• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek

(Zamčená)
16. května 2011 
ahoj kupi - nezdá,ale ono je.....

holky já to zakřikla,dneska odpo jsem opět neopustila wc, mě z toho picne.Už fakt nevím, co mám dělat. Ondrášek se drží, ale já jsem nepoužitelná matka.-(Mám hlad,ale chuť nikde a bojím si něco vůbec vzít.......blbá střevní chřipka :confounded:
21. led 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
Jajaj :angry: :angry: :angry: tak se drž,je to nepříjemné,já vím... :frowning2:
21. led 2008 ve 23:02  • Odpověz
ahoj holky!
kupi - no doufám,že se dám rychle do kupy, v pátek jsem chtěla s malým jít do kkulturáku na karneval, v sobotu máme jet na oslavy........no tak jsem zvědavá..........
Jak ty a Kubi,držíte se,zatím v poho?Ono tady toho prý teď řádí šíleně, i sestřička říkala,že u nás ve vesnici ta střevní chřipka se drží dlouho......
22. led 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
No,my zatím v pohodě :slight_smile: naštěstí..já mám akorát ten zánět středního ucha :frowning2:
22. led 2008 v 11:21  • Odpověz
kupi - jo vlastně, na to jsem zapoměla......takže vlastně nemůžeš taky ven, i kdybys s malým chtěla. A jak se cítíš,už líp, nebo je to pořád stejný???
22. led 2008 v 15:24  • Odpověz
holky mám šílenou radost, malý se konečně vyčůral do nočníčku!! Já tak tleskala a radovala se, že se to malému tak líbilo,že chodil pořád na nočník.....
Já vím, na druhou stranu jsme ostudy, že má 22měsíců a začíná teprve teď, ale holt nám to nešlo.....Tak doufám,že nám to vydrží a bude denně :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2008 v 15:25  • Odpověz
autor
Tak to mooc gratulation!!!!A to neřeš že až teď,hlavně že už mu to jde... :wink:
A děkuju,už je to lepší a hlavně už mě nebolí ta hlava!!!!
22. led 2008 v 15:59  • Odpověz
ahojky tak moc gratulujeme
22. led 2008 v 17:21  • Odpověz
kupi - tak to je dobře, že už ti je líp.-)
Jinak děkuji i za Ondráška .-) holky
jinak tori,co u vás nového, malý zdravý nebo jswte taky marodní??
22. led 2008 v 17:48  • Odpověz
dermajetics Gratulujeme, vzdyt na tom nezalezi kdy, hlavne, aby to bylo. Ja zrovna dnes koupila nocnik.... :grinning:
22. led 2008 v 19:55  • Odpověz
derma:jj u nás všechno v pohodě, teda v pondělí jsme byli u doktorky protože jsem se bála že ma malý tříselnou kýlu, ale je to reakce na očkování, tak jsem si oddechla...malý je teďka nesnesitelný,dává zabrat, naučil se strašně piščet, a mi asi praskne hlava...už toho mám plné zuby..ale my to zvládneme... :slight_smile: Teď ty chřipky opravdu řádí všude, u nás to taky měli všichni ale my s malým jsme se tomu vyhnuli tak doufám že už to nechytneme.... :frowning2:
22. led 2008 ve 20:08  • Odpověz
holky,na to,že nočníček máme doma od loňských vánoc, dýl jak rok, tak je to ostuda......Skoro tři měsíce ty poslední když jsem řekla nočník tak s křikem utíkal a řval....tak jsem ho boročka teda nechala, už s myšlenkou, že to prostě nebude umět ani ve dvou letech...... a buch měsíc jsem ho "nenutila" a od soboty sám říkal mami ee,šel na nočník a dneska - čtvrtý den úspěch :grinning: Holky, já mám radost, jako kdybych udělala maturitu :grinning: No a celé odpoledne tleskal a chodíl k nočníčku, že chce teda ee....tak jsme několikrát ještě seděli na nočníčku, ale už s neúšpěchem. Protože si sednu, zvednul se říká - není ee - zase sedne a tleská radostí......sám z toho má asi radost. Protože když se vyčůral já jásala a tleskala a mu se to moc líbilo :grinning:
22. led 2008 ve 20:18  • Odpověz
tora - tak to věřím,že ses bála.....Ondrášek má asi od 1měsíce tu vodní - pytlíkovou kýlu....taky jsme se dost nalítali a teď chodíme pravidelně na kontroly k urologovi. Naštěstí nám ale operace nehrozí......tak doufám, že to tak bude.
22. led 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
Dermi-to neřeš.prostě každé dítě má svůj čas...k roku mu chcu koupit nočník,ale nebudu to řešit,až bude chtít,tak bude chtít..........
toruš-že se taky ozveš holka,už jsem Ti chtěla psát IP!!! :confused: :confused:
22. led 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
babky-jste tu???
23. led 2008 v 00:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky,jak se máte????Co je s váma všema?
23. led 2008 ve 20:24  • Odpověz
Už jsem tu kupi :slight_smile: No ján celý den měla takový fr.....dopo jsme byli konečně venku,šíleně dlouho nám trvalo,než jsme zašli do obchodu, Ondra chtěl jenom pěšky:slight_smile: A odpo jsme byli u sousedky na kafíčko, dcerka měla 11let, tak jsme byli blahopřát. Tak dneska malý padnul únavou, uvidíme, jak bude spinkat :grinning:
23. led 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky, pisnu par radku a jdu do hajan, maly se mi obudil ve 4 rano, takze moc nespala, za to pres den spinkal 3 h a ja vygruntovala byt-MISTO TOHO, ABYCH SI SLA LEHNOUT, SPOCNOUT NEBO SI VZALA KNIZKU A CETLA :wink: .....umyla okna, vyprala zaclony, vydrhla kuchyn a koupelnu.....vyzehlila a povesila zaclony...proste jak uklid na vanoce, ktery jsem zde v MAdridu nedelala... :sweat_smile: Dobrou babky :grinning:
23. led 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
Kocurku-wau,Tě to chytlo,jo....???? :wink: Já už to mám naštěstí za sebou,tak mám nějakou dobu tady od toho klid :slight_smile:
23. led 2008 ve 22:17  • Odpověz
Ahojky mamušky!Celý týden jsme lítali kvůli nábytku do obýváku.Už to máme konečně za sebou...
Derma:gratuluji! :grinning: Vůbec neřeš,jak dlouho to trvalo,ale že se to povedlo :slight_smile: A už je Ti alespoň lépe?Vzpomněla jsem si na Tebe,jak ve zprávách upozorňovali na chřipkovou epidemii na Frýdecko-Místecku.Já se jí zatím zdárně vyhýbám (zaklepat)
24. led 2008 v 00:03  • Odpověz
Kupi:a co Ty?Ten zánět Tě ještě pořád trápí?Se Tě to nějak drží-doufám,že už se toho zbavíš :slight_smile:
24. led 2008 v 00:05  • Odpověz
autor
kozi-v pondělí jdu na kontrolu,tak to bude snat dobré...ale už mě to nebolí,tak jenom kapu do uší :wink: a jak ty? Co malá fotbalistka???
24. led 2008 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky!!

