! Utíká to šíleně, jak ti naši kluci rostou:slight_smile:
16. led 2008 ve 21:06  • Odpověz
kupinka : Vy pekne rostete...a to me pani doktorka rikala, ze vazime moc v 10.ti mesicich.... :wink: Ja jsme si myslela svoje....

To jsme vam jeste nepisla,co me soklo z navstevy nejvice:Tchyne rekla: Kdyz uz mate koberec v obyvaku, to jej muzes nechavat na nem spat.......fakt nechapu a pri tom je to fajnova zenskai. Uz jsme to u ni zazila, jednou jsme k ni prijeli a mela tam malou, tehdy mela 2,5 roku, jako dnes ji vidim v obyvaku na hole zemi-kachlickach spat, nic pod ni ani na ni....pak se divi, ze je porad nemocna......
Ruben jede na 4 dny lyzovat, tak budu mit poradny zaprah, musim si neco naplanovat, jinak zblbnu.....rikala jsem si, ze zavolam tchyni, zda nebude chtit prijit..ale az R odjede, abych vedela, jaka je situace, zda prijde pohlidat, spise si pohrat nebo opravdu jen, kdyz zde R bude bude chodit na navstevy......uvidime, bude to zkouska.Moc se do toho nemam, ale at vim, na cem jsem a taky by tech par hodin mohla pobyt a ja si teoreticky odpocinula, i kdyz nevim, co bude lepsi.... :confused: Jinak je zdepekna zima, mame +2st.
Jdu dat nejake fotecky do albicka
Dobrou vam vsem, mavame...
16. led 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
Kocurku-tak uvidíš,jaká teď bude,když na malého budeš sama.....Na fotečky mrknu :wink:
Jinak Kuba se už fakt pronese,pacholek jeden špekatý :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
Kocurku-jejda,on už jevelký chlap!!!To je neuvěřitelné!!!!Klásné fotečky,klásné :slight_smile:
16. led 2008 ve 22:46  • Odpověz
kocurek>> malý je šikulka!! Náš Ondrášek měl v roce 10kg a v 18měs.12kg.....to mu užve 3měsících řekla, že je nějaký tlustý, to jsem ho jenom kojila.....tak se divím, coto vůbec ta doktorka blábolila.....Já myslím, že to je fajn, že ti naši kluci jsou takoví......Uvidíte, až budou chodit, v létě se nezastaví, ta váha už nepůjde nahoru, budou a jsou fešáci.
No to budeš mít spíše perné 4dny....já bych si to možná rozmyslela, jestli ji pozvat.........? :frowning2:
17. led 2008 v 07:13  • Odpověz
autor
Čaute babulky,tak jakpak se máme při čtvrtku???Dneska jdu k Rozsypalové,strašně mě bolí uši,tak mi to bude asi propíchávat :frowning2: :frowning2: Bojim,bojim...snad to přežiju a neumřu vám :wink: večer pisnu,papa
17. led 2008 v 11:59  • Odpověz
kupi> tak jak jsi dopadla?? moje mamka byla u ní minulý týden, pustila se jí z nosu obou dírek krev, ale tak šíleně.......chudák měla 2dny hadičky v nose.......vysoký tlak nebo co.....kdyby ji to prasklo víc nahoru, tak prý mozkovka.....:frowning2:
17. led 2008 v 15:15  • Odpověz
Nazdar mamušky!Tak máme po kontrole.Dnešním dnem jsem vstoupila do 34tt,zhubli jsme od posledně o desetinku,tlak nízký,bílkovina zmizela,byli jsme poprvé na ozvách-srdíčko ukázkové,pohyby taky(prý hodné dítě),poslední krevní obraz,UTZ už nedělal,prý jsme ve finále,další kontrola už za 14dní.Uf,snad jsem na nic nezapomněla.Jo a bříško prý máme jako z časopisu,předpisové :slight_smile:
17. led 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
derma-nestraš,hlavně že je v pořádku,mozkovka je hnus,sama vím z vlastní zkušenosti :frowning2: :frowning2: :frowning2:
kozimurko-tak to je mooc fajn,už to máš za pár...jste takoví ukazkoví,jo???Tak snad to bude i ukázkový porod :wink:

No,já mám zánět středního ucha,ať se nenudím tak obou dvou :confounded: :confounded: :confounded: tak mám antibiotikové kapky,za 10 dnů kontrola..čekala jsem tam 2,5hodiny-maras!!!! Furt mě z toho bolí hlava,už vlastně od pondělka,tak jsem taková nijaká :unamused: :unamused:
17. led 2008 ve 20:07  • Odpověz
kozimura - tak to gratuluji k dobré kontrole a k dobrému pocitu z něj.-) že je to fajne ty ozvy:slight_smile: Tak spočívej mamino, už toho moc si neodpočineš:slight_smile:
17. led 2008 ve 20:15  • Odpověz
kupinka - no ani nemluv, bulela jsem šíleně, depku za všechno, nedokážu si představit, kdyby tu mamka nebyla.....Ale snad je po všem, sice dneska ulehla s horečkou 38,tak doufám,že to nebude něco víc.
Jinak Ondra už je na tom o trošičku líp, blinkal dneska jenom jednou, kakal už taky jednou, úplný průjem to není, ale ještě to není ono. Chudáček chodí do kuchyně mami hlad, mami maso, mami jogurt, nic z toho nemůže božatko, tak křičí, že chce to a to.....
kupi, tak to ti nezávidím, kdes k tomu přišla prosimtě? to musí být nepříjemné, tu bolest hlavy si dokážu představit. Tak budu na tebe myslet, ať to zvládneš s Kubíčkem a hlavně sama se sebou!
17. led 2008 ve 20:18  • Odpověz
Derma:bobišek malý!Nevím jestli bych tomu sladkému "mami já mám hlad"odolala.Neboj,mamča bude určitě v pořádku.
Kupi:tak s tím porodem to doufám. :grinning: Jsem zvědavá,jak dopadne ta příští kontrola.S těma ušima je to hrozné.Ja to zažila mockrát jako dítě,ale vždycky jsem musela jít píchat.Tak držím pěstičky,ať se Ti to zahojí.
17. led 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky,snad bude líp,díky :slight_smile: Venku je hnusně,já stejně ven nesmím,tak mi to neva...Už aby bylo jaro,léto....
18. led 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
jé,já jsem se spletla,tady to nepatří...soráč babky :wink:
18. led 2008 ve 13:41  • Odpověz
ahoj holky,tak malý se z toho dostává a teď jsme ulehly s mamkou obě dvě. No prý frýdecko - Místecko leží celkově se střevní chřipkou, tak bacha na to, kozi i ty,ať tě to s malou nepostihne. Jsem šíleně unavená, jdu zase ležet....pa
18. led 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
Jejda,tak to je mazec!!!!Tak ať to máte rychle za sebou a je zase dobře.. :wink:
18. led 2008 v 17:33  • Odpověz
Hezky zacinajici vikend.Dnes mela prijit na cele odpol. R mamka,prisla i s R segrou,byly zde 1hod. a ja si naplanovala, ze neco udelam,kdyz zde bude...Jak se minule R mamka divila,ze ma body a strample a papuce,tak R svigre se to moc libilo,ze prakticke.rano jsem byla ve meste,podivat na slevy a koupila si letni saty za 1eur a E sortky s naprsenkou na leto za 2 eur,nadherne,svetle hneda,rozpinaci dole,vel 80cm.ted to ma velke,ale v lete to bude ok,kdyz ted meri 72cm.jinak strale marodime a tecou nam proudy z nosu....zitra musime koupit pracku,oprava stoji vice, jak nova i s dovozem a odvozem stare a vymenou v cene.....

Jinak je to 48 hod chripka, mamka ji mela kdyz jsme tam byli... :frowning2:
18. led 2008 v 17:49  • Odpověz
Derma:jejíž nestraš!Já jsem se ještě pořád nedostala z té virózy a ještě tohle!
Kocurek:bobišek,takhle ho rýmečka trápit...
18. led 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
kozimurko-to máš jště pořád?? No jo,skoro žádné léky nemůžeš,tak se to táhne..... :unamused:
18. led 2008 ve 21:39  • Odpověz
kupi:ju,furt se mi to drží na průduškách a na hlasivkách.To je ještě manželova rodina na mě zlá,že jsem řekla,že do porodu už na žádné návštěvy nejezdím,ať zas něco nechytnu.
19. led 2008 v 09:03  • Odpověz
Preji vam vsem hezky a pohodovy vikend. Mavame z Madridu, kasleme a nosik mame ucpany a maminku boli v krku..venku jsou jen +2st....... :slight_smile:
19. led 2008 v 09:54  • Odpověz
Kocurek:tak to přejeme brzké uzdravení.U nás je +8 'C
19. led 2008 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky!!
Taku nás bylo teplo, 10°C, což se dá, až na to, že my ještě nechodíme ven. Ondrášek se zdá už zdravý, už raubíruje, vymýšlí......já jsem dneska celý den proležela, už je mi lépe, ale jsem jak mátoha. Možná, že se zítra překonám a vyrazím s Ondrou alespoň na chvilku na zahradu, on už potřebuje provětrat.Mávám a jdu zase ležet.-(
19. led 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
Čau babule,přeji pěknou neděli :wink:
20. led 2008 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak vcera +2st a dnes + 17st, hyc, jak.....ale ma se opet ochladit.Dnes jsem se potila, jak.....ja sla jen ve svetru, Spanelaci v kozichu.... :grinning:
20. led 2008 v 19:45  • Odpověz
kocurek - jééé, koukám, že tam máš s nima opravdu veselo :slight_smile: No u nás celkem teplo10°C,ale teď navečer je tu dost šílený vítr, říkám si, co se děje,třískí mi to s oknama.........snad se prďolka nevzbudí:frowning2:
20. led 2008 ve 21:15  • Odpověz
jinak holky musím to zaklepat ťuk ťuk......vypadá to,že už jsme zdraví,tak snad se nám nemoci na dlouhou dobu vyhnou!!
20. led 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
Čaute holčiny-je tu nějak mrtvo se mi zdá :confounded: :confounded:
21. led 2008 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.