kocurek - ty brďo, to koukám, fakt místo aby sis odpočinula tak my mámy prostě stejně jdeme něco dodělat, když to s těma klukama nestíháme .-) Úplně tě chápu. Tak doufám,že noc byla dobrá a už zase v pohodě malý spinkal!!

kozimura - díky, to víš,já mám takovou radost,že jsem se musela podělit. Tak se nám aspoň daří musím to zaťukat.......ťuk ťuk.....že jednou denně se vyčůrá do nočníčku, když jdeme jakoby navíc,když t zkoušíme víckrát tak nechce.....Asi bych po něm chtěla moc najednou,tak ho nebudu tlačit. Jsem ráda, i za tohle :grinning:

kupinka - tak to je fajn, že už ti je líp. :grinning:
24. led 2008 ve 13:27  • Odpověz
kozi - jo a díky, já už jsem taky OK:slight_smile: Dík,že na mě myslíš, hlavně ty se drž, ať před porodem neonemocníš!! Lítačka kvůli obývákunás taky čeká. Dneska vrací z Polska můj muž po 12dch,zítra jdeme obkouknout sedačku, jinak nábytek jsme rozhodnutí nakoupit z internetu.Tak snad to bude ok.Nás přestavba atd čeká v březnu .-(
24. led 2008 ve 13:28  • Odpověz
autor
derma-však on se to naučí,všecko chce čas... :wink:
24. led 2008 ve 14:11  • Odpověz
ahoj, moc vas vsechny zdravim, nestiham chodit na konika a ani vas nestihnu docist, jak se vsechny mate, co je noveho?
24. led 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
luciku-čauky holka,už jsem si říkala co je s Tebou...U nás nic nového-a jak ty??? Co malý,nekope moc??? :wink:
24. led 2008 v 19:15  • Odpověz
Kupi:ju,fotbalistka je vyjímečně hodná(ťuk,ťuk)Včera manža položil ouško na bříško a slyšel srdíčko.Měl z toho strašnou radost a já taky.
Derma:my jsme to všechno koupili "U VYKOPNUTÉHO" Mají to tam super.Sedačka se stěnou nás vyšla na 26710,-.To už se dá ne?V Ostravě jsme nepochodili vůbec-tam se sedačka pod 20.tis.nehla...
Lucik:no,už bylo na čase,aby ses ozvala!
24. led 2008 ve 20:50  • Odpověz
MAminky, chtela jsem se zeptat, zda vam uz prislo VYROZUMENI-ROZHODNUTI O MATERSKE CI RODICOVSKYCH PRIDAVCICH ZE SOCIALKY???? Diky a hezky vecer
24. led 2008 ve 20:52  • Odpověz
Popr. zda uz zacali platit.
24. led 2008 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.